מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אני מתעצבן בצדק? עמידה לפני מעבר חציה (כ"ע)

Kopel
22-08-2018, 19:16
רציתי לשלאול אותכם: אני מתעצבן בצדק? או שאני אגואיסט?
אני נוסע הרבה בגוש תל אביב. משתחל בפקקים ונעמד מול רמזור אדום תמיד על הקו. מלפני הרבה פעמים מעבר חציה בירוק. לפעמים הולכי רגל עליו ולפםעמים לא. אני בכל מקרה עומד על הקו. ואז.... מגיע (לרוב קטנוע, סליחה על הסטיגמה א', לרוב שליח סליחה על הסטיגמה ב') ומתחיל לצפצף בקטנה: פיפס, פיפס. רוצה לומר - תחצה את הקו אפילו שיש אדום, אפילו תחסום את מעבר החצייה שיש לו ירוק , כי אני רוצה גם להגיע לקו הראשון.
מצד אחד אני מבין אותו, יותר מסוכן להתחיל נסיעה כשאתה בין המכוניות. אבל... כאמור אני מתעצבן ולא זז. כשיש אדום להולכי הרגל, אני תמיד מתקדם לו ומאפשר לו להכנס לקו הראשון (אפילו שאני עובר למענו עבירת תנועה למעשה). יש שם שנייה שתיים עד שירוק לרכבים.
מה אתם אומרים? אגואיסט? פלצן? או שיש בזה משהו מעצבן?:omfg:

ayalzo
22-08-2018, 20:00
אני עושה אותו דבר (ממתין לפני הקו עד שלהולכי רגל יש אדום), חוץ מהקטע של להתעצבן.
פעם כתבו לי בבזוקה, שלהתעצבן פירושו להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים....
וואלה,
יחסית למסטיק של 10 אגורות, זאת אחלה תובנה!

NAOR2207
22-08-2018, 20:13
אני משתדל לתכנן את הרכיבה כך שלא אתקע אחרי פלצנים כמוך.
אבל אם זה כבר קורה ואתה לא מפנה באדום של ההולכי רגל (כפי שאתה מצהיר שאתה עושה) אתה הופך לרוכב תחת מבחינתי.
בכל מקרה אני לא מתעצבן.
כשאני מגיע לקו ראשון אני משתדל לפנות את החריץ (בין המכוניות) גם במחיר של לשבור חזק ימינה או שמאלה, לחסום את הרכב ולגנוב קצת ממעבר החציה. ככה אף אחד לא יצפצף לי מאחור.
אם אין מצלמה ויש מקום אני בכלל עוצר אחרי מעבר החציה.
בשורה התחתונה אתה מתאר סנריו מאד שכיח ונורמטיבי. מזה לא מתעצבנים.

ביפ ביפ.

Eli777
22-08-2018, 20:20
אתה מתעצבן בצדק לפי דעתי.
אין סיבה שתקבל על הראש בגלל שמישהו אחר צופר לך.
מצד שני, אם מעבר החצייה רחב מספיק שבור מעט את הכידון,תתקדם מעט ותן לו לעבור.
גם אותי מרתיח קטנועים ואופנועים ש100% מהאופנוע על מעבר החצייה ומפריעים להולכי רגל לעבור (המקרה מעט שונה כאשר אין אף הולך רגל).
אני אישית לעתים נותן למישהו לעבור אותי ואז חוזר אחורה מעט (כל עוד זה לא מסכן אותי).

Shasha127
22-08-2018, 20:33
אתה בישראל
מה שאתה מתאר שקורה לך ברמזור, קורה לך בסופר בתור לקופה, קורה לך בדואר, קורה לך בבית מרקחת, קורה לך בכל מקום שבו מעורבים יותר מישראלי אחד בהמתנה
זה המצב והוא לא ישתנה, אז עדיף שתפסיק להתעצבן ותבליג הלאה כי החיים קצרים

השושנים
23-08-2018, 07:39
אתה מרוקני?

כי מרוקאים לא עצבניים, מעצבנים אותם...

קח אוויר ספטמבר באופק.

uriar
23-08-2018, 08:04
אני עושה אותו דבר (ממתין לפני הקו עד שלהולכי רגל יש אדום), חוץ מהקטע של להתעצבן.
פעם כתבו לי בבזוקה, שלהתעצבן פירושו להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים....
וואלה,
יחסית למסטיק של 10 אגורות, זאת אחלה תובנה!
+1 חוץ מזה שבזוקה לא עלה 10 אגורות גם כשאני הייתי ילד (וזה היה מזמן).

תמשיך לעמוד ואל תתעצבן. אם מישהו ממש מנדנד לי אני לא עושה פרנציפ ומתקדת (אם אין הולכי רגל) אבל זה מקרים ממש קיצוניים של צפצופים וצעקות כמו איזו רוכבת קטנועה שהייתה בטוחה שאני עושה לה דווקא. שקמתי באותו בוקר וחיפשתי איך לעצבן אותה. הזייה.

ayalzo
23-08-2018, 08:11
לדעתי אני צעיר ממך ובוודאות עלה 10 אגורות.
אני זוכר כי זה הדבר היחיד שהיה לי כסף לקנות.
אחר כך עלה ל30. ואז התחלתי להבין את משמעות המילה "לחסוך".

uriar
23-08-2018, 08:13
לדעתי אני צעיר ממך ובוודאות עלה 10 אגורות.
אני זוכר כי זה הדבר היחיד שהיה לי כסף לקנות.
אחר כך עלה ל30. ואז התחלתי להבין את משמעות המילה "לחסוך".
אני מאמין לך ולכן קצת מתחשק לי לבנות מכונת זמן, לחזור לשנות ה-80, לקנות סטוק של בזוקות, לחזור להווה ולמכור אותן ברווח.

600 ירושלמי
23-08-2018, 10:55
+1 חוץ מזה שבזוקה לא עלה 10 אגורות גם כשאני הייתי ילד (וזה היה מזמן).

תמשיך לעמוד ואל תתעצבן. אם מישהו ממש מנדנד לי אני לא עושה פרנציפ ומתקדת (אם אין הולכי רגל) אבל זה מקרים ממש קיצוניים של צפצופים וצעקות כמו איזו רוכבת קטנועה שהייתה בטוחה שאני עושה לה דווקא. שקמתי באותו בוקר וחיפשתי איך לעצבן אותה. הזייה.

בטח שבזוקה עלתה 10 אגורות.
פעם, מזמן, כשהיינו ילדים, ממש אחרי הכחדות אחרון הדינוזאורים, היו מחזירים לנו במכולת עודף בבזוקות. משום שכך זה חקוק בזכרון שכן החישוב היה פשוט למדי- כל בזוקה = 10 אגורות.

johnny drama
23-08-2018, 15:52
רציתי לשלאול אותכם: אני מתעצבן בצדק? או שאני אגואיסט?
אני נוסע הרבה בגוש תל אביב. משתחל בפקקים ונעמד מול רמזור אדום תמיד על הקו. מלפני הרבה פעמים מעבר חציה בירוק. לפעמים הולכי רגל עליו ולפםעמים לא. אני בכל מקרה עומד על הקו. ואז.... מגיע (לרוב קטנוע, סליחה על הסטיגמה א', לרוב שליח סליחה על הסטיגמה ב') ומתחיל לצפצף בקטנה: פיפס, פיפס. רוצה לומר - תחצה את הקו אפילו שיש אדום, אפילו תחסום את מעבר החצייה שיש לו ירוק , כי אני רוצה גם להגיע לקו הראשון.
מצד אחד אני מבין אותו, יותר מסוכן להתחיל נסיעה כשאתה בין המכוניות. אבל... כאמור אני מתעצבן ולא זז. כשיש אדום להולכי הרגל, אני תמיד מתקדם לו ומאפשר לו להכנס לקו הראשון (אפילו שאני עובר למענו עבירת תנועה למעשה). יש שם שנייה שתיים עד שירוק לרכבים.
מה אתם אומרים? אגואיסט? פלצן? או שיש בזה משהו מעצבן?:omfg:

אל תהיה נודניק פלצן.

תתקדם טיפה תן לעבור ותחזור חזרה.
כל זה רק במידה ואין הולכי רגל....ככה אני עושה.
ואם יש ? שימתין עד שיסיימו לחצות.

uriar
23-08-2018, 19:08
אל תהיה נודניק פלצן.

תתקדם טיפה תן לעבור ותחזור חזרה.
כל זה רק במידה ואין הולכי רגל....ככה אני עושה.
ואם יש ? שימתין עד שיסיימו לחצות.אתה יודע שזו עבירה של 10 נקודות ו1000 ש"ח קנס?

johnny drama
23-08-2018, 20:19
אתה יודע שזו עבירה של 10 נקודות ו1000 ש"ח קנס?

אתה יודע שלא שמעתי שמישהו קיבל על זה קנס / קיבלתי קנס על זה ?
גם שהיה מאחורי ניידת תנועה.
שיתקדם טיפה שיוכלו לעבור ויחזור אחורה.

uriar
23-08-2018, 20:37
אתה יודע שלא שמעתי שמישהו קיבל על זה קנס / קיבלתי קנס על זה ?
גם שהיה מאחורי ניידת תנועה.
שיתקדם טיפה שיוכלו לעבור ויחזור אחורה.אני מכיר יותר מאחד. לא בגלל ניידת אלא מצלמת רמזור. היו על זה שרשורים כולל תמונות מהמצלמה (מהדו"ח). מבחינת החוק זה כמו לעבור באור אדום. אם אתה מוכן לקחת סיכון בשביל איזה נודניק - שיהיה לך לבריאות.

ofir
23-08-2018, 23:26
תוכל להראות לי תמונה של דוח כזה שעלה לרשת?

סיקרנת אותי מאוד...

אם זכור לי נכון, מעבר באור אדום הוא רק כאשר הגלגל האחורי שלך עבר במטר את קו העצירה.

פות"ש שאל על פינוי מקום לדו גלגלי, ולא לסמיטריילר.
הבנתי את מה שכתבת, והייתי אפילו מוכן לקבל את זה, רק שאני לא מצליח לדמיין איך זה קורה בפועל.

אני אגב, תמיד משתדל לפנות מקום.
לא קיבלתי דוח על זה, או צילום ברמזור.

אם אכן מדובר בדו"ח - כנראה שאהיה פחות נחמד בעתיד...

Kopel
23-08-2018, 23:47
תודה למשיבים. לסיכום, אני מבין שאני 'פלצן'. לקחת קדימה ואחורה זו לא אופציה בשבילי כי האופנוע כבד לי. לא מבטיח לשנות את התנהגותי בעתיד, נדמה לי שיותר קל להתמודד עם השיקוף שקיבלתי כאן.

AsafA
24-08-2018, 09:55
אני מאמין לך ולכן קצת מתחשק לי לבנות מכונת זמן, לחזור לשנות ה-80, לקנות סטוק של בזוקות, לחזור להווה ולמכור אותן ברווח.

מסטיק עם סוכר לא עובר ב-2018 😊

AsafA
24-08-2018, 09:58
תודה למשיבים. לסיכום, אני מבין שאני 'פלצן'. לקחת קדימה ואחורה זו לא אופציה בשבילי כי האופנוע כבד לי. לא מבטיח לשנות את התנהגותי בעתיד, נדמה לי שיותר קל להתמודד עם השיקוף שקיבלתי כאן.

לא פלצן אלא הגיוני.

uriar
24-08-2018, 10:14
תוכל להראות לי תמונה של דוח כזה שעלה לרשת?

סיקרנת אותי מאוד...

אם זכור לי נכון, מעבר באור אדום הוא רק כאשר הגלגל האחורי שלך עבר במטר את קו העצירה.

פות"ש שאל על פינוי מקום לדו גלגלי, ולא לסמיטריילר.
הבנתי את מה שכתבת, והייתי אפילו מוכן לקבל את זה, רק שאני לא מצליח לדמיין איך זה קורה בפועל.

אני אגב, תמיד משתדל לפנות מקום.
לא קיבלתי דוח על זה, או צילום ברמזור.

אם אכן מדובר בדו"ח - כנראה שאהיה פחות נחמד בעתיד...

בבקשה:

http://www.mitsu.co.il/wp-content/uploads/2013/06/gatso-red-light-stop-line-text.jpg

מתוך: https://www.mitsu.co.il/?p=3215

+עובר לכללי

NAOR2207
24-08-2018, 10:21

בזוקה זה לחלשים.
אני הייתי מקפיא (במכונת הזמן. כמובן) וויטמן מסטיגם
עם מסטיק אמיתי בקצה

tree
24-08-2018, 10:44
מתנהג כמוך. חוץ מזה אני אף פעם לא הבנתי מאיפה הגיעה ההנחה שלהיות לפני הרכב זה יותר בטוח מבין הרכבים. בתחילת דרכי זו הייתה דרך הפעולה הכמעט יחידה שלי כאשר הגעתי אחרי הרכבים לצומת. לפי דעתי זו סטיגמה שהדביקו רוכבים כדאי לתרץ את עצמם בזה שהם מתנהגים לא יפה כלפי הולכי רגל. הרי יש גם סיכונים רבים בלעמוד לפני רכב, אם אתה לא יוצא בזמן כמו שהרכב מאחור מצפה הוא יכול לעלות עליך (יש סטיגמה שאנחנו מתחילים לנסוע בצהוב) אם אתה יוצא לפני שווידאת שהצומת פנויי יש סיכוי שרכב שעובר באדום ידרוס אותך.

השושנים
24-08-2018, 10:53
בבקשה:

http://www.mitsu.co.il/wp-content/uploads/2013/06/gatso-red-light-stop-line-text.jpg

מתוך: https://www.mitsu.co.il/?p=3215

+עובר לכללי
פאק צרות....

CityRider
24-08-2018, 10:53
זה מה שקרה לי לפני חודשיים:
עומד כמו פות"ש ברמזור בין מכוניות מאחורי קו העצירה.
מאחורי רוכב (דווקא נחמד, ולא מצפצף), ולפני הולכי רגל במעבר חציה.
מחכה שיהיה אור אדום להולכי רגל במעבר החציה ולא יהיו הולכי רגל, מתקדם לפני המכונית שלידי, ועומד על מעבר החציה.
עוד לא מתחלף לירוק, וניידת שנמצאת מימין קוראת לי לעצור בצד.
כמובן שאין איפה לעצור, ובינתיים הרמזור כבר ירוק וצופרים לי מאחורה.
השוטר דרך המגפון מוכיח אותי על עבריינותי החמורה, ואחרי שאני מודה בקול רם שטעיתי והוא היצור הנעלה מבין שנינו מאפשר לי להמשיך בדרכי.
שכל אחד יסיק מזה מה שהוא רוצה, שבת שלום לכולם.

naked
24-08-2018, 11:20
פות"ש - אתה מבין שהעקרון שלך מסכן את אותו נהג, ומכריח אותו להתחיל נסיעה בין 2 נתיבים מלאים ברכבים? מה הוא אמור לעשות, לעמוד אחרון בשורה? מה אתה היית עושה במקומו?
אני חושב שאם אתה עומד בין שני רכבים ברמזור וחוסם נתיב מעבר לשאר רוכבי דו"ג, בזמן שאתה "מתעצבן" על זה שהם רוצים לעמוד לידך ולא מאחוריך בצורה שתלויה בך ובשאר רכבים, אתה סתם מסונוור מעקרונות מטופשים שהמצאת. אתה מסכן את הרוכבים האחרים שעמידה בקדמת השיירה היא חצי נחמה שלהם בחיי הכביש המסוכנים.
מזכיר לך - גם להשתחל בין הרכבים עד האור האדום כדי לעמוד ראשון בצומת זה לא חוקי.

טיפ אישי שלי להתנהגות בצומת: האור יתחלף לירוק מספר שניות אחרי שהאור להולכי הרגל במעבר החצייה שאחריו(או עליו\לפניו) אתה עומד יתחלף לאדום. אם מדובר ברמזור מפוצל לפניות לכיוונים שונים, כדאי לשים לב גם לאור של מעבר החצייה בצד שאליו אתה צריך להגיע. השניות האלה נותנות מספיק זמן לתמרונים הקטנים, לשחרר את הרוכבים שאולי תקועים מאחוריך, ולעתים גם כדי להתחיל לשחרר קלאץ' כדי לפתוח מרחק מרכבים שעלולים לצאת בגז חזק מהרמזור.

chase
24-08-2018, 11:39
אתה יודע שזו עבירה של 10 נקודות ו1000 ש"ח קנס?

למיטב זכרוני לא בדיוק נכון, צילום ראשון צריך להראות שעברת את הקו, וצילום שני שנכנסת לתוך הצומת. זאת אומרת שאם גלשת במעט מעבר לקו אתה לא אמור לקבל דוח.

ofir
24-08-2018, 12:15
התמונה הזו לא קשורה כלכך לנושא הדיון.
בתמונה הזו אין עניין של לפנות את הדרך, הבחור כבר כמעט ועבר את הצומת.

לא נראה לי שזה המצב שתואר בהתחלה.

בכל מקרה- תודה על התמונה, האמת שלפעמים גם אני מבצע את אותה הטעות...
מחוסר תשומת לב בעיקר.

ModChiP
24-08-2018, 12:22
מוזר, ואם רכב לא הספיק לבלום בזמן ועלה קצת על מעבר החציה, הוא יקבל דוח?
חשבתי שהקו המדובר זה קו הצומת- הקו שיהיה אמור להימצא בדיוק מול הגלגל הקדמי של הרוכב.

ees
24-08-2018, 12:48
עוצר בעצור, נכנס לצומת רק בירוק ולא בצהוב, ולא עולה על מעבר חצייה.
ומי שעד כדי כך ממהר עד שהוא עומד באמצע הצומת כשיש אדום או עולה על מעבר חצייה, או שבצהוב כבר מתחיל לצפצף-מצידי שלא יעלה על הכביש.
כל אחד ממהר מינימום הוא רמטכ"ל שצריך להגיע לקריה באמצע מבצע.
אם יש לי שפיל לפנות דרך מבלי לעלות על מעבר חצייה-כמובן שאני עושה זאת, כל האחרים שיילמדו קצת להיות בני אדם.
לדעתי לעלות על מעבר חצייה או להחנות על המדרכה באופן שלא מאפשר מעבר של עגלת תינוקות או כסא גלגלים, זה התמצית של הישראלי הבהמי:
"קודם כל אני, ושכל העולם יישרף."

zx2r
24-08-2018, 13:44
אפשר להמשיך להתדיין על זה עוד שעות אבל שורה תחתונה: כל עוד יש חוק שאוסר לעבור קו עצירה - תכבדו ותתחשבו.
לכל הנמהרים להיות מקדימה:
1) תתכננו את ההגעה לצומת בצורה טובה יותר ואל תצאו מתוך הנחה שכל רוכב דו"ג יעבור קו עצירה.
2) כשאתם מקדימה תבדקו טוב טוב את הצומת לפני כניסה ואל תמהרו לצאת. ראיתי מספיק נהגי מכוניות "חולמניים" שפשוט עברו באדום ויכלו "לקטוף" רוכבים שהמזל שלהם היה שהם התחילו נסיעה שניה אחרי שהתחלף הרמזור לירוק.
3) אם חלילה נכבה הכלי בדיוק כשהרמזור מתחלף לצורך התחלת נסיעה אתם חשופים לתאונה ולכן אני אישית מעדיף לעמוד מצדי המכוניות ולא ממולם.
4) אם כבר אתם בוחרים לעבור על החוק אל תבואו בתלונות ואל תתבכיינו לאלו שמכבדים אותו אלא תפעלו לשנות אותו. (או לפחות את שינוי שיטת הסימון לאחת שתאפשר עצירה חוקית של דו"ג מלפני הרכבים)
5)אם כבר אתם כל כך נמהרים אז תהיו באמת מהירים ותשתדלו להגיע לפני הרכב הראשון לקו העצירה והופ שיריינתם מקום לפחות לעוד דו"ג אחד בצורה חוקית. (;

2 Strokes
24-08-2018, 16:03
אני משתדל לתכנן את הרכיבה כך שלא אתקע אחרי פלצנים כמוך.
אבל אם זה כבר קורה ואתה לא מפנה באדום של ההולכי רגל (כפי שאתה מצהיר שאתה עושה) אתה הופך לרוכב תחת מבחינתי.
בכל מקרה אני לא מתעצבן.
כשאני מגיע לקו ראשון אני משתדל לפנות את החריץ (בין המכוניות) גם במחיר של לשבור חזק ימינה או שמאלה, לחסום את הרכב ולגנוב קצת ממעבר החציה. ככה אף אחד לא יצפצף לי מאחור.
אם אין מצלמה ויש מקום אני בכלל עוצר אחרי מעבר החציה.
בשורה התחתונה אתה מתאר סנריו מאד שכיח ונורמטיבי. מזה לא מתעצבנים.

ביפ ביפ.

פלצן לא פלצן אתה עבריין וכשיום אחד יגיע חמום מוח, על זה שאתה חוסם לו את הכביש, יתלונן עלייך (או אפילו יוריד לך בעיטה בכלי) אתה תבין למה לא חוסמים את המעבר חציה.
+
דוח של 500 שקל ששוטר/פקח בשמחה יתן לך (כבר היו מקרים).
זה שלא נתפסת לא אומר שאתה לא אשם

Sent from my MI 5X using Tapatalk

Mortar
24-08-2018, 16:23
כל מקרה לגופו, לגבי מצלמות ברמזור... בואו נגיד שמדובר על 0.001% מהרמזורים בארץ אז זה מקרה קצת יוצא דופק.
תלוי בשעה, ובצומת, יש צמתים בלי הולכי רגל ואתה בודק ורואה שאף אחד לא מגיע, אז תתקדם טיפה לא ??? אתה היית רוצה לעמוד בקיץ בין משאית לאוטובוס ולהתבשל בהמתנה לאור ירוק ?
אם עוברים אנשים בדיוק, אז אל תתרגש ותחכה ותתעלם מהצפצוף, אבל בסך הכל, ברוב המקרים, אפשר גם לעמוד אחרי מעבר החצייה ועדיין לא להכנס לצומת...
להגיד ש"זה החוק" אסור לי לעבור, אחרת זה קנס... נו באמת... לא נותנים על זה קנסות, וגם נהגי המכוניות לא רוצים להתחיל נסיעה כשיש ראש עם קסדה על החלון שלהם וגם רוכבי הדו גלגלי לא היו רוצים את זה.
ברוב המקרים לדעתי, תתקדם ותן לרוכבים להגיע, אם זה לא מפריע להולכי הרגל, תקדם.

NAOR2207
24-08-2018, 16:37
פלצן לא פלצן אתה עבריין וכשיום אחד יגיע חמום מוח, על זה שאתה חוסם לו את הכביש, יתלונן עלייך (או אפילו יוריד לך בעיטה בכלי) אתה תבין למה לא חוסמים את המעבר חציה.
+
דוח של 500 שקל ששוטר/פקח בשמחה יתן לך (כבר היו מקרים).
זה שלא נתפסת לא אומר שאתה לא אשם

דאגתך לשלומי, רישיוני, חירותי, כיסי ושאר זוטות מרגשת. לא בהכרח בסדר הזה.
אני מניח שכשאני מסתובב ברחובות תל הביב יש לי תעודת סיניור על המצח, אז שוטרים עצובים מניחים לי. מסתבר.
גם ערסים.
בבוא היום כשמישהו יחליט במעבר החציה לסיים לי את החיים אני אומר לו - "בבקשה. תשתדל לעשות את זה מדוייק. תודה"

ees
24-08-2018, 18:13
אני מניח שכשאני מסתובב ברחובות תל הביב יש לי תעודת סיניור על המצח, אז שוטרים עצובים מניחים לי. מסתבר.
גם ערסים.
בבוא היום כשמישהו יחליט במעבר החציה לסיים לי את החיים אני אומר לו - "בבקשה. תשתדל לעשות את זה מדוייק. תודה"
סתם לידע כללי,
בדרום תל אביב, מניסיון, יש שוטרים שעוברים במעבר חציה ונותנים דו"חות למי שלא נותן זכות קדימה להולכי רגל. האפשרות שתקבל דו"ח על עצירה על מעבר חצייה, גם אם היא קטנה, היא בהחלט ריאלית.
ושוב, אני לא מבין את הצורך הזה לעמוד על מעבר חצייה. גם אם הוא ריק, יכול להגיע הולך רגל שרוצה לחצות ואתה מפריע לו.

NAOR2207
25-08-2018, 01:58
סתם לידע כללי,
בדרום תל אביב, מניסיון, יש שוטרים שעוברים במעבר חציה ונותנים דו"חות למי שלא נותן זכות קדימה להולכי רגל. האפשרות שתקבל דו"ח על עצירה על מעבר חצייה, גם אם היא קטנה, היא בהחלט ריאלית.
ושוב, אני לא מבין את הצורך הזה לעמוד על מעבר חצייה. גם אם הוא ריק, יכול להגיע הולך רגל שרוצה לחצות ואתה מפריע לו.

טוב ויפה ואני לא מתווכח.
רק אם תוכלו אתה ו "2 Strokes" לגלול אחורה בשירשור ולהראות לי היכן בדיוק כתבתי שאני עומד על מעבר החציה זה יהיה נהדר!
תודה.

2 Strokes
25-08-2018, 02:36
אספר לך ככה...
לא כתבת שאתה עומד על מעבר חציה אבל רמזת בצורה מאוד גלויה (ומלזלת בפות"ש) שאתה עובר את פס קו העצירה !המיועד לרכבים! ועוצר אחרי מעבר החציה ברמזור אדום.

*זה בתנאי שיש מקום עצירה.
במקום שאין אפשרות עצירה כזו, אני משער שהחלק האחורי של הקטנוע שלך (כן, אתה מתנהג כמו שליח) מבקר במעבר חציה.

אז כן... אתה סוג של עבריין, גיבור ויכול על כולם אבל יש משהו אחד שאתה לא יכול לעשות, לזלזל באדם שצודק (כי כך החוק אומר) ולקרוא לו פלצן...

NAOR2207
25-08-2018, 03:20
אה. אתה מרבה להשתמש בסימני קריאה אז אתה בטח צודק.
אני לא יודע באיזו מדינה או מציאות רבודה אתה חי. גם הדרום תל הביב שees תיאר זה לא בדיוק מה שמשתקף לי מתחת לחלון.
אז אספר לך סיפור קצר. ברשותך.
לא מזמן יצא חוק חדש המחייב לעצור להולך רגל במעבר חציה גם אם הוא נמצא בבית מצונן במיטה ומתעטש כוונה לחצות.
נו. אז החלטתי לעשות ניסוי וליישם את החוק. בדרום תל הביב. הבית שלי.
תוצאות הניסוי - כמות הולכי הרגל (לא משנה מאיזה מוצא, או אזרחות) אשר הוטרדו מההתנהגות הזו שלי היתה עצומה.
חלקם אף הביעו את מורת רוחם בתנועת יד של "סע! סע! אין רכבים מאחריך אני אני אעבור אחריך . למה אתה מפריע לזרימה של התנועה ??"
אתה מבין, יש את החוק. שאתה יכול לנסות למלא אותו כמו הילד המוכה "רק על הקווים" ...
ויש את מה שנמצא דה פאקטו בשטח.

לטענותיך -
אם נעלבת בשם פות"ש בגלל המילה "פלצן" אתה טועה. קראתי לו "רוכב תחת" שזה הרבה הרבה יותר חמור.
משהו כמו זריקת נעל על שופטת. אז יאללה דווח למנהלים על תוכן פוגעני.

וברצינות -
יש את מה שקיים בדימיון של ה120 הזויים שם למעלה בהרים (לא כולל אלו בלי התיק) להלן "החוק"
ויש את מה שקיים בשטח - צומת אחד אינו דומה למישנהו.

ממך אני מבין שיש לך רגישות לפסים וקווים. בעיקר בצבע לבן.
אז הנה. קבל הצהרה קבל עם ועדה -
אני דורס זברות כאילו אין מחר יום יום
ולא אני לא שליח. הייתי פעם.

ביפ ביפ

ayalzo
25-08-2018, 11:34
ביפ ביפ

אתה גם כל הזמן מצפצף!!!!!!
(ותראה כמה סימני מקריאה, כך שאני בטוח צודק).

EGEG
26-08-2018, 22:40
אתה מרוקני?

כי מרוקאים לא עצבניים, מעצבנים אותם...

קח אוויר ספטמבר באופק.מה שהוא אמר

Sorry for the typo's. Sent from my mobile

השושנים
27-08-2018, 07:47
גם ערסים.

הרחב בבקשה בעניין שאר הזוטות....

NAOR2207
27-08-2018, 09:57
הרחב בבקשה בעניין שאר הזוטות....

שפיל בג'אנט כתוצאה מבעיטה שחמום מוח יוריד על הכלי
למשל

השושנים
27-08-2018, 10:27
שפיל בג'אנט כתוצאה מבעיטה שחמום מוח יוריד על הכלי
למשל
זה לא זוטה זה עילה מצטברת, צידוק קנטור אם תרצה....

Eli777
27-08-2018, 13:25
חשבתי שקנטור זאת הנפצה