מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דיוק 2008 לא מניע

nadav
21-11-2015, 18:40
היי קניתי קטנוע ישן 2008 סאן יאנג דיוק לפני חודש. והינה כבר בעיות הקטנוע לא מניע לי . הקיק לא תקין בכלל זה דבר ראשון .
אתמול שמתי דלק פול עד הסוף בלי לשפוך בכלל ונסעתי איתו הביתה . היום יום אחרי הגעתי לקטנוע ואני מריח ריח דלק חזק חזק מאוד ורואה גם בריצפה מאיפה שיושב הקיק מהאזור שם שנזל משהו . לא יודע מה אבל ריח חזק מאוד של דלק יש אולי זה גם שמן?{האם זה דלק בלבד נזל שם? מה שבטוח יש נזילה 100 אחוז}. טוב אני מנסה להניע שם מפתח הכל לוחץ על הסטארטר ולא מניע זה עושה לי רעש בכל לחיצה על הסטרטאר כמו "טיק" כזה מאזור הכסא מתחת שם ולא מניע.
בדקתי שהמפתח על הכי ימינה יש איתותים. יש אור ברקס שלוחצים. {אבל אורות דרך לא פעל } מה אתם אומרים הבעייה פה? מצבר הגיוני לפי תיאור זה?
אין קיק כבר אמרתי וכעת לא מניע אז תקוע לגמריי אשמח לעזרה מה זה הרעש טיק מתחת לכסא שלוחץ על להניע ולא מניע לי בכלל והאם יש מצב מהנזילה שיש לי של דלק או מה שזה לא יהיה זה עשה לי את הבעייה שזה פגע שם אולי? מה לעשות מה ?

Tribalmistyc2
21-11-2015, 18:48
הדלק נוזל בגלל בעיה בשסתום מצוף ואתה שומע תיק בגלל שהמצבר שלך גמור,בגלל שאחד מהדקי המצבר לא מהודק,אוטומט סטרטר דפוק,הסטרטר תפוס מסיבה כלשהי או מנותק.

Jack_R1
21-11-2015, 19:31
קודם כל, מה שמומלץ לעשות, זה לפתוח את העיניים ולקרוא. יש שרשור "לא מניע - מה עושים", הוא לא סתם מוצמד למעלה באופן קבוע.
על כל השאר ענו לך.
והדבר היחיד שאתה יכול לעשות, עפ"י הכתוב - זה לגשת למוסך, כי אין לך מושג מאיפה להתחיל.

nadav
22-11-2015, 00:06
לא התנתק כלום בדקתי הכל. כרגע בדקתי את זה ונגעתי בסטארטר מתחת לכסא קצת דפקתי עליו בקיצור כרגע אחרי הדפיקות על הסטארטר שם עדיין לא מניע לי אבל כבר אין תרעש "טיק" שהיה. עכשיו כעת יש רעש שמנסה להניע ולא מצליח ואז שלא מצליח הרעש של מנסה להניע הופך להיות רעש של חריקה כזאת חזקה ואז אני עוזב את זה ומנסה שוב ואותו תהליך מנסה להניע עושה רעש שמנסה ואז עובר להיות חריקה כזה . האם מדובר פה במצבר או סטארטר ? בדקתי כאשר המפתח על הכי ימינה צופר יש .איתותים עובדים . אור רגיל של הנסיעה אין! . אשמח לדעת כמו מה זה נשמע ומה כעת נותר לעשות...? נתקעתי כעת תקוע

Jack_R1
22-11-2015, 16:36
זה נשמע כמו מישהו שמתעקש לא לקרוא את מה ששלחו אותו לקרוא, ולכן מקבל שרשור נעול.