מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : למוכרי קטנוע או אופנוע בעבר - כמה זמן לקח לכם למכור?

אליה0
04-11-2018, 09:10
שלום! אני רוצה לבצע סקר קטן אם לא איכפת לכם.

אני מניח שכמעט כולכם ניסיתם למכור קטנוע או אופנוע בעבר לפחות פעם אחת בחיים. אשמח לדעת, כמה זמן לקח לכם למכור, מרגע התחלת המכירה ועד לסיומה? בעבר היה לי קטנוע שלקח קרוב לחודשיים למכור אותו, היה משהו על הפנים, ללא שוק. אבל עכשיו אני מנסה למכור משהו במחיר זול יחסית וזה פשוט עדיין לא נמכר. מוזר. בכל אופן, אשמח אם תאמרו לי כמה זמן לקח לכם למכור את הכלי שלכם - וכמובן, באיזה כלי מדובר. כיוון שיש כלים עם שוק ממש מחורבן...

alexsupreme
04-11-2018, 11:16
הכל עניין של מחיר ודרישה.
בזמנו מכרתי אקסמקס 250 תוך פחות מ-24 שעות ב500 ש״ח פחות מהמחירון.
איזה קטנוע אתה מנסה למכור ובכמה?

mudale222
04-11-2018, 15:31
תלוי מאוד איזה כלי את מוכר. הכי הרבה שלקח לי זה 8 חודשים למכור אופנוע. הכי מהר יום (טוב לא חכמה גדולה, מכרתי לחבר).
בגדול פחות מאיזה חודשיים שלוש לא הייתי מתחיל להתרגש (כל עוד יש טלפונים ובאים לראות מדי פעם).
אגב ברכבים זה לא הרבה יותר טוב (תלוי כרגיל מה אתה מוכר), לקח לי גם באיזור המעל חצי שנה פעם למכור רכב ואנסו אותי בלי וזלין בסוף.

John
04-11-2018, 15:53
שוק היד שניה די מת בארץ , באופנועים וקטנועים רוב הכלים אנוסים.
ברכבים הכל טרנטות ליסינג שעדיף לך היום כבר לקחת אחד חדש 0 ק"מ ותשלם פחות מלקנות יד שניה.
ככה שאל תתרגש , הצבעתי שלושה חודשים ומעלה.
מצאתי לזה די פיתרון , אני נותן את הרכב/כלי בטרייד אין וזהו.

גם כשהתעיינתי לרכוש יד שניה אנשים פשוט חיים בסרט שהרכב/אופנוע שלהם "שווה תכסף" שהם דורשים.
הלכתי לחנות הוספתי עוד קצת וקניתי חדש.

moonshield
04-11-2018, 16:03
כשפירסמתי את הדיאלים שלי ביד 2 הטלפון מת מבדידות, כשפירסמתי בפייסבוק לקח לי פחות משבוע למכור.

TundraOG
04-11-2018, 17:41
לקח לי כחודש וחצי למיטב זכרוני. האופנוע היה הונדה CBF250 ששמתי למכירה ב-14K מיד לאחר תיקון זמני וככל שהאופנוע החל להתקלקל ירדתי במחיר עד שנמכר ב-4800 ליד העשירית שלו. עוד זכור לי שמכרתי את האופנוע ונסענו לדואר כשהצ'וק דלוק עד הסוף כי משום מה האופנוע לא החזיק סל"ד סרק (המנוע היה גמור) ואחרי שיצאנו מהדואר הוא לא הניע והקונה המאושר הניע בדחיפה.
לא מאמין שמכרתי את הדבר הזה ביותר מכרטיס אוטבוס.

אליה0
04-11-2018, 18:43
הכל עניין של מחיר ודרישה.
בזמנו מכרתי אקסמקס 250 תוך פחות מ-24 שעות ב500 ש״ח פחות מהמחירון.
איזה קטנוע אתה מנסה למכור ובכמה?
מדובר בדיאלים ס3 250 סמק, שנת 2014. המחירון שלו 10000 וניסיתי למכור ב 5500 בהתחלה, אף אחד לא התקשר. אחרי 3 ימים הורדתי ל 5000, עדיין אף אחד לא מתקשר. הורדתי ל 4000 סופי בתקווה שסוף סוף הטלפון יתחיל לצלצל - וגם במחיר הזה, אף אחד לא מתקשר. ברור לי ש לדיאלים, באופן כללי, אין שוק. אבל, מדובר בקטנוע 250 במחיר נמוך מאוד יחסית. איך ייתכן שעדיין לא מתקשרים אליי? גם אפילו כתבתי במודעה שהמחיר כולל קסדה ושרשרת עם מנעול במתנה.

mudale222
04-11-2018, 18:54
תחכה בסבלנות. 3 ימים זה כלום. אם אתה הכי נמוך בלוח אל תוריד עוד.

אליה0
04-11-2018, 18:58
תחכה בסבלנות. 3 ימים זה כלום. אם אתה הכי נמוך בלוח אל תוריד עוד.
ביצעתי חיפוש יד 2 על הדגם של הקטנוע שלי - אני אכן הכי נמוך כרגע. אבל עדיין, לא מתקשרים. זה ממש מעצבן. ואגב, מדובר בקטנוע 250 סמק הכי זול בארץ כרגע מבחינת המודל 2014, המודל הכי גבוהה בנפח, במחיר הכי זול. ועדיין - לא מתקשרים. באמת שאני לא מבין את הקטע הזה. מצב השוק באמת מחורבן כרגע, הא? אפילו שזה דיאלים, שאגב, דיאלים הם בסדר יחסית. כל מה שאומרים עליהם שהם "לא אמינים" זה בעיקר שטויות. לא בהכרח נכון. יש משהו דפוק בשכל אצל חלק מהאנשים בתחום.

John
05-11-2018, 13:34
ביצעתי חיפוש יד 2 על הדגם של הקטנוע שלי - אני אכן הכי נמוך כרגע. אבל עדיין, לא מתקשרים. זה ממש מעצבן. ואגב, מדובר בקטנוע 250 סמק הכי זול בארץ כרגע מבחינת המודל 2014, המודל הכי גבוהה בנפח, במחיר הכי זול. ועדיין - לא מתקשרים. באמת שאני לא מבין את הקטע הזה. מצב השוק באמת מחורבן כרגע, הא? אפילו שזה דיאלים, שאגב, דיאלים הם בסדר יחסית. כל מה שאומרים עליהם שהם "לא אמינים" זה בעיקר שטויות. לא בהכרח נכון. יש משהו דפוק בשכל אצל חלק מהאנשים בתחום.

ראשית את מוריד מחירים מהר מידי , ממש כמו שרמו***.
כישראלי עליך ללמוד להוריד מחירים כמו ז*** ! לאט ובזהירות.

שנית יעזור אם תתן איזה קישור למודעה שפירסמת , אולי התמונות/תוכן לא וואו..
שווה להציץ .
הרי בסופו של דבר זה עוזר למכור מהר מאוד

uriar
05-11-2018, 19:04
מכרתי כבר הרבה אופנועים ב-30 השנים האחרונות כך שאני אתמקד רק בשניים האחרונים לדוגמה (למרות שלא זכורה לי שום בעייה עם מכירה).

הקטנוע לפני האחרון, יאמאהה אקס סיטי, שוק מעט חלש. לא הייתי לחוץ למכור. התעקשתי על מחירות. אחרי 3 חודשים נמצא הקונה המאושר. אז לקח זמן והשוק החלש קצת דיכא אותי אבל עדיין הקטנוע שלי היה במצב כמו חדש אז למה להתפשר?

הקטנוע האחרון, אקסמקס 250, מצב חיצוני בינוני אחרי החלקה (קיבלתי אותו ככה). מחירון 15. הציעו עליו בטרייד 9 והיה לי שבוע לנסות למכור לבד עד שההונדה החדשה תגיע ואקבל 9. נמכר ממש יום לפני האולטימטום ב-12 אבל לאורך כל הדרך היו מתענינים.

אני מקפיד תמיד על ניסוח המודעה, תמונות טובות מכל זווית וידע מה הכלי שווה ולא מבקש הרבה יותר או פחות.

West
05-11-2018, 21:52

מהדיאלים תפטר רק בטרייד בתמורה לדיבורית או מעיל קיץ
סתם אני צוחק אבל הבנת את הכוונה, לדיאלים פשוט אין שוק זה לא קשור לכמה הקטנוע טוב או זול
בדיוק מאותה סיבה שאין הצדקה לביקושים לטי מקס שבור יד 12 שנתון 06 שבדיוק "עבר טיפול" מלבד כוחות השוק
תשאיר את המודעה ותחכה, או שבמידה ואתה משדרג קטנוע תנסה לדחוף להם אותו בטרייד

hodi20
06-11-2018, 09:46
היו לי מספר כלים בשנים האחרונות שנמכרו צ'יק צק :
קימקו B&W250 תוך שבוע.
טימקס 500 - היחיד שלקח לי זמן למכור אותו , משהו כמו חודשיים.
טימקס 530 - יום אחד בלבד !
Z800 - יום אחד בלבד !
אוסיף גם את הרכב שהיה לי סיאט איביזה שמכרתי תוך 3 ימים.
אופנוע שטח WR450F - חודש.
טרקטורון DS450 MX - חודש.
וכרגע בעלים של טימקס 530 כבר 3 שנים.