מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ לגבי קניית אופנוע עם בעיה קטנה בשלדה

Amir1
12-08-2019, 08:56
אהלן, רציתי להתייעץ איתכם לגביי אופנוע מאוד שמור שראיתי, הבעיה היחידה שהוא עבר תאונה וקיבל מכה קטנה בשלדה.
בהתחלה התייעצתי עם חברים ואמרו לי לא להתעסק כמובן, אבל בגלל שאני כבר תקופה מחפש אופנועים בקטגורייה וכולם כלים שבורים החלטתי להתייעץ איתכם.
האופנוע עבר בדיקה אצל סטפן ולא מדובר במשהו רציני, על הנייר כמובן שהוא כתב לא תקין אבל הוא אמר שזה עיוותים מאוד מינוריים ואין בעיה לנסוע עם האופנוע משום בחינה, רק שמתוקף תפקידו כמובן הוא חייב לציין שהאופנוע לא תקין(מצרף את הטופס למי שמבין בזה).
חוץ מזה שכמובן יש הורדה משמעותית במחיר, ממחירון של 22K ל 14K(עלות מתיחת השלדה היא 2900), וחשוב לציין שהמחיר האטרקטיבי זה לא מה שמושך אותי לקנות אותו אלא הקטע שאני כבר תקופה ביד 2 פשוט לא מוצא כלום(הכל שבור או מוכרים שלא מוכנים להתחייב על בדיקה).
חוץ מהקטע הזה האופנוע באמת שמור הוא 2017, יד 1, ק"מ נמוך.
אז רציתי להתייעץ איתכם לראות מה אתם אומרים ועד כמה זה נראה לכם חמור, צירפתי כאן את טופס הבדיקה למי שמבין בעניין ויכול לייעץ.

7610

matanbar26
12-08-2019, 09:19
הבדיקה הזאת נערכה במאי 2017, כלומר לפני יותר משנתיים.
בכללי,אני אישית חושב שבשוק (יד שנייה) יש מספיק כלים טובים בלי להתעסק עם כלים עם עיוות בשלדה.

guy44
12-08-2019, 09:25
זה עיוות קל?
ממש לא ניראה טוב
הייתי מוותר , תהיה עוד קצת סבלני ותמצא כלי תקין

KKatkov
12-08-2019, 09:56
יכול מאוד להיות שהאופנוע יסע ישר. יכול גם להיות שלא. לפני 8 שנים, הייתי כנראה מעלים עין מהעיקום, כל עוד המחיר טוב לי והאופנוע נוסע ישר. היום - לא הייתי נוגע באופנוע הזה עם מקל, לא כי הוא בהכרח מסוכן - אלא כי אני לא מתכוון לרכוש לעצמי דברים פגומים.

השאלה היא אחרת - איזה אופנוע אתה מחפש, שכ"כ קשה למצוא ואתה נאלץ לבדוק כלים עם שלדה עקומה? ומה התקציב שלך?

mudale222
12-08-2019, 20:23
פשוט לא.
לכל אחד יש את הגבולות שלו ואני בחיים לא אקנה אופנוע עם פגיעת שילדה.
גם ככה לרכב על אופנוע זה לשחק עם המוות על בסיס יומיומי, לא צריך להגזים.
לא רשמת איזה אופנוע\סגמנט\נפח, אני בטוח שאפשר למצוא עוד אופנועים בלי פגיעות שלדה.

ayalzo
12-08-2019, 21:20
זה מאוד תלוי איזה אופנוע זה. וזה הפרט היחיד שלא כתבת.
באופנוע שטח או דו"ש הייתי שוקל.
באופנוע כביש לא.

Amir1
14-08-2019, 02:47
מדובר באופנוע כביש z300, ועוד פעם- המטרה של האשכול הייתה להבין עד כמה זה גרוע הפגיעה הנוכחית בשלדה.
קיבלתי את הכל בהבנה וירדתי מהעניין, תודה לכולם!

Dresdner
14-08-2019, 11:44
אם אני מבין נכון את הבדיקה זווית ההגוי השתנת ולא בקצת.

TundraOG
14-08-2019, 12:20
מדובר באופנוע כביש z300, ועוד פעם- המטרה של האשכול הייתה להבין עד כמה זה גרוע הפגיעה הנוכחית בשלדה.
קיבלתי את הכל בהבנה וירדתי מהעניין, תודה לכולם!
עד כדי כך מצבם בשוק גרוע? חברה טובה שלי קנתה אחד לפני קצת יותר משנה עם 10 אלף ק"מ, גם שנת 2017, והוא היה במצב מעולה (וזה הראשון שנסענו לבדוק).