מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לא מניע עם ברקס ימין - ג'וירייד 125

adird
20-06-2015, 12:46
יש לי ג'וירד 125 כאשר אני לוחץ על המצת וברקס בצד ימין זה לא מניע לי.
אבל כאשר אני לוחץ על המצת וברקס בצד שמאל זה מניע .
מה יכולה להיות הבעיה? פיוז?
תודה

Tribalmistyc2
20-06-2015, 12:46
בכל ידית ברקס יש מפסק,הימני שלך התנתק או מת.

adird
20-06-2015, 12:55
בכל ידית ברקס יש מפסק,הימני שלך התנתק או מת.

מה זה המפסק הזה איך הוא נראה? כי הבלם עצמו עובד בזמן נסיעה.

הפלג הצפוני
20-06-2015, 14:05
אם תפרק את החיפוי התחתון תוכל לראות את המפסק.
זהו חלק פלסטי בגודל 1.5x2 ס"מ שבולטים ממנו שני זיזי מתכת,אליהם מתחברים שני חוטים,
[- או +].כשאתה לוחץ את הבלם נוצר גישור בין שניהם וזה מדליק את אור הבלם האחורי ומאפשר הנעה.

adird
20-06-2015, 20:01
אם תפרק את החיפוי התחתון תוכל לראות את המפסק.
זהו חלק פלסטי בגודל 1.5x2 ס"מ שבולטים ממנו שני זיזי מתכת,אליהם מתחברים שני חוטים,
[- או +].כשאתה לוחץ את הבלם נוצר גישור בין שניהם וזה מדליק את אור הבלם האחורי ומאפשר הנעה.

אולי זה ?
http://www.moto-depot.co.il/product_info.php?products_id=435

Jack_R1
20-06-2015, 21:00
כן, זה.
בפעם הבאה - קודם מבקרים בשרשור דביק "לא מניע - מה עושים" ומחפשים בו את התשובה, או מקבלים שרשור נעול.

israel
21-06-2015, 12:26
מתעלק על השרשור/
ישנה אפשרות שאור הבלם יופעל והנעה לא תתבצע? אצלי השמאלי מניע לסרוגין אך אור הבלם פועל כראוי

תודה
עריכה: מדובר בדינק 200 קלאסיק

adird
21-06-2015, 15:44
כן, זה.
בפעם הבאה - קודם מבקרים בשרשור דביק "לא מניע - מה עושים" ומחפשים בו את התשובה, או מקבלים שרשור נעול.

קראתי את השרשור לא מניע... ולא היה שם כלום!

Jack_R1
22-06-2015, 10:12
קראתי את השרשור לא מניע... ולא היה שם כלום!

זה כנראה כי אתה לא יודע לקרוא. בשבילך, ציטוט:

אין סטרטר
...
כדי לאבחן באיזה מעגל נמצאת התקלה נחפש לשמוע 'קליק' מהממסר (ריליי). אם בעת הלחיצה על מתג ההתנעה נשמע 'קליק' ובעזיבתו נשמע אחד נוסף – התקלה היא במעגל ההפעלה של המתנע, שכולל בעצם את הממסר והמתנע עצמו, וכן את החוט העבה שיוצא מהמצבר ומגיע דרך הממסר עד למתנע.
אם לא נשמע 'קליק' כזה, התקלה היא במעגל הפיקוד, זה שכולל את כל המתגים שמפעילים את המתנע.

מתגים שעלולים למנוע את סגירת מעגל הפיקוד:

...
מתג בלם

סוגר מעגל בלחיצה על מנוף או רגלית הבלם ומדליק נורה, וכך אפשר לבדוק אותו. בקטנועים גם סוגר את אחד המתגים במעגל הפיקוד.