מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בסט בייק סנטר רמה"ג - שאלה

duadi
15-06-2015, 12:41
אהלן חברים, אני מחפש קטנוע חדש, נתקלתי במודעה ביד 2 מסוכנויות "בסט בייק סנטר" רמת גן.
מישהו מכיר? ממליץ? הם אמינים?
אני שואל זאת מכיוון שהמודעה שהם פרסמו ביד 2 יש בה טעויות, לכן זה נראה קצת לא אמין.
השאלה אם יש מישהו שמכיר באופן אישי ויש לו מידע עליהם..?
תודה רבה

המודעה:

התמונה קצת קטנה אז אסביר.
מדובר בהונדה סילבר ווינג 400 סמ"ק ובמדועה רשום שהוא 550 סמ"ק.
לכן עולות לי שאלות אמינות כמו האם הקילומטראז' הוא נכון, האם כשאשאל שאלות כמו אם עבר תאונות וכד' אקבל תשובה אמיתית או נסיון למכור?

אברי
15-06-2015, 16:23
עזוב שזה הרבה עבור סילבר ווינג 2011.
הכלים האלה מעולים, אבל! לכלים האלה אין שוק. פשוט אין.
קודם כל - אמנם המחירון 28 ועודף, אבל כלי כזה ימכר, אם למוכר יש מזל - בשכונת ה21-22.
הכלי בהחלט יהיה חסכוני יחסית - אבל יקר להחזקה.
באופן סביר - במחיר הנדרש תוכל למצוא סילוור ווינג 600 ( לפי המחירון ) מאותה השנה, ובמחיר מציאותי של 25~.
כנ"ל הונדה פורזה משנתון 13/14 במחירים האלה.

אני תמיד מעדיף לקנות מאדם פרטי ולא מסוכנות.
יש המון סוכנויות שקונות כלים אחרי תאונות, מתקנים אותם יופי ומוכרים אותם. אתה חי במציאות הזאת.
מה גם שאדם פרטי יהיה יותר נלהב למכור מאשר בסוכנות שבה הם יכולים לשבת על כלי גם שנה.
לרוב הכלים האלה ( הווינגים ) שייכים לאנשים שדואגים להם יופי. מאדם פרטי אתה תקבל היסטוריית טיפולים אמינה יותר ממה שתקבל בסוכנות
כמו שסוכן של ק.ט.ם (בירושלים, אגב) פעם אמר לי "בכיף, קח לבדיקה, רק אל תשכח שאני מכיר את כל המוסכים שאתה יכול לקחת אליהם"

באופן כללי, אם אתה מחפש נוחות בין עירונית זה הכלי הנכון עבורך - אבל לא במחיר הזה, ולא מסוכנות.
זו הדעה בשקל שלי בנוגע לנושא.

בהצלחה.

אברי
15-06-2015, 17:20
למען הסר ספק, אני לא מכיר את העסק - וכל התנהלות לא סדירה שציינתי היא לא על העסק הספציפי, אלא מבוססת על רשמים והתנסויות גם שלי וגם של אחרים עם מספר סוכנויות אחרות.
למעשה אני לא שמעתי על העסק עד היום.
אני מקיש מהפרט לכלל.
וזה למה אני לא אקנה מסוכנות.
מי שנכווה ברותחין וכל העסק הזה.

duadi
15-06-2015, 22:49
תודה אחי.. אני יודע שהמחיר שלו יקר ואני מוכן לשלם את המחיר תמורת קטנוע מעולה...
השאלה היא אם מישהו מכיר את הסוכנות הזו..

katsturi
16-06-2015, 02:37
זה לא בידיוק סוכנות... זה חנות ציוד ואני קונה שם מידי פעם והם אחלה ונחמדים אבל לא יודע לגבי כלים .. לא ידעתי שהם מוכרים בכלל

אברי
16-06-2015, 03:42
למה לך לשלם יותר סתם?
מה תקבל מהם שלא תקבל ממוכר פרטי?
כוס קפה?

johnny drama
16-06-2015, 04:00
קוראים לבחור ארז.
האמת שהוא אחלה בחור ואמין.קניתי מימנו את המובי האגדית שלי.
לך אליו ואל תשכח לקחת לבדיקה.

כלבוטקס
16-06-2015, 09:12
לא רלוונטי מה הם, אתה לוקח לבדיקה ומקבל שקיפות של הקטנוע.
לגבי הק"מ ניתן די בקלות למצוא תיעוד אחורה, או דרך המוסך המרכזי במידה וטיפל או דרך משרד התחבורה התיעוד הק"מ

ראיתי כבר קטנוע שעל לוח המחוונים הופיע 32000 ק"מ ובטופס הרישון הופיע שבטסט הקודם שנה וחצי לפני היה 33000 ק"מ

תבדוק טוב טוב בציציות לפני כל רכישה.
בנוסף הכלים הללו ממש לא נמכרים במחירון ואפילו לא קרוב, הסחירות שלהם היא סביב ה 20% מתחת למחירון וזה לכאלו אם נתונים טובים ושמורים

אברי
16-06-2015, 13:00
לא רלוונטי מה הם, אתה לוקח לבדיקה ומקבל שקיפות של הקטנוע.
לגבי הק"מ ניתן די בקלות למצוא תיעוד אחורה, או דרך המוסך המרכזי במידה וטיפל או דרך משרד התחבורה התיעוד הק"מ

ראיתי כבר קטנוע שעל לוח המחוונים הופיע 32000 ק"מ ובטופס הרישון הופיע שבטסט הקודם שנה וחצי לפני היה 33000 ק"מ

תבדוק טוב טוב בציציות לפני כל רכישה.
בנוסף הכלים הללו ממש לא נמכרים במחירון ואפילו לא קרוב, הסחירות שלהם היא סביב ה 20% מתחת למחירון וזה לכאלו אם נתונים טובים ושמורים
+10
וזו לא דעה של אדם פרטי כמוני - אלא בנאדם מהתחום.

ronen_sch
16-06-2015, 17:10
רק הערה לגבי הכותרת רמה"ג זה רמת הגולן. ברמת גן אין "ה". כבר התחלתי לחפש...

duadi
17-06-2015, 11:14
רק הערה לגבי הכותרת רמה"ג זה רמת הגולן. ברמת גן אין "ה". כבר התחלתי לחפש...

חחח אני יודע ניסיתי לתקן ללא הצלחה...

תודה לכולם על המענה, פשוט אקח לבדיקה ואחליט.