מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : המלצות לקטנוע

Biker boyz
09-08-2019, 01:16
מחפש את דעתם של חוכמת ההמונים של נכבדי הפורום בהמלצה על קטנוע שישמש בעיקר ככלי נסיעה לעבודה וחזרה(האופנוע ישמש לסופש"ם).
מרחק:30 קילומטר לכל כיוון
כביש: בינעירוני ברובו (כפר יונה - בני ברק/תל אביב)
תקציב: 5-9 (משאיר כסף בצד ליישור קו אם צריך) ועדיפות לשנתון כמה שיותר גבוהה וכלי אמין
ההתלבטויות והרצונות העיקרים שלי בעיקר הם:
1. נפח הקטנוע - 125/250?
2. מעדיף מרווח טיפולים גדול ועלות חלקים לא גבוהה
3. צריכת דלק טובה
4. איזה קטנוע אם כן? ללכת על הידוע והמוכר כדוגמת גו'רד/ג'ומקס או שישנם המלצות לחברה אחרת?

מחפש כלי עם מהירות שיוט של 100 + 20 קמ"ש ספייר לעקיפות וכדומה עם תא מטען שיוכל להכיל את הקסדה והמעיל שלא אצטרך להיסחב איתם לפגישות ולהפקיד בלוקרים בביהמ"ש.

תודה רבה.

lokimonster
09-08-2019, 11:30
בגלל התקציב הזעום הייתי חושב על הדיאלים s3.
להערכתי תוכל למצוא כלי חדש יחסית שייתן לך שירות טוב זאת בהנחה שהוא טופל ונשמר על ידי הבעלים הקודמים.

יש לי במשרד את הכלי ואף כתבתי עליו בפורום.
הוא נותן שירות טוב יחסית אמין (לא נתקלתי בתקלות).
לרעה מתלים רופסים ואיכות כללית בינונית.

Nc750 שפוי לא בהכרח רצוי

matanbar26
09-08-2019, 12:20
30 ק"מ לכל כיוון+הרצון שלך לכלי שייתן לך 100 קמ"ש עם רזבות עקיפה די מוריד את האופציה של 125 סמ"ק מהשולחן.
וגם בתקציב הזה הכלים שתמצא יהיו בשנתונים ישנים/עם הרבה ידיים ואתה מתכנן לרכב עליו 1,200 ק"מ בחודש.
אתה מתכנן/יודע לטפל לבד (גם שוטפים וגם תקלות)?
כי אם לא אתה עלול למצוא את עצמך במוסך הרבה.

mudale222
09-08-2019, 13:40
רק 250, ממליץ על הxevo.
ב9 מאמין שתמצא אחד עם פחות מ30K שישרת אותך נאמנה.

Biker boyz
11-08-2019, 16:45
30 ק"מ לכל כיוון+הרצון שלך לכלי שייתן לך 100 קמ"ש עם רזבות עקיפה די מוריד את האופציה של 125 סמ"ק מהשולחן.
וגם בתקציב הזה הכלים שתמצא יהיו בשנתונים ישנים/עם הרבה ידיים ואתה מתכנן לרכב עליו 1,200 ק"מ בחודש.
אתה מתכנן/יודע לטפל לבד (גם שוטפים וגם תקלות)?
כי אם לא אתה עלול למצוא את עצמך במוסך הרבה.

טיפולים שוטפים מתכנן לעשות בעצמי, דברים יותר מורכבים אכניס למוסך (קרוב למקום העבודה).

לוקי, לקחתי לתשומת ליבי את ההמלצה על הs3 ומבדיקה קצרה בלוח ביד 2 לא נראה שיש הרבה כלים למכירה.... האם מה שתיארת על המחיר הנמוך של הקנייה חל גם היום?

מבין הכלים המדוברים שהוצעו פה וזאת בהנחה כמובן שטופלו בצורה טובה, מה אורך החיים הממוצע של המנוע?

lokimonster
12-08-2019, 10:59
אני יוצא מנקודת הנחה שהכלי עם שוק חלש יחסית.

כמובן שלא בדקתי האם יהכלי מופיע בלוחות או לא.

כאמור התקציב הנמוך מגביל וכדי למצוא כלי טוב כדאי להתאזר בסבלנות

israel
12-08-2019, 13:44
טיפולים שוטפים מתכנן לעשות בעצמי, דברים יותר מורכבים אכניס למוסך (קרוב למקום העבודה).

לוקי, לקחתי לתשומת ליבי את ההמלצה על הs3 ומבדיקה קצרה בלוח ביד 2 לא נראה שיש הרבה כלים למכירה.... האם מה שתיארת על המחיר הנמוך של הקנייה חל גם היום?

מבין הכלים המדוברים שהוצעו פה וזאת בהנחה כמובן שטופלו בצורה טובה, מה אורך החיים הממוצע של המנוע?
אי אפשר להעריך מה אורך החיים של המנוע,זה תלוי בהרבה משתנים.
לי יש אחד כזה שאני מטפל בו לבד,בינתיים מרגיש חזק וטוב, מד האוץ עומד היום על 63K ק"מ, משיחה עם בעל המוסך שממנו אני קונה את החלפים יש קטנועים כאלו שעברו אצלו שעברו את ה 100K בשקט, כלשונו.
עם טיפה סבלנות אפשר למצוא כלי כזה עם פחות מ30k ק"מ במחירים שציינת,ותקבל תמורה יפה למחיר.