מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : (כ"ע) מערכת קשר לרכיבה בין כל יצרני הדיבוריות

strelok89
04-06-2015, 22:51
לאחרונה הקמתי קבוצה בzello לרכיבה והעסק עובד מעולה! וחינמי!
ואז נתקלתי בבעיה, אם אני מגדיר את כפתור ה play בדיבורית ככפתור ptt העסק עובד מעולה אבל אני לא יכול לשמוע מוזיקה במקביל.
ואז לקחתי אוזניה ישנה שאין לי שימוש בה עם כפתור מענה לשיחה והגדרתי אותה כ ptt וואלה עכשיו יש מוזיקה ו דיבור בקבוצה בצורה מעולה אבל..... אני תקוע עם חוט שמשתרך לי מהכיס לקידון.....

אני מחפש רעיון לשלט bluetooth עדיפות ל 4 le שיתלבש על הקידון וידע לעבוד ככפתור ptt וכמה שיותר בזול

strelok89
05-06-2015, 22:31
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Bluetooth-Camera-Remote-Control-Shutter-Self-timer-for-iOS-Android-/371332205870

מצאתי פתרון כזה , זול ונראה לא רע בכלל השאלה איך אני ממקם את העסק על הקידון בצורה טובה מספיק ולא איזו או אזיקון.
יש למשהו רעיונות?

א הזקן
06-06-2015, 00:14
http://www.ebay.com/itm/Wireless-Bluetooth-Camera-Remote-Control-Shutter-Self-timer-for-iOS-Android-/371332205870

מצאתי פתרון כזה , זול ונראה לא רע בכלל השאלה איך אני ממקם את העסק על הקידון בצורה טובה מספיק ולא איזו או אזיקון.
יש למשהו רעיונות?

פח אלומיניום במידות של המכשיר + כמה ס"מ מכל כיוון. סקוץ שמגיע עם דבק - צד אחד על הפלטה וצד אחד על אחורי המכשיר - יאפשר לך להפריד לצורך החלפת סוללה. עיגון לקידון בעזרת שלה בצורת אומגה (כמו שמעגנים צימור מים לקיר). מלמעלה לעטוף עם יריעת פלסטיק עבה וגמישה (כמו שיש במפסקים מוגני מים של גוויס) כזו שתאפשר לחיצה על הכפתור ותגן על המכשיר ממים ואבק.

strelok89
06-06-2015, 00:35
פח אלומיניום במידות של המכשיר + כמה ס"מ מכל כיוון. סקוץ שמגיע עם דבק - צד אחד על הפלטה וצד אחד על אחורי המכשיר - יאפשר לך להפריד לצורך החלפת סוללה. עיגון לקידון בעזרת שלה בצורת אומגה (כמו שמעגנים צימור מים לקיר). מלמעלה לעטוף עם יריעת פלסטיק עבה וגמישה (כמו שיש במפסקים מוגני מים של גוויס) כזו שתאפשר לחיצה על הכפתור ותגן על המכשיר ממים ואבק.

נשמע יצירתי אבל נראה לי over רציני אני חושב אולי לקחת פשוט סקוטש זכר נקבה וגומייה רחבה כזו שהעסק ישב בתוכה , לתפור גומי עם השלט בתוכו לסקוטש וללפף סקוטש מסביב לגריפים . זול ופשוט השאלה אם יעמוד במהירויות של אופנוע ועד כמה זה נוח.
אם יש לך נסיון עם פתרון דומה נשמח לשמוע.
אם לא נראה לי אני ילך על פתרון הסקוטשים והגומי , זול ופשוט

א הזקן
06-06-2015, 10:32
נשמע יצירתי אבל נראה לי over רציני אני חושב אולי לקחת פשוט סקוטש זכר נקבה וגומייה רחבה כזו שהעסק ישב בתוכה , לתפור גומי עם השלט בתוכו לסקוטש וללפף סקוטש מסביב לגריפים . זול ופשוט השאלה אם יעמוד במהירויות של אופנוע ועד כמה זה נוח.
אם יש לך נסיון עם פתרון דומה נשמח לשמוע.
אם לא נראה לי אני ילך על פתרון הסקוטשים והגומי , זול ופשוט

ברור לך שבגשם הראשון זה יפסיק לעבוד, נכון? אם אתה מוכן לקבל את זה, אז אני חושב שללפף סקוטש סביב הכידון פחות טוב כי זה יכול להסתובב מהרוח או כשתשים עליו את היד. למה לא יותר פשוט? סקוטש זכר-נקבה עם דבק בשני הצדדים, אחד לתחתית השלט והשני למקום שטוח (מתכת או פלסטיק) על האופנוע עם גישה קלה תוך כדי רכיבה או אפילו על המעיל?

strelok89
06-06-2015, 11:13
ברור לך שבגשם הראשון זה יפסיק לעבוד, נכון? אם אתה מוכן לקבל את זה, אז אני חושב שללפף סקוטש סביב הכידון פחות טוב כי זה יכול להסתובב מהרוח או כשתשים עליו את היד. למה לא יותר פשוט? סקוטש זכר-נקבה עם דבק בשני הצדדים, אחד לתחתית השלט והשני למקום שטוח (מתכת או פלסטיק) על האופנוע עם גישה קלה תוך כדי רכיבה או אפילו על המעיל?
אני לא עד כדי כך אופטימי שהעסק ישרוד עד הגשם בכלל :confused:

וחשבתי על זכר נקבה כזה שישב על הגריפ השמאלי עם השלט עצמו בתוך גומי כזה.
זכר ונקבה יותר בעייתי כי אז זה פחות נגיש לאצבע אבל נשמע שזה הכיוון של העסק ואני יזמין כמה שלטים כאלה ונתחיל בנסויים , מקסימום הלכו 7 שקל :rolleyes:

א הזקן
06-06-2015, 11:21
נשמע יצירתי

יצירתי באמת היה מחתיכת ברזל, לכרסם שקע במידות המכשיר ובעומק העובי שלו, ולהצמיד למקום עם חתיכת מגנט גמיש שמודבקת על הצד התחתון...:)

strelok89
06-06-2015, 16:50
לבסוף עשיתי עוד כמה פיילוטים והמסקנה זה: "מכשיר שעושה הכל, זה בעצם מכשיר שלא עושה כלום בצורה טובה" ואני הולך לוואלקי טאלקי פשוט ולא אפליקציה.
כרגע האפליקציה עוד לא שם

strelok89
10-10-2016, 20:45
ארשה לעצמי להחיות את השרשור הזה כי יש פתרון כזה בשוק ואם משהו יחפש יקבל את המידע כאן.

אז ככה מסתבר שמידלנד ישראל התחילה לייבא כבר כמה חודשים את המוצר הבא :
http://www.midlandeurope.com/en/product/176582-midland-btt-button-br-ptt-da-moto-br--c1238

זה בידיוק הכפתור שרציתי לבנות , קצת יקר כן אבל פתרון מעולה בעיקר לקבוצות גדולות וללא קשר ליצרן הדיבורית וללא הגבלת טווח בכלל (ההגבלה היחידה זה כיסוי סלולארי שהוא מעולה היום)

הכפתור מתחבר לאפליקציה בשם BTTALK של מידלנד יוצרים שם קבוצה,מגדירים בקלות ויש אופציה לדבר בקבוצה כולם בשיטת וואקי טאקי (אחד מדבר כולם מקשיבים), יש שם מפה שמציגה איפה כל רוכב נמצא ולא הולכים לאיבוד.
והיתרון הענק של זה שאפשר בעצם לדבר בקבוצה ענקית ותוך כדי לקשקש באינטרקום עם החברים שרוכבים לידך מבלי להפריע לכולם. משמע אם משהו רוצה להעביר הודעה לכולם הוא לוחץ על הכפתור ומדבר , הדיבור שלו מתפרץ לכולם וכולם מקבלים את הודעה לאחר מכן חוזרים כל אחד למצב הקודם . מאוד נוח ומאוד פרקטי

עלות של כפתור כזה סביב ה 350 שקל ליחידה

Tsitso
11-10-2016, 01:41
ארשה לעצמי להחיות את השרשור הזה כי יש פתרון כזה בשוק ואם משהו יחפש יקבל את המידע כאן.

אז ככה מסתבר שמידלנד ישראל התחילה לייבא כבר כמה חודשים את המוצר הבא :
http://www.midlandeurope.com/en/product/176582-midland-btt-button-br-ptt-da-moto-br--c1238

זה בידיוק הכפתור שרציתי לבנות , קצת יקר כן אבל פתרון מעולה בעיקר לקבוצות גדולות וללא קשר ליצרן הדיבורית וללא הגבלת טווח בכלל (ההגבלה היחידה זה כיסוי סלולארי שהוא מעולה היום)

הכפתור מתחבר לאפליקציה בשם BTTALK של מידלנד יוצרים שם קבוצה,מגדירים בקלות ויש אופציה לדבר בקבוצה כולם בשיטת וואקי טאקי (אחד מדבר כולם מקשיבים), יש שם מפה שמציגה איפה כל רוכב נמצא ולא הולכים לאיבוד.
והיתרון הענק של זה שאפשר בעצם לדבר בקבוצה ענקית ותוך כדי לקשקש באינטרקום עם החברים שרוכבים לידך מבלי להפריע לכולם. משמע אם משהו רוצה להעביר הודעה לכולם הוא לוחץ על הכפתור ומדבר , הדיבור שלו מתפרץ לכולם וכולם מקבלים את הודעה לאחר מכן חוזרים כל אחד למצב הקודם . מאוד נוח ומאוד פרקטי

עלות של כפתור כזה סביב ה 350 שקל ליחידה
קנית אותי. תודה על הפרסום.

nihrider
11-10-2016, 02:43
מה החיי סוללה של זה?

strelok89
11-10-2016, 07:42
מה החיי סוללה של זה?
הכפתור מספיק לחודש חופשי , המגבלה בטלפון או בדיבורית

Sent from mTalk using windows 10 mobile