מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אופנוען מאומן - מתי הזמן האידיאלי?

BeePi
28-12-2015, 18:53
היי חברים,

שאלה קצת מורכבת, אני יודע. והתשובה המתבקשת, אני יכול להניח, היא "כל אחד והזמן שלו". אבל איך בעצם אני יודע מתי והאם אני מספיק מיומן ושולט באופנוע כדי לנצל את יתרונות הקורס הזה שכולם מרעיפים עליו אינסוף מחמאות.
הייתי שמח לכמת את זה לכמה סעיפים שיוכלו להעיד עבורי ש"זה הזמן!", גם אם באופן אמורפי מאוד...

nihrider
28-12-2015, 20:09
אין לי תשובה מוחלטת בשבילך, אני יכול להעיד רק מהניסיון שלי.

הלכתי עם פחות מ500 קילומטר ניסיון לאומנות הרכיבה 1 (באופנוען מאומן).
אומנות הרכיבה 2, אחרי סיום הרצה.
אימון ראשון אחרי כ-4 חודשי רכיבה.

אחרי אופנוען מאומן 1 אני הרגשתי שיפור עצום ביכולת הרכיבה שלי.
אחרי 2 הייתי קצת מאוכזב כי מלמדים שם חומר מתקדם ולא יכולתי לשלוט בהכל.
באימון נהניתי מאוד ליישם את הטכניקות

את 1 הייתי אומר שצריך לעשות יותר מפעם אחת כדי שבאמת יהיה אפשר לקלוט הכל. פעם אחת בתחילת הרכיבה ופעם נוספת אחרי חצי שנה או שנה כדי לחדד את הנושאים וכדי לתקן הרגלים לא טובים שנוצרו בינתיים.
בסה"כ בגלל שהגעתי בלי ניסיון, אני לא מיציתי את הקורס. אבל מבחינת יכולת זו הייתה קפיצת מדרגה עבורי.

לדעתי, ל-1 צריך להגיע כמה שיותר מוקדם.
את 2 אפשר לעשות עם טיפה יותר ניסיון כדי שזה לא יהיה בזבוז כסף.

כן למדתי הרבה ב-2, והרגשתי את זה באימון אבל לא הרשתי שמיציתי אותו.

אני מתכנן לעשות עוד אימונים באופן חצי קבוע
ואני מתכנן לחזור על 2 ואולי גם על 1 בעוד שנה, אם אני עדיין אהיה בחיים ועל אופנוע.

הקורסים הבסיסיים יקרים אבל שווים את זה.
הקורסים המתקדמים מתאימים יותר לבעלי ניסיון.

moonshield
30-12-2015, 15:06
כמה בערך אמור להעלות כל קורס כזה של אומנות הרכיבה? הראשון והשני?
תודה

Biker boyz
09-01-2016, 03:43
http://www.ofnoan.co.il/SignupMain.php
בבקשה זמני הרשמה, מחירים וכדומה. לפי מה ששמעתי הם יצאו במבצע לפני שבועיים על מחיר מוזל יותר לאומנות הרכיבה 1+2 יש שם טלפון, תתקשר ותשאל.

ItayK
15-01-2016, 19:54
הם יצאו במבצע לפני שנתיים על אומנות הרכיבה 1+2 ואימון בחינם. זה מופיע גם באתר.

ShaiHeart
27-01-2016, 00:28
ממליץ בחום על הקורסים שלהם.
לדעתי כל זמן זה זמן טוב, עדיף בהקדם על מנת למנוע תאונות, להנות יותר מהרכיבה שלך וללמוד יותר.
כתב פה בחור למעלה שהוא לא הצליח לקלוט הכל ולבצע. בתור אחד שהיה בכמה קורסים אצלהם, אני מבין את זה.
אני חושב שמה שלא קולטים דורש אימון, לא הכל מגיע וצריך להגיע במכה אחת ויורד חלק בגרון.
ויפה שעת אחת קודם בקיצור..
בהצלחה!

uriar
27-01-2016, 08:30
אופנוען מאומן - מתי הזמן האידיאלי?
היום. ברצינות. ככל שהניסיון שלך יעלה אולי תפיק דברים נוספים (או אחרים) מהקורס אבל גם מיד אחרי הטסטס הוא יעזור. אני מבין את הטיעון שצריך להתרגל לאופנוע אבל לא מאמין שזה אומר מעבר להתרגלות הבסיסית, בוא נאמר אחרי שבוע שבועיים רכיבה. וגם אז, אלו שבוע שבועיים קריטיים... אבל הייתי מתייעץ עם הצוות של אופנוען מאומן ושואל אותם לדעתם. מההיכרות שלי אתה תקבל תשובה בלתי משוחדת.