מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים ל Xevo

Infifi
12-06-2015, 21:45
קניתי xevo לפני כחצי שנה ואני חושב שהגיע הזמן להחליף צמיגים.

עוד לפני שקניתי אותו ראיתי בפורום הישן המון שרשורים בקשר לצמיגי sava הגרועים שהוא מגיע איתו בשנים האחרונות, אבל החלטתי קודם לנסות אותם ואז להחליט.
לאחרונה אני שם לב שבלחיצה לא חזקה על הברקס (לא ממש חלש, לא ממש חזק) הקטנוע מתחיל להחליק, ואני חושב שזה בגלל הצמיגים (אולי אני טועה).
רציתי לחפש בפורום המלצות עבור צמיגים טובים ל xevo אבל הפורום נעלם :(

1. האם זה באמת קורה בגלל הצמיגים? אולי הבעיה בבלמים?
2. איזה צמיגים מומלצים עבור ה xevo?

תודה רבה :)

Zef
12-06-2015, 22:20
יש לי בדיוק כמוך X-EVO ובדיוק כמוך קניתי אותו ליפני חצי שנה ובדיוק כמוך קיבלתי צמיגי SAVA.

אני יתחיל בזה שאני ממש לא מומחה, זה הדו''ג הראשון שלי וכל מה שאני רושם פה זה מחוויה אישית שלי בלי השוואות לצמיגים או כלים אחרים.

בבעיה שאתה מדבר עליה לא ניתקלתי אבל כן שמתי לב שבפניות קצת יותר חדות או מהירות יותר יצא לי לא פעם ולא פעמיים להרגיש החלקה של הגלגל האחורי וזה לא כיף ביכלל.

היה שירשור באתר הקודם של בחור שאמר שצריך לזרוק את הצמיגי SAVA ולהחליף אותם כמה שיותר מהר, גם בעבודה ניתקלתי בבחור בעל כלי דומה שסיפר לי שברגע שאני יחליף לצמיג איכותי ההבדל יהיה שמיים וארץ.
אני אישית קניתי Pirelli Diablo Scooter ומה אני יגיד לך, מהרגע שהתיישבתי הכל הרגיש אחרת, אני לא יודע אם זה מהתרגשות או אפקט פלסיבו מהאמונה שלי בבחור שפתח את השירשור והבחור השני אבל היה הבדל מאסיבי.

ביומיים הראשונים הרגשתי שאני יותר בכיוון של מרחף על הכביש יותר מאשר נוסע עליו, אחרי זה החלטתי לנסות את ה"השכבות" או בעצם "הפלות" בקטנוע נהיניתי מכל אחת ואחת מהן.
הגלגל לא מחליק,אתה מרגיש מאד יציב על הכביש ונעלמת התחושה של "עוד שניה אני מחליק".
מקווה שמה שעבר עלי איכשהוא יעזור לך, לילה טוב :)

tomi1975
12-06-2015, 22:25
צמיג בן חצי שנה זה צמיג חדש! תפנה ליבואן ! (בלי שום קשר למקרה שלי ), מה שzef מרגיש זה פסיכולוגי מה גם שזה כלי אחר משלך ומתנהג אחרת ,גם אם הצמיג לא מותג או "איכותי",אם הוא לא יבש אין שום בעיה איתו ! שלא יבלבלו לך את המוח , 90 אחוז מהתגובות בפורומים צריך לקחת בערבון מוגבל .....גם את שלי:p

tomi1975
12-06-2015, 22:33
מה שלא הבנתי זה איך הוא מחליק לך אם אתה לוחץ לא חלש ולא חזק על הברקס ?!? החלקה יש במצב של נעילה !

Infifi
14-06-2015, 12:38
אני אישית קניתי Pirelli Diablo Scooter ומה אני יגיד לך, מהרגע שהתיישבתי הכל הרגיש אחרת, אני לא יודע אם זה מהתרגשות או אפקט פלסיבו מהאמונה שלי בבחור שפתח את השירשור והבחור השני אבל היה הבדל מאסיבי.

תודה רבה!
כמה עלו לך הצמיגים?
האמת היא שאני זוכר שהמליצו על צמיגים אחרים, אני רק לא זוכר איזה :confused:

מה שלא הבנתי זה איך הוא מחליק לך אם אתה לוחץ לא חלש ולא חזק על הברקס ?!? החלקה יש במצב של נעילה !
אולי הבעיה בכלל בבלמים והגלגל ננעל מהר מידי? לא יודע..

אבל בכל מקרה, כמו ש Zef אומר, גם בפניות אני מרגיש הרבה פעמים שהגלגל האחורי מתחיל להחליק..

nimi9
14-06-2015, 13:39
בגדול הצמיגים המקוריים שמגיעים עם האקסיבו הם יותר סוג של פלסטיק מאשר סוג של גומי. כשתחליף אותם בבוא העת לצמיגים נורמלים תבין את ההבדל.
מצד שני אפשר לחיות איתם (החלפתי אחרי מעל 18,000 ק"מ, והיה להם עוד) כל זמן שלוקחים בחשבון את המגבלות שלהם, במיוחד למי שרוכב זהיר.
בין זה לבין לרוץ ליבואן יש עוד כברת דרך. אלא אם הצמיגים הספציפיים שלך פגומים, שזה לא מה שמשתמע מדבריך, אין בכך שום תועלת.

ישנם את הצמיגים שאתה ציינת, צמיגים נוספים שהומלצו בעבר הם המישלן סיטי גריפ, מישלן פאוור פיור ופירלי איבו. אישית רוכב עם האחרונים ומרוצה מהם מאוד. גם האחרים מומלצים לפי רוכבים רבים.

צמיג בן חצי שנה זה צמיג חדש! תפנה ליבואן ! (בלי שום קשר למקרה שלי ), מה שzef מרגיש זה פסיכולוגי מה גם שזה כלי אחר משלך ומתנהג אחרת ,גם אם הצמיג לא מותג או "איכותי",אם הוא לא יבש אין שום בעיה איתו ! שלא יבלבלו לך את המוח , 90 אחוז מהתגובות בפורומים צריך לקחת בערבון מוגבל .....גם את שלי:p

מסכים.

israel
14-06-2015, 13:50
אני קניתי לא מזמן צמיג אחורי סיטי גריפ של מישלין וזה העלים מיידי את "ההחלקות" בפניות קניה טובה אם אני זוכר טוב עלה לי 400 ש"ח לצמיג אחד, אצלי הקטנוע אחר זה לא x evo זה dink 200 אולי המידות שונות ולכן גם המחיר עלול להיות שונה

בברכה

Zvika
14-06-2015, 16:30
היה שירשור באתר הקודם של בחור שאמר שצריך לזרוק את הצמיגי sava ולהחליף אותם כמה שיותר מהר, גם בעבודה ניתקלתי בבחור בעל כלי דומה שסיפר לי שברגע שאני יחליף לצמיג איכותי ההבדל יהיה שמיים וארץ.
אני אישית קניתי pirelli diablo scooter ומה אני יגיד לך, מהרגע שהתיישבתי הכל הרגיש אחרת, אני לא יודע אם זה מהתרגשות או אפקט פלסיבו מהאמונה שלי בבחור שפתח את השירשור והבחור השני אבל היה הבדל מאסיבי.

אני פתחתי את הת'רד ההוא ואכן המלצתי על הפירלי הנ"ל. שום אפקט. עובדות ברורות.

הsava הוא קומבינה בזיונית שנועדה לחסוך כמה לירות ליצרן/יבואן. זה צמיג זבל שטוב להעיף מהקטנוע שלך ויפה שעה אחת קודם.
זוג עולה כאלף שקל.
אגב בעבר זה הגיע עם מישלן כמדומני, וב2012-3 התחילו להביא אותו עם החרא הזה.

ליתר בטחון תפנה למוסך שיבדוק את ענין הבלמים - רק לוודא שהכל תקין.

asaf16
14-06-2015, 19:55
מצטרף להמלצה על הדיאבלו. לפני כן היו לי הevo, לא חושב שאני ברמה של להבחין בהבדלי אחיזה, במיוחד בגלל שתמיד כששמים צמיגים חדשים זה הבדל של שמיים וארץ אחרי סט שהיה כבר על ערש דווי.
הevo החזיקו לי בערך 20 אלף. סביר להניח שהדיאבלו יחזיקו אותו דבר לפחות.
אם אתה רוצה את המחיר הכי זול תתקשר לrhino, הם נותנים מחיר בטלפון מהסיבה הפשוטה שאין להם סיבה להתחמק, אפשר להגיד שהם תמיד הכי זולים והיו עליהם בפורום הקודם המלצות מכאן ועד הודעה חדשה.

Infifi
15-06-2015, 23:49
ישנם את הצמיגים שאתה ציינת, צמיגים נוספים שהומלצו בעבר הם המישלן סיטי גריפ, מישלן פאוור פיור ופירלי איבו. אישית רוכב עם האחרונים ומרוצה מהם מאוד. גם האחרים מומלצים לפי רוכבים רבים.

אני קניתי לא מזמן צמיג אחורי סיטי גריפ של מישלין וזה העלים מיידי את "ההחלקות" בפניות קניה טובה אם אני זוכר טוב עלה לי 400 ש"ח לצמיג אחד, אצלי הקטנוע אחר זה לא x evo זה dink 200 אולי המידות שונות ולכן גם המחיר עלול להיות שונהבברכה

השם שלא הצלחתי לזכור זה באמת המישלן סיטי גריפ.. תודה !

ליתר בטחון תפנה למוסך שיבדוק את ענין הבלמים - רק לוודא שהכל תקין.

אני בהחלט אעשה זאת, למרות שבלי קשר אני רוצה להחליף את הצמיגים בגלל ההחלקה בפניות.

מצטרף להמלצה על הדיאבלו. לפני כן היו לי הevo, לא חושב שאני ברמה של להבחין בהבדלי אחיזה, במיוחד בגלל שתמיד כששמים צמיגים חדשים זה הבדל של שמיים וארץ אחרי סט שהיה כבר על ערש דווי.
הevo החזיקו לי בערך 20 אלף. סביר להניח שהדיאבלו יחזיקו אותו דבר לפחות.
אם אתה רוצה את המחיר הכי זול תתקשר לrhino, הם נותנים מחיר בטלפון מהסיבה הפשוטה שאין להם סיבה להתחמק, אפשר להגיד שהם תמיד הכי זולים והיו עליהם בפורום הקודם המלצות מכאן ועד הודעה חדשה.
תודה רבה !

אז ממה שאני רואה הצמיגים המומלצים ביותר הם:
Pirelli Diablo Scooter
מישלן סיטי גריפ

יש דרך כלשהי לבחור את הצמיג שהכי מתאים לי (חוץ מלנסות את כולם..)?

תודה רבה לכולם :D

rhinotire
16-06-2015, 10:03
מתוך ניסיון של מאות צמיגים שהורכבו אצלנו לקטנוע .. לדעתי הצמיג שהכי מתאים גם מבחינת אורך חיים,גם מבחינת יכולת ספורטיבית,וגם אחיזה ברטוב זה המישלן סיטי גריפ.
בד"כ אני לא חסיד של מישלן אבל במקרה שלך זאת הבחירה הכי נכונה
ארתור

Infifi
19-06-2015, 21:14
כנראה שאלך על הצמיג הכי מומלץ ממה שראיתי - מישלן סיטי גריפ.

תודה לכולם!

עמיר
20-06-2015, 14:31
מחזק!
גם אצלי המישלן סיטי גריפ וזה תענוג!

Infifi
20-07-2015, 21:41
קצת בדיליי...
כמה בערך אמור לעלות לי החלפת 2 הצמיגים למישלין סיטי גרופ + עבודה?
יש מקום מומלץ בבאר שבע?

תודה!

israel
20-07-2015, 21:57
בירושלים 800 ש"ח... באר שבע רחוק לי...אין לי שמץ

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Infifi
23-07-2015, 00:13
1100 ל-2 צמיגים כולל מעמ ועבודה זה מחיר מוגזם?

Zef
23-07-2015, 02:42
1100 ל-2 צמיגים כולל מעמ ועבודה זה מחיר מוגזם?
ככה בערך עלו לי ה- pirelli diablo scooter