מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : למי יש ניסיון עם הווסט המקרר של רוויט ?

ComanDo
15-06-2015, 21:50
אני חושב על הווסט הזה (http://www.revzilla.com/motorcycle/revit-challenger-cooling-vest-insert) כבר כמה זמן ותוהה עד כמה הוא יעיל.
יש לי מעיל gt-r ומעיל קיץ gt-air.

למישהו כאן יש ניסיון עם הווסט הזה עם המעילים האלה ?

ComanDo
16-06-2015, 14:47
מישהו ?

Agal
16-06-2015, 14:57
החברה הכי מוכרת בנושא הווסטים לקירור היא hyperkewl , לי יש ווסט שלה ואני לא כ"כ ממליץ -

לדעתי פתרון הקסם הזה לא כ"כ מספק את הסחורה .

ComanDo
16-06-2015, 23:46
אבל הבנתי שלrevit יש פתרון אחר ושהוא מותאם למעילים שלה

מאיזו בחינה לא מספק ? פשוט לא מקרר ?

ItayK
17-06-2015, 00:40
פשוט נשמע כמו משהו שחצי עובד. כמו שחולצה טרמית רק חצי מחממת וחולצה מנדפת זיעה רק... לא, בעצם חולצה מנדפת נשארת רטובה ודביקה.

Biker boyz
17-06-2015, 02:43
בפורום הקודם היה ממש סיקור נרחב על הוסט ועל היעילות שלו,אחד הטענות הגדולות הייתה שבימים החמים ממש ובטח שמעלינו יש מעיל עור הוא מתייבש מהר ואז צריך להרטיב את הוסט שוב,נשמע כמו פתרון זמני בלבד האמת,המלצה לא להיכנס לעיר עם האופנוע אלא להישאר רק בכבישים הבינעירוניים.

ComanDo
17-06-2015, 09:16
בפורום הקודם היה ממש סיקור נרחב על הוסט ועל היעילות שלו,אחד הטענות הגדולות הייתה שבימים החמים ממש ובטח שמעלינו יש מעיל עור הוא מתייבש מהר ואז צריך להרטיב את הוסט שוב,נשמע כמו פתרון זמני בלבד האמת,המלצה לא להיכנס לעיר עם האופנוע אלא להישאר רק בכבישים הבינעירוניים.

פחות אפשרי מבחינתי כרגע. אבל אם זה המצב, כנראה שאני אשאר עם הפתרון של דאודורנט וחולצה להחלפה בתיק

hooo
22-06-2015, 15:33
פחות אפשרי מבחינתי כרגע. אבל אם זה המצב, כנראה שאני אשאר עם הפתרון של דאודורנט וחולצה להחלפה בתיק

לי יש את הווסט הוא אכן עושה את העבודה
אבל.. :)
יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:
1. כיוון שצריך להרטיב את הווסט ומן הסתם תעשה את זה מספר דקות לפני הרכיבה, קח בחשבון שהחולצה שלך תרטב (קצת או הרבה) בהתאם לכמה זמן עבר מאז שהווסט ספג את המים ואם המעטה החיצוני "התיבש"
2. כיוון שכל הפואנטה היא אידוי של המים הספוגים בתוך הווסט, יש מידה מסויימת של פגיעה באפקט הקירור כאשר אתה משתמש בו באיזור עם לחות גבוהה.
השתמשתי בו באיזור ים המלח ממש מרגישים את הקירור האקטיבי, באיזור ת"א מורגש אבל פחות.
3. זה לא באמת עובד כ -6 שעות כמו שכתוב בקטלוג, באיזור ים המלח האמור האפקט היה מורגש מאוד אבל דאגתי להרטיב את הווסט כל שעתיים שלוש.
4. מוסיף לא מעט משקל לג'קט כאשר הווסט ספוג במים

lokimonster
23-06-2015, 09:19
יש לי את הווסט המדובר עם כיפה לקסדה.
למען ההגינות מעולם לא השתמשתי בו למעט ניסוי כלים.
כפי שרשמו מעלי אם אתה צריך להגיע בלבוש רשמי (עבודה וכו') רצוי לקחת ביגוד להחלפה כי יוצאים רטובים מהעניין.
לגבי יעילות קשה לי לומר.
ינון