מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מה הייתם ממליצים לקנות בקטגוריית ה 250?

netanelh85
10-11-2015, 08:14
שלום לכולם! אני מעוניין לקנות קטנוע 250 סמק, וכרגע מתלבט בין 2 חברות עיקריות: סאן יאנג דגם הספורט לעומת האקס מקס של קוואסאקי. הנסיעות שלי הם מאזור לוד להרצליה וחזרה. מה הייתם ממליצים? דעתכם חשובה לי, במיוחד למי שיש ניסיון עם הכלים האלה.
אגב, לדעתכם שווה לחכות לדגמים של 2016? או שכבר שווה לקנות עכשיו?
תודה מראש לכל העונים!

כלבוטקס
10-11-2015, 09:01
שלום לכולם! אני מעוניין לקנות קטנוע 250 סמק, וכרגע מתלבט בין 2 חברות עיקריות: סאן יאנג דגם הספורט לעומת האקס מקס של קוואסאקי. הנסיעות שלי הם מאזור לוד להרצליה וחזרה. מה הייתם ממליצים? דעתכם חשובה לי, במיוחד למי שיש ניסיון עם הכלים האלה.
אגב, לדעתכם שווה לחכות לדגמים של 2016? או שכבר שווה לקנות עכשיו?
תודה מראש לכל העונים!

התכוונת איקסמקס של ימהה, המקס ספורטיבי יותר והשם של הגוימקס ספורט זה כמו לשים על יונדאי מדבקת amg
סהכ הסאניאנג הוכיח עצמו ככלי אמין וטוב.
הימה כלי מצויין עם המון יכולות רכיבה מהנות (טיפולים מעט יקרים יותר)
תוסיף למשוואה של את האקס אוו 250, כלי מצויין

רונן
10-11-2015, 11:41
בהחלט חכה ל 2016, כשתמכור זה יהיה שווה לך, בנוסף אמורה להיות הנחה בביטוח החובה ב 2016.
אם יש דגם עם ABS, זה עדיף.
חפש מבחני השוואה, לדוג' זה http://www.doogri.co.il/mainsite/ContentInfoTest.aspx?ContentID=2721

NadavK
10-11-2015, 12:36
לי אישית אין ניסיון עם הכלים האלו ברמה האישית (פרט לאולי נסיעה קצרצרה על הקווסקי) ובסה"כ מכל מה שקראתי עליהם בפורום הזה הדעות הן חלוקות. אתה נועל על לקנות דווקא אחד משני הדגמים האלו? או שעדיין מנסה למצוא עוד רעיונות?

torquser
10-11-2015, 13:35
לי אישית אין ניסיון עם הכלים האלו ברמה האישית (פרט לאולי נסיעה קצרצרה על הקווסקי) ובסה"כ מכל מה שקראתי עליהם בפורום הזה הדעות הן חלוקות. אתה נועל על לקנות דווקא אחד משני הדגמים האלו? או שעדיין מנסה למצוא עוד רעיונות?
אתה עדיין מתעקש על קוואסאקי?
למיטב ידיעתי אין לxmax abs וזה חובה! לג'וימקס יש. אופנועים לא באים בחשבון?

netanelh85
11-11-2015, 17:47
א. תודה רבה לכל מי שענה, אתם אנשים נחמדים :)
ב. בגדול אני נעול על 250 מאחר והביטוח מ 250 ל 300 קופץ ב 1,100 שקל!! זה מטורף.
ג. אני לא נעול רק על שני דגמים האלה, פשוט שמעתי על שניהם, אם יש לכם להמליץ על משהו יותר טוב בקטגוריה זו - מה טוב!
ד. הנסיעות שלי הם מלוד להרצליה וחזרה. אני לא שולל אופנועים, השאלה היא האם תהיה לי נסיעה נוחה (מבחינת מצד הרכינה), ובמשך כל הפקקים - להוריד הילוך / להעלות הילוך?
ה. בנינו, בהתחלה הייתי נעול רק על אופנוע ואז אמרו לי שזה ימאס עליי די מהר - די התבאסתי.

אשמח לשמוע את דעתכם!
נתנאל

torquser
12-11-2015, 09:08
ג. אני לא נעול רק על שני דגמים האלה, פשוט שמעתי על שניהם, אם יש לכם להמליץ על משהו יותר טוב בקטגוריה זו - מה טוב!
ד. הנסיעות שלי הם מלוד להרצליה וחזרה. אני לא שולל אופנועים, השאלה היא האם תהיה לי נסיעה נוחה (מבחינת מצד הרכינה), ובמשך כל הפקקים - להוריד הילוך / להעלות הילוך?
ה. בנינו, בהתחלה הייתי נעול רק על אופנוע ואז אמרו לי שזה ימאס עליי די מהר - די התבאסתי.

אשמח לשמוע את דעתכם!
נתנאל
הפוך גוטה

ehudco8
12-11-2015, 16:52
השותף שלי מרחובות עם גוימקס 250 ,נוסע איתו בבין עירוני ,רחובות תל אביב ,מבסוט לאללה ,ממה שהוא אומר רק המראות קצת מפריעות לו בהשתחלויות בפקקים ,חוץ מזה אחלה קטנוע

NadavK
12-11-2015, 17:45

אשמח לשמוע את דעתכם!
נתנאל

לי יש את הs3 של דיאלים כבר די הרבה זמן ואני מאד מרוצה ממנו. לא תשמע ממני אומר שלא רכבתי מעולם על קטנוע טוב יותר, אבל זה אחלה של קטנוע שנותן אחלה של תמורה (בטח ביחס למחיר שלו). בכל אופן אני מסכים שאין לך סיבה לקנות משהו גדול יותר מ250, אני באופן אישי הייתי הולך על קטנוע אבל גם אופנוע יכול להתאים בכיף לנסיעה הזאת. ממליץ לך להתחיל לעשות קצת נסיעות מבחן על קטנועים שונים, כדי לקבל רושם מה אתה אוהב ומה אתה לא אוהב.