מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כיוון מצוף קרבורטור קימקו מובי

aviran
03-10-2015, 14:47
שלום!
נתקלתי בבעיה מציקה מאד עם הקרבורטור בקטנוע
לעתים קרובות הקטנוע נחנק משתנק וכו עקב הצפה / חוסר דלק בקרבורטור
זה כמובן קורה בכיוון המצוף שנמצא בתוך כוסית הקרבורטור שאותו אפשר לכוון בתזוזות עדינות של גובל מתכתי כסוף
הבעיה היא שהתיאום צריך להגיע לרמה של שלמות בשל הרגישות ועוד יותר בעיה שהמצוף לא נגיש, כל פעם צריך לפרק את הקרבורטור מהקטנוע והקרבורטור עצמו ו'לכייל' אותו בצורה של ניסוי וטעייה.

מה הדרך היעילה מה עושים במוסכים במקרה כזה ? אתמול מצאתי את עצמי פותח וסוגר ככה עשרות פעמים והשיט הזה לא רוצה לעשות לי חיים קלים.
תודה לעזרה

R86
03-10-2015, 14:57
בספר רכב יש נתונים על כיוון גובה מצוף..עדיף לא לשחק עם הלשונית הזאת (גובל מתכתי) יותר מידי,היא עלולה להישבר.

aviran
03-10-2015, 15:02
תאמין לי שנמאס לי מהמשחק הזה בלשונית (אני מכיר את הקקה הזה וכל תיקון של הוא רגיש מאד בהתאם.) השאלה איך יוצאים מזה?

תמונה להמחשה למי שרוצה להיזכר במראה.899

הפלג הצפוני
03-10-2015, 19:20
כשהקרבורטור אצלך ביד בלי הכוסית עם מצוף מחובר והוא כלפי מטה,נשוף בכניסת הדלק,
המצוף צריך לסגור מעבר כשהוא באמצע [תרים עם האצבע].

Tribalmistyc2
03-10-2015, 22:36
תיאום של שלימות זה בפצצת אטום,במצופים המצב שונה.
רוב הכיוונים של מצופים זה הקבלה של פס החיבור שלו לגוף של הקרב' כשהוא הפוך - מוציאים את המכסה דיאפרגמה ואותה ושמים את הקרב' על משטח ישר אז בודקים (מופיע בספר מכונאים).

מנוע נחנק לא אוט' מעיד על הצפה או אי ספיקה של דלק בגלל מצוף לא מכוון,יכולות להיות לזה הרבה סיבות כמו הצתה שלא קוראת או קידום הצתה לא הנכון,משאבת דלק דפוקה,לכלוך,שחיקה או סדק פנימיים בגוף של הקרבורטור או מצוף מחורר\שסתום מצוף או תושבת פין מצוף בלויים.
אלה גורמים טובים.