מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פוקו 500

roei daniel
06-06-2015, 21:54
היי שלום לכולם
רציתי לקבל חוות דעת על הקטנוע של ג'לריה הפוקו 500
המטרה נסיעות ארוכות באר שבע מרכז
רציתי לדעת מחירי אחזקה אף פעם לא היה לי תלת גלגלי
איכות מוצר ונוכות רכיבה
האם הוא מתאים ברישיון לדרגת a1
וכו
ומה מקילומטרג היא גבוהה שכדאי לקנות כיד שניה או יותר נכון מאיזה קילומטרג' לא לקנות
או אם נעשה שידרוגים טובים אז מאיזה שנה כדאי לקנות
תודה מראש לכל העונים

yonatan.s.
07-06-2015, 01:00
הי.

לא רכבתי על הכלי אבל די חרשתי על מידע בנוגע אליו לפני כמה שנים כי התעניינתי מאוד.
נתחיל בזה שהכלי לא מתאים ל a1.
בפול גז עשו עליו מבחן ומאוד התלהבו ממנו מבחינת כלי, תך הסתייגות משמעותית שהמנוע יחסית חלש למשקל העצמי הרטוב שלו ובטח עם רוכב פלוס ציוד. גולשים טענו למהירויות שיוט של 120 קמ"ש בממוצע. איכות מוצר טובה וכן הגימור, מבחינת נוחות זה מתאים יותר לחברה לא ממש גבוהים, תנוחת הישיבה די מקובעת, מיגון רוח מקורי לא להיט.
עלויות האחזקה מאוד מאוד גבוהות. כמה אלפים טובים כל 10,000 ק"מ. אפשרות להוזיל כמובן באמצעות הזמנת חלקים באיביי.

מצד שני פקטור בטיחות גבוה מאוד, מראה ייחודי (אני אהבתי).

alexsupreme
07-06-2015, 02:23
39 כ"ס ומתאים ל-a1.
המנוע אותו מנוע כמו הנקסוס שעליו אני רוכב אבל 30 קילו כבד יותר.
ממה שהבנתי, האמינות נהדרת אם אתה מוודא להגיע לטיפולים בזמן, דיברתי עם שמעון מ-cra שמתמחה בפיאג'ו והוא אמר שהוא כלי נפלא והרבה מאוד קטנוע יחסית למחירון.
39 כ"ס על 250 קילו זה לא הרבה אבל שיוט על 120-130 זה מקובל לחלוטין. המחירון שלהם מצחיק ואני אישית די אוהב את המראה, במיוחד הפנסים מאחור.

רונן
07-06-2015, 09:55
היה לי פוקו 3 שנים, קטנוע נחמד, קניתי אותו בהתלהבות מה 3 גלגלים, היום לא הייתי קונה שוב.
המשקל הכבד שלו ממש מציק ולא פעם הוא כמעט נפל לי, במיוחד אם שוכחים לנעול לו את הגלגלים.
עלות הטיפולים גבוהה מאוד, הוא מצריך החלפת רצועה כל טיפול 10 ומחיר הרצועה הוא שחיטה.
הוא גם אוכל צמיגים לא קטן ויש לו 3...
ברמזורים, כל 250 פותח מהר ממך.
עם שלי עברתי 90 אלף ק"מ ללא שום תקלות אבל טיפלתי בו כמו שעון במוסך מעולה ויקר.
אם מזניחים אותו, כמו כל קטנוע, הוא יעניש בהתאם.
אל תסתכל על הקילומטראז', בקש היסטוריית טיפולים.
הוא ממש זול כמשומש, את שלי קניתי חדש במעל 50k ואחרי שלוש שנים מכרתי ב 10k לאחד שעשה לי טובה...
בהצלחה.