מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צילום ממצלמת Go Pro Session 5 ביום מסלול של רייסטראק - פצאל - 15.9.18

כRובי
17-09-2018, 06:42
אשמח לשמוע את דעתכם
:)

https://www.youtube.com/watch?v=hQeqKPtwUY0

mudale222
17-09-2018, 09:33
לטעמי העריכה של הוידאו טובה אבל של האודיו לא משהו בכלל.
מוזיקה מעצבנת למדי בלי שום רעש של מנועים.
אם כבר מוזיקה אז משהו יותר מודרני וקצבי וחובה קצת מנועים ומנתקים.

כRובי
17-09-2018, 19:04
ה-GO PRO אוספת איתה גם רעשי רוח שלא ממש רלוונטיים לסאונד הכללי. בנוסף, החיתוך בעריכה והמעבר בין 2 האופנועים שעל גביהם צולם הסרטון, היה הופך את התוצאה למגוחכת ומסורבלת.

מקבל את דעתך לגבי המוזיקה.

mudale222
18-09-2018, 00:31
בקשר לגופרו, היה לי את אותה בעיה במצלמה והדבקתי על המייק כמה שכבות של בד וזה עובד יפה מאוד נגד רוח (אבל קצת מנמיך ולא שומעים קולות חלשים).
היה כאן מישהו בפורום שהעלה תמונה שהוא פשוט הדביק פלסטר קטן כשהבד על המייק וזה החזיק לו המון זמן ועשה עבודה לא רעה. שווה לנסות.
עוד משהו זה שאפשר לשים את המצלמה מאחורי מגן רוח אם יש אבל כמובן מקבלים זווית אחרת לגמרי.
ויש גם פתרונות יותר מקצועיים שאפשר לקנות dead cat ועוד הרבה בסגנון ברשת.

כRובי
18-09-2018, 05:33
בקשר לגופרו, היה לי את אותה בעיה במצלמה והדבקתי על המייק כמה שכבות של בד וזה עובד יפה מאוד נגד רוח (אבל קצת מנמיך ולא שומעים קולות חלשים).
היה כאן מישהו בפורום שהעלה תמונה שהוא פשוט הדביק פלסטר קטן כשהבד על המייק וזה החזיק לו המון זמן ועשה עבודה לא רעה. שווה לנסות.
עוד משהו זה שאפשר לשים את המצלמה מאחורי מגן רוח אם יש אבל כמובן מקבלים זווית אחרת לגמרי.
ויש גם פתרונות יותר מקצועיים שאפשר לקנות dead cat ועוד הרבה בסגנון ברשת.

אני מדבר על ה-SESSION 5, כן? לא על המצלמה הרגילה.
וכמו שרשמתי, העריכה היא אגרסיבית יחסית, ועוברת מצילום אופנוע אחד לאחר, וחוזר חלילה. סאונד המנוע גם ככה לא היה רלוונטי ו\או נשמע טוב במקרה שכזה.