מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אגזוז ל Suzuki GSX250R 2018

JustaBiker
19-10-2018, 19:22
שלום,
קניתי לפני כמעט חודש GSX250R ומהפעם הראשונה שראיתי אותו הוא היה נראה ממש טוב אבל האגזוז פשוט גדול מדי והורס לדעתי את היופי.
אני מתכנן בקרוב להחליף אגזוז, עכשיו אין לי ממש מושג מה זה כל ה Full system ולא Full system, אין לי מושג איך אני יודע מה אני צריך ומה לא.
מה יתאים ומה לא.

אשמח להמלצות ובנוסף הסבר קטן שיסביר לי פחות או יותר את מה שאני לא ממש יודע ולא מצליח להבין.
אהה וכמה כל הכיף הזה יכול לעלות במקרה הכי מוגזם.

תודה רבה לכולם!
שבת שלום!

shushu
19-10-2018, 19:48
אם אתה לא מבין את ההבדל אז סליפ און כנראה יספק אותך.

יש לך כבר מדבקת A1 על האופנוע?

JustaBiker
19-10-2018, 20:17

תוכל לעזור לי לבין מה ההבדל?
מה הכוונה מדבקת A1 על האופנוע?

diesel
19-10-2018, 20:36
מערכת פליטה מתחלקת בגדול לשני חלקים: צנרת ודוד. כאשר בחלק מהאופנועים הצנרת מתחלקת לשני חלקים (או יותר).
מה שהפריע לך מבחינה אסתטית זה הדוד, אותו ככל הנראה אתה מתכוון להחליף. וזו הכוונה ב- slip-on - החלפת הדוד.
מחיר תלוי במותג, החומר עשוי ממנו ועוד משתנים. אתה צריך לברר, רק תדאג לדוד שחוקי לשימוש בכביש הציבורי (בעל תקן CE).
full system, כשמו כן הוא, מתייחס להחלפת כל המערכת - צנרת ודוד. המחיר בהתאם.
בהצלחה.

JustaBiker
20-10-2018, 02:36
מערכת פליטה מתחלקת בגדול לשני חלקים: צנרת ודוד. כאשר בחלק מהאופנועים הצנרת מתחלקת לשני חלקים (או יותר).
מה שהפריע לך מבחינה אסתטית זה הדוד, אותו ככל הנראה אתה מתכוון להחליף. וזו הכוונה ב- slip-on - החלפת הדוד.
מחיר תלוי במותג, החומר עשוי ממנו ועוד משתנים. אתה צריך לברר, רק תדאג לדוד שחוקי לשימוש בכביש הציבורי (בעל תקן CE).
full system, כשמו כן הוא, מתייחס להחלפת כל המערכת - צנרת ודוד. המחיר בהתאם.
בהצלחה.
היי, קודם כל תודה.
רציתי לדעת אבל אם נגיד החלפתי את הצנרת והדוד מה ישתנה בין מה שהיה לי (המקורי) למה שיהיה לי?
ואם אני מחליף רק את הדוד כמו שאתה אומר, כל אגזוז יתאים?
יש לך הצעות לאתרים שמוכרים אגזוזים שאוכל לראות פחות או יותר כמה ג'ובות התענוג הזה עולה?

TundraOG
20-10-2018, 10:19
יש דודים יעודיים לכל אופנוע שבנויים במיוחד בשבילו. דוד בלבד יעלה הרבה פחות מצנרת שלמה (אין לי דוגמא בראש אבל ראיתי צנרת שלמה מגיעה בקלות ל-4000 ש"ח בעוד שדוד בלבד ינוע באזור ה-1000).

חברות אגזוזים מוכרות בארץ כוללות את IXIL, Yoshimura, GPR, Mivv ועוד. אני מאמין שלאחת מאלה יש אגזוז יעודי לאופנוע שלך, אפשר להתקשר ולשאול בכל מקרה את הייבואן. יש לא מעט זיופים של דודים מקוריים שמסתובבים בשוק היד2 אז אם זה נראה זול מדיי זה כנראה המקרה. לדוד מקורי אמורות להיות תעודות ותקן (בשביל לעבור טסט).

ההבדל, למיטב הבנתי, הוא שדוד מוחלף בעיקר בשביל הצליל, בעוד שצנרת שלמה היא קלה יותר, מוסיפה כמה סוסים למנוע. זה קריטי באופנועי מסלול לדוגמא בהם כל קילוגרם וכל כ"ס יכול לעשות הבדל. על הכביש - הרוב מסתפקים בדוד.

FoxLight
20-10-2018, 12:07

יש לך כבר מדבקת *****?

2 Strokes
20-10-2018, 20:32

אני לא מבין מה הקטע...
הבן אדם מבקש עזרה בצורה הכי יפה שיש ואתה יורד עליו? למה זה טוב?
לידיעתך, קיימים 250 שעוברים את רף ה A1 ואני גם בטוח שנוסעים טיפה יותר טוב ממה שאתה רוכב עליו...

הגישה שלך נתפסת כ-'לא יפה' כלפי אנשים, המלצה: שנה אותה.

Sent from my MI 5X using Tapatalk

diesel
20-10-2018, 21:04
היי, קודם כל תודה.
רציתי לדעת אבל אם נגיד החלפתי את הצנרת והדוד מה ישתנה בין מה שהיה לי (המקורי) למה שיהיה לי?
ואם אני מחליף רק את הדוד כמו שאתה אומר, כל אגזוז יתאים?
יש לך הצעות לאתרים שמוכרים אגזוזים שאוכל לראות פחות או יותר כמה ג'ובות התענוג הזה עולה?

באופנועי 250 סמ"ק לכביש הציבורי, השיפור שיתקבל מהחלפת הצנרת יהיה לרוב זניח, ולדעתי לא יעמוד במבחן התועלת מול מחיר. גם אני הייתי ממליץ על החלפת הדוד בלבד. לרוב דוד חלופי מחברה טובה ישקול פחות, ייראה ויישמע טוב יותר, ויוסיף הספק זניח. אז ההמלצה שלי להחליף דוד בלבד. לשיקולך.
תתחיל בלפנות ליבואן.

JustaBiker
20-10-2018, 23:08
באופנועי 250 סמ"ק לכביש הציבורי, השיפור שיתקבל מהחלפת הצנרת יהיה לרוב זניח, ולדעתי לא יעמוד במבחן התועלת מול מחיר. גם אני הייתי ממליץ על החלפת הדוד בלבד. לרוב דוד חלופי מחברה טובה ישקול פחות, ייראה ויישמע טוב יותר, ויוסיף הספק זניח. אז ההמלצה שלי להחליף דוד בלבד. לשיקולך.
תתחיל בלפנות ליבואן.
סבבה, תודה רבה.
[QUOTE=shushu;132804]אם אתה לא מבין את ההבדל אז סליפ און כנראה יספק אותך.

Tribalmistyc2
20-10-2018, 23:51
זה לא FXP פה - תרבות דיבור

KKatkov
21-10-2018, 12:42
JustaBiker,

נראה לי שהתבלבלת ואתה חושב שאתה בפייסבוק.
לא משנה מה יש לך להגיד, הדיבור הזה לא מתקבל על הדעת.
לטיפול ההנהלה.

ayalzo
21-10-2018, 22:28
חבל שמחקתם. באן לצמיתות היה מספיק.
אמנם שפה לא מקובלת, אבל היה מצחיק. גם קצת מגיע לשושו.