מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מטען מצברים

Dvir
21-06-2015, 08:18
חזרתי לארץ אחרי שנתיים, המצבר גמור.
מישהו יכול לעזור עם הטענה? אני גר באשקלון.
דרך אגב, יש עוד דרך להטעין חוץ ממטען מצברים?

אברי
21-06-2015, 10:14
אחרי שנתיים בעמידה אני חושב שעדיף לך לקנות מצבר חדש. כאילו , אלא אם זה הקטע שלך להתקע עם הכלי במקומות אקראיים.
זה גם יעלה לך פחות.

אם תתעקש - בכל חנות מצברים שמכבדת את עצמה תמצא מטען כזה.

שיטה אחרת להטעין היא להתניע בדרדור. ( רק אם זה באופנוע הילוכים )

lokimonster
21-06-2015, 10:20
מצטרף לאברי
בספק עם המצבר עוד יעיל

Dvir
21-06-2015, 11:17
קניתי את המצבר חדש לפני שנה וחצי, הוא בטוח גמור?? מצבר בן שנה וחצי שלא היה בשימוש?
זה היה המצבר הכי יקר בחנות.. מצבר ג׳ל אם משנה משהו, נדמה לי

nimi9
21-06-2015, 11:34
מצבר, כמו סוללה, צריך שיטעינו אותו משום שהוא נפרק עם הזמן.
אם הוא התרוקן ולא היה בשימוש בכלל כשנה וחצי קח בחשבון שייתכן מאוד שהוא לא לגמרי תקין.

אברי
21-06-2015, 12:46
בחמישי בערב מת לי המצבר, בן 3 בלכתו.
בשישי בבוקר קניתי חדש, ובראשון - החדש נפח את נשמתו גם.
אני חושב שהבעיה היא באופנוע, אבל אין לכך שום ערובה כרגע.
למזלי הדרך הביתה היא, פרט לחצי הק"מ האחרון, כולה במדרון. הסוף זה עליה.

השושנים
21-06-2015, 15:00
במידה וזה מצבר ג'ל תטעין לילה בטעינה אטית יש מצב שיהיה בסדר. - רן

doutsh
21-06-2015, 15:21
בחמישי בערב מת לי המצבר, בן 3 בלכתו.
בשישי בבוקר קניתי חדש, ובראשון - החדש נפח את נשמתו גם.
אני חושב שהבעיה היא באופנוע, אבל אין לכך שום ערובה כרגע.
למזלי הדרך הביתה היא, פרט לחצי הק"מ האחרון, כולה במדרון. הסוף זה עליה.

איך אתה יודע שגם החדש נפח את נשמתו? התרוקן זה לא זהה למת.
הערובה לכך שהבעיה היא באופנוע היא העובדה ש"מתו" לך שני מצברים בהפרש של יומיים, אחד מהם חדש.
בדוק מערכת טעינה.

zx2r
21-06-2015, 15:38
שיטה אחרת להטעין היא להתניע בדרדור. ( רק אם זה באופנוע הילוכים )

למיטב הבנתי זה לא בהכרח נכון , באם המצבר גמור הוא לא יוכל להחזיק את את האופנוע מונע גם בהנעה בדרדור .
כשהלכנו לבדוק xtים , אחד עמד איזה תקופה והמצבר שלו היה גמור . ניסינו להניע בדחיפה ולא הלך .
חיברנו כבלים והוא הניע כמו גדול , בד"כ ניתן להסיר את הכבלים אך במקרה הנ"ל האופנוע לא יכל לשמור על טורים והשארנו אותו מחובר לפחות 15-20 דקות למצבר הרכב בכדי שיוכל להישאר מונע ולהיטען .

ALF
21-06-2015, 16:15
אני יכול להמליץ לך על מטען של ctek. באמת שעושה ניסים. אתה מוזמן להביא לי את המצבר לתל אביב וננסה להציל אותו.(ללא עלות כמובן)
למטען הזה יש מצב לחידוש מצבר.

אברי
21-06-2015, 16:59
איך אתה יודע שגם החדש נפח את נשמתו? התרוקן זה לא זהה למת.
הערובה לכך שהבעיה היא באופנוע היא העובדה ש"מתו" לך שני מצברים בהפרש של יומיים, אחד מהם חדש.
בדוק מערכת טעינה.
כן.. בנוגע לזה, מישהו התעסק לי עם הקיל סוויצ' ( המדומם )..
אני לא נוגע בו אף פעם אז לא חשבתי לבדוק אם שיחקו בו.
יצאתי נעל? - בהחלט! אם זה קורה לטובים שבינינו, ואם לטובים זה קורה מידי פעם - אז לי זה אמור לקרות המון.

הקודם כן מת, היה בן שלוש ומשהו, והתנפח משום מה.

למיטב הבנתי זה לא בהכרח נכון , באם המצבר גמור הוא לא יוכל להחזיק את את האופנוע מונע גם בהנעה בדרדור .
כשהלכנו לבדוק xtים , אחד עמד איזה תקופה והמצבר שלו היה גמור . ניסינו להניע בדחיפה ולא הלך .
חיברנו כבלים והוא הניע כמו גדול , בד"כ ניתן להסיר את הכבלים אך במקרה הנ"ל האופנוע לא יכל לשמור על טורים והשארנו אותו מחובר לפחות 15-20 דקות למצבר הרכב בכדי שיוכל להישאר מונע ולהיטען .

זה לא נחמד או קל להתניע בדרדור.
ניסיתי בחמישי בערב כשהמצבר הראשון החזיר את נשמתו לטאיוון - דרדרתי, והייתי בכרמל ככה שהיה לי מדרון ממש טוב להתדרדר ממנו, ראיתי קצת יותר מ40 על הספידומטר ( כשבאינטרנט ראיתי שמהירות סבירה להתנעה בדרדור היא 8 קמ"ש בערך.
איפה היתה הבעיה שלי? את כל הדרדור המשוגע בזבזתי בניוטרל במקום בהילוך שני - ככה שכשהגעתי לסוף הירידה - נתקעתי בין שתי שתי עליות משמעותיות ומשם השיחה לגרר היתה קצרה.
יכול להיות שגם אתם פיספסתם הילוך?

Meirson
21-06-2015, 18:17
איך אפשר לפספס הילוך?? כששחררת קלאצ' לא נפל לך האסימון?......

אברי
21-06-2015, 19:21
לא שמתי לב שאני בניוטרל עד שניסיתי להניע - לא.
היה לי שבוע קשה והייתי ער קצת יותר מ30 שעות באותו הערב.

Dvir
21-06-2015, 21:30
אני יכול להמליץ לך על מטען של ctek. באמת שעושה ניסים. אתה מוזמן להביא לי את המצבר לתל אביב וננסה להציל אותו.(ללא עלות כמובן)
למטען הזה יש מצב לחידוש מצבר.
אפשר טלפון? אני מחר בתל אביב.

zx2r
21-06-2015, 22:24
כן.. בנוגע לזה, מישהו התעסק לי עם הקיל סוויצ' ( המדומם )..
אני לא נוגע בו אף פעם אז לא חשבתי לבדוק אם שיחקו בו.
יצאתי נעל? - בהחלט! אם זה קורה לטובים שבינינו, ואם לטובים זה קורה מידי פעם - אז לי זה אמור לקרות המון.

הקודם כן מת, היה בן שלוש ומשהו, והתנפח משום מה.

זה לא נחמד או קל להתניע בדרדור.
ניסיתי בחמישי בערב כשהמצבר הראשון החזיר את נשמתו לטאיוון - דרדרתי, והייתי בכרמל ככה שהיה לי מדרון ממש טוב להתדרדר ממנו, ראיתי קצת יותר מ40 על הספידומטר ( כשבאינטרנט ראיתי שמהירות סבירה להתנעה בדרדור היא 8 קמ"ש בערך.
איפה היתה הבעיה שלי? את כל הדרדור המשוגע בזבזתי בניוטרל במקום בהילוך שני - ככה שכשהגעתי לסוף הירידה - נתקעתי בין שתי שתי עליות משמעותיות ומשם השיחה לגרר היתה קצרה.
יכול להיות שגם אתם פיספסתם הילוך?

בוא נגיד שייצא לי להניע כמה פעמים בדחיפה , פעם אחרונה xt500 (אחר...) על מישור פתח תקוה והתפלאתי כמה קל זה היה .

גילוי נאות : האופנוע היה כבר חם לאחר נסיעה , כבל חשמל חטף קורוזיה ונשבר .. מעקף זריז , דחיפה קלילה והניע .

גילוי נאות 2 : תודה לרסקין שעצר את הבדיקה עוד בתחילתה ואמר לחבר שלא ייקח את האופנוע .

ALF
22-06-2015, 00:11
אפס חמש שתיים חמש ארבע ארבע שש שש אחת אחת. קח בחשבון שזה לוקח הרבה שעות

Dvir
23-06-2015, 22:07
אז תודות לעזרתו האדיבה של alf ולמרות הבטחות חנות המצברים שהמצבר גמור, אחרי מספר שעות קצר של הטענה איטית המצבר חזר לחיים ובועט כמו חדש.
תודה רבה!!!

ALF
23-06-2015, 23:51
שמחתי לעזור :)
בעצם לא עשיתי כלום - זה המטען שעבד
ועכשו מחכה לראות תמונות של האופנוע.