מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת || Z800

Yossibr
24-10-2018, 22:10
שלום חברים, אני צריך חוות דעת וייעוץ ממכם לגבי נושא, לפני זה קצת רקע כדי שתבינו את הכיוון..
רכבתי על קטנועים, אופנועי שטח עד לפני כמה ימים, היה לי CBR500, וכרגע רוכב בעבודה די הרבה על BMW Gs 800F, קיבלתי החלטה למכור את הרכב וליקנות אופנוע, פקקים, דלק, ועוד המון חסרונות, הסכום שאני יכול להקציב לאופנוע זה בין 35-40 אלף שקל בלי קשר לציוד שאותו אקנה בסכום נפרד.
אני חשבתי והכי משך אותי ה Z800, כוח שחשוב לי, יופי, וכו׳..
אשמח לחוות דעת ממי שמבין ומי שיכול לייעץ

mudale222
24-10-2018, 22:45
מבחנים וחוות דעת הכי טובות יש לך פה:
https://www.google.co.il/search?q=z800+%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F&oq=z800+%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F&aqs=chrome..69i57.3783j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

תמקד את השאלה שלך לדברים ספציפיים יותר אולי יוכולו לעזור לך יותר.

Yossibr
24-10-2018, 23:05
מבחנים וחוות דעת הכי טובות יש לך פה:
https://www.google.co.il/search?q=z800+%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F&oq=z800+%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F&aqs=chrome..69i57.3783j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

תמקד את השאלה שלך לדברים ספציפיים יותר אולי יוכולו לעזור לך יותר.

לא מסובך אחי לשמוע חוות דעת של אנשים על הכלי הזה מכל הבחינות

bubin689
25-10-2018, 00:19
שלום חברים, אני צריך חוות דעת וייעוץ ממכם לגבי נושא, לפני זה קצת רקע כדי שתבינו את הכיוון..
רכבתי על קטנועים, אופנועי שטח עד לפני כמה ימים, היה לי CBR500, וכרגע רוכב בעבודה די הרבה על BMW Gs 800F, קיבלתי החלטה למכור את הרכב וליקנות אופנוע, פקקים, דלק, ועוד המון חסרונות, הסכום שאני יכול להקציב לאופנוע זה בין 35-40 אלף שקל בלי קשר לציוד שאותו אקנה בסכום נפרד.
אני חשבתי והכי משך אותי ה Z800, כוח שחשוב לי, יופי, וכו׳..
אשמח לחוות דעת ממי שמבין ומי שיכול לייעץ

בתור בעלים של Z800 לשעבר יש לו כמה יתרונות וגם כמה חסרונות נתחיל בדברים הטובים:
יתרונות
כלי מאוד ליניארי - מנוע חלק מאוד בלי הפתעות או מדרגות כוח מאוד קל לרכיבה
תנוחה - תנוחה זקופה בלי רכינה לעבר הכידון מה שהופך אותו מאוד נוח לנסיעות מנהלתיות .
סחירות - יש אחלה כלי לשוק הזה כמו הMT09 הוא די נחשב ל"מאזדה" של האופנועים
מחיר - אתה מקבל הרבה מאוד תמורת המחיר , רוב הכלים נמכרים מתחת למחירון ואפשר למצוא אחלה מציאות באזור ה 40K עם שנתון די גבוה וק"מ נמוך.
אמינות - גם לי וגם לחברי הטוב שעשה על הכלי נסיעות מנהלתיות לא היו שום בעיות עם האופנוע. האופנוע שלי עבר אצלי 10K ק"מ וגם אצל הבחור שמכרתי לו (ידיד)* התקלה היחידה שהייתה אצלו זה פיוז שרוף . אצל חברי הטוב הכלי עבר 30K עם 0 תקלות.

ועכשיו לחלק הפחות טוב

חסרונות :
משקל (230 ק"ג ) ולמרות שזה לא כלכך מורגש עדיין זה משפיע על התאוצה שלו
בלמים : כאופנוע תקציב זה אחד החלקים הקריטיים שקאוואסקי חסכו במקום קליפר רדיאלי מותקנים זוג קליפרים פשוטים שעושים עבודה לא ממש טובה ומחייבות לחיצה די חזקה ומרחקי בלימה ארוכים , חלק מזה גם נובע מהמשקל שלו .
מתלים ובולמים : מאוד בסיסיים הקדמי פחות טוב מהאחורי,במהירויות גבוהות לא מצליחים לרסן את התנודות אמנם אפשר לשפר זאת בעזרת כיוונים אבל סופר נייקד זה לא והעדר של משכך היגוי מורגש מאוד ביציאה מפניות. ניתן לפתור זאת ע"י משכך היגוי אפטר מרקט זול או יקר לשיקולך .
צריכת דלק : במהירות שיוט נמוכה באזור ה130 צריכת דלק תהיה באזור ה 1L ל18 ק"מ .
מד דלק : לא מדוייק
בקרות : אין חוץ מ ABS (אין גם סליפר קלאץ')

לסיכום : מה שאתה תקבל בZ זה הרבה אופנוע במעט כסף ובגלל שזה מעט כסף חסכו לא מעט בהרבה מכלולים אבל עדיין אחרי כל זה מבחינת עלות תועלת זה הכלי הכי משתלם שישץ

מקווה שעזרתי בהצלחה עם הקניה .

Yossibr
25-10-2018, 09:09
בתור בעלים של Z800 לשעבר יש לו כמה יתרונות וגם כמה חסרונות נתחיל בדברים הטובים:
יתרונות
כלי מאוד ליניארי - מנוע חלק מאוד בלי הפתעות או מדרגות כוח מאוד קל לרכיבה
תנוחה - תנוחה זקופה בלי רכינה לעבר הכידון מה שהופך אותו מאוד נוח לנסיעות מנהלתיות .
סחירות - יש אחלה כלי לשוק הזה כמו הMT09 הוא די נחשב ל"מאזדה" של האופנועים
מחיר - אתה מקבל הרבה מאוד תמורת המחיר , רוב הכלים נמכרים מתחת למחירון ואפשר למצוא אחלה מציאות באזור ה 40K עם שנתון די גבוה וק"מ נמוך.
אמינות - גם לי וגם לחברי הטוב שעשה על הכלי נסיעות מנהלתיות לא היו שום בעיות עם האופנוע. האופנוע שלי עבר אצלי 10K ק"מ וגם אצל הבחור שמכרתי לו (ידיד)* התקלה היחידה שהייתה אצלו זה פיוז שרוף . אצל חברי הטוב הכלי עבר 30K עם 0 תקלות.

ועכשיו לחלק הפחות טוב

חסרונות :
משקל (230 ק"ג ) ולמרות שזה לא כלכך מורגש עדיין זה משפיע על התאוצה שלו
בלמים : כאופנוע תקציב זה אחד החלקים הקריטיים שקאוואסקי חסכו במקום קליפר רדיאלי מותקנים זוג קליפרים פשוטים שעושים עבודה לא ממש טובה ומחייבות לחיצה די חזקה ומרחקי בלימה ארוכים , חלק מזה גם נובע מהמשקל שלו .
מתלים ובולמים : מאוד בסיסיים הקדמי פחות טוב מהאחורי,במהירויות גבוהות לא מצליחים לרסן את התנודות אמנם אפשר לשפר זאת בעזרת כיוונים אבל סופר נייקד זה לא והעדר של משכך היגוי מורגש מאוד ביציאה מפניות. ניתן לפתור זאת ע"י משכך היגוי אפטר מרקט זול או יקר לשיקולך .
צריכת דלק : במהירות שיוט נמוכה באזור ה130 צריכת דלק תהיה באזור ה 1L ל18 ק"מ .
מד דלק : לא מדוייק
בקרות : אין חוץ מ ABS (אין גם סליפר קלאץ')

לסיכום : מה שאתה תקבל בZ זה הרבה אופנוע במעט כסף ובגלל שזה מעט כסף חסכו לא מעט בהרבה מכלולים אבל עדיין אחרי כל זה מבחינת עלות תועלת זה הכלי הכי משתלם שישץ

מקווה שעזרתי בהצלחה עם הקניה .

תודה רבה אחי עזרת לי מאוד, זאת בדיוק התשובה שחיפשתי לקבל.

bubin689
25-10-2018, 15:34
בכיף בהצלחה בקניה, רק אל תשכח להעלות תמונת ;-)

Ecliptica
29-10-2018, 05:35
היה לי לתקופה קצרה, לא יודע אם נפלתי על נבלה או שזה שכיח, אבל בשלי היה בעיה בהעברת הילוכים בסלד גבוה (הילוכים קופצים ולא עוברים טוב)
מד הדלק לא היה שמיש בעליל ולמצערת היה מהלך נורא ארוך, בלתי אפשרי לפתוח 100% בתנועה אחת.