מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קטנוע 50 סמק ישן- הורדה מהכביש

sabreson
13-05-2019, 01:10
שלום
בבעלותי קטנוע 50 סמק שכבר שנים רבות לא בשימוש (כ8 שנים)
בשנים הראשונות עוד קיבלתי בדואר רישיון רכב לחידוש ולא התייחסתי כי הוא היה נעול במחסן ולא בשימוש (זו עבירה?)
לאחר כמה שנים כבר איני מקבל מכתבים ממשרד הרישוי.

לאחרונה עשיתי סדר במחסן והבנתי שכבר אין מה לעשות עם הגרוטאה.
אני מבין שעליי למלא איזה טופס ולהצהיר שאין לי רשיונות ולגרוס את המספר- האם נכון?
שקלתי למסור את הקטנוע לחבר שיש לו מוסך שישתמש בו לחלפים אבל אז יש צורך לעשות העברת בעלות. חתיכת סיפור.

יש למישהו הצעות?

mudale222
13-05-2019, 05:49
כן. אתה הולך למשרד הרישוי עם ת"ז ורישיון רכב (אם יש) מחכה בתור ממלא טופס ומוריד אותו מהכביש.
אפשר למלא את הטופס באינטרנט להדפיס ולבוא איתו לשם ולחסוך קצת זמן.

השושנים
13-05-2019, 15:06
שלום
בבעלותי קטנוע 50 סמק שכבר שנים רבות לא בשימוש (כ8 שנים)
בשנים הראשונות עוד קיבלתי בדואר רישיון רכב לחידוש ולא התייחסתי כי הוא היה נעול במחסן ולא בשימוש (זו עבירה?)
לאחר כמה שנים כבר איני מקבל מכתבים ממשרד הרישוי.

לאחרונה עשיתי סדר במחסן והבנתי שכבר אין מה לעשות עם הגרוטאה.
אני מבין שעליי למלא איזה טופס ולהצהיר שאין לי רשיונות ולגרוס את המספר- האם נכון?
שקלתי למסור את הקטנוע לחבר שיש לו מוסך שישתמש בו לחלפים אבל אז יש צורך לעשות העברת בעלות. חתיכת סיפור.

יש למישהו הצעות?

באיזה אופנוע מדובר?
אם יעניין אותי אני אעשה הכל כולל העברת בעלות.
חבל להשבית את האופנוע.

sabreson
13-05-2019, 18:28
קימקו ,dj

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

אRני
13-05-2019, 18:55
אני לא יודע מה קורה כרגע אבל לפני כמה חודשים בעלי רכבים ישנים רבים פרסמו בפייסבוק שמשרד הרישוי דורש מהם את תשלום כל האגרות רטרואקטיבית בתוספת הצמדות שונות ומשונות.
מישהו יודע לעדכן בנושא?

Tribalmistyc2
13-05-2019, 21:26
לפני פחות מחודש הורדתי רכב עם חוב של 2 אגרות.
לא שילמתי כלום.

Tribalmistyc2
13-05-2019, 21:28
על הדרך הוצאתי רשימה של כלים שבבעלותי.
כלים ישנים נגרעים אוט'.
הפיור שהיה לי בתיכון מודל 96 בוטל מהסיבה: "תקנות תעבורה".

השושנים
14-05-2019, 09:13
באו נעשה סדר:

1. אי תשלום אגרה ואי העברת טסט מורידה באופן אוטומטי את הרכב מהכביש-זה מצב הפיך בתנאים מסוימים.
(טסט מיוחד ותשלום חובות האגרה כולם)
2. הורדת רכב משימוש-טופס אדום-בעל הרכב מוותר על הרכב במשרד הרישוי הרכב לא יכול לחזור לכביש.

רכב בן שלושים שנה ומעלה (רכב אספנות) יכול לחזור לכביש אחרי שיפוץ שינוי בסטטוס הרכב במשרד הרישוי
ל-רכב אספנות, ומעבר טסט רגיל ללא תשלום קנסות העבר אבל יש איסור נסיעה בין השעות 0700-0900 בימי חול.

השושנים
14-05-2019, 09:34
באו נעשה סדר:

1. אי תשלום אגרה ואי העברת טסט מורידה באופן אוטומטי את הרכב מהכביש אחרי שנתיים-זה מצב הפיך בתנאים מסוימים.
(טסט מיוחד ותשלום חובות האגרה כולם)
2. הורדת רכב משימוש-טופס אדום-בעל הרכב מוותר על הרכב במשרד הרישוי הרכב לא יכול לחזור לכביש.

רכב בן שלושים שנה ומעלה (רכב אספנות) יכול לחזור לכביש אחרי שיפוץ שינוי בסטטוס הרכב במשרד הרישוי
ל-רכב אספנות, ומעבר טסט רגיל ללא תשלום קנסות העבר אבל יש איסור נסיעה בין השעות 0700-0900 בימי חול.

johnny drama
16-05-2019, 01:32
מה המצב של הקטנוע ? פלסטיקה וכו'...