מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : גלאי מכמונות

Zvika
24-06-2015, 11:01
יש לי ברכב וולנטיין + צ'יטה. אני מרוצה מרמת ההגנה ובעיקר מהעדכונים התכופים של גיא לצ'יטה. סוס מנצח.

כעת אני מחפש עוד מכשיר לאופנוע. מהי ההמלצה המעודכנת היום ובעיקר שניתן לסמוך על עדכונים?

Iroad או פספורט מקס או בכלל משהו אחר?

בתודה מראש.

אברי
24-06-2015, 12:51
מיצ'ו מכיר?

lokimonster
24-06-2015, 13:06
תשאל אצל השכנים רדיו צליל

Zvika
24-06-2015, 16:56
ינון,

השכנים החברים מוכרים את הפספורט מקס ועפים על המכשיר כאילו אין אלוהים בישיבה שכבר לא לידך.

אברי,

מיצו. בלי הצ'ופצ'יק..

להלן תגובתו:

"מהבדיקות שערכתי, המקס מעולה. הוא רק נופל בענין הממל"ז. יש לו מעבד מאוד מהיר ביחס לכל האחרים, מה שאומר שהוא מפענח ומוציא התראות מאוד מהר. אבל תדירות עדכון בסיס הנתונים מוטלת בספק. עדיין v1 + צ'יטה זה הפתרון הטוב ביותר. וויז בהחלט עוזר במקומות בהן הצ'יטה לא, למשל מארבי ממל"ז. אבל וויז בפני עצמו לא מספיק, בדיוק כמו שהצ'יטה בפני עצמה לא מספיקה."

רק צריך לחשוב איך להרכיב אותם על האופנוע את ה V1+צ'יטה.

lokimonster
24-06-2015, 16:58
תאזוק באזיקונים למיניבייק הוא רגיל לאזיקונים

If you're going through hell,keep going

Mitsu
27-06-2015, 03:04
ינון,
מיצו. בלי הצ'ופצ'יק..

להלן תגובתו:

"מהבדיקות שערכתי, המקס מעולה. הוא רק נופל בענין הממל"ז. יש לו מעבד מאוד מהיר ביחס לכל האחרים, מה שאומר שהוא מפענח ומוציא התראות מאוד מהר. אבל תדירות עדכון בסיס הנתונים מוטלת בספק. עדיין v1 + צ'יטה זה הפתרון הטוב ביותר. וויז בהחלט עוזר במקומות בהן הצ'יטה לא, למשל מארבי ממל"ז. אבל וויז בפני עצמו לא מספיק, בדיוק כמו שהצ'יטה בפני עצמה לא מספיקה."

רק צריך לחשוב איך להרכיב אותם על האופנוע את ה V1+צ'יטה.

אכן, תודה על הבאת הדברים.

רק הערה אחת בנוגע לבסיס הנתונים: בעוד שהעידכונים של גיא ברלס בצ'יטה מגיעים תמיד בזמן ובסמיכות לעליית מצלמות חדשות על הכביש (יש בינינו תיאום מלא בנושא), בסיס הנתונים של הפספורט מקס טרם עודכן מספיק פעמים כדי להוות אינדיקציה טובה לאמינות תדירות העידכונים. אני לא אומר שהעידכונים לא יגיעו, אני לא אומר שבסיס הנתונים אינו אמין או מדוייק (הוא כן כיוון שהוא מבוסס על המאגר שלי), אני רק אומר שזה עוד לא קרה מספיק פעמים כדי לתת לנו מושג לגבי העתיד. אם היבואן יבצע את העידכונים כמו שהוא אמור לבצע, ואם הלקוח יעדכן את המכשיר כמו שהוא אמור לעדכן, לא אמורות להיות בעיות. אצל גיא כאמור זה מוכח בשנתיים שלוש האחרונות.