מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רוכב חדש עם כלי חדש ותוך פחות משבוע הספקתי ליפול:(

Notepad
18-12-2015, 14:11
אהלן. אז קיבלתי את ה mp3 300 שלי ובאופן כללי אני מרוצה מהתוספת המכובדת לחופש התנועה שלי. עממה, אני רוכב חסר ניסיון במשקל 62 קילו של שחיף והכלי מעל 200 קילו, וכנראה שהשילוב לא עובד משהו ביחד.
היום עמדתי ברמזור. הייתה לי ליחה בגרון, הפניתי את הראש כדי לירוק הצידה, משכתי את הקסדה קצת כלפי מטה ובשנייה של חוסר תשומת לב הרגשתי את הכלי מתחיל ליפול לי בין הרגליים ולא הצלחתי להחזיק אותו. קיללתי ולא הצלחתי להרים אותו מהכביש, אבל תוך שניה רוכב נחמד אחר עזר לי עם זה ושאל אם אני בסדר.אמרתי לו שכן כי לא נפלתי ולא קרה לי כלום, אבל גם כמה שעות קודם לכן הייתה לי כמעט - נפילה סתם בגלל שיווי משקל לא טוב בתמרון במהירות קרובה לעמידה.

אז, איך עושים שזה יעבוד? מלבד פמפום בחדר כושר שללא ספק יעשה לי רק טוב, איך אני מתאמן על שיווי המשקל שלי ויכולת השליטה שלי בכלי במהירות של עד 5 קמ"ש? זה בערך החלק שהכי קשה לי כרגע איתו. אחרי שהקטנוע יסיים את ההרצה אני אלך לקורסים של אופנוען מאומן. בכל מקרה, סתם ללכת למגרש ריק ולעשות שמיניות? מה עוד אפשר לעשות?

nihrider
18-12-2015, 15:31
1.לא צריך לחכות לסיום הרצה בשביל אופנוען מאומן 1 (בשביל 2 אולי כדאי לחכות).
לא עוברים שם 50 קמ"ש ולא מאיצים בטירוף.

2. האופנוע שלך כבד אבל כשהוא עומד זקוף הוא נושא את המשקל של עצמו.
רק תדאג לא להטות אותו כשהוא לא נמצא בתנועה.
חוץ מזה, אני מניח שיש לך רגלית צד, אם אתה ממש חייב לירוק באמצע הכביש אני מציע שתשתמש ברגלית צד עד שתשלוט בכלי.

matanbar26
18-12-2015, 15:49
ה-mp 3 הוא בעל 3 גלגלים לא? אמור להיות הרבה יותר יציב, במיוחד בעמידה.

Notepad
18-12-2015, 17:03
יש כפתור שנועל את המתלים הקדמיים שברגע שלוחצים עליו אפשר להרים רגליים אבל בדרך כלל אני לא טורח (גם כדי לא סתם להשתמש בזה כי עדיין, יש גבול לאמינות של אלקטרוניקה). היציבות המוגברת מורגשת בנסיעה איטית, כבישים רטובים או שלוליות ענק לצורך העניין, אבל סתם בעמידה במקום הוא לא מרגיש אחרת מאשר דו"ג גם גלגל אחד מקדימה (או פשוט דו"ג).