מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם מצלמת go pro גורמת לנהגים מסביבכם לנהוג בזהירות?

Dmarker
25-06-2015, 20:26
שלום,

לאחרונה חשבתי לקנות מצלמת go pro (ואפילו שקלתי להכין מצלמת דמה), מתוך מחשבה שנהגים סביבי יסעו יותר בזהירות כאשר הם יראו שהם מצולמים.
ומכאן באה שאלתי לרוכבים עם מצלמה, האם אתם מרגישים שנהגים מקפידים לנסוע יותר בזהירות לידכם?

ואם כבר במצלמות עסקינן, מה בערך טווח המחירים של מצלמות כאלו?

תודה רבה!

ronen_sch
25-06-2015, 21:17
לא.
אלא אם כן אתה שוטר.
או רוכב על אופנוע בסגנון ונראה כמו אחד.

Shasha127
25-06-2015, 21:31
לנהגים לא אכפת.
לשוטרים מצד שני... זה גורם לחשוב פעמיים כשהם מדברים איתך ברמזור בנסיון לתפוס אותך בלשון/ חושבים על לעצור אותך במקום כזה או אחר כשאתה בא מולם עם מצלמה/ שוקלים מילים אם כבר עצרו אותך.

רוכב על 2
25-06-2015, 21:39
לנהגים לא אכפת.
לשוטרים מצד שני... זה גורם לחשוב פעמיים כשהם מדברים איתך ברמזור בנסיון לתפוס אותך בלשון/ חושבים על לעצור אותך במקום כזה או אחר כשאתה בא מולם עם מצלמה/ שוקלים מילים אם כבר עצרו אותך.

+10

אברי
25-06-2015, 21:51
לנהגים לא אכפת. אם הם מספיק קרובים בשביל לראות את המצלמה הם קרובים מידי אלייך.

טוב נגד המשטרה.
טוב אם מישהו נכנס בך.

Ami
25-06-2015, 22:01
שלום,

לאחרונה חשבתי לקנות מצלמת go pro (ואפילו שקלתי להכין מצלמת דמה), מתוך מחשבה שנהגים סביבי יסעו יותר בזהירות כאשר הם יראו שהם מצולמים.
ומכאן באה שאלתי לרוכבים עם מצלמה, האם אתם מרגישים שנהגים מקפידים לנסוע יותר בזהירות לידכם?

תודה רבה!

לא.

zx2r
25-06-2015, 23:07
עדיף להשקיע במשהו טוב , מחיר תלוי באם חדש ,משומש ,או מחו"ל .

ניסו
26-06-2015, 00:10
לא
עדיין שמים זין

rnnd
26-06-2015, 06:57
או ואבוי עם אשים את מבטחי במצלמה ....
תמיד טוב שאפשר להקליט, באם נחוץ הדבר אבל לא יותר מזה
בשביל להראות כמו שוטר אתה צריך להשקיע סכום פעוט ברכישת gs1200 שעולה הרבה מצלמות gopro
אז תרכוש מצלמה טובה מתחיל מ300 ש"ח סיניות טובות ועד 2000 gopro

השושנים
26-06-2015, 08:26
לא, הנהג הישראלי (לא כולם אבל רובם) הוא עצל, אגואיסט, לא מיומן, לא מודע לסביבה
בעל אגו מנופח, אלים, חושב שהכל מגיע לו, אין לו מושג ירוק בחוקים, הוא לא מתחשב, לא מכיל,
פזיז, לא מסוגל לתכנן שני מהלכים קדימה, ובטוח תמיד שהוא צודק. אבל בעצם זה לא רק הנהג הישראלי
זה הצבר החדש....

zx2r
26-06-2015, 09:29
בעל אגו מנופח, אלים, חושב שהכל מגיע לו, אין לו מושג ירוק בחוקים, הוא לא מתחשב, לא מכיל,
פזיז, לא מסוגל לתכנן שני מהלכים קדימה, ובטוח תמיד שהוא צודק. אבל בעצם זה לא רק הנהג הישראלי
זה הצבר החדש....

שושני , לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב :)

CityRider
26-06-2015, 11:39
לי זה גורם בעיקר לצחוק מאנשים ששמים אביזר בגודל קופסת סיגריות על הקסדה.
זה בטח מחזק מאוד את שרירי הצוואר בגלל ההתנגדות של הרוח, אבל איך דוחפים את הקסדה מתחת למושב עם המפלץ הזה?
לי יש מצלמה יעודית הרבה יותר קטנה (ובצורת הרבה יותר הגיונית של גליל שמשיק לקסדה) שעושה את אותה העבודה.

קסד
26-06-2015, 11:54
לא, הנהגת הישראלית (לא כולן אבל רובן) היא עצלנית, אגואיסטית, לא מיומנת, לא מודעת לסביבה
בעלת אגו מנופח, אלימה, חושבת שהכל מגיע לה, אין לה מושג ירוק בחוקים, היא לא מתחשבת, לא מכילה,
פזיזה, לא מסוגלת לתכנן שני מהלכות קדימה, ובטוחה תמיד שהיא צודקת. אבל בעצם זו לא רק הנהגת הישראליה
זה המצב החדש....

***נערך ע"י שרה. השרה לשיווין מגדרי***

israel
26-06-2015, 12:26
לי יש מצלמה יעודית הרבה יותר קטנה (ובצורת הרבה יותר הגיונית של גליל שמשיק לקסדה) שעושה את אותה העבודה.
איזה דגם היא? והאם כשאתה מצלם תוך כדי תנועה האיכות צילום מספיק טובה כדי לראות מספרים על לוחיות הרישוי?

CityRider
27-06-2015, 00:37
דומה לדגם הזה:
http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Video-DV-Gun-Clip-Mount-Bike-Helmet-Sports-Action-Camera-For-Hunting-2-/221807207696?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item33a4bd6510
כן, ב-1080p בדרך כלל אין בעיה לקרוא מספרי רישוי של מכוניות (תלוי כמובן במרחק).

Torizard
27-06-2015, 15:31
***נערך ע"י שרה. השרה לשיווין מגדרי***

במקום לשנות ללשון נקבה אפשר להוסיף לטקסט המקורי "כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים"...
אני נתקלת בנהגים ברברים משני המינים.

ולנושא השרשור: כן, יש לי מצלמה ויש נהגים ששמים לב אליה (בעיקר בעמידה ברמזור).
זה מרגיש הרבה יותר בטוח לרכב ככה, גם אם יש נהגים ששמים לב לזה וגם בגלל שוטרים.

אברי
27-06-2015, 23:54
אני אגיד ככה. גופרו גורמת לי לנהוג זהיר כי אני לא רוצה להצטרף לטמבלים שמתרסקים ביו טיוב.

zx2r
28-06-2015, 01:07
אני אגיד ככה. גופרו גורמת לי לנהוג זהיר כי אני לא רוצה להצטרף לטמבלים שמתרסקים ביו טיוב.
פשוט אל תעלה את זה אח"כ ליו-טיוב ;)

אברי
28-06-2015, 07:28
אבל זה חובה.

nimi9
28-06-2015, 10:12
שלום,

תודה רבה!

מפתיע אותי שתשובתי חריגה משמעותית ביחס לכל היתר - אבל חד משמעית כן.
נכון לא על כל הנהגים, אבל בהחלט יש לזה השפעה, גם אם רק למקטע נסיעה קצר.

Optimus Prime
28-06-2015, 21:14
זה הצבר החדש....

1+

כבר יצא לי מקרה אחד לפחות שנהג מונית סוג של דחף אותי מהנתיב (הוא ממש עבר נתיב כאשר אני נמצא סמוך לדלת שלו),
הצלחתי להתחמק וברמזור לאחר מכן ניגשתי אליו בצורה מנומסת לחלון, וביקשתי שלהבא יפתח עיניים וישתדל להשים לב לדו גלגלי.
הנהג הכחיש (למרות שהראיתי לו את המצלמה ואמרתי לו שהוא מצולם), ויותר מזה דיבר בצורה מסריחה שהציטוט שידידי כתב מתאר את אותו אדם בצורה מדויקת.

* אני חושב שנהג שלא מודע לאופנוע שנמצא לידו , לא ישים לב למצלמת קסדה.

אברי
28-06-2015, 21:49
בישראל עוד לא הייתי מתפלא אם כשתרכב בשכונה רעה עוד ידרסו אותך בשביל לגנוב את המצלמה.

Aprilia
28-06-2015, 22:27
מצלמה מרתיעה את רוב הטמבלים ששמים לב אליה.
ומצלמה היא לא רק על מנת שיראו אותה וירתעו, אלא בעיקר כיסוי תחת כנגד השוטר שמשקר בדו"ח וכנגד האידיוט שמשקר שהוא לא אשם בתאונה.

ronen_sch
28-06-2015, 23:01
שהיית רוכב על ה nc700 לבן עם ארגזי צד , ומעיל בצבע אפור נהגים חושבים שאתה שוטר, הכי משעשע לראות נהגים זורקים את הטלפון הנייד תוך כדי שיחה.

Dmarker
29-06-2015, 20:22
קודם כל, תודה רבה על התגובות.

גם אותי כמובן מטרידה המחשבה שאני רוצה לקנות כי אנשים לא מפחדים מהעובדה שהם יכולים להרוג אותי, אלא מפחדים יותר מהעובדה שהם מצולמים (אבסורד).
אבל לצערי כך נראה המצב בארץ.
בכלל לא חשבתי על העניין מול השוטרים (אף פעם לא עצרו אותי על הקטנוע, רק עם הרכב) - מצלמה נראית כמו פתרון מעולה.

דומה לדגם הזה:
http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Video-DV-Gun-Clip-Mount-Bike-Helmet-Sports-Action-Camera-For-Hunting-2-/221807207696?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item33a4bd6510
כן, ב-1080p בדרך כלל אין בעיה לקרוא מספרי רישוי של מכוניות (תלוי כמובן במרחק).
ובמחיר בקישור הנ"ל זה אפילו לא יקר.

יש דגמים ספציפיים שאתם ממליצים עליהם?

Amirz
29-06-2015, 23:26
אני משתמש ב GOPRO HERO 3+ SILVER EDITION ואני מאוד מרוצה. ב 1080p רואים מצוין.