מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת cbr 600 rr

gilad2389
06-06-2015, 21:10
הי אני רוצה להיכנס לעולם הכבדים וחשבתי לעבור לאופנוע הנל. מדובר על שנים 2006 עד 2009 כמבון בגלל התקציב
רציתי לדעת לגבי מחלות של הכלי? דברים שצריך לבדוק לפני הרכישה? בדיקה? אופי של הכלי? אמינות? וכל מה שאפשר בעצם לתת לי מידע?
עד עכשיו רכבתי על כלים בנפחים קטנים 250 150 500 350 ו650 נייקד..

shaixz
06-06-2015, 21:57
כשאני התעניינתי ב600rr אמרו לי
אופנוע אמין ברמות מנוע יכול להחזיק 150 אלף ויותר
סלחן מאוד, הכי חלש בין המתחרים 118 כוח "טוס״
ב07 או 08 שינוי צורה עם אני לא טועה דגם יותר טוב מהקודמו
חבל שנעלמו כל המבחנים
בדיקה עושים במוסך שמתעסק בכבדים כל בורג יכול לעלות הרבה כסף לא לזלזל
חלום בקיצור
בסוף קניתי z750 עקב השימוש והנוחות
בהצלחה

gilad2389
07-06-2015, 00:41
תודה רבה.. עוד?

Jonathan
07-06-2015, 01:28
ב 2098 השתתפתי במבחן ה 600 שלהם מול ה r6 zx 6 וה gsx.
הוא היה המועדף עלי במתלים בתנוחה בהיגוי (טלפתי) בלמים ומנוע
במיוחד ברכיבת קצה בכביש הציבורי.
אבל לא רק שם.

אופנוע מדהים למרות של zx. היו בלמים ומנוע טובים יותר ול r6 סאונד ותנוחה של רייסר אמיתי

Red Ross
07-06-2015, 16:41
איכותי, אמין, ידידותי ונוח (יחסית לסופרספורט) ברכיבת כסח או מנהלתי.
דגמי 2008-2007 נחשבים לטובים בשושלת ה-600rr. זכו כמעט בכל מבחני ההשוואה מבין ה-600 באותן השנים.
החל משנת 2009 עברו מספר שינוים במנוע אשר הורידו קצת את ההספק.
בטבלה מוצג ההבדל בין דגמי 08-07 לבין דגמי 2009 והלאה:

http://wheelz.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=87&stc=1
http://wheelz.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=88&stc=1

gilad2389
07-06-2015, 18:45
תודה אלופים!

Biker boyz
07-06-2015, 20:28
בתור בעלים גאה של cbr600rr שנת 2077 אני יכול להגיד לך שמדובר באופנוע מדהים,המתלים שלו,המנוע עם המומנט בכל הילוך שהוא נותן לך במהירות של טיל בליסטי היא תאווה לכל רוכב באשר הוא.
התנוחת רכיבה היא לא קיצונית כמו הr לא זקופה יותר מידי כמו הג'קסר אתה רוכן אל הקליפונים ובמהרה מתרגל לזה,מה שכן ממליץ לך להתחיל לעשות תרגילי גב בשביל לחזק אותו אם לא רכבת על סופרספורט מעולם כי אני בחודש הראשון ירדתי ממנו עם כאבים בגב התחתון ורק כעבור אימונים של חודשיים הבעיה עברה לי.
מה שכן עקב כך שמדובר באופנועים שהייתי אומר שדיי התעללו בהם ומשכו להם הילוכים בסלד גבוהה,לא לוותר על בדיקה קפדנית.

gilad2389
07-06-2015, 21:39
מה נחשב קילומטר נורמלי לשנים האלו 06-08?

Biker boyz
07-06-2015, 21:49
כמה שיותר נמוך יותר טוב מן הסתם,כולי תקווה שתמצא אופנוע שהיה משמש רק לרכיבות סופשבוע והוא עומד על 20 אלף קילומטר. המנועים של הונדה מאוד אמינים ויכולים לעשות 150 אלף קילומטר בלי בעיה, כמובן אם מטפלים בהם בתחזוקה שוטפת...בנימה אישית תנסה למצוא אופנוע בין 60-80 אלף קילומטר,ידוע לי על שניים כאלה שמפורסמים במוטו דיל וביד 2 אז תציץ ותתרשם.

gilad2389
08-06-2015, 02:22
מוטו דיל? אני מבין שזה חנות אופנועים? איפה זה נמצא?
ותודה לך אתה ממש עוזר... מעריך מאוד מקווה באמת לצאת איתך לרכיבות חח

Biker boyz
08-06-2015, 02:38
מוטו דיל? אני מבין שזה חנות אופנועים? איפה זה נמצא?
ותודה לך אתה ממש עוזר... מעריך מאוד מקווה באמת לצאת איתך לרכיבות חח
https://www.facebook.com/moto.deal1?fref=ts
שלח הודעה או תתקשר,תשאל על הכלים שיש למכירה שם ולפעמים אף הם יודעים על אופנוע שעדין לא הוצע לשוק למכירה והם מתווכים בשביל מכר שלהם.

gilad2389
08-06-2015, 13:24
מה לגבי מחלות מיוחדות של הכלי? כל כמה זמן עושים טיפול? מחיר טיפולים? צמיגים? צריכת דלק?

Biker boyz
08-06-2015, 18:46
המחלה היחידה שידועה לי עד עכשיו זה כיון השסתומים לעשות ב60 אלף וגם זה תלוי במצבם.
אני מחליף שמן,פילטר שמן ומנקה פילטר אוויר כל 4 אלף והמוסכניק שלי עושה לי טיפול גדול כל 8.
מחיר טיפול קטן אם תעשה בעצמך לא יעלה על 200 שקל וטיפול גדול זה תלוי מה צריך להחליף אבל גם עם עבודה לא אמור לעבור את ה800 שקל שמה שמעלה את המחיר זה הפלאגים שאישית הייתי ממליץ לך להזמין מחו"ל ורק לתת למוסך שלך להרכיב,ופה הערה בונה,אם המוסך שלך לא מוכן להשתמש בחלקים שאתה מביא לו תחליף מוסך.
צמיגים זה אינדיבידואלי לכל סגנון רכיבה וסוג שימוש,אם אתה מתרגזן קבוע בשבתות ועושה ברנאוטים סתם בשביל השעמום והפוזה, אז צמיג טוב יחזיק לך 8 אלף קילומטר ואם אתה רוכב רגוע ופעם בשבועיים שלוש יוצא לרכיבה בשבת אז בכיף אתה יכול למשוך גם ל15 אלף קילומטר ואף יותר עם הצמיג.
צריכת דלק תלוי ברכיבה שלך לי אישית אני עומד על 1-13 כמעט קבוע ובמקרים קיצוניים גם 1-10 האופנוע זולל דלק לא קטן.

אRני
08-06-2015, 23:51
מנצל"ש יש לי אגזוז מקורי חדש של 2008 למכירה אם מישהו מעוניין. עם המגן חום והכל.

http://i.ebayimg.com/images/i/261388484326-0-1/s-l1000.jpg

Johnny cohen
09-06-2015, 15:06
כשאני התעניינתי ב600rr אמרו לי
אופנוע אמין ברמות מנוע יכול להחזיק 150 אלף ויותר
סלחן מאוד, הכי חלש בין המתחרים 118 כוח "טוס״
ב07 או 08 שינוי צורה עם אני לא טועה דגם יותר טוב מהקודמו
חבל שנעלמו כל המבחנים
בדיקה עושים במוסך שמתעסק בכבדים כל בורג יכול לעלות הרבה כסף לא לזלזל
חלום בקיצור
בסוף קניתי z750 עקב השימוש והנוחות
בהצלחה

סקרן להבין מה מצאת בZ750 לעומת cbr600rr שמצא חן בעניך יותר מבחינת נוחות ושימוש..

shaixz
09-06-2015, 18:24
סקרן להבין מה מצאת בZ750 לעומת cbr600rr שמצא חן בעניך יותר מבחינת נוחות ושימוש..

נוחות, תנוחה זקופה ,זריזות בתוך העיר בין רכבים ,הרבה כוח בסלד הנמוך ומחיר!

gilad2389
09-06-2015, 18:27
קיבלתי תודה!

Jonathan
09-06-2015, 18:55
נוחות, תנוחה זקופה ,זריזות בתוך העיר בין רכבים ,הרבה כוח בסלד הנמוך ומחיר!

מסכים עם הנוחות על הזריזות בעיר וכמובן על נושא המחיר (גם בנושא תחזוקה).
לגבי הכח בסלד נמוך והתנוחה תרשה לי לא להסכים - ה z לא מצטיין במיוחד, מהרכיבה עליו אני זוכר שהוא בהחלט נותן הרגשה כזאת אבל בפועל לא.
ה-600rr הוא החזק והחלק ביותר בסלד נמוך. מנוע מדהים.

shaixz
09-06-2015, 19:14
מסכים עם הנוחות על הזריזות בעיר וכמובן על נושא המחיר (גם בנושא תחזוקה).
לגבי הכח בסלד נמוך והתנוחה תרשה לי לא להסכים - ה z לא מצטיין במיוחד, מהרכיבה עליו אני זוכר שהוא בהחלט נותן הרגשה כזאת אבל בפועל לא.
ה-600rr הוא החזק והחלק ביותר בסלד נמוך. מנוע מדהים.

תאמת לא נסעתי על אופנוע אחר חוץ מz
פשוט חפרתי באיטרנט ומה שמתאים לצרכים שלי יצא z

Jonathan
09-06-2015, 20:34
האמת אני לא סבלתי את ה z.
יותר מדי תקציב ופחות מדי אופנוע.
אבל אני רכבתי על הגרסא של 2008 ולכן לא יודע להביע דעה על גרסאות אחרות.
אישית מהיפנים נייקדים אהבתי את הצרעה של הונדה אבל מדובר בכמעט 20% הפרש במחיר.

בכל מקרה אתה צודק לגבי מיגון הרוח במהירויות מעל 150 הפרינג עוזר אם אתה לא בקטע של יחסים מאד אינטימיים עם המיכל.

Red Ross
10-06-2015, 17:10
המחלה היחידה שידועה לי עד עכשיו זה כיון השסתומים לעשות ב60 אלף וגם זה תלוי במצבם.
אני מחליף שמן,פילטר שמן ומנקה פילטר אוויר כל 4 אלף והמוסכניק שלי עושה לי טיפול גדול כל 8.
צריכת דלק תלוי ברכיבה שלך לי אישית אני עומד על 1-13 כמעט קבוע ובמקרים קיצוניים גם 1-10 האופנוע זולל דלק לא קטן.

בדיקת מרווח השסתומים, היא פעולת תחזוקה שגרתית בכל כלי רכב.
באופנועים של הונדה, מבצעים את הבדיקה הזו כל 24k ק"מ. במידה ומרווח השסתומים אינו נמצא בטווח שנקבע,
יש לבצע גם כיוון שסתומים.

טיפולים מיותרים, מלבד חור בכיס, הם פתח לשחיקה, טעויות והרס רכיבים ע"י הבעלים.
כתחזוקה שגרתית, יש לבצע טיפולים כל 12k ק"מ. אני ממליץ לך מאוד, לפתוח ספר רכב
ולבצע את ההנחיות כפי שהן רשומות, אם אתה רוצה שהאופנוע שלך על כל חלקיו יאריך ימים.

צריכת הדלק שאתה מציין, לדעתי, גבוהה על גבול הלא תקינה! לצריכת דלק כ"כ גבוהה, עלולים להיות הרבה גורמים.
החל בחישוב צריכה לא נכון וכלה בכיוונים לא נכונים, רכיבים לא מתאימים או תואמים למפרט האופנוע ועוד'.

Biker boyz
11-06-2015, 01:16
בדיקת מרווח השסתומים, היא פעולת תחזוקה שגרתית בכל כלי רכב.
באופנועים של הונדה, מבצעים את הבדיקה הזו כל 24k ק"מ. במידה ומרווח השסתומים אינו נמצא בטווח שנקבע,
יש לבצע גם כיוון שסתומים.

טיפולים מיותרים, מלבד חור בכיס, הם פתח לשחיקה, טעויות והרס רכיבים ע"י הבעלים.
כתחזוקה שגרתית, יש לבצע טיפולים כל 12k ק"מ. אני ממליץ לך מאוד, לפתוח ספר רכב
ולבצע את ההנחיות כפי שהן רשומות, אם אתה רוצה שהאופנוע שלך על כל חלקיו יאריך ימים.

צריכת הדלק שאתה מציין, לדעתי, גבוהה על גבול הלא תקינה! לצריכת דלק כ"כ גבוהה, עלולים להיות הרבה גורמים.
החל בחישוב צריכה לא נכון וכלה בכיוונים לא נכונים, רכיבים לא מתאימים או תואמים למפרט האופנוע ועוד'.

הבדיקה כמובן נעשית כל טיפול גדול על ידי המוסך שלי,כל מה שאמרתי שזאת בעיה ידועה מבעלי הונדה אחרים שנתקלו בתופעה.
הטיפולים שלי נעשים לפי הזמן ובדיוק בסדר הנכון תודה רבה,זה ההטבה המעולה בכך שיש לי מוסך שלא מחפש להכניס לי דברים שאני לא צריך והמחירים שלו לעומת מוסכים אחרים ואל תדאג החלקים יחזיקו מעמד,תודה רבה.
צריכת הדלק היא נורמלית ביותר שוב מבדיקה עם בעלי אופנועים אחרים מאותו דגם, אני לא נוסע בסל"ד נמוך אלא משחק עם הסלד בצורה שונה ובעיר שאני לפעמים לא רואה טעם לעבור את ההילוך הראשון או השני שמסתכם אצלי כמעט ב140 קמ"ש בסל"ד 12-14 ולכן צריכת הדלק הגבוהה, אם הייתי מחפש צריכה נורמלית וחיסכון בכיס בצורה יותר הגיונית לא הייתי מתנייד עם אופנוע סופר ספורט ביומיום שלי שבמיוחד רוב הנסיעות שלי בבוקר מסתכמות בפקקים וברכיבה על השוליים במשך כמעט 20 קילומטר לכל כיון.

Jonathan
11-06-2015, 10:34
הבדיקה כמובן נעשית כל טיפול גדול על ידי המוסך שלי,כל מה שאמרתי שזאת בעיה ידועה מבעלי הונדה אחרים שנתקלו בתופעה.
הטיפולים שלי נעשים לפי הזמן ובדיוק בסדר הנכון תודה רבה,זה ההטבה המעולה בכך שיש לי מוסך שלא מחפש להכניס לי דברים שאני לא צריך והמחירים שלו לעומת מוסכים אחרים ואל תדאג החלקים יחזיקו מעמד,תודה רבה.
צריכת הדלק היא נורמלית ביותר שוב מבדיקה עם בעלי אופנועים אחרים מאותו דגם, אני לא נוסע בסל"ד נמוך אלא משחק עם הסלד בצורה שונה ובעיר שאני לפעמים לא רואה טעם לעבור את ההילוך הראשון או השני שמסתכם אצלי כמעט ב140 קמ"ש בסל"ד 12-14 ולכן צריכת הדלק הגבוהה, אם הייתי מחפש צריכה נורמלית וחיסכון בכיס בצורה יותר הגיונית לא הייתי מתנייד עם אופנוע סופר ספורט ביומיום שלי שבמיוחד רוב הנסיעות שלי בבוקר מסתכמות בפקקים וברכיבה על השוליים במשך כמעט 20 קילומטר לכל כיון.

2 נק' ברשותכם:
1. בדיקת מרווח שסתומים במיוחד באופנועי ספורט - מדובר בלפרק חצי אופנוע (פרינגים, מיכל דלק, קרבורטורים/גופי מצערת, אל תתפסו אותי במילה אבל למיטב זכרוני ב r6 צריך לפרק רדיאטור כי איכשהו מפריע בדרך ....). רוב המוסכים "מעגלים" פינות בנק' הזאת.

2. אופנועי הונדה אין להם אחידות בדיקת מרווח שסתומים vfr יש לו דגמים מסויימים עם אינטרוול של 48 אלף, ל sp2 גם 48 אלף בקיצור זה תלוי דגם. לא בטוח לגבי ה rr.

3. צריכת דלק - 1:13 נשמע גבוה לכלי 600. לי ה zx היה צורך ברכיבה ממוקדת 1:15 ובסתם מנהלית (מהירה או איטית) 1:18. ה sp צורך 1:12 אבל כאן מדובר באופנוע עם בוכנות 500 סמק ומנוע מכוון לצד הפחות פרקטי. אז שוב לא מדובר במשהו שהוא בהכרח לא בסדר. תערובת עשירה מדי מופיעה בצורה של פלאגים "לחים" שחורים, עם בניה משמעותית של פיח.

Red Ross
11-06-2015, 14:45

להתייחס לכיוון שסתומים כמו מחלה/תופעה, זה כמו לומר שגם כיוון שרשרת היא מחלה/תופעה.
אני מתייחס לצריכת הדלק לא בפאן הכלכלי/חסכוני, אלה כמדד נוסף לבדיקה ואומדן של מצב/תקינות
האופנוע.

2 נק' ברשותכם:
1. בדיקת מרווח שסתומים במיוחד באופנועי ספורט - מדובר בלפרק חצי אופנוע (פרינגים, מיכל דלק, קרבורטורים/גופי מצערת, אל תתפסו אותי במילה אבל למיטב זכרוני ב r6 צריך לפרק רדיאטור כי איכשהו מפריע בדרך ....). רוב המוסכים "מעגלים" פינות בנק' הזאת.

2. אופנועי הונדה אין להם אחידות בדיקת מרווח שסתומים vfr יש לו דגמים מסויימים עם אינטרוול של 48 אלף, ל sp2 גם 48 אלף בקיצור זה תלוי דגם. לא בטוח לגבי ה rr.

3. צריכת דלק - 1:13 נשמע גבוה לכלי 600. לי ה zx היה צורך ברכיבה ממוקדת 1:15 ובסתם מנהלית (מהירה או איטית) 1:18. ה sp צורך 1:12 אבל כאן מדובר באופנוע עם בוכנות 500 סמק ומנוע מכוון לצד הפחות פרקטי. אז שוב לא מדובר במשהו שהוא בהכרח לא בסדר. תערובת עשירה מדי מופיעה בצורה של פלאגים "לחים" שחורים, עם בניה משמעותית של פיח.

אני רק רמזתי, כשכתבתי "כיוונים לא נכונים" :), ואם יש מכונאים שכבר מפרקים חצי אופנוע, הם לא תמיד מקפידים
לבצע את הבדיקה כאשר המנוע קר.
הצריכה שציינת, היא אופיינית גם ל-600rr, ברכיבה ספורטיבית 1:15-16 וברכיבה מנהלתית 1:18-19.
לפעמים צריכה גבוה היא אינדיקציה לתקלה ולפעמים לא. אולי אחד הבעלים הקודמים, פשוט שינה את יחסי העברה...
וניחושים יכולים להיות לא מעטים, אבל נראה לי שזה מסקרן אותנו יותר מאשר את הבחור.:rolleyes:

Biker boyz
11-06-2015, 20:09
להתייחס לכיוון שסתומים כמו מחלה/תופעה, זה כמו לומר שגם כיוון שרשרת היא מחלה/תופעה.
אני מתייחס לצריכת הדלק לא בפאן הכלכלי/חסכוני, אלה כמדד נוסף לבדיקה ואומדן של מצב/תקינות
האופנוע.

אני רק רמזתי, כשכתבתי "כיוונים לא נכונים" :), ואם יש מכונאים שכבר מפרקים חצי אופנוע, הם לא תמיד מקפידים
לבצע את הבדיקה כאשר המנוע קר.
הצריכה שציינת, היא אופיינית גם ל-600rr, ברכיבה ספורטיבית 1:15-16 וברכיבה מנהלתית 1:18-19.
לפעמים צריכה גבוה היא אינדיקציה לתקלה ולפעמים לא. אולי אחד הבעלים הקודמים, פשוט שינה את יחסי העברה...
וניחושים יכולים להיות לא מעטים, אבל נראה לי שזה מסקרן אותנו יותר מאשר את הבחור.:rolleyes:

מסקרן אותכם יותר, כי לא אתם נוסעים על האופנוע שלי או עוקבים אחריי בשביל לראות את אופן הנסיעה שלי, יש הבדל בין להגיב מאחורי מקלדת לבין לבחון את הדברים בפועל במהלך התניידות יומיומית עם האופנוע. לצורך הבהרה, יחסי ההעברה ככל הנראה השתנו עקב כך שיש על האופנוע אגזוז בעל זרימה חופשית ולכן צריכת הדלק יותר מוגברת שכמובן היא מוגזמת לעיתים עקב רכיבה בסל"ד משתנה ולרוב גבוהה, גם בנסיעה מנהלתית שלרוב מסתכמת בכך שברגע שיש קטע כביש ריק אני מגיע ל2xx חצילים וברגע שזה קורה מספר פעמים ביום אז צריכת הדלק עולה, כמו כן אני לא זורק דברים באוויר ובדקתי את הנתון הזה עם עוד בעלי אותו דגם והשווינו רשמים לגבי אופי הנסיעה וצריכת הדלק, לכולם היה את אותו הנתון, כמו כן האופנוע עבר בדיקה מקיפה לפני קנייתו ויישור קו שבו לא נחסך ממנו כלום כולל בדיקה מעמיקה של כל הפרמטרים האפשרים, לכן בקשה ממך אל תשער לפעם הבאה מה מעניין אותי או מה לא לפני ששאלת אותי ישירות,תודה.

Jonathan
11-06-2015, 23:07
מסקרן אותכם יותר, כי לא אתם נוסעים על האופנוע שלי או עוקבים אחריי בשביל לראות את אופן הנסיעה שלי, יש הבדל בין להגיב מאחורי מקלדת לבין לבחון את הדברים בפועל במהלך התניידות יומיומית עם האופנוע.
....

לא נעים לי לומר אבל כל אחד שטוען שיחסי העברה באופנוע משתנה כתוצאה מהחלפת אגזוז, הייתי מהמר ש...הפוסל במום במקומו הוא פוסל.

אגב האופנוע של רוכב המקלדת החתום מטה מצוייד בזוג אגזוזי אקרא מחשב pc פילטר פתוח ועוד
נפח ליטר עם יחסי העברה מקוצרים ועדיין.
אבל אתה יודע רוכבי מקלדת :-)

Biker boyz
11-06-2015, 23:27
לא נעים לי לומר אבל כל אחד שטוען שיחסי העברה באופנוע משתנה כתוצאה מהחלפת אגזוז, הייתי מהמר ש...הפוסל במום במקומו הוא פוסל.

אגב האופנוע של רוכב המקלדת החתום מטה מצוייד בזוג אגזוזי אקרא מחשב pc פילטר פתוח ועוד
נפח ליטר עם יחסי העברה מקוצרים ועדיין.
אבל אתה יודע רוכבי מקלדת :-)

שיבושם, אזי יש הבדלים רבים בין צורת רכיבה של רוכב אחד למשנהו ולכן נסכים שלא להסכים במקרה הנדון.

Jonathan
12-06-2015, 00:15
שיבושם, אזי יש הבדלים רבים בין צורת רכיבה של רוכב אחד למשנהו ולכן נסכים שלא להסכים במקרה הנדון.

לא בטוח שיבושם
אבל בהחלט ממליץ לבדוק מהם יחסי העברה כיצד הם קשורים לתיבה
למה אין קשר בינם לבין האגזוז שלך
וכיצד הם יכולים בכל זאת להשתנות אם אתה לא מחליף את התיבה

רוצה רמז.....😃😃😃:@

Biker boyz
12-06-2015, 00:55
מוזמן להאיר את עיני וללמד אותי דבר שאולי לא ידעתי.

Jonathan
12-06-2015, 09:40
אני חושב שיהיה הרבה משעשע דווקא להשאיר אותך במצבך :-)

אתה יודע ככה זה רוכבי מקלדת, מה הם מבינים מהחיים שלהם. :-)

ותזכור תמיד למלא מים בקרבורטורים , אחרי הכל ישראל היא מדינה חמה.

Biker boyz
12-06-2015, 19:27
אני חושב שיהיה הרבה משעשע דווקא להשאיר אותך במצבך :-)

אתה יודע ככה זה רוכבי מקלדת, מה הם מבינים מהחיים שלהם. :-)

ותזכור תמיד למלא מים בקרבורטורים , אחרי הכל ישראל היא מדינה חמה.

תודה על העזרה.

punk119
12-06-2015, 19:54
לפותח השרשור היקר שלום, יש הבדל מהותי בין הדגם של 06 לזה של 07
כשאני הייתי לקראת קניה חשבתי על ה06 אבל חבר יקר אמר לי לקנות את ה07 וזה היה שווה את ההפרש במחיר
אופנוע לא פחות ממדהים
מחלות לא ידוע לי, והתקלה היחידה שהייתה באופנוע הייתה אצל מי שקנה אותו ממני וזה היה אנטנה של אימוביליזר שהלכה לעולמה, לא ממש מחלה לדעתי אלא יותר אנומליה מוזרה

הצריכה אצלי הייתה בין 1ל10 ל1ל12 בזמן טיולי שבת, הסל"ד היה תמיד על גבול הקו האדום, ולרוב לא ירד מתחת ל12 אלף
ברכיבות מנהלתיות רגועות זה היה יורד לאיזור ה1ל19 ואפילו 1ל20 בשיוט בכביש 6 במהירות חוקית!

אני חושב שBiker boyz צריך לבדוק את האופנוע שלו הצריכה נראת לי די גרועה
על הדרך הוא יכול גם להעשיר את הידע שלו לגבי אופנועים וללמוד מאנשים שמנסים להסביר לו דברים

Jonathan
12-06-2015, 21:11
לא יודע אם זה מעניין מישהו,
לפני מס' שנים מגזין bike האנגלי ביצע בדיקה השוואתית של מי צורך יותר דלק 4 צל' ליטר מול 600.
בכל מצב התחושה (ובצדק) שמנועים גדולים יותר הם בזבזניים יותר אבל כאן הקאטצ' - הבדיקה היתה מי צורך יותר ברכיבה ב 160 קמ"ש.
מעט מפתיע (אותי לפחות) הליטר צרך פחות (משהו כמו 5-10% פחות).

אז הנה לכם עוד סיבה לקנות אופנועי ליטר ספורט - השיקול הכלכלי ;)

Biker boyz
12-06-2015, 23:17
לציין,בכל צריכת דלק שהסברתי טרחתי לציין שהרכיבות שלי לא נקראות מנהלתיות עקב כך שאני רוכב בסלד משתנה ובמהירות משתנה בעיר ובינעירוני במהלך היומיום שלי ולכן הצריכה שלי גבוהה יותר ממה שאתם טורחים להזכיר לי. לכן אני חושב שאם אני אסע נסיעה מנהלתית אני אגיע למספרים שציינתם פה. ואין לי בעייה לקבל עצות כל עוד זה לא עצות שניתנות עם תחושת עליונות של נותן העצה, כמו במקרה הנ״ל לכן את העצות אעדיף לקבל מבנאדם אחר שאני אדע שהוא רוצה לעזור ולא להיות צודק. תודה וסעו בדרכים טובות השבת הזאת.