מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בולם אחורי. איפה למען השם אני יכול למצוא בולם אחורי?

TundraOG
30-05-2018, 23:08
היי חברים.
אני כבר מעל לחודשיים מחפש בולם אחורי לאופנוע שלי. הבולם המקורי שחוק, שחוט וגמור (חייב לציין, 100 אלף ק"מ על בולם מקורי של אופנוע תקציב זה מכובד).
חיפשתי בכל מקום - פה בפורום קניה, בפייסבוק, בטואלוס. ניסיתי לייבא מחו"ל משומש - רק כדי לקבל אצבע משולשת גדולה ממשרד התחבורה ולשלוח אותו חזרה למוכר.
האופנוע? GS500. הבולם המקורי זוועתי, ולכן חיפשתי בולם של GSX600F קטאנה, או של R6R (דגמי 06-09). שניהם יכולים להכנס לאופנוע הזה בלי שינויים (שדרוג די נפוץ למען האמת בקרב קהילת ה-GS500). לא יכול להרשות לעצמי חדש (סטודנט דל תקציב).

בבקשה, אם למישהו יש איזשהו קצה חוט, אודה לו מאוד!

KKatkov
31-05-2018, 08:32
יש לך 3 אופציות.
1. להזמין מחו"ל בדואר רגיל. יש סיכוי טוב שזה יחליק במכס. זה מה שאני הייתי עושה כשהייתי תפרן. אל תשכח להוסיף גם את הלינק (אפשר במשלוח נפרד) - סביר להניח, שהמיסבים בלינק שלך יתפוררו עליך ברגע שתפתח אותו.
2. טיסת לאו-קוסט לסופ"ש לאנגליה או גרמניה. זה לא יקר בימינו, ועל הדרך - אתה מקבל חוויה.אם יש לך חבר שטס - תתלבש עליו.
3. להזמין בולם תחליפי לא יקר (סטייל HAGON). אמנם זה יקר יותר מבולם משומש, אבל אתה מקבל חלק חדש עם 0 ק"מ, שמתאים בול לאופנוע.
זה מה שאני כנראה הייתי עושה היום.

כRובי
31-05-2018, 08:51
מה התקציב שלך?

KKatkov
31-05-2018, 08:54
דבר נוסף - ממה שזכור לי, בולם של SV650 גם הוא נחשב לשדרוג פופולארי, אני רק לא זוכר באיזה שנים מדובר.
יכול להיות שיהיה לך קל יותר להשיג אותו.

TundraOG
31-05-2018, 09:23
מה התקציב שלך?
כמה שיותר נמוך. מעדיף לא להוציא יותר מ-300-400 על זה.

TundraOG
31-05-2018, 09:24
דבר נוסף - ממה שזכור לי, בולם של SV650 גם הוא נחשב לשדרוג פופולארי, אני רק לא זוכר באיזה שנים מדובר.
יכול להיות שיהיה לך קל יותר להשיג אותו.

מכיר את הנושא. של SV דורש מדידות וקיצורים על מנת להתאים אותו 1 ל-1 לאופנוע, זה סיפור בהשוואה לאחרים.

alexsupreme
31-05-2018, 11:22
כמה שיותר נמוך. מעדיף לא להוציא יותר מ-300-400 על זה.

גם מוסכים שמפרקים אופנועים בשביל חלקים, לא מוכרים בולם אחורי בפחות מאלפיה.
צר לי לאכזב אותך אבל כל עניין הבולם החלופי הוא פשוט עסק ממש יקר בארץ. :(

TundraOG
31-05-2018, 15:21
גם מוסכים שמפרקים אופנועים בשביל חלקים, לא מוכרים בולם אחורי בפחות מאלפיה.
צר לי לאכזב אותך אבל כל עניין הבולם החלופי הוא פשוט עסק ממש יקר בארץ. :(
אם זה המקרה אני אצטרך פשוט לייבא במזוודה בחודשים הקרובים ולקוות לטוב...

2 Strokes
31-05-2018, 19:24
לכל חברה מכובדת יש manual של חלקים עם מספר סידורי.
המבנה של Gs ו sv מאוד דומה.
כל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת את המדריך חלקים של הדגם המדויק שלך ומדריך חלקים של הדגמים בין השנים הנמוכות/גבוהות של sv ולראות ריזה מהבולמים דומים בדגמים ואז לבחון אותם לעומק מבחינת תושבות אורכים ולחצים.

אל תלך על המקורי כי התסכול ישבור אותך (אלא אם כן תזמין מחו"ל).

Sent from my MI 5X using Tapatalk

KKatkov
02-06-2018, 12:22
שום בולם לא יהפוך את ה-GS לאופנוע ספורט.
בולם אחורי מקורי שעבר 10K בלחץ הוא שדרוג עצום לעומת אותו בולם שעבר 100K - זוכר את זה מהבנדיט.
אם יש שדרוג טוב בזול - סבבה. אם אין - גם בולם של GS עם מעט קילומטרים יביא לשיפור ניכר בהתנהגות, כל עוד מדובר בבולם שעבר אלפים בודדים.
אם אתה מחפש אופציה בטוחה וזולה ככל הניתן - חפש מקורי ב-30 יורו, עם מעט קילומטרים ומשלוח זול.

המחירים שזכורים לי בפירוקים בארץ מתחילים מ-1000 שקל, אם מדובר בבולם של אופנוע ספורט במצב סביר, והסיכויים שהוא יהיה עם קילומטראז' נמוך שואפים ל-0.

TundraOG
02-06-2018, 14:39
שום בולם לא יהפוך את ה-GS לאופנוע ספורט.
בולם אחורי מקורי שעבר 10K בלחץ הוא שדרוג עצום לעומת אותו בולם שעבר 100K - זוכר את זה מהבנדיט.
אם יש שדרוג טוב בזול - סבבה. אם אין - גם בולם של GS עם מעט קילומטרים יביא לשיפור ניכר בהתנהגות, כל עוד מדובר בבולם שעבר אלפים בודדים.
אם אתה מחפש אופציה בטוחה וזולה ככל הניתן - חפש מקורי ב-30 יורו, עם מעט קילומטרים ומשלוח זול.

המחירים שזכורים לי בפירוקים בארץ מתחילים מ-1000 שקל, אם מדובר בבולם של אופנוע ספורט במצב סביר, והסיכויים שהוא יהיה עם קילומטראז' נמוך שואפים ל-0.

אני בכל מקרה בגרמניה בקיץ. חשבתי להזמין שם אחד של קטאנה ולהביא אותו איתי. הם גם עולים לא הרבה (30-50 יורו בערך) ויהיו שיפור משמעותי בביצועים.

ואני מודע לכך שבולם לא יהפוך את האופנוע שלי לאופנוע ספורט, אבל שדרוג בולמים (בייחוד בקרב בעלי GS) מאוד מומלץ ומעלה את היציבות פלאים בפניות (משהו שמאוד מתסכל אותי בהתחשב בעובדה שעם הבולם הנוכחי אני לא מצליח להגיע לזוויות שהגעתי פעם כי הוא פשוט לא יכול להתמודד עם העומס וזה מרגיש מאוד sketchy ולא בטוח בזווית חדה).