מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פוזל לאופנוע 600 צריך יעוץ

shaixz
06-06-2015, 08:48
אחרי 3 חודשים עם z750 2010 התחלתי לפזול לעבר אופנועי הספורט 600 למינהם
r6 בא מאוד בחשבון
עכשיו הבעיה שבחיים לא נסעתי על אופנוע סופרספורט ולא יודע את ההבדל בנוחות
אני לא יוצא הרבה מחוץ לעיר מלבד נסיעות של פעם פעמיים לבסיס 15 קמ כל צד
מהבית לעבודה וטיול קטן בסופ״ש
מה עושים בנידון?

עוד שאלה קטנה שלא קשורה
אני 1.83 שוקל 78-80 קילו איזה מידה אני צריך למכנס וגקט ממוגן?

תודה

הפלג הצפוני
06-06-2015, 10:06
וואלה,זה כמו לשאול איזה צבע היית מעדיף.
תקנה מה שבא לך.בגדול היפנים מחקים אחד את השני וכל אחד מהם יהיה לך טוב.

shaixz
06-06-2015, 12:05
וואלה,זה כמו לשאול איזה צבע היית מעדיף.
תקנה מה שבא לך.בגדול היפנים מחקים אחד את השני וכל אחד מהם יהיה לך טוב.

מה שאלתי ומה ענית כניראה שלא הבנת
התכוונתי אם כדי לי להחליף את הz שהוא נייקיד לאופנוע ספורט מבחינת השימוש שלי ועד כמה יש הבדלי נוחות

Paz
06-06-2015, 12:24
מה שאלתי ומה ענית כניראה שלא הבנת
התכוונתי אם כדי לי להחליף את הz שהוא נייקיד לאופנוע ספורט מבחינת השימוש שלי ועד כמה יש הבדלי נוחות

אם זה מבחינת נוחות ופרקטיות אז לדעתי זה לא רעיון הכי טוב להעבור לסופרספורט, תחשוב על נייקד יותר חזק אולי.
סופרספורט בימוימיום בעיר זה משהו אפשרי אבל לא הכי מומלץ מבחינת נוחות, והוצאות אחזקה.

Biker boyz
06-06-2015, 13:17
לעניות דעתי אני לא רואה שום שוני, הz שברשות פות"ש גם זללן דלק לא קטן והתחזוקה השוטפת שלו לא נופלת מהחזקת אופנוע סופרספורט. השיקול היחיד, שאני חושב שאתה צריך לקחת בחשבון, זה מה קורה במקרה של נפילה והאם אתה מוכן לבכות כמו גבר אמיתי, על כל שפשוף או שריטה בפיירנג, מה שעם נייקד פחות יכאב לך. למרות הכל אני חושב שאם עיקר הנסיעות שלך הם עירונית ואתה לא יוצא מחוץ לעיר ביומיום זה אבל רציני לאופנוע "כמו להחזיק סוס באורווה ולא לתת לו לדהור.

shaixz
06-06-2015, 13:24
תודה רבה לכם אני אקח את זה בחשבון
בנתיים אני יחפש איזה חברת השכרה שתתן לי לנסוע על ספורט ואז אחליט

בקשר לשאלה על המידות יש פה חייטים?

Biker boyz
06-06-2015, 14:43
תודה רבה לכם אני אקח את זה בחשבון
בנתיים אני יחפש איזה חברת השכרה שתתן לי לנסוע על ספורט ואז אחליט

בקשר לשאלה על המידות יש פה חייטים?

תיסע לאזור תל אביב לחניות כמו איי דיי מוטוספורט או כלובטקס תמדוד מעילים,מכנסי רכיבה ואם אתה בעניין של התרגזנויות בשבתות אז גם חליפה מלאה. אתה תקבל במקומות האלה שירות מעולה ויתאימו לך את ציוד המיגון כיאה לדרישות שלך.

מצמץ
06-06-2015, 15:14
על פניו, נשמע שסופרספורט פחות יתאים לצרכים היום-יומיים שלך מבחינת ההתנהלות העירונית ואף יגביל אותך בסחיבת מטען, תנוחת הרכיבה קיצונית יותר ופחות נוחה וכאמור לעיל שריטות ופגיעות לרוב מורגשות וויזואלית... ובכיס. That said... רכישת אופנוע היא בין היתר אמוציונלית מעבר לשיקולים פרקטיים.

באשר לשאלתך בדבר הביגוד, אם הכוונה היא להזמין מחו"ל אזי פנה לחייט שייקח לך מידות עם סרט מדידה טרם הזמנה. כל ענייני מידות לפי מספרים / סימולי M, L וכו' הם שונים בין כל מותג (שלא לדבר על מידות אסייתיות) וחבל להמר.

TheDevilInside
07-06-2015, 07:47
אופנוע סופרספורט ביום יום? לא כדאי.. תנוחה שהאופנוע מכתיב לך נוחה יחסית במהירות גבוהה, היא סיוט בעיר. קליפאונים, רגליים מכופפות, תנוחת עובר כללית משאירה אותך עם כאבי גב,כאבי ידיים, וכאבים שונים אחרים). Z הרבה יותר נוח ליום יום, תנוחה זקופה (יחסית,כן?), כידון, חוסר בפלסטיק, תגובת מנוע בסל"ד נמוך-יש לך יותר מומנט בשימוש יומיומי על חשבון כוח בסל"ד גבוה-כל זה ועוד עושים את הz שלך לבחירה יותר שקולה והגיונית. אם אין לך חלום עתיק לעבור לספורט, ואתה כן חושב כל שימוש הגיוני ויחסית פרקטי באופנוע- עצתי לך היא להישאר עם הz שלך, או באמת להחליף בנייקד אחר יותר חזק (cb1000r למשל).
(גילוי נאות- כותב שורות אלה עשה שימוש יומיומי באופנוע סופרספורט ליטר ישן במשך 3.5 שנים. סבלתי ונהניתי מהבחירה שלי)) יותר נהניתי!).

נ.ב. לא אמרת מה חסר לך באופנוע הנוכחי שלך שאתה שוקל להחליף.

shaixz
07-06-2015, 08:56
אופנוע סופרספורט ביום יום? לא כדאי.. תנוחה שהאופנוע מכתיב לך נוחה יחסית במהירות גבוהה, היא סיוט בעיר. קליפאונים, רגליים מכופפות, תנוחת עובר כללית משאירה אותך עם כאבי גב,כאבי ידיים, וכאבים שונים אחרים). Z הרבה יותר נוח ליום יום, תנוחה זקופה (יחסית,כן?), כידון, חוסר בפלסטיק, תגובת מנוע בסל"ד נמוך-יש לך יותר מומנט בשימוש יומיומי על חשבון כוח בסל"ד גבוה-כל זה ועוד עושים את הz שלך לבחירה יותר שקולה והגיונית. אם אין לך חלום עתיק לעבור לספורט, ואתה כן חושב כל שימוש הגיוני ויחסית פרקטי באופנוע- עצתי לך היא להישאר עם הz שלך, או באמת להחליף בנייקד אחר יותר חזק (cb1000r למשל).
(גילוי נאות- כותב שורות אלה עשה שימוש יומיומי באופנוע סופרספורט ליטר ישן במשך 3.5 שנים. סבלתי ונהניתי מהבחירה שלי)) יותר נהניתי!).

נ.ב. לא אמרת מה חסר לך באופנוע הנוכחי שלך שאתה שוקל להחליף.

מה חסר לי?
אם המשפחה שלי יכנסו לפה היה בעיה
רוצה לחצות את ה180 מעלות בלי שהצאוור שלי יתעקם
הz נוח לי אפילו יותר מטימקס פשוט מעצבן בגבוהות שלפעמים אתה רוצה לתת

Jonathan
07-06-2015, 21:41
לא נראה לי שאתה מבין מה ס''ס, ולא לרעה, פשוט לא היה לך זמן על אחד לבנות תובנות.
זה אופנוע שיש לו מטרה אחת ואחת בלבד - לסיים מסלול בזמן מינמלי.
לשם כך הוא מקריב רדיוס סיבוב (בגלל הקליפאונים)נוחות (פרינג שמטגן אותך בקיץ) ותנוחת רכיבה.
אבל בתמורה אתה מקבל כלי שב 140 מתחיל להרגיש בבית, אבל בכל מהירות נמוכה יותר הוא פחות אטרקטיבי.

ממה שאתה מספר ההונדה יתאים לך הכי הרבה. על הדרך נזכיר שהוא גם היה אלוף.הס''ס עם התורכי על גבו.