מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : לא מצליח למצוא צינור בקוטר 3/16

Dvir
25-06-2015, 15:55
קצת מטומטם אבל צריך עזרה..
אני צריך לנקז אוויר מהברקס הקדמי, ואני צריך צינור לחבר לבורג ניקוז, הצינור צריך להיות בקוטר 3/16 או 4.5mm
יש למישהו רעיון? הסתובבתי בכל חנויות הצנרת באשקלון ולא מצאתי, רק עברתי לגור באשקלון אחרי 4 שנים שלא הייתי פה, ואני לא מכיר כלום..
תודה

Tribalmistyc2
25-06-2015, 16:06
כל צינור דלק\וואקום יתאים.
אפשר לשים שקית ניילון קטנה מסביב למגרעת בפטמה ולעקוף באזיקון דק.
ככה או ככה הנוזל ייצא מהצד התחתון של הפטמה מומלץ לעטוף את האזור בבד.

zx2r
25-06-2015, 16:49
אם אתה מוצא צינור 4 מ"מ אתה יכול לחמם אותו ולהלביש על פיטמת הניקוז .

קסד
25-06-2015, 20:01
צינור אינפוזיה/קטטר ? צינור לאוויר באקוואריום?
וזדי צודק - עם חימום ניתן להרחיב/לכווץ.

JohnnyDee
25-06-2015, 22:35
אולי אני טיפש אבל אם עושים זאת בלי צינורית?

קסד
25-06-2015, 22:39

https://www.youtube.com/watch?v=gEqHJ1tomnk

אברי
25-06-2015, 22:58

נוזל בלמים זה חומר מאוד קורוסיבי. בכיף ימיס לך את הידיים. בהצלחה.

Shasha127
26-06-2015, 00:56
נוזל בלמים זה חומר מאוד קורוסיבי. בכיף ימיס לך את הידיים. בהצלחה.
נוזל בלמים בכיף ימיס לך את הידיים? שמע אין לי כלפיך שום דבר אישי ועד עכשיו התעלמתי מהקשקושים שאתה טורח באדיקות לכתוב כאן בכל הזדמנות כאילו יש לך מושג על מה אתה מדבר אבל כאן זה כבר מגוחך. מה שכתבת פה זה שטות גמורה ומראה שמעולם לא נגעת בנוזל בלמים אז למה לקשקש בנושא טכני שאין לך מושג לגביו?
נוזל בלמים לא ממיס לאף אחד שום יד, והדבר היחיד שנוזל בלמים יכול לפגוע בו זה צבע ואחרי כמה דקות אם לא מנגבים אותו בזמן עם מים.

JohnnyDee
26-06-2015, 02:58
אני לא בור, יצא לי שנשפך קצת על היד וזה לא עושה שום כלום כמו שסאשה ציין אני יודע שהוא גם אוכל צבע ואפילו יותר, השאלה היא האם הצינורית נטו עניין סטרילי או כדי לאסוף את הנוזל? כי אני מנקז בלי שום צינורית

קסד
26-06-2015, 08:34
פעם נזלה טיפה על נעל ספורט. חור בנעל ובגרב.

zx2r
26-06-2015, 08:37
https://www.youtube.com/watch?v=geqhj1tomnk
rotflmao !!!!

אברי ... נו נו נו ...
ג'וני , בעיקר כדי להגן על האופנוע \ לא ללכלך את האיזור , ייצא לי כבר לנקז מבלי להשתמש בצינורית .. זה עושה את העבודה אבל "מלכלך" את האיזור .
כל עוד שוטפים\מנגבים אח"כ - אין בעיה .

Meirson
26-06-2015, 08:41
נוזל בלמים בכיף ימיס לך את הידיים? שמע אין לי כלפיך שום דבר אישי ועד עכשיו התעלמתי מהקשקושים שאתה טורח באדיקות לכתוב כאן בכל הזדמנות כאילו יש לך מושג על מה אתה מדבר אבל כאן זה כבר מגוחך. מה שכתבת פה זה שטות גמורה ומראה שמעולם לא נגעת בנוזל בלמים אז למה לקשקש בנושא טכני שאין לך מושג לגביו?
נוזל בלמים לא ממיס לאף אחד שום יד, והדבר היחיד שנוזל בלמים יכול לפגוע בו זה צבע ואחרי כמה דקות אם לא מנגבים אותו בזמן עם מים.
נאלץ להסכים. לשטוף בהרבה מים איפה שהחומר בא במגע והכל בסדר

Tribalmistyc2
26-06-2015, 11:46
למרות שנוזל בלמים לא ימיס את הידיים מאוד לא מומלץ שיבוא במגע עם עור גם אם אפשר לשטוף מיד אחרי.

Jack_R1
26-06-2015, 15:29
נמחקו כמה הודעות מיותרות, החל מסיפורי גבורה של טפשים ועד לדברים שלא קשורים בשום צורה לפורום הטכני.
אם יש עוד רעיונות איך לעזור לפותח השרשור - מצוין, אם לא - תסגרו את המחשב ותצאו לנשום אויר ולטייל במקום לכתוב הודעות מיותרות.

Meirson
26-06-2015, 16:26
אפרופו צינור מתאים. תנסה למצוא מישהו שמתקן כלי גינון וכאלה. הם משתמשים בצינורות כאלה. אני מכיר אחד בב"ש

רפאל אחסן גבר
26-06-2015, 22:32
אני לא בור, יצא לי שנשפך קצת על היד וזה לא עושה שום כלום כמו שסאשה ציין אני יודע שהוא גם אוכל צבע ואפילו יותר, השאלה היא האם הצינורית נטו עניין סטרילי או כדי לאסוף את הנוזל? כי אני מנקז בלי שום צינורית
הצינורית היא כדי שלא יימשך שוב אוויר למערכת תודה ויום טוב המהדרין שמים את הקצה של המינורית בכוס מים או חזרה בבקבוק של נוזל הבלמים

Tribalmistyc2
26-06-2015, 22:59
שיטה לא יעילה אוויר נכנס מאזור הבברגה של הפטמה.
משאבה פנאומטית עושה עבודה טובה.

רפאל אחסן גבר
26-06-2015, 23:12
עוד דבר ככה אתה יכול גם לראות אם יוצא אוויר מהמערכת כשאתה מזהה בועות בצינורית כמובן ..

אברי
27-06-2015, 10:29
אולי לך יש עור עמיד יותר.
לי הוא האדים והתחיל לגרד ולשרוף עם מגע. ולא נגע בי הרבה.
אבל מה אני יודע.

dvir.jehasi
27-06-2015, 15:43
זה פעם ראקונה שאני עושה ניקוז, אני רוצה לראות את הנוזל והאוויר יוצא בשביל לדעת מתי הפסיק לצאת אוויר..
כנראה אני אלך למוסך וזהו, אני לא מצליח למצוא צינור ובא לי כבא לעשית רישוי ישראלי לאופנוע..
תודה בכל מקרה חברים

Sent from my iPhone using Tapatalk

JohnnyDee
27-06-2015, 18:07
בוא לקריות נעשה לך חינם.