מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מהירות מופרזת - בית משפט

drive
09-05-2022, 14:42
התבקשתי ע"י חבר יקר להעלות את השאלה:

קיבלתי זימון לבית משפט תעבורה על מהירות 145 בכביש של 90, לא קבלתי פסילה מנהלתית 30 יום ע"י קצין, אני יודע שאני יכול לקבל שלילה בפועל, אני לא יודע מה לעשות,
חיפשתי באינטרנט ומצאתי רק עורכי דין בתשלום של אלפי שקלים (במושגים שלי זה בלתי אפשרי) שיכולים לעזור לי.

יש לציין שאני ללא עבר תעבורתי (נהג של עשרות שנים שהדוח האחרון על חגורה של נוסע לא חגור קבלתי בשנת 2011)
כמו"כ אני מטפל יחיד בילד נכה
השאלה שלי איך להתמודד עם זה ללא עלות עו"ד ?
תודה

matanbar26
09-05-2022, 21:07
קח ציטוט מעורך דין (לא אני):
"כמו שלא תנסה לתקן שבר ביד לבד, לא הולכים לבית משפט בלי עורך דין".
אם הרישיון של חבר שלך חשוב לו (מניח שהוא חשוב) הוא יצטרך לקחת עורך דין או להמר על הרישיון שלו.

drive
10-05-2022, 11:24
קח ציטוט מעורך דין (לא אני):
"כמו שלא תנסה לתקן שבר ביד לבד, לא הולכים לבית משפט בלי עורך דין".
אם הרישיון של חבר שלך חשוב לו (מניח שהוא חשוב) הוא יצטרך לקחת עורך דין או להמר על הרישיון שלו.

ברור לי שהמצב המיטבי הוא לקחת עו"ד אבל זה לא המצב. (אלפי שקלים)

השאלה היא איך להתמודד עם זה ללא עלות עו"ד ?
תודה

matanbar26
10-05-2022, 15:30
השובה הפשוטה היא לא מתמודדים לבד.
נדרש ידע מקצועי על מנת "להתמודד" לבד עם תביעה (זאת לא תביעה,
אם לחבר יש את הידע הזה, מעולה.
אני אניח שאין לו ולכן הוא יצטרך עורך דין.
אבל זאת רק דעתי.

עו"ד אדם אבישר
10-05-2022, 23:05
פות"ש, תמסור לחבר שלך שלא יעז לגשת למשפט לבדו ללא עו"ד.
מדובר פה בעבירה לא פשוטה כלל, שטומנת בחובה גם ענישה של פסילה בפועל במנעד של בין חודש ל- 3 חודשים לפי העדר העבר התעברותי שיש לחבר לטענתך.

מוזמן להפנות אותו אליי מחר בנייד, 0545543493 ואנסה לסייע לו.

drive
13-05-2022, 09:02
תודה

עו"ד אדם אבישר
14-05-2022, 00:37
תודה

זה כמו ללמד ילד בן 8 לרכב על אופנוע עם הילוכים, זה לא אפשרי ללא שהוא יתרסק כמה פעמים.
האופציה היחידה שיש לו, היא לגשת לבדו לדיון, לדבר עם התובע באולם, לקבל הצעה על העונש ולהתפלל שיפול על תובע הגון שיתן הצעה הגונה.
השיקול היחידי שאני שואל כל לקוח שלי, איך היית מתמחר את זה שתהיה ללא רישיון חודשיים לעומת לשלם לעו"ד.
המלצתי הכנה, שחבר שלך יעשה מאמץ לשכור שירות של עו"ד.

mudale222
14-05-2022, 12:14
טוב, אני יתן כאן קצת כיוון שונה.
לי היו 3 משפטים שלקחתי בהם עו"ד, באחד מהם התוצאה הייתה סבירה, בשניים האחרים קיבלתי את העונש המקסימלי.
עו"ד יקר ונחשב ומלא כסף הלך לפח.
לפני המשפט הרביעי שהיה לי, התייעצתי עם אחות של חבר שהיא עו"ד לתעבורה, היא אמרה לי בערך מה היא יכולה להשיג לי והמליצה לי בתור טובה לא לקחת אותה ולנסות לראות אם אני מצליח לבד להשיג את מה שהיא חושבת שהיא תשיג לי.
היא הדריכה אותי טיפה על התהליך, שבגדול זה לא מסובך, צריך לגשת ולבקש את התיק לפני המשפט ולעבור עליו, לחפש פסקי דין וקצת ללמוד את הנושא ולקבוע עם התובע בשביל לעשות הסדר.
חפרתי איזה שבוע וקראתי, בגלל הקורונה לא היה אפשר לקבוע לפני המשפט אלא רק באולם, באתי חפרנו קצת, יצאתי עם שבועיים שלילה ובלי שום קנס.
העו"ד חשבה שהיא תוציא בין חודש ל3 חודשים....
הכי גרוע אם לא היה מסתדר בבהמ"ש אז הייתי מבקש דחייה ושוכר עו"ד..
אולי תנסה גם. אני ראיתי ברכה בעמלי ואני לא רואה מה יש להפסיד כל כך.
בהצלחה

עו"ד אדם אבישר
16-05-2022, 15:52
טוב, אני יתן כאן קצת כיוון שונה.
לי היו 3 משפטים שלקחתי בהם עו"ד, באחד מהם התוצאה הייתה סבירה, בשניים האחרים קיבלתי את העונש המקסימלי.
עו"ד יקר ונחשב ומלא כסף הלך לפח.
לפני המשפט הרביעי שהיה לי, התייעצתי עם אחות של חבר שהיא עו"ד לתעבורה, היא אמרה לי בערך מה היא יכולה להשיג לי והמליצה לי בתור טובה לא לקחת אותה ולנסות לראות אם אני מצליח לבד להשיג את מה שהיא חושבת שהיא תשיג לי.
היא הדריכה אותי טיפה על התהליך, שבגדול זה לא מסובך, צריך לגשת ולבקש את התיק לפני המשפט ולעבור עליו, לחפש פסקי דין וקצת ללמוד את הנושא ולקבוע עם התובע בשביל לעשות הסדר.
חפרתי איזה שבוע וקראתי, בגלל הקורונה לא היה אפשר לקבוע לפני המשפט אלא רק באולם, באתי חפרנו קצת, יצאתי עם שבועיים שלילה ובלי שום קנס.
העו"ד חשבה שהיא תוציא בין חודש ל3 חודשים....
הכי גרוע אם לא היה מסתדר בבהמ"ש אז הייתי מבקש דחייה ושוכר עו"ד..
אולי תנסה גם. אני ראיתי ברכה בעמלי ואני לא רואה מה יש להפסיד כל כך.
בהצלחה

הבעיתיות עם השיטה הזאת, שברגע שמקבלים הצעה לא טובה, היא נרשמת בתיק ואז שהלקוח שוכר שירותים של עו"ד, יש בעיתיות גדולה לסטות מההצעה שנכתבה בתיק ע"י תובע אחר, כי לרוב התובעים מתחלפים.

כמובן שהדבר יכול לעבוד מול התובעים הנכונים, לא ממליץ אבל.