מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קנית קטנוע פיאג'ו xevo 250 piaggio מ עופר אבניר יבואן וקיבלתי קטנוע עם מלא פגמיםֱ

tomi1975
10-06-2015, 18:11
היי חברים, רציתי לשתף אתכם בחווית הקניה של הקטנוע פיאג'ו החדש שקניתי מחברת עופר אבניר, היבואנית הרשמית, בינואר השנה. קיבלתי את הקטנוע לידי, חדש דנדש, אחרי ששילמתי את מלוא הסכום.... אבל מה? קיבלתי קטנוע עם מספר גבוה של ליקויים! ליקויים כמו: פגמים בכיסויי פלסטיק, רווחים בין הפלסטיקים, כיסויי פלסטיקה מחוברים אחד על השני, ברגים חלודים שמחברים את הפלסטיקים בקטנוע חדש! הידיות של הקטנוע חלודות בפינות, תא אחסון קטן מקדימה שהדלת שלו לא תקינה ונפתחת לי באמצע נסיעה ולפעמים אי אפשר לסגור.... תלוי במזג האוויר , קופסת כלים שמתנתקת ממקומה, עדשות פנס אחורי ואיתות עקומות ומורכבות בלחץ אחת על השניה ומדרגה ביניהן , הרכיבו לי ארגז וחיברו אותו עם ברגים ארוכים שכאשר אני פותח את התא האחורי נשרט לי כל המכסה תא מטען ,
מתקלף לי הצבע מהאגזוז.....
ניגשתי למוסך ולאחר מכן לשרות והתשובה שקיבלתי היא "ככה זה ואין מה לעשות" ,"ככה זה האיטלקים". כמובן שלאחר שקיבלתי את התשובות הנ"ל לקחתי שמאי שיעריך את הנזק. הנזק מוערך ב6600 ש"ח לא כולל שכר טרחת השמאי.
בקיצר מינואר הם מושכים אותי בכל מיני תירוצים........ מה אתם אומרים?

קטנוע פיאג'ו , עופראבניר, עופר אבניר , עופר חברה לרכב , פיאג'ו , piaggio , xevo250 , x evo 250 , יבואנית פיאג'ו , פיאג'יאו , פיאג'ו 250 , פיאג'ו x evo

israel
10-06-2015, 18:21
ברגים חלודים על אופנוע חדש? כיסויי פלסטיקה אחד על השני? אפשר תמונות כי מהתמונה שהעלית רואים קטנוע יפיפה וארגז ישן.

tomi1975
10-06-2015, 18:31
תביא לי את המייל אני אשלח לך את הדוח שמאי ותחזור אליי ;)
ומוזר שאתה לא רואה את הפגמים מתמונה שצולמה ממרחק של 10 מטר בצל ...... אמרתי שיש פגמים ולא שמשאית עלתה על הקטנוע :rolleyes:

Dvir
11-06-2015, 04:59
מוזר ששמת בסוף ההודעה כל כך הרבה מילות מפתח.. בתור איש seo חובבן משהו נראה לי קצת מוזר..
רק אומר...

israel
11-06-2015, 07:38
תקשיב,לפי אופן כתיבת ההודעה נראה שפשוט אתה מנסה לסגור חשבון עם מישהו שם.
מה גם שלמשל ברגים חלודים לא מופיעים גם בקטנועים בני 10 שנים כך שאם אתה בא ומכפיש בלי שום סיבה עניינית לפתיחת השרשור ובנוסף בסוף ההודעה שלך מוסיף כ"כ הרבה מילות מפתח (כדי שכל מי שאי פעם ירשום בגוגל משהוא הקשור לפיאג'ו או לעופר אבניר יקרא את כל הליקויים שציינת הרשה לי לומר שנראה מוזר ולא אמין.
יכול ליהיות שאני טועה והלוואי וכך.
המשך יום טוב.

tomi1975
11-06-2015, 10:15
אם לא שמתם לב למודעה שלי אז אני יחזור שוב, קניתי קטנוע מעופר אבניר חדש וקיבלתי מוצר פגום!!! מה נראה לכם מטרת המודעה אם לא לפרסם את המקרה למען יראו ויראו! חוץ מיזה אני לא מכפיש פה אף אחד, פשוט רשמתי עובדות! ותתפלאו ברגים חלודים בקטנוע חדש! הוחלפו לחדשים בטיפול 1000 אחרי הרצה ושוב החלידו אחרי שבוע........ מה לא אמין פה לא הבנתי?

tomi1975
11-06-2015, 10:41
מה זה אם לא חלודה בקטנוע חדש? אה ואני גר בגבעתיים ..... אין ים .....מלח..... ושאר ירקות באויר ואני שוטף את הקטנוע רגיל כמו כולם ולא עם חומצה מילחית

tomi1975
11-06-2015, 10:42
שימו לב למדרגה בבקאליות של הפנסים האחוריים!

tomi1975
11-06-2015, 10:44
תראו איזה רווח בין הפלסטיק לפנס , כמו ג'ורה ...... וגם הפלסטיק השחור פגום חוץ מהרווח

tomi1975
11-06-2015, 10:45
פלסטיק חיפוי על פלסטיק חיפוי ........גועל נפש .......

tomi1975
11-06-2015, 10:47
וזה לא הכל..........עכשיו אתה מבין ישראל למה שמתי מילות מפתח בתחתית ההודעה?

guyt
11-06-2015, 10:54
טומי אני חייב לומר שבתור אחד שעבד שנים במכירת אופנועים וקטנועים -
אני שותף לדקדקנות שלך, אבל ממש לא שותף לתרעומת.
למעט הברגים החלודים (לא ברור לי למה הם חלודים) מה שאתה מתאר פה זה לא משהו שלא נתקלתי בו, בדיוק ההפך.
גם ברכבים חדשים שנמכרים אתה תוכל לראות פה ושם הבדלי גובה וכו'.
קצת מבאס, לא כיף בכלל למי שהוא קפדן ודקדקן, אבל ממש לא סוף העולם.
אם כל כך חשוב לך הגימור והפינישים למה שלא תחליף למותג עם בקרת איכות גבוהה יותר?

tomi1975
11-06-2015, 11:39
גיא ידידי אני מודע לזה שאנחנו מדינה קטנה ויכול להיות שיש לך חברים שם או שאתה עובד איתם ולכן אתה עונה ככה ,או שלא ,בכל מקרה זכותך לחשוב ככה ואני מכבד , חברי הפורום יראו וכל אחד לפי ראות עיניו ,ישנם כאלו שיסכימו איתי וישנם כאלה שלא.
אם אתה מוכן לקבל לידך כלי חדש מהחברה כזה ועוד אתה מוכר אופנועים וקטנועים ,אני כנראה כבר לא יהיה לקוח שלך .
עלי זה לא מקובל ,ותאמין לי התייעצתי עם אנשי מקצוע לפני ,אני קניתי קטנוע חדש וקיבלתי קטנוע עם יותר מידי פגמים ,שמאי שזה המקצוע שלו נתן חוות דעת שהכלי לקוי ולכן אין פה ויכוח בכלל .
דרך אגב אני באמת רוצה להחזיר את הכלי ולקבל את כספי חזרה והעניין כבר בבית משפט :)
מצורפת תמונה ,
יום נעים

guyt
11-06-2015, 11:50
גיא ידידי אני מודע לזה שאנחנו מדינה קטנה ויכול להיות שיש לך חברים שם או שאתה עובד איתם ולכן אתה עונה ככה ,או שלא ,בכל מקרה זכותך לחשוב ככה ואני מכבד , חברי הפורום יראו וכל אחד לפי ראות עיניו ,ישנם כאלו שיסכימו איתי וישנם כאלה שלא.
אם אתה מוכן לקבל לידך כלי חדש מהחברה כזה ועוד אתה מוכר אופנועים וקטנועים ,אני כנראה כבר לא יהיה לקוח שלך .
יום נעים

הסר דאגה מלבך ידידי. אני עובד אצל עצמי (עצמאי) ולא מוכר כלי רכב כבר כמעט שנה.
אולי התמונות לא מבהירות את חומרת הליקויים, אבל ממה שראיתי לא היה משהו שהפתיע אותי.
ושוב אני אומר - אם חשובה לך רמת הגימור ובקרת האיכות, אולי תבדוק אפשרות להחליף למשהו שיניח את דעתך

נ.ב. זכותך להיות לקוח של מי שאתה רוצה רק אל תשכח - מי שמייצר את הכלי זה היצרן ולא היבואן.
היבואן אולי יכול לפצות אותך (אם יש על מה) אבל לא יכול להחזיר את הקטנוע לפס הייצור

tomi1975
11-06-2015, 11:57
סביר להניח שההרכבה בוצעה בארץ , בכל מקרה הפגמים שקיימים אצלי קיימים באופן דומה בכלים אחרים אבל לא בכולם ! כך שיש פה בעיה שכלי אחד בסדר והשני לא !

nimi9
11-06-2015, 12:04
בתור מי שמכיר את הקטנוע מקרוב רק אגיד שבנושא הפלסטיקה - ככה זה איטלקים :)
ברגים חלודים וחלודה בכלל בקטנוע חדש - משונה מאוד. כנ"ל צבע מתקלף מהאגזוז.
מצד שני מה עושה שם ארגז ישן? וכיצד לא הבחנת בשום דבר מהנ"ל בזמן הרכישה?
האם רכשת אותו עם 0 ק"מ על השעון?
שכחת לציין האם הקטנוע חדש/משומש, כמה ק"מ, איזה שנתון, וכו'.
בקיצור, תשלים פרטים כדי לזכות בקצת אמפתיה/אהדה/תמיכה - עד אז אני לוקח את הדברים בעירבון מוגבל שלא לומר עם חשד קל ל... לא משנה. תן פרטים.

Tribalmistyc2
11-06-2015, 12:13
סביר להניח שההרכבה בוצעה בארץ , בכל מקרה הפגמים שקיימים אצלי קיימים באופן דומה בכלים אחרים אבל לא בכולם ! כך שיש פה בעיה שכלי אחד בסדר והשני לא !

הבעיה לא שייכת להרכבה אלא ליציקה של הפלסטיקים - העניין דיי נפוץ בדגם החדש של הקטנוע הזה.

tomi1975
11-06-2015, 12:16
הקטנוע חדש 0 קילומטר ,שנת 2015!!! ,כאשר קיבלתי את הקטנוע בינואר השנה ,טענתי לליקויים התשובה שקיבלתי מהעובד שמסר לי את הקטנוע :"זה שטויות ,תבוא בטיפול 1000 אחרי ההרצה נסדר הכל , לא בעיה" . אז זהו שפה התחילה הבעיה .
הארגז שקיים אצלי הועבר על ידם והורכב על ידם מהקטנוע הקודם ואין שום קשר אם הוא משומש או לא לעניין , קצת מריחה של סיליקון והוא נראה כמו חדש והעניין פה הוא לא הארגז, העניין הוא ההרכבה של הארגז שגם בטופס הזמנה באחריות שלהם ,העובד שם לי שם ברגים ארוכים ומי שמכיר את אופן פתיחת התא האחורי מבין שהתפוצץ לי הצבע בגלל אותם ברגים שהעובד הבלתי מקצועי שלהם התקין בזלזול.
הקטנוע כרגע עם 3500 ק"מ

tomi1975
11-06-2015, 12:26
הבעיה לא שייכת להרכבה אלא ליציקה של הפלסטיקים - העניין דיי נפוץ בדגם החדש של הקטנוע הזה.

שיגידו לי את זה במעמד ביצוע העסקה והקניה , וזה לא מדויק יש כלים מאותו דגם בלי פגמים ובmp3 הפלסטיקה מושלמת .

Tribalmistyc2
11-06-2015, 12:30
אז לדעתך הבעיה היא בהרכבה עקומה שבוצעה בארץ? (:) )

tomi1975
11-06-2015, 12:38
אז לדעתך הבעיה היא בהרכבה עקומה שבוצעה בארץ? (:) )

אין לי מושג איפה הבעיה ,אני רשמתי "סביר להניח שההרכבה בוצעה בארץ ", את השאלה הזאת אתה צריך להפנות לעופר אבניר ,בכל מקרה זה שרשור רציני אז בבקשה אם אתה יכול בלי הערות מצחיקות שמפילות אותי מהכיסא מרוב צחוק:)

Tribalmistyc2
11-06-2015, 12:54
אם היה ספק הייתי רציני לגמרי.
הייתי מתאגד עם בעלים נוספים ומגיש תביעה משותפת - לא חסרים קטנועים עם אותה בעיה.

tomi1975
11-06-2015, 13:08
תראו איזה יופי בתצוגה ,הפנסים יושבים יפה חלק בלי מדרגה , פלסטיקים בלי רווחים ! פשוט מושלם ! תענוג לעיניים !צולם לפני שלושה חודשים :d

......

tomi1975
11-06-2015, 13:23
מצאו את ההבדלים ;)

tomi1975
11-06-2015, 13:59
תראו בורג חמוד וחלוד ויד שעירה ויפה:d

nimi9
11-06-2015, 14:46
אם תסתכל שוב, גם בתצוגה קיים עיוות דומה בדיוק באותו המקום,רק קצת פחות בולט לעין (גם התמונה שם פחות מוגדלת).

בשורה התחתונה קיימות פה כמה סוגיות:

אלו שיש להן בסיס:
1. הרכבה גרועה ומזלזלת של הארגז - לא מבין איך השארת את זה ככה. ביום האיסוף של הקטנוע הייתי דורש החלפה של הברגים.
2. ברגים חלודים/חלודה במשקולות כידון - כנ"ל.
3. צבע מתקלף מהאגזוז (בהנחה שכך נמסר לך) - כנ"ל.

ואלו שפחות:
4. איכות ההרכבה של הפלסטיקים - כן, מעפנה, כן, איטלקי. אז בתצוגה הצליחו איכשהו לתפור את זה יותר טוב. זה גם קטנוע שלא נוסע. כמה מאות מטרים של רכיבה והכל שם יזוז "למקום".
5. תא פלסטיק מקדימה - זה דרעק רציני. אצלי זה נהיה ככה אחרי שנה וקצת לאחר שימוש מינימלי לחלוטין. אם השתמש בזה כמה פעמים כנראה ששלך באותו המצב.

האם היבואן היה בסדר? כנראה שלא מספיק.
האם אתה דאגת לטפל בזה באופן המתבקש מהפרספקטיבה הצרכנית? אותה תשובה.

במקומך הייתי מטפל בנושא החלודה - דורש שהיבואן יחליף ברגים ומשקולות כידון, מחליף את הברגים הארוכים מידי בארגז ונוסע לשלום.
לפחות למדת לקח לפעם הבאה, אני מקווה.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

guyt
11-06-2015, 14:47
האם נתקלת בעוד קטנועים שבהם קיימים ליקויים כאלה?

tomi1975
11-06-2015, 15:00
אם תסתכל שוב, גם בתצוגה קיים עיוות דומה בדיוק באותו המקום,רק קצת פחות בולט לעין (גם התמונה שם פחות מוגדלת).

אלו שיש להן בסיס:
1. הרכבה גרועה ומזלזלת של הארגז - לא מבין איך השארת את זה ככה. ביום האיסוף של הקטנוע הייתי דורש החלפה של הברגים.

ואלו שפחות:
4. איכות ההרכבה של הפלסטיקים - כן, מעפנה, כן, איטלקי. אז בתצוגה הצליחו איכשהו לתפור את זה יותר טוב. זה גם קטנוע שלא נוסע. כמה מאות מטרים של רכיבה והכל שם יזוז "למקום".
5. תא פלסטיק מקדימה - זה דרעק רציני. אצלי זה נהיה ככה אחרי שנה וקצת לאחר שימוש מינימלי לחלוטין. אם השתמש בזה כמה פעמים כנראה ששלך באותו המצב.

במקומך הייתי מטפל בנושא החלודה - דורש שהיבואן יחליף ברגים ומשקולות כידון, מחליף את הברגים הארוכים מידי בארגז ונוסע לשלום.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

תגיד לי אתה אמיתי ? אתה משווה את הרווחים שיש אצלי לחריץ הקטן שיש בתצוגה ?
מה הולך פה ?חחחחחחחח

guyt
11-06-2015, 15:05
תגיד לי אתה אמיתי ? אתה משווה את הרווחים שיש אצלי לחריץ הקטן שיש בתצוגה ?
מה הולך פה ?חחחחחחחח
הוא ענה לך תשובה מאוד רציונלית והגיונית
אם מפרידים את התבן מהמוץ, זה מה שנשאר
מה שהולך פה זה פשוט מאוד - אנשים שמסתכלים בצורה מפוכחת על הסיטואציה ולא נשאבים למערבולת רגשות

tomi1975
11-06-2015, 15:08
...

הנה עוד אחד משומש שנסע קצת :d

nimi9
11-06-2015, 15:09
די אמיתי. תודה על הדאגה.

אגב, יש לך גם כן בעיה במקלדת: המקש של ה-'ח' כנראה תקוע. תיגש לחנות שיחליפו לך.

tomi1975
11-06-2015, 15:12
אני פשוט משתף אתכם , אחד המנהלים אמר לי וזה מתועד שאני צודק וזה יטופל ! יותר מיזה הוא אף אמר לי שכל קטנוע זה משהו אחר , אתה מבין ?!?:confused:

tomi1975
11-06-2015, 15:14
די אמיתי. תודה על הדאגה.

אגב, יש לך גם כן בעיה במקלדת: המקש של ה-'ח' כנראה תקוע. תיגש לחנות שיחליפו לך.

הכל ברוח טובה גבר , אין לי שום דבר נגדך והכל טוב .....נגרם לי הבל זה הכל .

Infifi
12-06-2015, 21:35
קניתי מהם xevo חדש לפני חצי שנה וגם אני קיבלתי אותו עם (4) ברגים חלודים.
ביקשתי במקום שיחליפו לי אותם, והחליפו מייד בלי שאלות.

tomi1975
12-06-2015, 21:48
קניתי מהם xevo חדש לפני חצי שנה וגם אני קיבלתי אותו עם (4) ברגים חלודים.
ביקשתי במקום שיחליפו לי אותם, והחליפו מייד בלי שאלות.

כל הכבוד להם ! שיחקו אותה ! נתנו לך שרות פצצה ...... הלוואי ורק הברגים היו הבעיה:rolleyes:
ראית את התמונות שהעלתי והברגים זה מה שהפריע לך ? חכה שאני יעלה תמונה של המנוע תראה איך האלומינים נראה ,כאילו שכב במחסן 5 שנים ...... אני צריך להוסיף את זה לתביעה.....
מזל שאי אפשר להעלות פה קטעי וידאו , האמת אני לא רוצה להביך את העובדים שם ......הם לא אשמים , הם רק עובדים שם , הבעיה זו ההנהלה

Infifi
12-06-2015, 21:53
ראיתי שאנשים פה הגיבו בקשר לברגים אז שיתפתי את המקרה שלי, ובמקרה שלי זאת באמת הייתה הבעיה היחידה.

לא ברור למה אתה מרגיש צורך עז לתקוף..

tomi1975
12-06-2015, 21:59
ראיתי שאנשים פה הגיבו בקשר לברגים אז שיתפתי את המקרה שלי, ובמקרה שלי זאת באמת הייתה הבעיה היחידה.

לא ברור למה אתה מרגיש צורך עז לתקוף..

אני לא תוקף , אני שואל ? ראית את התמונות של הפגמים שהעליתי ? מה אתה אומר ? מקובל עליך? הקטנוע שלך גם ככה?
תסתכל על המנוע בצד ימין של הקטנוע שלך?, לא איפה שבודקים שמן .... הוא נראה טוב ? היום ראיתי עוד אחד עם קורוזיה כמו שלי ....

tomi1975
13-06-2015, 21:55
תראו את האגזוז

tomi1975
13-06-2015, 21:57
....

tomi1975
13-06-2015, 22:07
תראו איך הפלסטיקים יושבים בצד פרפקט

tomi1975
13-06-2015, 22:29

אלו שיש להן בסיס:

ואלו שפחות:

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.
מבחן של דוגרי , תראו איזה יופי הפלסטיק יושב מתחת לפנסים בפינות,
אז מה ?כל הקטנועים ככה? מה אתה אומר nimi9 ? גם פה יש רווחים ? מה עם קצת אמפתיה ?

קסד
13-06-2015, 22:52
מה עם קצת אמפתיה ?
קיבלת.
כתבת שהעניין נדון בבית משפט.
מה עוד אתה מנסה להשיג?

(גילוי נאות: למגיב אין מושג בפלסטיקה, קקנועים, או כלים מעל שנת 99)

matan27
14-06-2015, 02:18
טומי אתה צודק ב100%. משום מה בארץ רגילים לקבל יחס של חרא ולהגיד תודה. אני במקומך לא הייתי מסכים לקבל את הקטנוע, ודורש לקבל את הכסף או קטנוע אחר.
יכול להיות שהקטנוע שלך היה מעורב במשהו מהשלב שבו הוא נפרק בארץ עד שהוא הגיע לידיים שלך (איזה תאונה קטנה או משהו שזה) שהם תיקנו ועשו עבודה גרועה-
ככה מקבלים רווחים בפלסטיקה ובקלית. ככה מקבלים ברגים חלודים וכל מיני דברים מוזרים (זה אחד הדברים הראשונים לבדוק כשקונים יד שניה- פלסטיקה וברגים..).

טוב עשית, אם קצת מאוחר שפנית לבית משפט. נשמח לשמוע מה התוצאות.

nimi9
14-06-2015, 12:37
מבחן של דוגרי , תראו איזה יופי הפלסטיק יושב מתחת לפנסים בפינות,
אז מה ?כל הקטנועים ככה? מה אתה אומר nimi9 ? גם פה יש רווחים ? מה עם קצת אמפתיה ?

מה אני אומר? שאם אנחנו כבר בקטע של פאנאטיות והקפדה על הפרטים הקטנים - אז תסתכל בבקשה ותראה שבתמונה הזו הרווח נמצא דווקא בחלק העליון של הפנס מתחת לדלת התא האחורי.
ואני אומר (שוב) שלא משנה כמה שהטענות שלך נכונות, הן היו צריכות להגיע ביום קבלת הקטנוע, והאופן שבו אתה מציג אותן הוא חסר פרופורציות.
כנראה שהייתי מצליח להיות יותר אמפתי אילולא הייתי אונס את השרשור הזה בדרמה מיותרת ובאובססיביות.

moriseven
14-06-2015, 20:59
שלי 2011 עם 40,000 קילומטר ואין ברגים חלודים ורווחים כאלה בפלסטיקה גם לאחר טיפולים שהצריכו פירוק של הפלסטיקה.
כנראה כמו שאמרו לך, נפלת על קטנוע שעבר משהו בהובלה מחו"ל אליהם והם מכרו לך אותו בלי לציין זאת לפניך.

רוכב על 2
14-06-2015, 21:41
אני רק לא מבין דבר אחד.
למה לקחת את הקטנוע?
כשבאת לאסוף אותו לא ראית את כל הפגמים האלו?
באמת האמנת שאחרי נסיעה הפלסטיקים יחזרו למקום?
בשורה התחתונה, חבל שהסכמת לקחת אותו אבל טוב עשית שתבעת אותם.
חלק מהבעיה שלנו כישראלים, זה שאנחנו מרגילים את נותני השירות שמותר להם לזמבר אותנו בשיטת "מצליח" ולקוות שאנחנו נתייאש ולא נתבע אותם.
במקומך הייתי מקבל החזר על ירידת הערך, מוכר את הקטנוע ולעולם לא חוזר אליהם.
טוב עשית שפרסמת (אם כי ההתלהמות מיותרת, ועדיף להצמד לעובדות), ואם מספיק אנשים לא יוותרו, בסוף יש סיכוי קל שהשירות גם ישתפר.

tomi1975
14-06-2015, 22:12
אני רק לא מבין דבר אחד.
למה לקחת את הקטנוע?
כשבאת לאסוף אותו לא ראית את כל הפגמים האלו?
באמת האמנת שאחרי נסיעה הפלסטיקים יחזרו למקום?

נאמר לי בפרוש שהכל יסודר וזה שטויות , אחר כך התחילו בטענות שאי אפשר לסדר וככה זה הכלים האיטלקיים .
אל איזו התלהמות אתה מדבר ?
קח לדוגמה את הערה שלך " באמת האמנת שאחרי נסיעה הפלסטיקים יחזרו למקום?"
מה ניסית להשיג בהערה הזאת ?
אל תענה באמת .... זה לא העניין פה ,
לילה טוב לכולם ,
אני יעדכן בהתפתחויות כשיהיו :)

Ben-t
14-06-2015, 23:42
בתור בעל xevo לשעבר אכן המוןן כלים יש להם בעיית פלסטיקה שלא יושבת כראוי..לי היה שנתון 2012 יד 2.
ניסיתי במקומות מסוימים למשל מתחת למושב לסדר את הפלסטיקה אבל ללא הצלחה...תמיד הרגיש שהכל יושב בלחץ כנראה זה הבעיה האיטלקית במיוחד שהדגם הזה מיוצר במיוחד לישראל ואולי עוד 2 3 מדינות אם אני לא טועה. שאר העולם עם דגמי ה x10 ממזמן.
בכל נושא הברגים החלודים האגזוז החלוד שלפי דעתי נראה משומש..אין ספק שמשהו פה לא כראוי.
לא ניתן לדעת מה הסיבה-חוסר חלקים במחסן ההרכבה או הבאת חלקים למחסן חלפים בגלל חוסר הספקה...את זה לא ניתן לדעת סביב הסירחון של הרכבת הכלי החדש.
כמו כן לגביי הפלסטיקה שלא יושבת כראוי זה דעתי האישית ובמקסימום עובד חדש/הסחת דעת של העובד בהרכבה לא בסדר הנכון,אולי ניתן לצמצם רווחים פה ושם אבל לא משמעותי.
בהצלחה בתהליכים ואל תוותר על כלי חדש שמגיע עם רכיבים משומשים!

Ben-t
14-06-2015, 23:53
עוד משהו קטן ששכחתי להוסיף:
בדרך כלל שיש מבצעי מכירות ברכבים אופנועים זה יכול לבוא מכה וכמה סיבות-סגירת מלאי של שנה נוכחית יתר כלים במחסן.
אז יש אפשרות שהכלי שלך הוא אפילו בן חצי שנה ומעלה שישב במחסן וקיבל חלודה אני לא יודע בדיוק מה תנאי האחסון שלהם אבל שווה לך לנסות לבדוק את הדבר הבא
תנסה להיכנס לאתר הבא ולהכניס את מספר השילדה שלך וזה יתן לך את שנת היצור של הקטנוע. לא מועד עליה לכביש אלה ממש שנת יצור באותו היום שעזב מהמפעל.
https://www.cyclepedia.com/motorcycle-vin-decoder/
אם זה לא עבד תחפש בגוגל VIN Decoder ואולי באחד האתרים יתן לך תוצאה.
בהצלחה.

Itamar
17-07-2015, 01:43
שלום לכולם!
אני חדש בפורום ובעולם הדו גלגלי.
לפני 3 חודשים קניתי את הקטנוע הראשון שלי - xevo.
גם אצלי הפלסטיקים לא יושבים כמו שצריך והיה לי בורג חלודה על הכידון.
את תא המטען האחורי היה צריך לטרוק ממש חזק כדי שייסגר.
בעיה זו פתרתי בעצמי ע"י חיזוק בורג בתוך תא המטען שהיה ממש רופף.

bloodomen2
17-07-2015, 20:31
אני קניתי לפני כמה ימים וגם אצלי יש כמה פלסטיקים שלא יושבים משהו...
https://drive.google.com/open?id=0B_SR5O2t4TR4Yk5fck9SaFFBRVhMR196alJ3SnJvZ HhLN2Fv
https://drive.google.com/open?id=0B_SR5O2t4TR4SS1DLXU2bDJKSDBiZXZfZUk5R0RnY WhscU13
https://drive.google.com/open?id=0B_SR5O2t4TR4X1VvVXZOMC0tejVtaUxxR3BZRUloO VhyeTZZ
https://goo.gl/photos/LX6qctUNnhrE6jeQ7
האמת שהיה לי גם XEVO ישן יותר שנקנה יד שניה ונמכר
ושם גם רוב הפלסטיקים ישבו דומה למשל הסוויץ הרווח מאחורה רווח בכידון והחיבור הבולט בצדדים

bloodomen2
17-07-2015, 20:56
עוד תמונה של סוג של סדק קטן בתא איחסון מקדימה
https://goo.gl/photos/qbXhdQbyfVrmPcNR7

gil89
10-08-2015, 20:11
היי חברים, רציתי לשתף אתכם בחווית הקניה של הקטנוע פיאג'ו החדש שקניתי מחברת עופר אבניר, היבואנית הרשמית, בינואר השנה. קיבלתי את הקטנוע לידי, חדש דנדש, אחרי ששילמתי את מלוא הסכום.... אבל מה? קיבלתי קטנוע עם מספר גבוה של ליקויים! ליקויים כמו: פגמים בכיסויי פלסטיק, רווחים בין הפלסטיקים, כיסויי פלסטיקה מחוברים אחד על השני, ברגים חלודים שמחברים את הפלסטיקים בקטנוע חדש! הידיות של הקטנוע חלודות בפינות, תא אחסון קטן מקדימה שהדלת שלו לא תקינה ונפתחת לי באמצע נסיעה ולפעמים אי אפשר לסגור.... תלוי במזג האוויר , קופסת כלים שמתנתקת ממקומה, עדשות פנס אחורי ואיתות עקומות ומורכבות בלחץ אחת על השניה ומדרגה ביניהן , הרכיבו לי ארגז וחיברו אותו עם ברגים ארוכים שכאשר אני פותח את התא האחורי נשרט לי כל המכסה תא מטען ,
מתקלף לי הצבע מהאגזוז.....
ניגשתי למוסך ולאחר מכן לשרות והתשובה שקיבלתי היא "ככה זה ואין מה לעשות" ,"ככה זה האיטלקים". כמובן שלאחר שקיבלתי את התשובות הנ"ל לקחתי שמאי שיעריך את הנזק. הנזק מוערך ב6600 ש"ח לא כולל שכר טרחת השמאי.
בקיצר מינואר הם מושכים אותי בכל מיני תירוצים........ מה אתם אומרים?

קטנוע פיאג'ו , עופראבניר, עופר אבניר , עופר חברה לרכב , פיאג'ו , piaggio ,פיאגו , xevo250 , x evo 250 , יבואנית פיאג'ו , פיאג'יאו , פיאג'ו 250 , קטנועים 250, פיאג'ו x evo

גם אני עובר את העינויים האלו שילמתי על קטנוע חדש הפלסטיקה לא יצוקה טוב ובנוסף לזה מרכיבים את הפלסטיקה בזלזול כשראיתי את הקטנוע לא רציתי לקחת אותו המוכר אמר לי בטיפול 1000 יסדרו לך את זה. הגעתי לטיפול 1000 ניר הררי מנהל המוסך אמר לי ככה זה איקסאבו בכל הקטנועים זה ככה ניסינו כמה שתפרק ותרכיב תמיד יהיה חריצים (כל מה שראיתי עד עכשיו בכולם הכל היה מורכב פיקס) אחרי שהתעקשתי שיטפלו בזה קבעו לי תור לעוד שבועיים שאגב טיפול 1000 לקח 6 שעות (מדובר ב-להחליף שמן מנוע ושמן גיר פעולה שלוקחת 10 דק' גג.) בכל מקרה באתי השארתי את הקטנוע ב-8:00 במוסך המרכזי (מנור 5) אחריי 7 שעות קיבלתי תוצאה הרבה יותר מאכזבת נראה הרבה יותר גרוע יצא לי החשק מהקטנוע הזה ואני יעשה הכל כדיי לטבוע אותם זו התעללות מה שעשו לי ולעוד לפחות 30 אנשים.

הנה כמה תמונות:
517518519520521

gil89
10-08-2015, 20:12
וזה הקטנוע שמראים לנו בסוכנות:

522523524

אברי
10-08-2015, 23:17
נו מה רצית? תוצרת איטליה..

JohnnyDee
10-08-2015, 23:38
אצלי לפחות המנוע אוסטרי..
אולי בארץ "משפצרים" את השנתונים היותר ישנים.

nba188
11-08-2015, 01:04
לאחר קריאת כל הדפים כאן לא הגעתי למסקנה הסופית.
בקרוב אני צריך לקבל קטנוע חדש מעופר אבניר( לא אקסבו)
מה עליי לעשות ומה אני צריך לבדוק כדי שלא יקרה לי משהו דומה ?

הרי אם הבנתי נכון כל הפגמים לא היו מיום הוצאת הכלי מהחברה (או שכן?!)

מבולבלים?! גם אנחנו...

ronen_sch
11-08-2015, 08:23
לבדוק שכל תקין ולהתחדש.

gil89
11-08-2015, 15:47
שלא תבינו לא נכון זה קטנוע מושלם מכל הבחינות רק הקטע של הפלסטיקה הורס הגימור וההרכבה, והנפנוף אחרי יסדרו לך את זה וכל מני הבטחות ללא כיסוי.
במחירים 20 - 30 זה הקטנוע הכי שווה שאפשר לקנות בשוק היום למרות הכל. בשאר הקטנועים זה כבר גיר, מנוע, חלקיי מנוע.

עם היה לי אפשרות לחזור אחורה בזמן הייתי מחכה עוד חודש חודשיים וקונה X-max 250 קטנוע מושלם מכל הבחינות יפה ספורטיבי חזק ואמין כמובן, רק שממש יקר.

Itamar
11-08-2015, 15:57
לפני שקניתי את האקסיבו, התלבטתי בינו לבין ג'וי מקס xi שעלה כמעט 4 אלף יותר ובלי שום הצדקה.
לאחר רכיבה על שניהם, לא הייתה לי התלבטות. לקחתי את האקסיבו.
החיסרון העיקרו שלו לעומת הג'וי מקס בשבילי זה בהרכבה של נוסע נוסף. חוץ. מזה הרבה יותר אהבתי את האקסיבו.

bloodomen2
11-08-2015, 19:18
[COLOR="#A9A9A9"]
[SIZE=3]
[B]גם אני עובר את העינויים האלו שילמתי על קטנוע חדש הפלסטיקה לא יצוקה טוב ובנוסף לזה מרכיבים את הפלסטיקה בזלזול כשראיתי את הקטנוע לא רציתי לקחת אותו המוכר אמר לי בטיפול 1000 יסדרו לך את זה. הגעתי לטיפול 1000 ניר הררי מנהל המוסך אמר לי ככה זה איקסאבו בכל הקטנועים זה ככה ניסינו כמה שתפרק ותרכיב תמיד יהיה חריצים (כל מה שראיתי עד עכשיו בכולם הכל היה מורכב פיקס) אחרי שהתעקשתי שיטפלו בזה קבעו לי תור לעוד שבועיים שאגב טיפול 1000 לקח 6 שעות (מדובר ב-להחליף שמן מנוע ושמן גיר פעולה שלוקחת 10 דק' גג.) בכל מקרה באתי השארתי את הקטנוע ב-8:00 במוסך המרכזי (מנור 5) אחריי 7 שעות קיבלתי תוצאה הרבה יותר מאכזבת נראה הרבה יותר גרוע יצא לי החשק מהקטנוע הזה ואני יעשה הכל כדיי לטבוע אותם זו התעללות מה שעשו לי ולעוד לפחות 30 אנשים.

זה נראה בדיוק כמו מצב הפלסטיקה אצלי יש לי גם דגם לבן שקניתי לפני חודש-חודשיים
נראה לי גם שהרווחים גדלים עם הזמן בהתחלה היה רווח גדול רק באמצע אחר כך נוצר רווח גם בפלסטיק משמאל וימין
https://dl.pushbulletusercontent.com/1hQeYrVQtzNIgD7ecWYbsedNzBGr622M/20150810_175023-1.jpg
זה כבר נהיה מוגזם היה לי XEVO 12 ושם היה קצת רווח באמצע אבל לא ככה שכבר רואים חוטים שם בפנים
עוד 300 קמ יש לי טיפול 1000 אני מתכוון לשבת להם על הראש שיסדרו את זה!

nba188
11-08-2015, 21:13
יכול להיות שזה קורה בגלל מטען ששמים בלחץ בתא מטען? או שהמטען לא מגיע לשם?

ShazziMan
12-08-2015, 16:43
אין שום סיכוי שאני ארכוש את הכלי הזה אחרי מה שמוצג כאן, עדיף כבר הג'וי מקס 250 החדש.
פשוט זוועה לראות איך מוכרים פה לאנשים כלים בזמן שהמוסכים אומרים שזה בעיה בכל הכלים האלה,
אבל שוכחים לציין את זה באולמות תצוגה, שם הכל מושלם.
איכסה, אין מילה אחרת.

johnny drama
12-08-2015, 18:11
אין פה אנשי אבניר בטעות כדי שיתעוררו ויזוז להם משהו מהתחת ?
כאילו מה?
יש פה כמה אנשים שמתלוננים על אותה תקלה,הגיע הזמן שתשפו אצלהם בדף בפייסבוק.
אין יותר מלחיץ ומפחיד חברה מאשר פירסום בפייסבוק שכולם רואים. פשוט בושה.
אגב איטלקי....
האיטלקיה שכן יש לי ניסיון איתה זה הקטנוע שלי אפריליה sr שנת 99 ועוד אחת שיש 97...הפלסטיקה יושב בול בלי בלאגן...

JohnnyDee
12-08-2015, 19:44
עולם אחר אפריליה..
מעניין אם גם בחו"ל יש אותם רשמים ותלונות על הx-evo.
לדעתי עושים פה קומבינות בארץ.

Titanius
12-08-2015, 20:50
לי היו שני xevoים ובשניהם פלסטיקה רופפת שלא יושבת טוב.
כל בוקר לפני שהייתי עולה על הקטנוע הייתי לוחץ עם כף ידי על הפלסטיקה מעל הלוחית רישוי מתוך הרגל.
לדעתי זהו עקב האכילס של הדגם.

Shlomo
17-08-2015, 00:10
אם הייתי שופט, לאחר כל ההתרשמות שלי מהאשכול הזה, אני אומר שלקטנועים האלה יש בעיה בפלסטיקה ושלא מקובל לקנות ככה קטנוע. גם אני לא הייתי רוצה קטנוע שהפלסטיקה שלו ככה רופפת או עקומה.
אני תבעתי את אלבר על פחות וזכיתי, אל תתייאש.
וכמובן אני לא ארצה לקנות xevo בעקבות האשכול הזה עד שיהיה סוג של ריקויל או דין וחשבון מצד עופר אבניר.

כלבוטקס
17-08-2015, 09:37
עולם אחר אפריליה..
מעניין אם גם בחו"ל יש אותם רשמים ותלונות על הx-evo.
לדעתי עושים פה קומבינות בארץ.

הדעה שלך שגוייה כי הקטנועים מגיעים ככה מאיטליה.

nihrider
17-08-2015, 10:52
הקטנועים מגיעים מאיטליה עם ברגים חלודים?

כלבוטקס
17-08-2015, 11:49
הקטנועים מגיעים מאיטליה עם ברגים חלודים?

בארץ מחליפים אותם לחלודים...........
הקטנועים מגיעים ב95% מורכבים (מצבר, מראות, מספר רישוי, אולי משקף, מרכיבים בארץ)

tomi1975
11-09-2015, 20:23
בארץ מחליפים אותם לחלודים ...... תשובה נהדרת ....... גם הפלסטיקים של הקטנוע זזים כי אכלתי שווארמה .....

ducati boy
11-09-2015, 20:47
רוצה לראות את התגובה,
איך אני מגדיל את התמונה?

tomi1975
11-09-2015, 20:52
לעניינו בקרוב מאוד עדכונים לגבי תוצאות המשפט !
אני מצרף לכם את הדוח שמאי הנגדי שהגישו עופר אבניר בכתב הגנה שלהם , תראו מה השמאי שמייצג אותם טוען !
השמאי שלי דרך אגב טען לנזק ירידת ערך של 6300 שח פלוס הוצאות שמאי על סה"כ 700 ש"ח.
דרך אגב אני לא גר בראשון לציון ולא גר ליד הים חחחחחחחחח
זה מאוד מעניין .
מסכן השמאי , לא היה לו מה לכתוב ......

ktm690smc
11-09-2015, 21:01
תפסיק להעלות את התמונות ככה, לא רואים כלום ואי אפשר להגדיל.
עברתי את כל התגובות כאן (תודה לאל שזה "רק" 5 עמודים) ודבר אחד יש לומר:
לך עד הסוף, לא לוותר עם התביעה. ולכל החכמים כאן - נראה איך תגיבו אם תקבלו קטנוע חדש עם ברגים חלודים ופגמים כאלה בפלסטיקה.
עד לדעא"ש תגיעו.

tomi1975
11-09-2015, 21:04
סידרתי את התמונה ........ ותודה רבה ...... עדכונים בקרוב מאוד

West
11-09-2015, 22:39
"רמת גימור נתונה(נמוכה מקטנוע יוקרה)".
הבנת, אם אתה לא קונה כלי ב100 אלף אל תבוא בטענות שהחלקים לא תואמים הברגים מחלידים ואיכות הרכבת הארגז היא ביזיונית,
כי 28 אלף שקל זה לא מספיק כסף בשביל להשקיע עוד 3 שקלים בברגים שלא יחלידו ולשלם לאדם שידע לתקוע ברגים באורך מתאים...

שיהיה המון בהצלחה במשפט,
מקווה שתנצח

tomi1975
11-09-2015, 22:46
הכי מצחיק שקטנוע 50 סמ"ק קוריאני זול מורכב והאיכות פלסטיקה שלו יותר טובה חחחחחחח אני חושב שהשמאי שלהם צריך להתחיל לעשות סטנד אפ....... הוא ירוויח הרבה יותר

JohnnyDee
11-09-2015, 22:47
בהצלחה, רואים שאין להם מה לענות והם מגבבים שטויות.
לדעתי מחזיקים דגמים שלא נמכרו משנת 2012 ומחליפים פלסטיקה לחדשה.(זה לא ג'וירייד)

MadCat_LE
11-09-2015, 23:01
ב-s3 לא היו לי שום בעיות עד עכשיו, ואני גר במקום שדומה לאתר בניה, עם באמפים, חריצים, פתחי ביוב, חול ומה לא. הפלסטיקה לא זזה ולא משחקת.
קצת קשה לקבל שקטנוע מגיע במצב כזה כי...ככה.

ktm690smc
11-09-2015, 23:11
ב-s3 לא היו לי שום בעיות עד עכשיו, ואני גר במקום שדומה לאתר בניה, עם באמפים, חריצים, פתחי ביוב, חול ומה לא. הפלסטיקה לא זזה ולא משחקת.
קצת קשה לקבל שקטנוע מגיע במצב כזה כי...ככה.
אז פשוט תגיד במילים אחרות שהבחור הגיש תביעה כי משעמם לו בחיים ואין לו במה להתעסק.
יהיה יותר טוב וברור.

tomi1975
11-09-2015, 23:22
אז פשוט תגיד במילים אחרות שהבחור הגיש תביעה כי משעמם לו בחיים ואין לו במה להתעסק.
יהיה יותר טוב וברור.

אני דווקא רואה בתגובה שלו חיזוק לדברי, או שאני טועה!?! כי לפי התגובה שלו גם השמאי טועה.... היה פה עוד אחד עם קטנוע שגם הכל בסדר..... מחזק את העניין שעדיף לשמאי של עופר אבניר להחליף מקצוע כי לטענתו המלומדת והמנומקת כל הקטנועים ככה......והם לא!

Gonen
11-09-2015, 23:41
חחח, שמאי עם חוסר ידע בסיסי , ראשית אין ברגים עם ״ציפוי אל חלד״ אלה יש ברגים שעשויים מפלדת ״על חלד״ הכוונה בשפה פשוטה לבירגי נרוסטה (שגם הם מחלדים כמובן רק בתנאים קיצוניים יותר) , למרות שבמקום שאתה גר בורג פלדה מגולוון לא אמור כמובן להחליד , מה שאומר כניראה , שבפיג׳ו מישתמשים בדגם הזה בברגים עם גילוון פגום , מעבר לזה , הוא מדבר על זה שלא נידרש דיוק של ״אלפיות המילימטר ״ נכון ! לא נידרש דיוק כזה , אלה נידרש דיוק של רק פי אלף גרוע מיזה, שזה דיוק של מילמטר אחד +- ! כמובן שתעשית הרכב מכוונת לדיוק גבוהה בהרבה של כמה עשריות בדרך כלל לכל היותר(באזורים אלה כמובן) , ניכר שהבעיה כאן היא באמת של פיאג׳ו ולא של עופר אבניר (למעט הרכבת בירגי הארז , והטיפול הלוקה בהחלפת הברגים, שהיו יכולים בניהול נכון, להיות מוחלפים מייד בבירגי נרוסטה, (מחיר ממוצע אגב 20 ש״ח למאה בורג ! למידות האלה . . . )

לדעתי בטיפול נכון ומידי בברגים ובברגי הארגז , ובפיצוי ונכונות נגיד לתת לבחור 2 טיפולים חינם , הדבר לא היה מגיע כלל לבית המישפט . . . דבר שכניראה היה יכול לחסוך לעופר אבניר, וללקוח המקופח ללא ספק, המון זמן וכסף .

גם בעופר אבניר צריך להבין שישנם לקוחות מסוגים שונים, שדורשים מין הסתם מענה שונה , עם היתה קונה את הדגם הזה חברת שליחויות , לא החלודה ולא הרכבת הארגז הרשלנית, היתה מעניינת מישהוא . . . ולכן ליפעמים צריך לחשוב מיחוץ לקופסא , למרות שבמיקרה הזה כמובן, לדעתי לפחות,עדיין החשיבה לא מורכבת כלכך עד ליציאה מהקופסא .

tomi1975
11-09-2015, 23:57
חחח, שמאי עם חוסר ידע בסיסי , ראשית אין ברגים עם ״ציפוי אל חלד״ אלה יש ברגים שעשויים מפלדת ״על חלד״ הכוונה בשפה פשוטה לבירגי נרוסטה (שגם הם מחלדים כמובן רק בתנאים קיצוניים יותר) , למרות שבמקום שאתה גר בורג פלדה מגולוון לא אמור כמובן להחליד , מה שאומר כניראה , שבפיג׳ו מישתמשים בדגם הזה בברגים עם גילוון פגום , מעבר לזה , הוא מדבר על זה שלא נידרש דיוק של ״אלפיות המילימטר ״ נכון ! לא נידרש דיוק כזה , אלה נידרש דיוק של רק פי אלף גרוע מיזה, שזה דיוק של מילמטר אחד +- ! כמובן שתעשית הרכב מכוונת לדיוק גבוהה בהרבה של כמה עשריות בדרך כלל לכל היותר(באזורים אלה כמובן) , ניכר שהבעיה כאן היא באמת של פיאג׳ו ולא של עופר אבניר (למעט הרכבת בירגי הארז , והטיפול הלוקה בהחלפת הברגים, שהיו יכולים בניהול נכון, להיות מוחלפים מייד בבירגי נרוסטה, (מחיר ממוצע אגב 20 ש״ח למאה בורג ! למידות האלה . . . )

לדעתי בטיפול נכון ומידי בברגים ובברגי הארגז , ובפיצוי ונכונות נגיד לתת לבחור 2 טיפולים חינם , הדבר לא היה מגיע כלל לבית המישפט . . . דבר שכניראה היה יכול לחסוך לעופר אבניר, וללקוח המקופח ללא ספק, המון זמן וכסף .

גם בעופר אבניר צריך להבין שישנם לקוחות מסוגים שונים, שדורשים מין הסתם מענה שונה , עם היתה קונה את הדגם הזה חברת שליחויות , לא החלודה ולא הרכבת הארגז הרשלנית, היתה מעניינת מישהוא . . . ולכן ליפעמים צריך לחשוב מיחוץ לקופסא , למרות שבמיקרה הזה כמובן, לדעתי לפחות,עדיין החשיבה לא מורכבת כלכך עד ליציאה מהקופסא .

אתה טוען שאני שונה? 😜

nihrider
12-09-2015, 00:23
למרות שבמיקרה הזה כמובן, לדעתי לפחות,עדיין החשיבה לא מורכבת כלכך עד ליציאה מהקופסא .

מסכים עם דעתך
מה שחסר פה זה שירות בסיסי מינימלי
אפילו לא הייתי מגדיר את זה כחלק מהשירות
הלקוח שילם על מוצר חדש, קיבל מוצר לקוי. זה לא רק שירות, זה סוג של רשלנות עמוקה, חוסר אכפתיות ממדרגה ראשונה.

tomi1975
12-09-2015, 16:11
הבעיה הכי גדולה בכל הסיפור היא שחברה שאמורה לתת שירות ללקוח שלה מורחת אותו בסיפורים, מתנערת מאחריות, מציעה פיצוי מגוחך, תירוצים מגוחחים, לא מותירה ברירה אלא לפנות לבית המשפט ובנוסף גם מביאה דוח שמאי שהוא יותר בדיחה מאשר דו"ח שמאי....
כתב ההגנה ההזוי שלהם עוד יותר גרוע.....

bloodomen2
02-10-2015, 02:53
הבעיה הכי גדולה בכל הסיפור היא שחברה שאמורה לתת שירות ללקוח שלה מורחת אותו בסיפורים, מתנערת מאחריות, מציעה פיצוי מגוחך, תירוצים מגוחחים, לא מותירה ברירה אלא לפנות לבית המשפט ובנוסף גם מביאה דוח שמאי שהוא יותר בדיחה מאשר דו"ח שמאי....
כתב ההגנה ההזוי שלהם עוד יותר גרוע.....
הייתי אצלהם במוסך לטיפול 1000 ביקשתי שיסדרו תפלסטיקה
אמרו שינסו ולא עשו כלום רק הראו לי אחרי הטיפול איך זה ככה בעוד קטנוע שהיה בחוץ
"ככה זה הפלסטיקה"
חוץ מזה יש עוד איזה רשרוש מתכתי מעצבן מקדימה
לא יודע מה גורם לזה הבאתי להם לעשות עליו סיבוב והם לא שמעו שום דבר חריג לטענתם...
בקיצור לא ממליץ לקנות מהחאפרים האלה

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

Mobar
29-10-2015, 17:58
לידיעתכם... הסבל של הארגז ( כמו גם אצלי ) הוא לא מקורי ומיוצר פה כאלטרנטיבה זולה.

המקורי מחובר ממש נמוך מעל דלת המטען ועולה יחד איתו בזמן פתיחה. לי נמסר בזמן הרכישה כי זהו סבל מאולתר ולא מקורי ואני כמובן הסכמתי. את הברגים הארוכים זיהיתי מבעוד מועד והחלפתי לבד לפני שנעשה נזק לצבע.
בקשר לסטייה בפלסטיקה: כל הפנסים אחוריים וקדמיים יושבים אצלי פרפקט מול הפלסטיקה . לעומת זאת התפר בין החלקים ליד הרגליים אצל כולם נראה כך.

tomi1975
30-10-2015, 00:57
ערב טוב לכולם, רציתי לעדכן שבית המשפט לתביעות קטנות פסק פשרה וחייב את עופר אבניר לשלם לי סכום של 5000 ש"ח.
תודה רבה לכולם

Pollack
31-10-2015, 02:28
קניתי XEvo חדש מאופר עבניר, אחרי חודשיים בערך, הברגים על מדרס הרגליים היו חלודים לגמרי כאילו הם בני 10 שנים.

ממליץ לפותח השרשור לקחת את זה לעורך דין.

tomi1975
31-10-2015, 02:36
קניתי XEvo חדש מאופר עבניר, אחרי חודשיים בערך, הברגים על מדרס הרגליים היו חלודים לגמרי כאילו הם בני 10 שנים.

ממליץ לפותח השרשור לקחת את זה לעורך דין.
תקרא את התגובה שלי מעליך...

tomi1975
31-10-2015, 12:30
רציתי לעדכן שבית המשפט לתביעות קטנות פסק פשרה וחייב את עופר אבניר לשלם לי סכום של 5000 ש"ח.
תודה רבה לכולם , מי שמעוניין לראות את הפסק דין מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי

JohnnyDee
31-10-2015, 15:48
ברוך השם, יש קול לאנשים.
Power to the people!
מה יהיה עם הכסף?
קטנוע חדש?

tomi1975
31-10-2015, 16:10
קודם כל דירה לכל ילד ואחר כך נחשוב מה לעשות עם שאר הכסף :)

JohnnyDee
31-10-2015, 16:30
לדעתי תפקיד את האיבו במטרו וקח x-max.

ktm690smc
31-10-2015, 18:38
מזל טוב אחינו. שמח בשבילך. עשית צדק וגרמת לנו להיראות מאוגדים ומאוחדים. כל הכבוד.
יאללה דחוף את הכסף בפק"מ שיתחיל לצבור ריביות.. אולי בעידן הקרח הבא תקנה איתו דירה.

israel
01-11-2015, 12:46
תקשיב,לפי אופן כתיבת ההודעה נראה שפשוט אתה מנסה לסגור חשבון עם מישהו שם.
מה גם שלמשל ברגים חלודים לא מופיעים גם בקטנועים בני 10 שנים כך שאם אתה בא ומכפיש בלי שום סיבה עניינית לפתיחת השרשור ובנוסף בסוף ההודעה שלך מוסיף כ"כ הרבה מילות מפתח (כדי שכל מי שאי פעם ירשום בגוגל משהוא הקשור לפיאג'ו או לעופר אבניר יקרא את כל הליקויים שציינת הרשה לי לומר שנראה מוזר ולא אמין.
יכול ליהיות שאני טועה והלוואי וכך.
המשך יום טוב.

מסתבר שטעיתי בתחושותי, כל הכבוד על הנחישות אני הייתי מוותר מייד.

guyn1212
01-11-2015, 17:06
כל הכבוד על כך שלא ויתרת חבר, השקעת מיטב כספך וקיבלת מוצר ושירות לקוי , שמח שקיבלת מהם פיצוי על כך.

guyn1212
28-12-2015, 18:37
טומי אני גם בתהליך אשמח להתייעצות, שלחתי לך הודעה בפרטי.