מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רוכבי ישראל הנהדרים, חפשו את עצמכם ב-RoadShamer

Aprilia
26-05-2015, 20:59
ואז תשאלו למה שונאים אותנו:
http://roadshamer.com/video/scooter-runing-a-red-light-574/

gilad2389
26-05-2015, 23:34
זה כלום אני עובד כל היום על הכביש מה שקורה בארץ זה זוועה תרבות הנהיגה פה ממש בריצפה! שלא נדבר על נהגי האוטובוסים והמוניות! ובכלל על כבוד לנהגי הדו גלגלי שמתחסים אלינו כמו לאל לכלוך!

rusty james
26-05-2015, 23:37
לפחות מציגים שם עבירות של כל סוגי הרכב ולא מתמקדים רק בדו גלגלי
כי תרבות נהיגה (או חוסר תרבות במקרים דנן) זה לא עניין של סוג הרכב אלא של סוג האדם.

רוכב על 2
27-05-2015, 11:30
לא הבנתי את הכותרת והתוכן.
מתוך 146 סרטונים אם אינני טועה רק אחד הוא על עבירה של רוכב דו"ג.

zx2r
27-05-2015, 11:35
לפחות מציגים שם עבירות של כל סוגי הרכב ולא מתמקדים רק בדו גלגלי
כי תרבות נהיגה (או חוסר תרבות במקרים דנן) זה לא עניין של סוג הרכב אלא של סוג האדם.
יאפ .

wooj
27-05-2015, 15:09
יש את זה גם בעברית http://il.roadshamer.com/video/%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%A8-%D7%91%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9D-574/
:rolleyes:

ZZR1100
27-05-2015, 15:21
לא, מה זה... אנחנו טלית שכווולה תכלת צבע ים מהפיורדים.
יאלה אל תהיו כאלה צבועים. אני מוצא עצמי מקלל לא מעט רוכבי דו"ג כמעט באותה מידה כמו נהגי פחיות אחרים

mudale222
27-05-2015, 18:07
אולי חאלס עם השנאה העצמית המפגרת. חצי מהעולם נוהג פי מיליון יותר חרא מבארץ ובקושי יש שם חוקים וגם בארץ יש נהגים גרועים בכל סוג רכב.

guyt
27-05-2015, 18:16
אמנם לא משמח לראות, אבל גם לא ממש מפתיע. במהלך הזמן ראיתי דברים הרבה הרבה (הרבה) יותר גרועים

wooj
27-05-2015, 20:21
רגע, זה חוקי שהם עושים ממש מאגר של הרכבים ושניתן פשוט להזין מספרי רישוי ולראות אילו סרטים/תמונות יש עליהם?
אין איזה קטע של פרטיות?

אסRף
27-05-2015, 20:56
אני על הכביש כמעט 10 שעות בכל יום, כמות הנהגים שמזלזלים בחיי אדם ובחוקי התנועה עצומה, בלי השוואה לשאר העולם. וזה עצוב
מבין הדברים ההזויים שראיתי הכי עצבן אותי שוטר מתנ"א על ג'וימקס שמסמס בכביש במהיר, אם רק הייתי שופט ותליין....

אRני
28-05-2015, 00:05
wow כמה חסר חיים צריך להיות כדי להעלות שיט כזה לרשת? עצוב.

Aprilia
28-05-2015, 19:41
רגע, זה חוקי שהם עושים ממש מאגר של הרכבים ושניתן פשוט להזין מספרי רישוי ולראות אילו סרטים/תמונות יש עליהם?
אין איזה קטע של פרטיות?

חוקי לגמרי, איך זה פוגע למישהו בפרטיות בדיוק?
ול-אrני, מה חסר חיים בדיוק? אם כל טמבל שעושה עבירה יתחיל להתבייש שכולם רואים אותו ברשת אז אולי תראה פחות נהגים ורוכבי דו"ג עושים שטויות מחשש שיצולמו.

כRובי
29-05-2015, 07:34

אשכרה.
נותן הרגשה של אתר המלא בסרטונים שצולמו על ידי חבורה של "יותר צדיקים מהאפיפיור".

חחח
29-05-2015, 21:02
אולי חאלס עם השנאה העצמית המפגרת. חצי מהעולם נוהג פי מיליון יותר חרא מבארץ ובקושי יש שם חוקים וגם בארץ יש נהגים גרועים בכל סוג רכב.

מודל'ה, אתה בבירת השנאה העצמית של העולם, רק למקרה שלא שמת לב.

+88

Aprilia
30-05-2015, 07:37
כן אבל אם האופנוען היה נהרג כי הוא עבר באדום זה כבר לא היה כזה משעמם וחסר חיים אני בטוח.
זו לא נסיעה על השוליים של איילון בפקק, זה אור אדום.
יש דברים שפשוט לא עושים.

RiderOnTheStorm
30-05-2015, 15:36
אשכרה.
נותן הרגשה של אתר המלא בסרטונים שצולמו על ידי חבורה של "יותר צדיקים מהאפיפיור".

צדיקים? בהחלט לא, אנשים שאכפת להם מהנעשה בכבישינו, כן, וטוב שכך.

מה שבאמת עצוב היא תגובתך, טוב שיש מי שמקדיש מזמנו להעיר ולהאיר על התנהגותם של אותם נהגים סוררים.
לעלות שיט? רק בעיני המתבונן.

למה יש לי הרגשה שבעתיד תראה הרבה יות סרטונים על דו גלגלי?

If everything seems under control, you're just not going fast enough- M. Andretti

Aprilia
01-06-2015, 09:35
לאן נעלמו כל הטוקבקיסטים?

wooj
01-06-2015, 14:52
מצאתי שני סרטונים שנוגעים לרוכב על דוד גלגלי. שניהם "מענינים":
http://il.roadshamer.com/video/%D7%90%D7%9C-%D7%AA%D7%A2%D7%AA%D7%A1%D7%A7%D7%95-%D7%A2%D7%9D-%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%A0%D7%99%D 7%9D-132/
http://il.roadshamer.com/video/%D7%94%D7%A4%D7%AA%D7%A2%D7%94-%D7%9C%D7%A0%D7%94%D7%92%D7%AA-%D7%A9%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%AA-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-656/

חחח
01-06-2015, 21:10
לאן נעלמו כל הטוקבקיסטים?

אני מתנצל(אבל רק בשמי, לא בשם כל הטוקבקיסטים), היו לי קצת חיים, אבל עכשיו אני פה!

כן אבל אם האופנוען היה נהרג כי הוא עבר באדום זה כבר לא היה כזה משעמם וחסר חיים אני בטוח.
זו לא נסיעה על השוליים של איילון בפקק, זה אור אדום.
יש דברים שפשוט לא עושים.

ואם לסבתא היו גלגלים?
ואם סוסים מעופפים היו עושים קו שאטלים ישיר לירח?

הוא נהרג?
- בסרטון לפחות זה לא היה נראה ככה, מי יודע, אולי בינתיים כבר הספיק ליפול עליו מהשמיים פסנתר, וקסדת הסקורפיון היפייפיה לא עזרה למסכן...

הוא הרג אחרים?
- בסרטון, לא.

הוא עבר באדום?
- לפי הסרטון גם זה בכלל לא בטוח, רואים את הרמזור הולכי רגל אדום (ואם התכוונת אליו, אז קבל את התנצלותי הכנה), רואים את הרמזור שלך אדום, אבל את הרמזור שלו לא רואים.
למרות שלפי הצורה המאיימת שפתחת עליו את המשקף של הקסדה, זה נראה שזה באמת הרגיז אותך, אז אני אאמין לך.

אני מקווה שהייתי מספיק קטנוני.

ורק למקרה שלא:
אז אתה חצית את הקו עצירה אל תוך הצומת כשהאור האדום עדיין דולק.
כן, נכון, גם הכתום דלק, אבל כמו שכולנו יודעים, הוא רק אומר לנו להתכונן לנסיעה (קלאץ', ראשון וכאלה...).

Aprilia
02-06-2015, 08:31
אני מתנצל(אבל רק בשמי, לא בשם כל הטוקבקיסטים), היו לי קצת חיים, אבל עכשיו אני פה!

ואם לסבתא היו גלגלים?
ואם סוסים מעופפים היו עושים קו שאטלים ישיר לירח?

הוא נהרג?
- בסרטון לפחות זה לא היה נראה ככה, מי יודע, אולי בינתיים כבר הספיק ליפול עליו מהשמיים פסנתר, וקסדת הסקורפיון היפייפיה לא עזרה למסכן...

הוא הרג אחרים?
- בסרטון, לא.

הוא עבר באדום?
- לפי הסרטון גם זה בכלל לא בטוח, רואים את הרמזור הולכי רגל אדום (ואם התכוונת אליו, אז קבל את התנצלותי הכנה), רואים את הרמזור שלך אדום, אבל את הרמזור שלו לא רואים.
למרות שלפי הצורה המאיימת שפתחת עליו את המשקף של הקסדה, זה נראה שזה באמת הרגיז אותך, אז אני אאמין לך.

אני מקווה שהייתי מספיק קטנוני.

ורק למקרה שלא:
אז אתה חצית את הקו עצירה אל תוך הצומת כשהאור האדום עדיין דולק.
כן, נכון, גם הכתום דלק, אבל כמו שכולנו יודעים, הוא רק אומר לנו להתכונן לנסיעה (קלאץ', ראשון וכאלה...).

תראה לי בבקשה איפה חציתי את קו העצירה לתוך הצומת כשהרמזור עדיין היה אדום.
תראה לי את הרמזור של הקטנוע שאתה טוען שאי אפשר לדעת שעבר באדום(למרות שהוא נסע לאותו כיוון נסיעה שאני נסעתי, כאשר אני עמדתי ברמזור אדום להזכירך).
והכי חשוב, לך תעשה בדיקת עיניים, אידיוט(או שעיניים זו לא הבעיה שלך ואז לך תעבור תיאוריה וטסט פעם נוספת, כי אתה פשוט סכנה לציבור שלא יודע להבחין בדברים בסיסיים וחוקי תנועה בסיסיים).
אני לא אתפלא אם הרוכב הזה היית אתה.

אתה פשוט דוגמה קלאסית לטמבל עם רישיון מהמדינה.

RiderOnTheStorm
02-06-2015, 16:52

בבקשה עוד אחד.

http://roadshamer.com/video/a-scooter-doesn%27t-give-the-right-of-way-673/

אRני
02-06-2015, 17:08
יא אללה איזו עבירה מטורפת, שמע יצאת מלך אחי!! הצלת חיים זה בטוח!! רגע זה אתה מצלם מהרכב שנכנס לקטנוע לנתיב בדרך להוריד אותו מהכביש בכוח?

ברצינות בחרת סרטון שבו נהג הרכב מתעד עצמו מסכן באופן ממשי את חיי הרוכב ואז מעלה את זה לרשת כדי להתבכיין "איזה חרא הכבישים בישראל"?
Fail fail fail

zx2r
02-06-2015, 18:44
יא אללה איזו עבירה מטורפת, שמע יצאת מלך אחי!! הצלת חיים זה בטוח!! רגע זה אתה מצלם מהרכב שנכנס לקטנוע לנתיב בדרך להוריד אותו מהכביש בכוח?

ברצינות בחרת סרטון שבו נהג הרכב מתעד עצמו מסכן באופן ממשי את חיי הרוכב ואז מעלה את זה לרשת כדי להתבכיין "איזה חרא הכבישים בישראל"?
Fail fail fail

ממחיש יותר את המציאות שרוכבי דו גלגלי חווים יום יום עם כלי רכב , יחד עם זאת רוכב הקטנוע יכל להתקדם יותר מהר אחרי הפניה ..

מזכיר לי שלפני יומיים בחור חצה מעבר חציה עם 3 נתיבים (2 לאותו כיוון , אחד נגדי) , הגיע רכב מהנגדי וציפצף בכעס על זה שהוא חוצה במעבר חציה . הוא לא בא במהירות בכלל , פשוט כנראה הפריע לו שהוא צריך להאט ..

חחח
02-06-2015, 18:56
תראה לי בבקשה איפה חציתי את קו העצירה לתוך הצומת כשהרמזור עדיין היה אדום.
תראה לי את הרמזור של הקטנוע שאתה טוען שאי אפשר לדעת שעבר באדום(למרות שהוא נסע לאותו כיוון נסיעה שאני נסעתי, כאשר אני עמדתי ברמזור אדום להזכירך).
והכי חשוב, לך תעשה בדיקת עיניים, אידיוט(או שעיניים זו לא הבעיה שלך ואז לך תעבור תיאוריה וטסט פעם נוספת, כי אתה פשוט סכנה לציבור שלא יודע להבחין בדברים בסיסיים וחוקי תנועה בסיסיים).
אני לא אתפלא אם הרוכב הזה היית אתה.

אתה פשוט דוגמה קלאסית לטמבל עם רישיון מהמדינה.

תראה, זה בסרטון שלך, אתה באמת רוצה שאני אביא לפה לינק?

אתה גם רוצה שאני אראה לך את הרמזור? ידידי, אתה קצת מגזים.

אתה נסעת על הרצל, הוא הגיע מכיכר הרמב"ם, ככה שהרמזור שלו נמצא מולו, או כמו שבטח כבר הבנת, מצד ימין שלך.
עכשיו, אם יש לך תוכנת csi מזן מסויים שיכולה להראות את הרמזור לפנייה שמאלה שהיה מולו זה יהיה מצויין.

בנוסף, רק כדי להיות בטוח, אתה יודע שכשיש כמה משתמשים בדרך, שבסופו של דבר הם יסעו באותו כיוון; וכל אחד מגיע מכיוון אחר: לכל אחד יהיה רמזור שונה! מפליא, נכון?
למרות שבסופו של דבר כולם ממשיכים לאותו הכיוון! אתה רואה? אין! אין! על המוח היהודי הזה! איזה המצאות!

כן,כן, הוא נסע על המדרכה...בלה, בלה,בלה... הוא לא פנה מהנתיב שלו...בלה,בלה,בלה....

נ.ב.

אם אתה שולח מישהו לבדיקת עיניים, כי אתה חושש שהוא לא רואה טוב(אתה כנראה באמת אדם טוב) , הכינוי הנכון הוא "עיוור", לא אידיוט.

בנסיון השני שלך, השילוב של המילה טמבל דווקא התמזג יפה, למרות שלא ממש הבנתי את המטאפורה, אז אולי אתה צודק.

בבקשה עוד אחד.

http://roadshamer.com/video/a-scooter-doesn%27t-give-the-right-of-way-673/

מדהים!

ישר לאוסקר!

RiderOnTheStorm
02-06-2015, 21:21

Fail fail fail

דבר ראשון אינני אחיך, אנה ממך הגב לעניין, להציל חיים? נהג הרכב נאלץ לסטות שמאלה על מנת לא לפגוע ברוכב הקטנוע, לא נראה לי שנהג הרכב "מתעד עצמו מסכן" או "מעלה לרשת כדי להתבכיין" זה יותר לכוון של אכפתיות על הנעשה בכבישינו, במקום לשבת ולקטר הוא מעלה עבירות תנועה לרשת, אך אינני מכיר אותו לכן זו רק דעתי.
אני מבטיח לך חגיגית שכל סרטון על עבירות קטנועים או אופנועים מאתר זה ימצאו דרכם לשירשור זה, יש כאן מעשה אזרחי נכון.
ה fail הוא שלך, הכבישים בישראל אכן רוויי תאונות דרכים וכל דבר פעוט שנעשה לשיפור המצב הוא במקום.

ממחיש יותר את המציאות שרוכבי דו גלגלי חווים יום יום עם כלי רכב , יחד עם זאת רוכב הקטנוע יכל להתקדם יותר מהר אחרי הפניה ..

לי זה לא ממחיש שום דבר, לי זה מראה עבירת תנועה, ועבירה היא עבירה, קלה כחמורה, תחפשו מאמרים כיצד רודולף ג'וליאני הפך את ניו יורק לעיר בטוחה מאוד.

אגב שמתם לב שזה קטנוע של פיקוח עירוני, אותם פקחים שרוצים להקנות להם סמכויות לאכיפת חלק מחוקי התנוע בעיר.

אRני
02-06-2015, 23:33
נהג הרכב נאלץ לסטות שמאלה על מנת לא לפגוע ברוכב הקטנוע, לא נראה לי שנהג הרכב "מתעד עצמו מסכן" או "מעלה לרשת כדי להתבכיין" זה יותר לכוון של אכפתיות על הנעשה בכבישינו
ה fail הוא שלך, הכבישים בישראל אכן רוויי תאונות דרכים וכל דבר פעוט שנעשה לשיפור המצב הוא במקום.

או שאתה טמבל או שאתה חושב שאני טמבל, אבל בסרטון לא רק שרואים בברור את הרכב "תוקף" באגרסיביות את הקטנוע מאחור לאחר הצומת, אלא גם שומעים את המנוע כשהוא מאיץ כדי להידחף לקטנוע בנתיב בכוונה ואת הנהג ממלמל לעצמו "הנה קטנוע הנה קטנוע שנדחף" תוך כדי שהוא עושה בדיוק את זה! חוסר מודעות אופייני לאידיוט. כל זאת בזמן שהרכב מלפנים בולם לפני מעבר חציה! ובכך לא רק שהנהג מבצע במודע עבירה חמורה הוא גם מסכן באופן ממשי את משתמשי הדרך שבסביבתו.
אבל צדיק כמוך הרי לא צריך לרדת לפרטים הקטנים, הרי כאן הדגש הוא לא על פרטים ועובדות, הדגש הוא על השנאה העצמית וההכפשה השקרית. "הכבישים בישראל רוויי תאונות דרכים" באמת? ביחס לאיזו מדינה? קשקשן.

כrובי צדק, ככה זה כשאתה בטוח שאתה יותר צדיק מהאפיפיור.
במקום לצלם אחרים לך תסתכל קצת במראה. כל תגובה נוספת מיותרת.

wooj
03-06-2015, 18:04
חחחח http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001041796

Aprilia
03-06-2015, 18:20
או שאתה טמבל או שאתה חושב שאני טמבל, אבל בסרטון לא רק שרואים בברור את הרכב "תוקף" באגרסיביות את הקטנוע מאחור לאחר הצומת, אלא גם שומעים את המנוע כשהוא מאיץ כדי להידחף לקטנוע בנתיב בכוונה ואת הנהג ממלמל לעצמו "הנה קטנוע הנה קטנוע שנדחף" תוך כדי שהוא עושה בדיוק את זה! חוסר מודעות אופייני לאידיוט. כל זאת בזמן שהרכב מלפנים בולם לפני מעבר חציה! ובכך לא רק שהנהג מבצע במודע עבירה חמורה הוא גם מסכן באופן ממשי את משתמשי הדרך שבסביבתו.
אבל צדיק כמוך הרי לא צריך לרדת לפרטים הקטנים, הרי כאן הדגש הוא לא על פרטים ועובדות, הדגש הוא על השנאה העצמית וההכפשה השקרית. "הכבישים בישראל רוויי תאונות דרכים" באמת? ביחס לאיזו מדינה? קשקשן.

במקום לצלם אחרים לך תסתכל קצת במראה. כל תגובה נוספת מיותרת.

סתם לעדכן אותך בכמה דברים שאולי לא ידעת:
1) אם הקטנוע נדחף וגרם למישהו לשנות את נהיגתו, בין אם בבלימה ובין אם בסטייה, אז הקטנוע אשם שלא נתן זכות קדימה(ומעניין מאוד למה הקטנוע נכנס לנתיב והאוטו שעמד באותו קו איתו לא, אולי כי לא היה פנוי?).
2) אם יש לרכב מקום לעקוף את הקטנוע גם אם זה "על אותו נתיב" זה חוקי, כמו שזה חוקי בשבילך לעקוף רכב כשיש פס לבן משמאלך בתנאי שאתה לא עובר את הפס(ועזוב שבוידאו זה בכלל היה מקווקו בקטע שאתה מלין עליו).
אז ה"עבירה חמורה" שאתה מדבר עליה בכלל לא קרתה.
אם כבר מישהו סיכן שמה משתמשי דרך זה האידיוט על הקטנוע שלא נתן זכות קדימה.
משום מה אני לא מפחד שיצלמו אותי עושה עבירות כאלה כי אני פשוט לא עושה אותם בתור אופנוען, אז למה אתה כ"כ מתלונן על כל וידאו כאן? אתה מפחד שפעם אחת אתה תיתפס?

Aprilia
03-06-2015, 18:25
תראה, זה בסרטון שלך, אתה באמת רוצה שאני אביא לפה לינק?

אתה גם רוצה שאני אראה לך את הרמזור? ידידי, אתה קצת מגזים.

אתה נסעת על הרצל, הוא הגיע מכיכר הרמב"ם, ככה שהרמזור שלו נמצא מולו, או כמו שבטח כבר הבנת, מצד ימין שלך.
עכשיו, אם יש לך תוכנת csi מזן מסויים שיכולה להראות את הרמזור לפנייה שמאלה שהיה מולו זה יהיה מצויין.

בנוסף, רק כדי להיות בטוח, אתה יודע שכשיש כמה משתמשים בדרך, שבסופו של דבר הם יסעו באותו כיוון; וכל אחד מגיע מכיוון אחר: לכל אחד יהיה רמזור שונה! מפליא, נכון?
למרות שבסופו של דבר כולם ממשיכים לאותו הכיוון! אתה רואה? אין! אין! על המוח היהודי הזה! איזה המצאות!

כן,כן, הוא נסע על המדרכה...בלה, בלה,בלה... הוא לא פנה מהנתיב שלו...בלה,בלה,בלה....

נ.ב.

אם אתה שולח מישהו לבדיקת עיניים, כי אתה חושש שהוא לא רואה טוב(אתה כנראה באמת אדם טוב) , הכינוי הנכון הוא "עיוור", לא אידיוט.

בנסיון השני שלך, השילוב של המילה טמבל דווקא התמזג יפה, למרות שלא ממש הבנתי את המטאפורה, אז אולי אתה צודק.

מדהים!

ישר לאוסקר!

טוב, אז לבקשתך אני אדייק יותר: אתה גם עיוור וגם אידיוט.
נניח שאתה העו"ד של האידיוט הזה שנסע באדום ואתה אומר ש"לא רואים" את הרמזור שלו עאלק, אז למה שבריר שניה אחרי שהוא נוסע ועובר באדום(שאתה טוען שאין לו) מגיע רכב מאותו כיוון שאתה טוען שלא היה לו אדום, ועוצר?
אה נכון, עכשיו אתה תבוא ותגיד שלא רואים את הרמזור אז אי אפשר להוכיח בלה בלה אולי היה צהוב בלה בלה אולי אתה צריך שייכנס בך פעם איזה אידיוט שעובר באדום ואז תהיה גיבור גדול תגן עליו.

Aprilia
03-06-2015, 18:27
גם בסירטון הזה לא רואים שהרוכב עבר באדום, אני בטוח שהוא צדיק תמים כמו שניכם:
http://roadshamer.com/video/motorbike-hit-and-run-386/

למרות שלפי התגובות שלכם יש לי תחושת בטן שאתם מהסוג הזה של הרוכבים.

חחח
03-06-2015, 23:49
טוב, אז לבקשתך אני אדייק יותר: אתה גם עיוור וגם אידיוט.
נניח שאתה העו"ד של האידיוט הזה שנסע באדום ואתה אומר ש"לא רואים" את הרמזור שלו עאלק, אז למה שבריר שניה אחרי שהוא נוסע ועובר באדום(שאתה טוען שאין לו) מגיע רכב מאותו כיוון שאתה טוען שלא היה לו אדום, ועוצר?
אה נכון, עכשיו אתה תבוא ותגיד שלא רואים את הרמזור אז אי אפשר להוכיח בלה בלה אולי היה צהוב בלה בלה אולי אתה צריך שייכנס בך פעם איזה אידיוט שעובר באדום ואז תהיה גיבור גדול תגן עליו.

גם בסירטון הזה לא רואים שהרוכב עבר באדום, אני בטוח שהוא צדיק תמים כמו שניכם:
http://roadshamer.com/video/motorbike-hit-and-run-386/

למרות שלפי התגובות שלכם יש לי תחושת בטן שאתם מהסוג הזה של הרוכבים.
בוא נתחיל בהבנת הנקרא, לא ביקשתי ממך כלום.

עכשיו, בוא נתחיל מההתחלה:

אתה טענת כך:

א: שרוכבי ישראל הם נהדרים. - "רוכבי ישראל הנהדרים, חפשו את עצמכם..."

ב: ששונאים את רוכבי ישראל הנהדרים - "ואז תשאלו למה שונאים אותנו..."

ג: שהאופנוען עבר באור אדום - "כי הוא עבר באור אדום" , "זו לא נסיעה על השוליים של איילון בפקק, זה אור אדום"

ד: שכל הטוקבקיסטים נעלמו - "לאן נעלמו כל הטוקבקיסטים?"

ה: שאני טמבל עם רישיון מהמדינה - "אתה פשוט דוגמה קלאסית לטמבל עם רישיון מהמדינה"

ו: שאני גם עיוור וגם אידיוט - "אתה גם עיוור וגם אידיוט"

ז: שאני אבוא ואגיד שלא רואים את הרמזור אז אי אפשר להוכיח - "עכשיו אתה תבוא ותגיד שלא רואים את הרמזור אז אי אפשר להוכיח"

אני חשבתי בכלל שזה דיון על "יותר צדיקים מהאפיפיור" ואתה איכשהו, סובבת את זה לדיון אם הוא עבר ברמזור אדום או לא.
עכשיו תראה, חשבתי שתבין את זה כבר מההודעה השנייה שלי, אבל כנראה שלא, אז אני אנסה להסביר לך לאט.

לא - אכפת - לי - אם - הוא - עבר - באדום - או - לא.

אני רק ניסיתי להראות שהסרטון הזה הוא טרחני. כבר כתבתי לך שלפי איך שפתחת עליו את המשקף של הקסדה, אני אאמין לך שהוא עבר באדום.
אחרי זה, מתוך כוונה טובה בלבד, ניסיתי להסביר לך איך מערכת רמזורים בצומת עובדת, שכשיש למישהו אדום, כנראה שלמישהו אחר יהיה ירוק.

אבל תראה, אתה מתחיל לשלוח פה מילים סתם וקצת לאבד את זה, וזה נשמע שכנראה מישהו נכנס בך באור אדום קצת חזק מידי, אז כדי שלא תפגע בעצמך או משהו, נראה לי שאסיים להגיב לדיון הזה כאן.

אני מקווה שהאתר הזה שייך לך ולפחות עשית כמה גרושים מפרסומות על כל הטרחנות הזאת שמתנגנת שמה.

לילה טוב.

RiderOnTheStorm
05-06-2015, 11:26
או שאתה טמבל או שאתה חושב שאני טמבל,
התבקשת בתגובתי הקודמת לשמור על דיון עניני ולא מתלהם, אינני מכיר אותך ואיני חשב עליך מאום לא לטובה ולא לרעה.

בסרטון לא רק שרואים בברור את הרכב "תוקף" באגרסיביות את הקטנוע מאחור לאחר הצומת,
הכל בעיני המתבונן, אני רואה קטנוע שנכנס לצומת לא פנויה, וודאי לא רואה רכב ש"תוקף" מאחור, אלה מנסה לא לפגוע בקטנוע.

שומעים את המנוע כשהוא מאיץ כדי להידחף לקטנוע בנתיב בכוונה
הנבואה ניתנה לשוטים

הנהג ממלמל לעצמו "הנה קטנוע הנה קטנוע שנדחף"
עובדה שרואים בסרטון

תוך כדי שהוא עושה בדיוק את זה! חוסר מודעות אופייני לאידיוט.
כוונתך לקטנוע? כי הוא הרכב היחיד בסרטון שנדחף לצומת.

כל זאת בזמן שהרכב מלפנים בולם לפני מעבר חציה! ובכך לא רק שהנהג מבצע במודע עבירה חמורה הוא גם מסכן באופן ממשי את משתמשי הדרך שבסביבתו.
היחיד שסיכן מישהו כאן הוא רוכב הקטנוע, בעיקר את עצמו.

אני דווקה כן יורד לפרטים הקטנים, לכן חשוב שגם עבירות פעוטות ו"לא חשובות" יועלו לרשת, שנאה עצמית? אולי אצלך, לי נראה שיש בך פחד, הכפשה? אינני מכפיש כאן איש.
בבקשה: קישור למספר מסמכים שיאירו את עיניך בנושא תאונות בישראל ביחס לעולם.
http://www.rsa.gov.il/meidamechkar/meidastatisti/Documents/Megamot2012.pdf
https://www.oryarok.org.il/webfiles/audio_files/05_Pin_Broch_for_web.pdf

כבר קמו בעבר לעולם הזה אפיפיורים לא צדיקים כלל PIUS XII לדוגמה.

zx2r
05-06-2015, 12:52
לאחר בחינה מעמיקה חלקית של הסרטון :

1.הצומת הנ"ל בעלת תמרור תן זכות קדימה רק בצד שמאל של הכביש ממנו הקטנוע מגיח , לא ראיתי כל איזכור לתמרור בצידו הימני .
2.אין פס עצירה
3.אבן שפה כמקובל בארץ אורכה 1 מטר , לפי הסרטון הקטנוע פונה בערך בין 8 ל 10 מטר לפני שהרכב מגיע לצומת ודיי מיד אחרי שהרכב הראשון מסיים לחצות את הצומת .
4.רוחב נתיב בארץ נע בין 3 ל 4 מטר , נראה שיש שם לפחות 2 נתיבים
5.נראה שהנהג נוהג במהירות של בין 40 ל 50 קמ"ש
6.הנהג מאיץ בבירור לכיוון הקטנוע לאחר שהנ"ל השלים את פנייתו (כחוק - דהיינו מימין לימין , לעומת כאלו שיוצאים ישר לאמצע הנתיב)

הערכה : רוכב הקטנוע נכנס לצומת במרחק של 14 מטר (בערך) מהרכב .

עם כל הנתונים הללו (ואני לא בוחן תנועה או מתיימר להיות) הסרטון הנ"ל יותר קטנוני מאשר בא להראות עד כמה הקטנוע ביצע (או לא) עבירת תנועה - לטעמי .

רוכב הקטנוע יכל להתקדם יותר מהר לאחר הפניה כמו שנהג הרכב יכל להאט כשהוא שם לב שהקטנוע פנה .

אז rider , אתה רואה משהו אחד ואחרים רואים משהו אחר . מי צודק ? (שאלה רטורית כי במקרה הנ"ל זה באמת באמת באמת לא משנה ...)

RiderOnTheStorm
14-06-2015, 01:22
עוד סרטון ועוד צדיק

http://roadshamer.com/video/motorcyclist-trying-to-frighten-a-pedestrian-857/

אRני
14-06-2015, 09:38
פתטי

RiderOnTheStorm
18-06-2015, 03:25
שוב סרטון של כוכב רכיבה.

http://roadshamer.com/video/biker-u-turning-through-the-median-922/

dmw
18-06-2015, 09:57
אשכרה צדיקים! נראה כמו הסרטונים של שוברים שתיקה.

והקישור למסמכים של אור ירוק והרשות לבטיחות בדרכים.. יש לכם את זה ביותר טרחני?

בכל אופן בהצלחה עם המיזם. לדעתי זה לא ישנה דבר בתרבות הנהיגה בארץ.

אRני
18-06-2015, 14:14
ברור כשמש שזה לא ישפר דבר, ובדיוק כמו שוברים שתיקה גם אין כוונה כזו. שים לב למכנה המשותף הבזוי - להציג ישראלים באופן גרוע כלפי חוץ.
מי שרוצה לשנות מפנה ביקורת כלפי פנים ומנסה להביא לשיפור, וכל בר דעת מבין שזו לא הדרך.

נ.ב
גם לנסות לדרוס רוכב קטנוע זו לא הדרך, אבל אל תצפה שמניפי דגל השנאה העצמית יודו בטעותם.

wooj
18-06-2015, 18:55
לא יודע מה הקשר להצגת ישראלים באור שלילי. יש שם סרטונים מכל העולם. נראה לי שפשוט יש יותר ישראלים המעלים תכנים לשם.
לא יודע איך הפכת את זה למשהו פוליטי ומה קשור פה "שוברים שתיקה".
הנה עוד סרטון למרות שנראה לי שאתם חושבים שעצם הצגת העבירות יותר גרוע מביצוע העבירות בעצמן.
http://il.roadshamer.com/video/%D7%A7%D7%98%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%A8-%D7%91%D7%90%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9D-937/

wooj
18-06-2015, 22:50
חחח.. מי ראה את הכתבה עליהם במהדורה המרכזית של ערוץ 10 היום?

Aprilia
19-06-2015, 19:22
חחח.. מי ראה את הכתבה עליהם במהדורה המרכזית של ערוץ 10 היום?

אז כנראה שזה לא כזה "פתטי" כמו שכל מיני כוכבים כאן בפורום אמרו.
בעיקר אם זה הגיע לחדשות.

zx2r
20-06-2015, 16:20
אז כנראה שזה לא כזה "פתטי" כמו שכל מיני כוכבים כאן בפורום אמרו.
בעיקר אם זה הגיע לחדשות.

הרבה שיט מגיע לחדשות , למעשה רוב החדשות זה שיט אחד גדול ..יחד עם זאת (ולא יכול לדבר בשם כולם , כן ?) יש כמה סרטונים שם שהייתי מוריד מחמת הספק מכיוון שהם נתפסים כסוג של "קטנוניות" כלפי "מבצע העבירה" .
כמו בסרטון הזה : http://roadshamer.com/video/motorbike-hit-and-run-386/
נכון שרוכב הקטנוע אידיוט שהוא בכלל מנסה לעקוף רכב שבבירור מאותת (אני מניח ששמאלה ) שלא לדבר על לעבור באור צהוב\אדום , אך גם בעל הרכב לא חף מפשע ולא טרח להסתכל ולבדוק באם הדרך פנויה (במיוחד אחרי שקטנוע אחד עקף אותו) ובנוסף הוא עוד ממשיך לנסוע ולפנות עם האוטו שמאלה לאחר שהרמזור התחלף מירוק לצהוב ונעצר על מעבר החציה.
הייתי רוצה לראות צילום מהרכב שהיה מאוחרי הרכב המצלם , אולי יעלה אחד כזה שיקרא "רכב כמעט מוריד קטנוען" ..

בסרטון הנ"ל : http://il.roadshamer.com/video/%D7%A7%D7%98%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%A8-%D7%91%D7%90%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9D-937/
מצויינת רק העבירה של הקטנוע (שלפחות דאג לעשות אותה "בצורה מחושבת") , מה עם הרכב שם שחוסם חלקית מעבר חציה ? מה עם הנהג המצלם שנראה שהוא גם חוסם (באופן גבולי) את מעבר החציה ?

דוגמה אחרת : http://roadshamer.com/video/cuts-off-another-driver-then-shouts-at-him-556/ אומנם אין דו גלגלי (יש אחלה מוזיקה לפחות) , לדעתי נהג המאזדה בסרטון הזה עושה עבירה יותר גדולה מאשר רוכב הקטנוע שבסרטון הקודם למרות שהנ"ל עבר באדום .

דוגמה יפה לסרטון שמבחינתי כן מוצדק : http://il.roadshamer.com/video/%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%9F-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%94-488/

וזה בכלל הרג אותי : http://il.roadshamer.com/video/%D7%A0%D7%94%D7%92%D7%AA-%D7%9C%D7%A0%D7%93-%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%A8-%D7%90%D7%95%D7%9B%D7%9C%D7%AA-%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%97%D7%AA-%D7%91%D7%95%D7%A7%D7%A8-933/ ...

wooj
20-06-2015, 18:25
אין לי מושג איך אתה יכול אפילו ברמיזה להצדיק רוכב אופנוע (או כל כלי רכב אחר) שעובר ברמזור אדום מלא סתם כי לא בא לו לחכות. אין לזה שום הצדקה ואם אתה לוקח דווקא את הסרט הזה כדוגמא למשהו קטנוני אז אני לא בטוח שיש טעם להתווכח איתך. עוצרים באור אדום ומחכים לירוק. נקודה! לא צורה מחושבת ולא בטיח.
לגבי הסרטון הראשון נראה לי שהעניין שם הוא שהאופנוען פשוט המשיך ולא דאג לעצור ולראות אם עשה נזק ושהכל בסדר. יש תאונה, גם אם קטנה, עוצרים ובודקים.

zx2r
20-06-2015, 22:47
אין לי מושג איך אתה יכול אפילו ברמיזה להצדיק רוכב אופנוע (או כל כלי רכב אחר) שעובר ברמזור אדום מלא סתם כי לא בא לו לחכות. אין לזה שום הצדקה ואם אתה לוקח דווקא את הסרט הזה כדוגמא למשהו קטנוני אז אני לא בטוח שיש טעם להתווכח איתך. עוצרים באור אדום ומחכים לירוק. נקודה! לא צורה מחושבת ולא בטיח.
לגבי הסרטון הראשון נראה לי שהעניין שם הוא שהאופנוען פשוט המשיך ולא דאג לעצור ולראות אם עשה נזק ושהכל בסדר. יש תאונה, גם אם קטנה, עוצרים ובודקים.
כנראה שמאוד לא הבנת את דבריי , אני לא מצדיק ולא מתכוון להצדיק נסיעה באור אדום . הוא לפחות ביצע את העבירה תוך התחשבות במשתמשי הדרך "יחסית" לנהגים/רוכבים אחרים .
אז הוא לא ציית לחוקי התנועה אבל לפחות הוא כיבד את משתמשי הדרך ולא התפרץ לצומת תוך סיכון שלו ושל אחרים .

wooj
21-06-2015, 00:58
כנראה שמאוד לא הבנת את דבריי , אני לא מצדיק ולא מתכוון להצדיק נסיעה באור אדום . הוא לפחות ביצע את העבירה תוך התחשבות במשתמשי הדרך "יחסית" לנהגים/רוכבים אחרים .
אז הוא לא ציית לחוקי התנועה אבל לפחות הוא כיבד את משתמשי הדרך ולא התפרץ לצומת תוך סיכון שלו ושל אחרים .

טוב כנראה זה עניין של תפיסה.
אדם שעובר באור אדום, בעיניי צריך להיענש, להתבייש ולהיות מבויש. לא משנה אם הוא "מתחשב" בשאר משתמשי הדרך. אם אתה מתכוון לנהוג בכביש, תציית לחוקי התנועה, בטח ובטח לרמזור אדום. תחכה עוד 10 שניות. מה קרה?

לרוכב אופנוע הזה לדעתי מגיע שלילה וקנס של כמה שיותר. עם זלזול כזה לחוקים לא מגיעה לו הזכות להיות בעל רשיון נהיגה.

RiderOnTheStorm
21-06-2015, 10:46

חוקי התנועה הראשונים בכבישים נקבעו ע"י הפרלמנט באנגליה ב1861 וכבר ב1865 עברו שינויים לראשונה, מקווה שכל משתתפי ומגיבי הדיון מבינים שזה דבר הכרחי על מנת ליצור סדר והרמוניה בתנועה בכבישים, אפילו במרוצי רכב ישנם חוקים וכללים החלים על המשתתפים ונהגים סוררים או טועים נענשים.
ברגע שקיבלת רישיון נהיגה מטעם גוף כלשהו הינך מסכים וכפוף לכללים הנלווים לרישיון, החשוב מהם הוא שמירה על כללי וחוקי התנועה.
בלתי אפשרי "לבצע עבירה תוך החשבות במשתמשי הדרך" זולת אם אתה לבד לגמרי בכביש, לכן ישנה סתירה בדבריך "אז הוא לא ציית לחוקי התנועה אבל לפחות הוא כיבד את משתמשי הדרך".
ברגע שנהג מבצע עבירת תנועה ביודעין או שלא ביודעין הוא לא מכבד את משתמשי הדרך האחרים.

zx2r
21-06-2015, 13:18
טוב כנראה זה עניין של תפיסה.
אדם שעובר באור אדום, בעיניי צריך להיענש, להתבייש ולהיות מבויש. לא משנה אם הוא "מתחשב" בשאר משתמשי הדרך. אם אתה מתכוון לנהוג בכביש, תציית לחוקי התנועה, בטח ובטח לרמזור אדום. תחכה עוד 10 שניות. מה קרה?

לרוכב אופנוע הזה לדעתי מגיע שלילה וקנס של כמה שיותר. עם זלזול כזה לחוקים לא מגיעה לו הזכות להיות בעל רשיון נהיגה.

נכון , ואני מסכים עם נקודת המבט שלך על הנושא, לגבי גובה העונש ... לא הייתי מרחיק לכת ושולל לו על המקום (אם זו עבירה ראשונה) , אבל נק' וקנס (אפילו מוגדל) זה בטוח .

בעיניי נהג כזה : http://roadshamer.com/video/trippy-driver-468/ הרבה יותר מסוכן מרוכב הקטנוע שעבר באדום . - לו הייתי נותן שלילה במקום .

אבל אני לא שופט וטוב שכך :)

חוקי התנועה הראשונים בכבישים נקבעו ע"י הפרלמנט באנגליה ב1861 וכבר ב1865 עברו שינויים לראשונה, מקווה שכל משתתפי ומגיבי הדיון מבינים שזה דבר הכרחי על מנת ליצור סדר והרמוניה בתנועה בכבישים, אפילו במרוצי רכב ישנם חוקים וכללים החלים על המשתתפים ונהגים סוררים או טועים נענשים.
ברגע שקיבלת רישיון נהיגה מטעם גוף כלשהו הינך מסכים וכפוף לכללים הנלווים לרישיון, החשוב מהם הוא שמירה על כללי וחוקי התנועה.
בלתי אפשרי "לבצע עבירה תוך החשבות במשתמשי הדרך" זולת אם אתה לבד לגמרי בכביש, לכן ישנה סתירה בדבריך "אז הוא לא ציית לחוקי התנועה אבל לפחות הוא כיבד את משתמשי הדרך".
ברגע שנהג מבצע עבירת תנועה ביודעין או שלא ביודעין הוא לא מכבד את משתמשי הדרך האחרים.
אין שום סתירה בדבריי רק אם אתה יוצר סתירה בדבריי , כמו ש WOOJ רשם , זה עיניין של תפיסה . כך אני תופס את העיניין .
ולא מעניין מתי ואיך הומצאו חוקי הנהיגה וע"י מי , מספיק לראות ו/או לנהוג בהודו בכדי להבין שחוקים לחוד ומציאות בשטח לחוד . שם עם כל העומס\בלאגן שיש , יש תפיסה ברורה של "כבוד" בדרך . נהגים שם מתחשבים אחד בשני יותר ממה ששראיתי פה בארץ .

ועוד משהו לגבי חוקים , בארה"ב למשל (http://www.bartravel.com/newus/katavot/driveusa.html) :
"- מותר לפנות ימינה ברמזור אדום, אך לפני הפנייה חייבים לעצור ולוודא שהדרך פנויה.
- כאשר יש אור ירוק לנסיעה ישר או שמאלה, מותרת פנייה שמאלה רק לאחר מתן זכות קדימה לתנועה הזורמת ממול. רק ברמזור עם חץ ירוק שמאלה פונים שמאלה כמו בארץ (ללא מתן זכות קדימה).
- אסור לעקוף אוטובוס בית ספר, הבולט מאד בצבעו הצהוב, אם כל אורותיו האדומים מהבהבים. זה סימן שהוא מעלה או מוריד תלמידים.
- בצמתים רבים יש שלט "עצור" בכל הכיוונים. על הנהגים המגיעים בכל הכיוונים לעצור ולראשון שהגיע לצומת יש זכות קדימה.
- להולכי רגל זכות קדימה תמיד, גם ללא מעבר חצייה! בכלל יש לתת זכות קדימה לכל מי ומה שחוצה את דרככם."

אתה משתמש בדרך ? שים לב למה שהולך , אל תזלזל במשתמשי הדרך ואל תעבור על חוקי התנועה . - מבחינתי .
למה חוקי התנועה בסוף ? כי הם הומצאו , ומחר מחרתיים יכולים לבוא ולשנות אותם/את חלקם .

ובכדי להבהיר : אין באמור לקרוא\לעודד\לאשר\לגרום\להסכים עם עבירות תנועה ואי ציות לחוקי הדרך .

ושיהיה לכולנו שבוע נפלא :)

RiderOnTheStorm
24-06-2015, 12:49
אבל אני לא שופט וטוב שכך :)

בעניין זה אני מסכים איתך, בעיקר כוון שלא מעניין אותך מתי ואיך נוצרו חוקי הנהיגה וע"י מי.

אין שום סתירה בדבריי רק אם אתה יוצר סתירה בדבריי , כמו ש WOOJ רשם , זה עיניין של תפיסה . כך אני תופס את העיניין .
ולא מעניין מתי ואיך הומצאו חוקי הנהיגה וע"י מי , מספיק לראות ו/או לנהוג בהודו בכדי להבין שחוקים לחוד ומציאות בשטח לחוד . שם עם כל העומס\בלאגן שיש , יש תפיסה ברורה של "כבוד" בדרך .

בניגוד לתפיסת עולם שכל אחד ואחד יכול לאמץ לעצמו, לא כך לגבי חוקים, והם נקבעו לרוב ע"י החברה על מנת שיהיה סדר בהתנהלות היום יומית של כלל החברה, ומי שאינו מכבד את החוק נענש בדרך כלל, לכן הסתירה קיימת בדבריך.
בהודו גם מקובל למכור בנות לזנות כוון שהם מעמסה על משפחות עניות, שלא לדבר על ענישת נשים באמצעות אונס, וגם קביעת מעמדות על ידי קאסטות, לא נראה לי שניתן ללמוד משהו על "כבוד בכביש" מהחברה ההודית.

ועוד משהו לגבי חוקים , בארה"ב למשל (http://www.bartravel.com/newus/katavot/driveusa.html) :
"- מותר לפנות ימינה ברמזור אדום, אך לפני הפנייה חייבים לעצור ולוודא שהדרך פנויה.
- כאשר יש אור ירוק לנסיעה ישר או שמאלה, מותרת פנייה שמאלה רק לאחר מתן זכות קדימה לתנועה הזורמת ממול. רק ברמזור עם חץ ירוק שמאלה פונים שמאלה כמו בארץ (ללא מתן זכות קדימה).
- אסור לעקוף אוטובוס בית ספר, הבולט מאד בצבעו הצהוב, אם כל אורותיו האדומים מהבהבים. זה סימן שהוא מעלה או מוריד תלמידים.
- בצמתים רבים יש שלט "עצור" בכל הכיוונים. על הנהגים המגיעים בכל הכיוונים לעצור ולראשון שהגיע לצומת יש זכות קדימה.
- להולכי רגל זכות קדימה תמיד, [U]גם ללא מעבר חצייה! בכלל יש לתת זכות קדימה לכל מי ומה שחוצה את דרככם."
בשמחה רבה הייתי מאמץ בישראל חלק מחוקי התנוע של ארה"ב, בעיקר אלה הנהוגים ליד בתי ספר.

אתה משתמש בדרך ? שים לב למה שהולך , אל תזלזל במשתמשי הדרך ואל תעבור על חוקי התנועה .

אז מה החלטתך: לפי תפיסת עולמך או לפי החוקים?

zx2r
24-06-2015, 20:43
בעניין זה אני מסכים איתך, בעיקר כוון שלא מעניין אותך מתי ואיך נוצרו חוקי הנהיגה וע"י מי.

בניגוד לתפיסת עולם שכל אחד ואחד יכול לאמץ לעצמו, לא כך לגבי חוקים, והם נקבעו לרוב ע"י החברה על מנת שיהיה סדר בהתנהלות היום יומית של כלל החברה, ומי שאינו מכבד את החוק נענש בדרך כלל, לכן הסתירה קיימת בדבריך.
בהודו גם מקובל למכור בנות לזנות כוון שהם מעמסה על משפחות עניות, שלא לדבר על ענישת נשים באמצעות אונס, וגם קביעת מעמדות על ידי קאסטות, לא נראה לי שניתן ללמוד משהו על "כבוד בכביש" מהחברה ההודית.

בשמחה רבה הייתי מאמץ בישראל חלק מחוקי התנוע של ארה"ב, בעיקר אלה הנהוגים ליד בתי ספר.

אז מה החלטתך: לפי תפיסת עולמך או לפי החוקים?

אם עדיין לא הבנת שאין סתירה במה שאני מתכוון\אומר - אז זה כבר לא יעזור . אתה מחליט שיש , אני אומר שאין . נסגור את זה ב : let's agree to disagree .
אם לדעתך לא ניתן ללמוד מההודים משהו - קטנותי .
לגבי השאלה שלך , זה שאתה שואל אותה בכלל , מעידה על כך שאתה לא מבין (שלא לדבר על לנסות להבין) "למה התכוון המשורר" .

אני אשאיר את זה (http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?273793-%D7%AA%D7%A8%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94-%D7%95%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%91-%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%A2%D7%94) פה .

מבחינתי הדיון מיצה את עצמו , המשך ערב מהנה לכולם :)

RiderOnTheStorm
26-06-2015, 16:02
אין חדש תחת השמש... או הירח.

http://roadshamer.com/video/scooter-runs-a-red-light-1059/

JohnnyDee
26-06-2015, 19:44
כל הצדיקים ברכבים שמעלים תמונות של קטנועים ואופנועים ששורפים אדום בכביש ריק משועממים.
מה אכפת לך שידרס. למה להלשין?
תלשין על נהגת מפגרת שאוכלת קורנפלקס תוך כדי נהיגה.
תלשין על הקטנוען שנוסע על המדרכה 50 תוך כדי שילדי בית ספר הולכים בה.
לטעמי אני בדעה של zx.
אם הקטנוען על המדרכה היה נוסע במהירות כמעט אפסית עד 5 קמ"ש ומה שנקרא מכבד אבל עובר על החוק עדיין היו מעלים סרטון?
לדעתי גם כן.
כולם צדיקים.
עדיף לאבד רגע בחיים מאשר את החיים ברגע.
אבל לא כשהשעה 3 בלילה ואתה עושה משלוח אחרון,באזור שאתה מכיר אותו כמו את המהשמו שלך,מוודא בהחלט שהכביש ריק ופשוט נוסע באדום.
ועכשיו נחכה לתגובות הצדיקים שבטוח עושים עבירות במודע או לא מודע.
אני לא אטיף שכדאי לעשות עבירות אבל גם אם עושים עושים בחכם.
לשרוף אדום בשנייה האחרונה בצהריים הומים באזור מוטרף לא שווה ערך להגעה הביתה ב2 לפנות בוקר לאיזור מגורים עם כביש רפאים ולדלג על לעצור לגמרי בעצור.
קרה לי משהו דומה אבל מרפי היה שם וקיבלתי לשלם 500 שקל לשרים כלשהם בממשלה.

RiderOnTheStorm
27-06-2015, 13:11
לאחר בחינה מעמיקה חלקית של הסרטון :

לאור תגובותיך ה"מלומדות" לא יכולתי שלא להיתייחס גם לפוסט זה.

סתירה נוספת: בחינה מעמיקה לא יכולה להיות חלקית.

RiderOnTheStorm
27-06-2015, 15:02
כל הצדיקים ברכבים שמעלים תמונות של קטנועים ואופנועים ששורפים אדום בכביש ריק משועממים.
מה אכפת לך שידרס. למה להלשין?

מה שנתפס אצלך ואצל כל מי ששולל את הפרסום של הסרטונים, כקבוצת צדיקים משועממים, היא קבוצת אנשים אכפתיים שרוצים לגרום לשינוי בתרבות הנהיגה כאן.
למיטב ידיעתי האנשים שמעלים את הסרטונים לאתר בחרו שלא להעבירם למשטרה, ולמיטב זיכרוני, פרט למקרה של הנערים הטישפים שהעלו סרטון של עצמם לרשת נוסעים במהירות מטורפת בכביש החוף, עוד לא העמידו לדין והרשיעו נהגים אחרים עקב כך.

תלשין על נהגת מפגרת שאוכלת קורנפלקס תוך כדי נהיגה.

סרטון זה צולם באנגליה, לא רלוונטי לדיון.

לטעמי אני בדעה של zx.
אם הקטנוען על המדרכה היה נוסע במהירות כמעט אפסית עד 5 קמ"ש ומה שנקרא מכבד אבל עובר על החוק עדיין היו מעלים סרטון?
לדעתי גם כן.

תפנימו, היא אפשר לעבור על החוק ולכבד גם יחד, האחד סותר את השני, כבר היו במחוזותינו האנס המנומס ושודד הבנקים המתנצל, ולמרות היותם מנומסים ומכבדים הם יושבים מאחורי סורג ובריח, וגם היה אחד משלנו שלא כל כך קשור לעניין, האופנובנק.

אני לא אטיף שכדאי לעשות עבירות אבל גם אם עושים עושים בחכם.
לשרוף אדום בשנייה האחרונה בצהריים הומים באזור מוטרף לא שווה ערך להגעה הביתה ב2 לפנות בוקר לאיזור מגורים עם כביש רפאים ולדלג על לעצור לגמרי בעצור.
קרה לי משהו דומה אבל מרפי היה שם וקיבלתי לשלם 500 שקל לשרים כלשהם בממשלה.

לא מרפי היה שם, אלה אתה שלא "עשית בחכם" את העבירה, וגם שוטר שנתן לך דו"ח בצדק.

קסד
27-06-2015, 15:23
לילדי הפאווליק מורוזובים (https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%90%D7%95%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A7_%D7%9E% D7%95%D7%A8%D7%95%D7%96%D7%95%D7%91) שלום.

סעו רק על הקווים (https://www.youtube.com/watch?v=Oh74JmEWdgU) ושאו ברכה.
יאללה לנעול!

JohnnyDee
27-06-2015, 18:58
מה אתה מזיין את השכל תגיד לי? כי אתה פתחת את האתר?
אם בצדק או לא מי אתה שתקבע יא חתייאר?
אם אתה האידיוט שהעלה את הסרטון עם הקטנוע ה"נדחף" אתה באמת אידיוט.
"הנה קטנוע הנה קטנוע".
מה אתה אומר לי מה אפשר ומה לא?
כשהייתי שליח הייתי בפנים של שוטרים נוסע על המדרכה גם כשיש שם אמא עם עגלה.
ואם הם לא הרגישו שאני שם זין מספיק בשביל לתת לי דו"ח אז אתה הצדיק שתצלם אותי בשביל שיתנו לי?
הכל בטאקט חביבי, אני נסעתי על המדרכה בכזאת אלגנטיות שג'יימס בונד קטן עליי, ולא סיכנתי אף אחד במהירות הכמעט אפסית שרכבתי בה.

איך יעזור ה' לעם ישראל אחים?
כשהם אחד על השני מלשינים.
זה הדעה שלי זה מה יש.
אם העבירה באמת מסכנת מצדי שיכלאו את העבריין.
אם לא אז למה לזיין תשכל, ועוד לעזור להביא אותו לדין.

JohnnyDee
27-06-2015, 20:14
היום למשל עמדתי ברמזור אדום חדש,חיכיתי 2 דקות שלמות בשמש היוקדת ועוד עם מגפי שטח וצבי-צב.
שמתי לב שיש חיישן לרמזור.
מחכה עוד מחזור אין שינוי.
מנסה לזוז קצת אין שינוי.
נסעתי באדום.
עכשיו יבוא איזה צדיק ויצלם אותי בשיימר, שלושה מחזורים חיכיתי כמו שצריך, אפילו כפתור הולכי רגל לא היה.
יום שבת והצומת היא דשנים ככה שהייתה ריקה לגמרי, הרמזור החדש הוא לבאים מכביש השירות מתחנת הדלק "דלק" מכיוון צומת קרית אתא.
עדיין חיכיתי ויכלתי להמשיך בכל רגע נתון, שלושה מחזורים שלמים!

קסד
27-06-2015, 20:58
בימשך ג'ונידי אתה עוד מתנצל? על מה?

http://www.mako.co.il/tv-erez-nehederet/season12-nir-gali/video/Video-6a0ace0751adb41006.htm

JohnnyDee
27-06-2015, 21:31
סליחה, מוציא קצת תסכול, לאדם הממוצע אין כסף לשלם דוחות שמגיעים בדואר על "שטויות".

Aprilia
28-06-2015, 22:33
מה אתה מזיין את השכל תגיד לי? כי אתה פתחת את האתר?
אם בצדק או לא מי אתה שתקבע יא חתייאר?
אם אתה האידיוט שהעלה את הסרטון עם הקטנוע ה"נדחף" אתה באמת אידיוט.
"הנה קטנוע הנה קטנוע".
מה אתה אומר לי מה אפשר ומה לא?
כשהייתי שליח הייתי בפנים של שוטרים נוסע על המדרכה גם כשיש שם אמא עם עגלה.
ואם הם לא הרגישו שאני שם זין מספיק בשביל לתת לי דו"ח אז אתה הצדיק שתצלם אותי בשביל שיתנו לי?
הכל בטאקט חביבי, אני נסעתי על המדרכה בכזאת אלגנטיות שג'יימס בונד קטן עליי, ולא סיכנתי אף אחד במהירות הכמעט אפסית שרכבתי בה.

איך יעזור ה' לעם ישראל אחים?
כשהם אחד על השני מלשינים.
זה הדעה שלי זה מה יש.
אם העבירה באמת מסכנת מצדי שיכלאו את העבריין.
אם לא אז למה לזיין תשכל, ועוד לעזור להביא אותו לדין.

רק הערה:
אם אתה מודה ומתרברב בביצוע עבירות תנועה באינטרנט, ועוד טורח לציין לפרטי פרטים באיזו סיטואציה זה קרה וכמה אתה גבר שעשית את זה בפנים של המשטרה, אז כנראה שהאידיוט היחידי כאן זה אתה.
רק צריך שתשאיר שם וכתובת ותעשה למשטרה את העבודה עוד יותר קלה.

JohnnyDee
28-06-2015, 23:12
אני אדאג לעצמי אתה תדאג לעצמך.
מה אתה אומר סבא'לה?
המשטרה הייתה ושמה קצוץ על ה5 מטר נסיעה על המדרכה ב 2 קמ"ש שעשיתי.

Aprilia
28-06-2015, 23:50
אני אדאג לעצמי אתה תדאג לעצמך.
מה אתה אומר סבא'לה?
המשטרה הייתה ושמה קצוץ על ה5 מטר נסיעה על המדרכה ב 2 קמ"ש שעשיתי.

במדינה שבה מרשיעים נהגים בנסיעה במהירות מופרזת ע"ב תשתית ראייתית בדמות פרסום וידאו נהיגה בפייסבוק של הנהג, אני לא הייתי ממהר להתוודות באינטרנט על עבירות תנועה שביצעתי.
אבל תמשיך לשחק באש, יש אנשים שמבינים רק אחרי הכוויה :)

RiderOnTheStorm
29-06-2015, 00:39
מה אתה מזיין את השכל תגיד לי?
הייתי כהרגלי מבקש ממך לשמור על דיון נקי משפת רחוב, אבל היכן שהורייך נכשלו בחינוך שלך, לא נראה לי שיש מי שיצליח לחנך אותך.

אני נסעתי על המדרכה בכזאת אלגנטיות שג'יימס בונד קטן עליי, ולא סיכנתי אף אחד במהירות הכמעט אפסית שרכבתי בה.

אגב, לא זכור שג'יימס בונד נתפס עם המכנסים למטה וחטף צינור בצורת 500 ש"ח טבין ותקילין.

Tribalmistyc2
29-06-2015, 01:29
ג'וני הוא בחור טוב,קצת מתוסכל מהמצב במדינה ובצדק.

JohnnyDee
29-06-2015, 03:10
אלי עזוב, בגלל צדיקים כאלה המדינה נראית ככה.
וההורה שלי היחידה שלי מאמוצ'קה שלי עשתה עבודה מצויינת.
מצתדקים לי פה על שטויות.
נהג רכב שמעולם לא רכב על דו"ג תמיד יתלונן.
למה עוקפים,למה חותכים,למה מחנים,למה מזגזגים.. למה?!
ככה כי בא לי ואני יכול, כי אני על אופנוע אז אני מזגז.
כי אני על האופנוע עסוק בלברוח מקקות שלא יודעים לנהוג.
חתכתי אותך בעינייך?
בעיניי עקפתי אותך כחוק ואפילו מאוד מהר.
וגם אם אם סתם רכבתי כמו טמבל.. כנראה שרק אני אפגע.

Aprilia
29-06-2015, 03:39
אלי עזוב, בגלל צדיקים כאלה המדינה נראית ככה.
וההורה שלי היחידה שלי מאמוצ'קה שלי עשתה עבודה מצויינת.
מצתדקים לי פה על שטויות.
נהג רכב שמעולם לא רכב על דו"ג תמיד יתלונן.
למה עוקפים,למה חותכים,למה מחנים,למה מזגזגים.. למה?!
ככה כי בא לי ואני יכול, כי אני על אופנוע אז אני מזגז.
כי אני על האופנוע עסוק בלברוח מקקות שלא יודעים לנהוג.
חתכתי אותך בעינייך?
וגם אם אם סתם רכבתי כמו טמבל.. כנראה שרק אני אפגע.

אם אנחנו "מצתדקים" אז כנראה שגם המורה בכיתה א' לא עשתה עבודה טובה.
"כנראה" שרק אתה תיפגע - פה בדיוק קבור הכלב, ב"כנראה".

dmw
29-06-2015, 09:28
אפריליה וריידר, אתם מועמדים לפרס האפיפיור לשנה הבאה ומומלצים למפעל חיים על תחיית השפה העברית ואזרחות טובה! כה לחי!

wooj
29-06-2015, 10:31
כחוק ומאוד מהר לא הולכים יד ביד לדעתי.

כנראה שרק אני אפגע.
אז זהו שלא. אם מישהו יפגע בך ויהרוג אותך בגלל שאתה נוהג כמו טמבל, גם אם הוא לא יפגע פיסית בגלל שהוא ברכב, אתה יכול להיות בטוח שדי גמרת לו את החיים, או לפחות עשית לו נזק נפשי בלתי הפיך. גם אם אתה מסכן רק את חייך, אתה עדיין יכול לפגוע באנשים אחרים כך שאתה עדיין יוצא אידיוט.

KKatkov
29-06-2015, 10:53
אם אנחנו "מצתדקים" אז כנראה שגם המורה בכיתה א' לא עשתה עבודה טובה.
"כנראה" שרק אתה תיפגע - פה בדיוק קבור הכלב, ב"כנראה".

המורה לא עשתה עבודה טובה, כי התוצאה לא מוצאת חן בעיני כבודו?

אני רואה, שכבודו יודע מהו חינוך טוב. כבודו, כנראה, היה רוצה שרביט קסם, שיאפשר לו לחנך את כל עם ישראל לפי ראייתו של חינוך נכון, ראייה שהתעצבה בעקבות התגלות אלוהית.
אבל משום שהשרביט שהוזמן מדיל אקסטרים תקוע במכס, כבודו נאלץ בינתיים לנסות לשכנע בצדקתו דרך פורום, שם אנשים פרימיטיביים, ברבריים, עובדי אלילים תוקפים את הנביא, שמערער את עולמם.
אל תדאג, כבודו, אתה לא הראשון, שמותקף משום שמקדים את זמנו. את ישו בכלל צלבו...

JohnnyDee
29-06-2015, 12:16
קוסטה את ישו צלבו כי אמונתו סטרה אמונת אחרים.
סתם הדוש בג הזה פה מדבר בלי סוף, ועוד קורא לעצמו אפריליה.
אפילו לא מודה שהאתר שיימר שלו, או מראה איך הוא נוהג (בטח כמו זבל)
אופונען אתה בטוח לא אז לך תעודד בעיריית תל-אביב חנייה ליונדאי הקטנה שלך.
ותפסיק לחפש את ההורים שלי או את המורה שלי מכיתה א' יא מטרידן.
אגב קראו לה לילי שלום פתח דפי זהב תתקשר אלייה.
תנהג איך שאתה רוצה, ואני אנהג איך שאני רוצה.
אתה כנראה תדרוס מישהו ותרד מהכביש לתמיד, או תדרס.
אלא אם כן חינכו אותך טוב..
ואז באמת אתה צדיק ממש משיח על הכביש ביונדאי או על האפריליה הקטנה שלך.

Wooj אתה בטח מהמהעפנים האלה שעוקפים 5 שעות.. מאותתים שעה וחצי לפני,
אחרי עוד שעה זז סנטימטר שמאלה, עוד שעה עוד סנטימטר, אחרי 3 שעות מסיים עקיפה.
אם כבר יש דרך לתאר עקיפה אז היא צריכה להיות מהירה ומחושבת.
אצלך הבנו שזה איטי ולאט.
רק תרשום לנו מספר רישוי שלך וגם של אפריליה שנדע להתרחק מכם בכביש יא רוצחים שקטים בפוטנציאל.
אם תרצו אני ארשום גם את המספר שלי, אני הרי רוצח בפוטנציאל שקט שנוסע 5 מטר על מדרכה ב 2 קמ"ש וזה מפריע פה לדוש-באגז.

wooj
29-06-2015, 14:41
קוסטה את ישו צלבו כי אמונתו סטרה אמונת אחרים.
סתם הדוש בג הזה פה מדבר בלי סוף, ועוד קורא לעצמו אפריליה.
אפילו לא מודה שהאתר שיימר שלו, או מראה איך הוא נוהג (בטח כמו זבל)
אופונען אתה בטוח לא אז לך תעודד בעיריית תל-אביב חנייה ליונדאי הקטנה שלך.
ותפסיק לחפש את ההורים שלי או את המורה שלי מכיתה א' יא מטרידן.
אגב קראו לה לילי שלום פתח דפי זהב תתקשר אלייה.
תנהג איך שאתה רוצה, ואני אנהג איך שאני רוצה.
אתה כנראה תדרוס מישהו ותרד מהכביש לתמיד, או תדרס.
אלא אם כן חינכו אותך טוב..
ואז באמת אתה צדיק ממש משיח על הכביש ביונדאי או על האפריליה הקטנה שלך.

Wooj אתה בטח מהמהעפנים האלה שעוקפים 5 שעות.. מאותתים שעה וחצי לפני,
אחרי עוד שעה זז סנטימטר שמאלה, עוד שעה עוד סנטימטר, אחרי 3 שעות מסיים עקיפה.
אם כבר יש דרך לתאר עקיפה אז היא צריכה להיות מהירה ומחושבת.
אצלך הבנו שזה איטי ולאט.
רק תרשום לנו מספר רישוי שלך וגם של אפריליה שנדע להתרחק מכם בכביש יא רוצחים שקטים בפוטנציאל.
אם תרצו אני ארשום גם את המספר שלי, אני הרי רוצח בפוטנציאל שקט שנוסע 5 מטר על מדרכה ב 2 קמ"ש וזה מפריע פה לדוש-באגז.

לא אתייחס לרוב התגובה שלך כי זה מיותר. לא הבנת את מה שאמרתי. תשובותיך המקניטות הבהירו לי בדיוק מי אתה וזה מספיק כדי להבין שאין טעם להתייחס.
לידיעתך אין לי בעיה לנסוע 5 מטר על 2 קמ"ש על המדרכה. להיפך, מה שעיריית תל אביב עושה בימינו עם חניות האופנועים זה אחד הדברים האידיוטים בעיניי.
יש לי בעיה עם הדברים האחרים שאתה עושה ואף מתגאה בהם.

JohnnyDee
29-06-2015, 15:47
תמיד אתגאה, אני ישראלי מצוי.
בחרתי אופנוע כי בא לי.
מי שרוצה שיבחר באופנוע גם.
שלא יתלונן מתוך כלוב מתכת למה אני מזגזג.

RiderOnTheStorm
30-06-2015, 12:34
סרטון נוסף, שימו לב למספר המקופל, עבריין מועד?

https://www.facebook.com/roadshamer.il/videos/1594745797466179/

KKatkov
30-06-2015, 13:13
סרטון נוסף, שימו לב למספר המקופל, עבריין מועד?

https://www.facebook.com/roadshamer.il/videos/1594745797466179/
מה זה עיניינך?
המספר שלך לא מקופל? יופי, כל הכבוד, המשך כך.
כמו שהאמריקאים אומרים - Mind your own business. שמעתי, שזה מתכון לחיים ארוכים ובריאות מופלגת.

israel
30-06-2015, 14:09
מה זה עיניינך?
כמו שהאמריקאים אומרים - Mind your own business. שמעתי, שזה מתכון לחיים ארוכים ובריאות מופלגת.

אוקיי מה שאתה אומר נכון לגבי לוחית הרישוי,
אך עם זאת תסכים איתי שרוכבים כמו זה שצולם בקישור הזה מכתימים ומשניאים את כלל משתמשי הדרך על כל רוכבי הדו גלגלי, וכתוצאה מכך (בין היתר)אנו זוכים ליחס מזלזל אלים ואגרסיבי.

Aprilia
30-06-2015, 14:17
מה זה עיניינך?

הבעיה היא שכשאני רוצה to mind my own business ועוצר אותי שוטר, סתם ככה כי אני "אופנוען", הרבה מההתעלקות שלו עליי נובעת מהעובדה שאני "אופנוען", וזו סטיגמה שהדביקו לי אידיוטים כאלה שנוסעים עם המספר מקופל, לא מכבדים אחרים על הכביש, דורשים שיכבדו אותם ומתבכיינים שלא שמים עליהם אבל עושים הכל בשביל להדביק יותר חזק את הסטיגמה.
בדיוק כמו שכמה אידיוטים יצרו את הסטיגמה "אתיופי" ובהפגנות שלהם ממשיכים לשבור שמשות של מכוניות ולהפיל אופנועים, ללכת מכות עם שוטרים ולבוא בטענות שסתם נתפלים אליהם.
בדיוק כמו שכל מיני כוכבים, חלקם גם מגיבים פה בדיון, דואגים לשמר את הסטיגמה "ישראלי מצוי", ומתגאים בזה.
אז קקטוס, I'll mind my own fucking business and make sure that my actions wouldn't disgrace an entire group of riders, and you make sure that your actions do the same.
Kif?
ולישראלי המצוי שרוצה שלא יתלוננו למה הוא מזגזג, נאה דורש נאה מקיים, אני לא רוצה לשמוע ממך מילה על הנהגים ש"לא רואים אותך", "לא סופרים אותך", "כמעט הרגו אותך" וכיוצא באלה.

KKatkov
30-06-2015, 15:48
הבעיה היא שכשאני רוצה to mind my own business ועוצר אותי שוטר, סתם ככה כי אני "אופנוען", הרבה מההתעלקות שלו עליי נובעת מהעובדה שאני "אופנוען", וזו סטיגמה שהדביקו לי אידיוטים כאלה שנוסעים עם המספר מקופל, לא מכבדים אחרים על הכביש, דורשים שיכבדו אותם ומתבכיינים שלא שמים עליהם אבל עושים הכל בשביל להדביק יותר חזק את הסטיגמה.
בדיוק כמו שכמה אידיוטים יצרו את הסטיגמה "אתיופי" ובהפגנות שלהם ממשיכים לשבור שמשות של מכוניות ולהפיל אופנועים, ללכת מכות עם שוטרים ולבוא בטענות שסתם נתפלים אליהם.
בדיוק כמו שכל מיני כוכבים, חלקם גם מגיבים פה בדיון, דואגים לשמר את הסטיגמה "ישראלי מצוי", ומתגאים בזה.
אז קקטוס, I'll mind my own fucking business and make sure that my actions wouldn't disgrace an entire group of riders, and you make sure that your actions do the same.
Kif?
ולישראלי המצוי שרוצה שלא יתלוננו למה הוא מזגזג, נאה דורש נאה מקיים, אני לא רוצה לשמוע ממך מילה על הנהגים ש"לא רואים אותך", "לא סופרים אותך", "כמעט הרגו אותך" וכיוצא באלה.

קודם כל, כמו שאומרים ברוסית - אתה אל תגיד לי מה לעשות, ואני לא אגיד לך לאן ללכת.
בנוסף הניק שלי זה KKATKOV, ולא קקטוס - ואתה תעשה את המאמץ הכביר שנדרש ממך כדי לא לעוות אותו.
אציין גם, שראיתי כבר בפורומים אנשים אם אף ארוך מידי, שמצדיקים את הנטיה שלהם לדחוף אותו לעיניינים של אחרים, בכך שאותם אחרים פוגעים להם בתדמית/ מעלים להם את מחירי הביטוח/ אוכלים להם - שותים להם בכל דרך אחרת. התירוץ הזה לא משכנע, כי אם נאמץ את הגישה הזאת, אז נגלה שבעצם, שכל מעשה של כל אדם בעולם, עלול בעקיפין להביא לתוצאות משמעותיות עבור אנשים אחרים ("אפקט הפרפר"). לכן, בגישה שאתה נוקט, שלפיה, פוטנציאל שהמעשה ישליך על חיי אנשים אחרים, זה בסיס מספיק כדי לייצר לגיטימציה להתערבות בחיי האדם - לכל אחד, יש זכות להיכנס לכל אספקט בחיי האחר, אפילו האינטימי ביותר - שכן תמיד קיים הסיכוי, שתהיה לאספקט הזה השפעה עקיפה על חיי המתערב.
ולבסוף, אני כמובן מאושר שאתה יודע אנגלית (כנראה זה חלק מהחינוך המושלם שקיבלת, בניגוד גמור לברברים בפורום) - אבל ה-Kif, ככל הידוע לי, אינו מילה באנגלית. אם התכוונת להפגין את כישורי הערבית שלך באותה הזדמנות, אז משמעות המילה "כיף" הינה "איך", וגם זה לא עוזר לי להבין מה רצית להגיד.

נ.ב.
אני שמתי לב, שאתה מאוד אוהב את הביטוי "ישראלי מצוי" כתיאור שלילי.
אז אם הישראלי המצוי (משמע - הנפוץ) כל-כך לא מוצא חן בעיניך, אני לא מבין מדוע אתה עדיין כאן.
מה גם, שמניסיוני - מי שמדבר הכי הרבה על הישראלי ה"מצוי" וה"מכוער", הם לא דווקא אנשים שמתאפיינים בעודף סבלנות, טאקט או התחשבות. על הדרך, אזכיר שהנטיה להיכנס לעיניינים של אחרים, בשילוב עם מחסור קל בטאקט, דווקא מאפיינת ישראלים - לטובה ולרעה. במקרה שאנחנו דנים בו, אני חושב שזה המקרה של ה"לרעה", מה שלא עושה את זה פחות ישראלי.

אמיר
30-06-2015, 15:56
איי... איפה הימים שאנשים נחסמו על "אווטינג"?

Aprilia
30-06-2015, 16:43
קודם כל, כמו שאומרים ברוסית - אתה אל תגיד לי מה לעשות, ואני לא אגיד לך לאן ללכת.
בנוסף הניק שלי זה KKATKOV, ולא קקטוס - ואתה תעשה את המאמץ הכביר שנדרש ממך כדי לא לעוות אותו.
אציין גם, שראיתי כבר בפורומים אנשים אם אף ארוך מידי, שמצדיקים את הנטיה שלהם לדחוף אותו לעיניינים של אחרים, בכך שאותם אחרים פוגעים להם בתדמית/ מעלים להם את מחירי הביטוח/ אוכלים להם - שותים להם בכל דרך אחרת. התירוץ הזה לא משכנע, כי אם נאמץ את הגישה הזאת, אז נגלה שבעצם, שכל מעשה של כל אדם בעולם, עלול בעקיפין להביא לתוצאות משמעותיות עבור אנשים אחרים ("אפקט הפרפר"). לכן, בגישה שאתה נוקט, שלפיה, פוטנציאל שהמעשה ישליך על חיי אנשים אחרים, זה בסיס מספיק כדי לייצר לגיטימציה להתערבות בחיי האדם - לכל אחד, יש זכות להיכנס לכל אספקט בחיי האחר, אפילו האינטימי ביותר - שכן תמיד קיים הסיכוי, שתהיה לאספקט הזה השפעה עקיפה על חיי המתערב.
ולבסוף, אני כמובן מאושר שאתה יודע אנגלית (כנראה זה חלק מהחינוך המושלם שקיבלת, בניגוד גמור לברברים בפורום) - אבל ה-Kif, ככל הידוע לי, אינו מילה באנגלית. אם התכוונת להפגין את כישורי הערבית שלך באותה הזדמנות, אז משמעות המילה "כיף" הינה "איך", וגם זה לא עוזר לי להבין מה רצית להגיד.

נ.ב.
אני שמתי לב, שאתה מאוד אוהב את הביטוי "ישראלי מצוי" כתיאור שלילי.
אז אם הישראלי המצוי (משמע - הנפוץ) כל-כך לא מוצא חן בעיניך, אני לא מבין מדוע אתה עדיין כאן.
מה גם, שמניסיוני - מי שמדבר הכי הרבה על הישראלי ה"מצוי" וה"מכוער", הם לא דווקא אנשים שמתאפיינים בעודף סבלנות, טאקט או התחשבות. על הדרך, אזכיר שהנטיה להיכנס לעיניינים של אחרים, בשילוב עם מחסור קל בטאקט, דווקא מאפיינת ישראלים - לטובה ולרעה. במקרה שאנחנו דנים בו, אני חושב שזה המקרה של ה"לרעה", מה שלא עושה את זה פחות ישראלי.

למה אתה עוד פה? Go mind your own business "כמו שאומרים"
או שאתה צריך את זה בתרגום לרוסית?
петух

KKatkov
30-06-2015, 17:34
למה אתה עוד פה? Go mind your own business "כמו שאומרים"
או שאתה צריך את זה בתרגום לרוסית?
׀¿׀µׁ‚ׁƒׁ…

קודם כל, מר אזרח שומר חוק, אני ממליץ לך לבדוק את חוקי הפורום שבו אתה כותב.
במידה והחוקים עברו מהגילגול הקודם (פולגז), אז כרגע זאת פעם שניה שעברת על חוקי הפורום - עיוות שם משתמש, ועכשיו גם שימוש במילות גנאי.
חוץ מזה, שים לב שאתה שוב אומר לי מה לעשות. נראה לי, שאתה זקוק להכוונה בנוגע לכיוון ההתקדמות שלך.

Jack_R1
30-06-2015, 17:49
גם דיון סוער בעד ונגד בנושאים רגישים אפשר לעשות בגבולות הטעם הטוב, ואפשר שלא.

מה שהולך כאן - זה לא. למען הסר ספק - Aprilia, זה בעיקר מכוון אליך.

אני עוד לא מחלק אזהרות, אבל זה לא אומר שהן לא יחולקו ואנשים לא ילכו לנוח - וכאן (עוד) אין פורום חסומים.

Aprilia
30-06-2015, 17:52

קודם כל, מר אזרח שומר חוק, אני ממליץ לך לבדוק את חוקי הפורום שבו אתה כותב.
במידה והחוקים עברו מהגילגול הקודם (פולגז), אז כרגע זאת פעם שניה שעברת על חוקי הפורום - עיוות שם משתמש, ועכשיו גם שימוש במילות גנאי.
חוץ מזה, שים לב שאתה שוב אומר לי מה לעשות. נראה לי, שאתה זקוק להכוונה בנוגע לכיוון ההתקדמות שלך.

:confused:
takes one to know one

JohnnyDee
30-06-2015, 20:48
אפריליה כשאני אראה אותך פה באזור אני אסביר לך מקרוב מה זה הישראלי המצוי.
ומי שבא לו לקפל מספר שיקפל, וגם יסע בלי.
בור ואנטיפת, בוא נתחיל מזה שאתה אולי יהודי (אולי אתה סתם גר פה)
עכשיו גם בבתי מלון אתה מצלם ישראלים יהודים שגונבים מגבות ומעלה לאינטרנט?
מחשש לפגיעה בך אישית כי אתה ישראלי יהודי?
שחרר אותנו מהחפירות שלך ותן לנו לרכב בשקט עם לוחית או בלי יא חפרן.
הרגת אותנו.

אתה מהאנשים האלה שבסוף יקבלו מכות\דקירה ממישהו כי אתה דוחף את האף ומלשין.

Aprilia
30-06-2015, 21:14
אפריליה כשאני אראה אותך פה באזור אני אסביר לך מקרוב מה זה הישראלי המצוי.
ומי שבא לו לקפל מספר שיקפל, וגם יסע בלי.
בור ואנטיפת, בוא נתחיל מזה שאתה אולי יהודי (אולי אתה סתם גר פה)
עכשיו גם בבתי מלון אתה מצלם ישראלים יהודים שגונבים מגבות ומעלה לאינטרנט?
מחשש לפגיעה בך אישית כי אתה ישראלי יהודי?
שחרר אותנו מהחפירות שלך ותן לנו לרכב בשקט עם לוחית או בלי יא חפרן.
הרגת אותנו.

אתה מהאנשים האלה שבסוף יקבלו מכות\דקירה ממישהו כי אתה דוחף את האף ומלשין.

יש לי מה להגיב לך, אבל תגובתך מייצגת באופן כ"כ מושלם את החתך הזה באוכלוסיה שאין טעם להשקותו מפני שגבעולו קמל.
אנא, חסוך מאיתנו את איומי הסרק ופסע לעבר האשכול הבא.

KKatkov
30-06-2015, 21:20
באמת, ג'וני?
אתה, נציג לחתך כלשהו באוכלוסייה, ישראליס וולגריס (יעני, ישראלי מצוי) - בדקת שאתה לא מדבר במקרה עם בן של שופט, נכד של מנכ"ל חברת ביטוח או עוד משיהו בסגנון הזה, לפני שהעזת להגיב בצורה כזאת?

israel
30-06-2015, 22:06
הלו יהודים למה שנאת חינם?
תשאירו את זה בתור דיון, דווקא מעניין לשמוע דעות שונות גם אם שונות בקיצוניות.
חבל המעבר הזה לפסים אישיים ולא רלבנטיים לנושא.

"ואהבת לרעך כמוך זה כלל גדול בתורה"

ישראל

קסד
30-06-2015, 23:47
הנגיוס התקשר שטחנתם לhd ת'מוח.

JohnnyDee
01-07-2015, 00:38
קוסטה אני יו"ר ועדת הישראלי הערס המצוי..
אפריליה זה הבן של מפכל המשטרה.
הוא לא עושה עבירות תנועה.

Jack_R1
01-07-2015, 00:39
הדיון הזה לא הולך לשום מקום טוב.
לא מפתיע.