מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קפיצים לבולמים דיאלים s3 250, שיפור מזלג קדמי.

ניר דגני
09-06-2015, 09:38
שלום רב !
אני רוכב בשנתיים האחרונות על הדיאלים s3, הקטנוע ידוע ואף אוזכר בכל מבחן דרך כבעל בולם קדמי רך עם תפקוד לקוי, הבולם הקדמי שוקע כ 60-70 מייד עם הורדת האופנוע מהג'ק המרכזי.
פנייה לחברה לא מועילה, לטענתם (ובצדק) ככה יוצר האופנוע (וחבל כי באמת שמלבד בעייה זו מדובר בחבילה טובה!)
אני מבקש ממי שיכול להמליץ לי על קפיצי בולמים מחוזקים, לפי בדיקה שלי האקס-אבו 250 והדאון טאון מתאימים, אבל עוד רעיונות יתקבלו בברכה.
בנוסף, מי שיש לו במוסך או גישה לקפיצים כאלו, מאקס-אבו או דאון טאון 300, אני מבקש לקנות את הקפיצים, בבדיקה שערכתי, כל מוסך זורק למיחזור ברזל את הבולמים העקומים, אף אחד לא חשב שיכולה לבוא תועלת בקפיצים, אז נתקלתם בסביבתכם במזלג כזה עקום נא לפנות אלי.

guyt
09-06-2015, 10:36
לפני שהייתי רץ להחליף קפיצים (מי אמר לך שאיקסאבו או דאון טאון זה מתאים?)
הייתי בודק אופציה של החלפת שמן לאחד סמיך יותר

ניר דגני
09-06-2015, 13:47
לפני שהייתי רץ להחליף קפיצים (מי אמר לך שאיקסאבו או דאון טאון זה מתאים?)
הייתי בודק אופציה של החלפת שמן לאחד סמיך יותר
זה חצי פתרון, השמן אחראי רק על השיכוך וההחזרה, אין מספיק כוח לקפיץ להחזיק את האופנוע, האופנוע שוקע מייד כשמורידים אותו מהג'ק אמצע
לעניין האקסאבו, בדקתי והקפיצים מתאימים

Jack_R1
09-06-2015, 14:23
אתה יכול לשקול אופציה של ספייסר לחיזוק הקפיץ, אם יש לך אפשרות להתקין אחד.(טבעת אלומיניום עגולה וארוכה שנותנת לחץ התחלתי על הקפיץ). שים לב שאם לקפיץ אין "ספייר" של תנועה והוא מיועד להיסגר עד הסוף בסגירת מהלך הבולם - אז התקנת ספייסר תקטין את מרווח התנועה של כל המכלול.

ניר דגני
09-06-2015, 15:30
אתה יכול לשקול אופציה של ספייסר לחיזוק הקפיץ, אם יש לך אפשרות להתקין אחד.(טבעת אלומיניום עגולה וארוכה שנותנת לחץ התחלתי על הקפיץ). שים לב שאם לקפיץ אין "ספייר" של תנועה והוא מיועד להיסגר עד הסוף בסגירת מהלך הבולם - אז התקנת ספייסר תקטין את מרווח התנועה של כל המכלול.
אני שומר את האפשרות הזו כאופצייה ב' בעיקרון יש לי אפשרות לחרוט תותבי אוקולון בקוטר המתאים, אבל עדיין אם אמצא (בע"ה ובעזרת הפורום) קפיצי בולמים מאקסאבו או דאון טאון הפתרון יהיה עדיף ומקצועי יותר

Tribalmistyc2
09-06-2015, 18:20
נסה בקפיצי נורדייה.