מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דיינז, להזמין ישירות מהיצרן

נעם 1
05-10-2018, 16:49
לפני כשש שנים, התייאשתי מההיצע ומהמידות של דיינז בארץ. ואז גיליתי שאני יכול להזמין בחנות המקוונת של דיינז באיטליה. מבסוט עד הגג, הזמנתי מעיל קיץ ולפני כשנתיים או הזמנתי מעיל קיץ SPORT GUARD. עד כאן אחלה!

ניסיתי להזמין שוב וגיליתי שישראל לא קיימת יותר במדינות שהחנות שולחת אליהן. יש פתרונות אחרים לרכוש ציוד רכיבה של דיינז ובמחירים אטרקטיביים יותר. אני תוהה מדוע החנות המקוונת של דיינז הפסיקה לשלוח לארץ.

איללכא...והגלובאלי הוא רק לפעמים

Bengolan
05-10-2018, 16:59
השערה שלי זה היבואן בארץ מטרפד את העסק.
בכל אופן אפשר תמיד להזמין דרך ספקי משנה כמו fc-moto, (לדעתי הם שולחים לארץ)
ולהימנע ממחירי חזירות (שלאט לאט אני נוכח בניצנים של הגינות בנושא)

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

כRובי
05-10-2018, 19:42
לפני כשש שנים, התייאשתי מההיצע ומהמידות של דיינז בארץ. ואז גיליתי שאני יכול להזמין בחנות המקוונת של דיינז באיטליה. מבסוט עד הגג, הזמנתי מעיל קיץ ולפני כשנתיים או הזמנתי מעיל קיץ SPORT GUARD. עד כאן אחלה!

ניסיתי להזמין שוב וגיליתי שישראל לא קיימת יותר במדינות שהחנות שולחת אליהן. יש פתרונות אחרים לרכוש ציוד רכיבה של דיינז ובמחירים אטרקטיביים יותר. אני תוהה מדוע החנות המקוונת של דיינז הפסיקה לשלוח לארץ.

איללכא...והגלובאלי הוא רק לפעמים

קשה לי להאמין שהזמנת מהיצרן עצמו ולא מהחנות של הדילר המקומי באיטליה (שסביר להניח, עם זאת, שהוא בבעלות כזו או אחרת של היצרנית). אפשר לינק?
בכל אופן, סגירת האופצייה לקנייה מקוונת בעבור מדינות שבהן קיים יבואן בלעדי, היא דבר שקיים בעוד מותגים ולא ייחודי לדיינזה

Ritalin
05-10-2018, 21:00
קנה ברבזילה ושלח עם חברת שילוח לארץ
אני עושה את זה הרבה עם חברת שיפו
קונה הרבה דברים והם מאחדים לי הכל לחבילה אחת.
הצעד הבא הוא להעלות חשבונית\קבלה על כל אחד מהפרטים שקנית(כמובן שאם כל הפריטים ביחד לא עולים יותר מ75$ לא צריך לשלם מעמ מכס וכל מיני דברים כאלו:acigar:.)
בדרך כלל החבילה אצלי שבוע מיום איחוד החבילות שעשיתי.

1122
05-10-2018, 21:26
קשה לי להאמין שהזמנת מהיצרן עצמו ולא מהחנות של הדילר המקומי באיטליה (שסביר להניח, עם זאת, שהוא בבעלות כזו או אחרת של היצרנית). אפשר לינק?
בכל אופן, סגירת האופצייה לקנייה מקוונת בעבור מדינות שבהן קיים יבואן בלעדי, היא דבר שקיים בעוד מותגים ולא ייחודי לדיינזה

רק במדינה כמו ישראל סוגרים לך אופציה להזמין מותגים מהיצרן ישירות בשביל הכיס של "היבואן" שמתנהל כמו עסק של ילדים בני 14.. נו מה חדש

קנה ברבזילה ושלח עם חברת שילוח לארץ
אני עושה את זה הרבה עם חברת שיפו
קונה הרבה דברים והם מאחדים לי הכל לחבילה אחת.
הצעד הבא הוא להעלות חשבונית\קבלה על כל אחד מהפרטים שקנית(כמובן שאם כל הפריטים ביחד לא עולים יותר מ75$ לא צריך לשלם מעמ מכס וכל מיני דברים כאלו:acigar:.)
בדרך כלל החבילה אצלי שבוע מיום איחוד החבילות שעשיתי.

איך הזמנת מרבזילה בפעם הראשונה? הם רוצים העברה בנקאית ישירות לחשבון שלהם או שיט כזה או אחר. לא?

Ritalin
05-10-2018, 21:46
פאיי פאל או כרטיס אשראי
בטוח שלא העברה בנקאית

נעם 1
05-10-2018, 21:55

https://www.dainese.com/gb/en/corporate/

עושה LOGIN עם שם משתמש וסיסמה.
אם תבדוק את רשימת המדינות תמצא שם כאלה שהאוכלוסייה קטנה מישראל ואני מניח שלפחות בחלקן יש יבואן בלעדי. מעבר לכך, רכשתי שם בעבר וכאן תמיד היה יבואן בלעדי לדיינז. משהו השתנה.
סגירת האופצייה לאור יבואן בלעדי זאת חרב פיפיות. אם בעבר רכשתי ישירות בדיינז בגלל היצע דגמים ומידות ולא בגלל עניין עקרוני. בפעם הבאה זה כבר כן יהיה כזה והיבואן כאן לא יראה ממני שקל. לעולם.

אני תוהה אם בעידן של הסכמי סחר וסחר חופשי הפעולה הזאת חוקית.

איללכא...וזאת גם דרך להרחיק לקוחות

1122
05-10-2018, 22:44
פאיי פאל או כרטיס אשראי
בטוח שלא העברה בנקאית
בפעם היחידה שרציתי להזמין מהם ובאתי לעשות צקאאוט שלחו לי מייל שהם רוצים שאני יעשה להם העברה בנקאית ישירות לחשבון שלהם בקנייה הראשונה שלי כמשתמש אצלם באתר בשביל לוודאות שאני ׳אמין׳. אף פעם לא הצלחתי לקנות מהם.

https://www.dainese.com/gb/en/corporate/

עושה LOGIN עם שם משתמש וסיסמה.
אם תבדוק את רשימת המדינות תמצא שם כאלה שהאוכלוסייה קטנה מישראל ואני מניח שלפחות בחלקן יש יבואן בלעדי. מעבר לכך, רכשתי שם בעבר וכאן תמיד היה יבואן בלעדי לדיינז. משהו השתנה.
סגירת האופצייה לאור יבואן בלעדי זאת חרב פיפיות. אם בעבר רכשתי ישירות בדיינז בגלל היצע דגמים ומידות ולא בגלל עניין עקרוני. בפעם הבאה זה כבר כן יהיה כזה והיבואן כאן לא יראה ממני שקל. לעולם.

אני תוהה אם בעידן של הסכמי סחר וסחר חופשי הפעולה הזאת חוקית.

איללכא...וזאת גם דרך להרחיק לקוחות

ראה ערך ׳איי די מוטורספורט׳. שולט לך על חצי שוק של מותגים, סניף אחד מסכן בלב תל אביב (כי כולם גרים במרכז), לא עושיפ משלוחים, גובים פי 2.5 מהערך המקורי של כול מוצר, ושירות טלפוני ירוד. בנוסף לזה דאגו שאת כול המותגים שהם נחשבים ל׳יבואן׳ שלהם כאן בארץ לא תוכל להזמין מהיצרן ישירות. משמע אם אף אחד לא מוכר את המוצר באיביי או באמזון (ויש הרבה דוגמאות), הם האופציה היחידה שלך.

MasterOz
05-10-2018, 22:51
את שלי רכשתי מכאן לפני כשלושה חודשים, מגיע עם חברת שילוח וכולל את כל המיסים.

https://www.motostorm.it/en/

dainese mugello anniversario

את הקודם רכשתי מכאן

https://www.bimoto.be/

nimi9
06-10-2018, 00:03
לפני 11 שנים חשבתי שגיליתי את אמריקה, או יותר נכון את איטליה, והזמנתי ישירות מאתר היצרן.
לא זוכר את הסיבה המדוייקת, אבל משום מה בחרתי לשלוח את ה-goods לחבר בארה"ב שהביא אותם איתו כשקפץ לביקור בארץ.

אחרי שנה או שנתיים גיליתי שיצאתי ילד ובכלל עדיף לי להזמין מדילרים באירופה שחוץ ממחירים זולים יותר ומבצעים אטרקטיביים, גם שולחים לארץ ומספקים לי יחס ושירות בכמה רמות מעל ביחס לאתר הרשמי, הדומם, של היצרן.

מאז יצא לי להזמין מוצרים של דיינזה משני מקומות בעיקר:
1. Bimoto.be - אתר בלגי, יצא לי לכתוב עליו בגלגול הקודם של הפורום. בצד השני היו אנשים מאוד נחמדים שלא הוציאו את ההזמנה שלי לדרך עד שלא וידאו איתי את כל הפרטים הנוגעים למידות שלי, ובכל מקרה תמיד ענו מהר על כל שאלה.
2. Motocard - נדמה לי שהזמנתי ספציפית מהחנות שבאנדורה, אם כי יש להם סניפים נוספים. ושוב, שירות טוב ויחס אישי מרגע ביצוע ההזמנה ועד שהיא מגיעה.

השושנים
06-10-2018, 08:14
רוב המוצרים בארץ יקרים אל מול אותם מוצרים בחו"ל.

עד כאן כולם יודעים את זה, גם היבואנים בארץ, מה שדי
מקלקל את החגיגה זה מחיר המשלוח וטעויות אנוש.

היבואנים חוסמים בשיטת שונות את היבוא האישי ע.ע
צמיגים לאופנועים.

גם היצרן מנסה לצ'פר את הסוכן שלו ע"י כך שהוא מונע
משלוחים.

השיטה, לייצר אלטרנטיבה לקניות בארץ, העניין שאחרי
פרץ של הצלחה, מישהו מצליח לחסום את הסכר.

הכי טוב לנצל שהייה בחו"ל, שלך, של משפחה או חבר
להבין מה צריך, ולקנות שם ולהביא לבד.

חיסכון אדיר כולל של דמי המשלוח.

בקרוב לורסיס צמיגים, סט טיפול מלא. שונות!

Ritalin
06-10-2018, 08:21
בפעם היחידה שרציתי להזמין מהם ובאתי לעשות צקאאוט שלחו לי מייל שהם רוצים שאני יעשה להם העברה בנקאית ישירות לחשבון שלהם בקנייה הראשונה שלי כמשתמש אצלם באתר בשביל לוודאות שאני ׳אמין׳. אף פעם לא הצלחתי לקנות מהם.

ראה ערך ׳איי די מוטורספורט׳. שולט לך על חצי שוק של מותגים, סניף אחד מסכן בלב תל אביב (כי כולם גרים במרכז), לא עושיפ משלוחים, גובים פי 2.5 מהערך המקורי של כול מוצר, ושירות טלפוני ירוד. בנוסף לזה דאגו שאת כול המותגים שהם נחשבים ל׳יבואן׳ שלהם כאן בארץ לא תוכל להזמין מהיצרן ישירות. משמע אם אף אחד לא מוכר את המוצר באיביי או באמזון (ויש הרבה דוגמאות), הם האופציה היחידה שלך.

נסה לשלוח מייל לשירות לקוחות אני מאמין שתוכל לפתור את זה בקלות ומהירות.
ובקשר לאיי דיי מניסיון שלי קניתי אצלם כפפות חורף\מעיל חורף של הביוקר והמחירים היו סופר הגונים ביחס לחול.
כשהשוותי מול אייביי\אמזון למעיל של 3000 שח בארץ נמכר באמזון ארהב ב300 שח פחות וזה בלי המשלוח לארץ וכל המיסים שהייתי אמור לשלם.
אז ללא ספק המחירים שלהם הוגנים.

lokimonster
09-10-2018, 10:13
אני רכשתי קסת שואיי ניאוטק2 ברווזליה ( הבאתי איתי ביד מפלידלפיה) ולצערי ישנו כנראה פגם במנגנון של המשקף.היבואן מצידו ( ובצדק מבחינתו) לא שש לעזור כך שאני מוצא את עצמירודף אחרי שואי ורווזילה לגבי האחריות.אני עדיין בעיצומו של תהליך אז ארחיב בהמשך.כנראה שיש דברים שלפעמים עדיף לרכוש בארץ.