מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אטמי אוזניים ברכיבה

ducati boy
26-06-2015, 13:29
שלום לכולם,
הרעש של המונסטר שלי פלוס הטרמניוני יותר מדי חזק ואני מפחד מירידה משמיעה,
האם אתם משתמשים באטמי אוזניים?
אם כן איזה סוג מומלץ ?
והאם אטמים מומלצים רק לבין עירוני או גם לעיר למהירות של עד 60?

תודה!

ComanDo
26-06-2015, 17:10
אני שם אטמים רגילים, כמו שבצבא. עובד יופי.
יש כאלה שמזמינים אטמים מותאמים אישית למבנה האוזן של כל אחד.
יש גם כאלה שאומרים שהמוזיקה מהדיבורית מספיקה להם.

כל אחד ומה שעובד לו.
כמו הרבה דברים, בפורום הישן היו הרבה התכתבויות בנושא שלא שמינות כרגע...

אייל פרדר
26-06-2015, 17:58
אני התרגלתי לרכוב עם אטמי אוזניים ברכיבות ארוכות ועכשיו כבר לא יכול בלי.

לסיבוב קטן בעיר אני מוותר, אבל כל דבר שכולל כביש מהיר, אני שם.

ביום יום אני משתמש באטמי ספוג פשוטים, כשאני רוצה להשקיע ויוצא ליום רכיבה שלם מהבוקר עד הלילה, אני משתמש באטמי סיליקון. את האטמים אני רוכש בבית מרקחת בארץ וסוגר פינה.

diesel
26-06-2015, 18:32
השניקל שלי: רוכב עם אטמי אוזניים ברוב המוחלט של הנסיעות (למעט קפיצה קטנה בעיר שלא אורכת יותר מ- 5 דקות, במהירות עירונית). בד"כ קונה סטוקים מאי-ביי של אטמי 3M פשוטים (צהובות עם פס כתום), בעלי מקדם הפחתה של 28-30 דציבל.
כרגע מתנייד על en500, לכן אין במשהו יותר רציני, אך בעבר, בטיולים ארוכים, השתמשתי גם באטמי סיליקון בעלי מקדם הפחתה יותר גבוה.

rnnd
26-06-2015, 21:57
רכבתי עם אטמים של 3m הייתה לי קסדת SHOEI 1100 הוחלפה אחרי 5 שנים ל GTAIR וכרגע עושה רושם שלא צריך אטמים כי הקסדה שקטה מאוד

Shasha127
26-06-2015, 22:29
לא יודע איך אנשים רוכבים בלי אטמי אוזניים.

קסד
26-06-2015, 22:48
מה????

(ברכיבות ארוכות אני שם אטמי סיליקון שמתחברים לסמארקפון שמנגן דברים כאלו (https://www.youtube.com/watch?v=LEDYIpl-amw))

Kenderkin
27-06-2015, 14:05
אטמים זה חובה.
ירידת אחוז השמיעה עקב שעות רכיבה היא עובדה מוכחת.
אם משתמשים באטמים מהסוג הזול מומלץ להתחלחל אותם תדירות.
זה הכל.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

lokimonster
27-06-2015, 15:38
ברוך השם אני כבר לא שומע
צבא טנקים מנועי v12 ופגזים גבו מחיר
אז אם אני מבקש שתחזרו על הדברים יותר מפעם אחת בבקש תקבלו בהבנה

If you're going through hell,keep going

ducati boy
27-06-2015, 21:33
תודה לכולם אני אלך מחר לבית מרקחת ואקנה אטמי ספוג פלוס סיליקון, כרגע חזרתי מנסיעה ארוכה עם המונסטר במהירות לא נמוכה(אופנוע נייקד) ואין לי ספק שאם אני ימשיך ככה תהיה לי פגיעה בשמיעה ,
אגב בשסיל לסגור תפינה לגבי הנסיעה בנסיעה בעיר מה אתם אומרים גם לשים קבוע?

Shasha127
27-06-2015, 21:52
אני רוכב בתוך העיר, מחוץ לעיר, וגם בשטח קבוע עם אטמים. האמת שאני גם ישן איתם.

shay-p
28-06-2015, 17:38
מחוץ לעיר. קניתי בace אטמי ספוג רב פעמיים, עם חוט כזה ביניהם. בינתיים מחזיקים מצוין. שוקל להזמין שק של 3m שיהיו חד פעמיים.
אבל חייב אטמים מחוץ לעיר, במיוחד כשיש רוחות צד והרעש בלתי נסבל.

iec
28-06-2015, 17:55
עד לפני כמה שנים לא הבנתי איך אפשר לרכוב עם אטמים שהרי הם מאוד לא נוחים...ניסיתי עם ה-cb1000r שהיה לי ומאז אני לא יכול לרכב ללא אטמים..גם בעיר.

Vaderom
28-06-2015, 18:08
כמה שנים כבר רוכב רק עם אטמים.
אני עושה הרבה ביןעירוני ובפעם האחרונה שיצא לי לרכב בלי אטמים בכביש מהיר די התחרפנתי מהרעש.
קונה סטוקים של אטמים של 3m באיביי. שק ב20 דולר מספיק לשנה. מחליף פעם בשבועיים בערך.

שוקל כבר תקופה לעשות אטמי סיליקון מותאמים לאוזן עם מסנן תדרים, אבל כרגע זה לא משתלם לי.

Eli777
28-06-2015, 18:22
מותר חוקית לשים אטמי אוזניים?

ducati boy
29-06-2015, 00:25
קניתי היום את האטמים מסיליקון, עלה לי ל 8 יחידות 50 שקל פלוס הספוג ואני חייב להגיד תענוג! לגבי האם זה חוקי קשה לי להאמין ששוטר יגיד משהו על זה

אברי
29-06-2015, 01:32
אובדן שמיעה זה עניין רציני אחר, אבל תמיד העדפתי להיות מסוגל לשמוע רכבים מאיצים או חורקים בפרעות מאחורי, למקרה שפיספסתי את זה במראות.

OmerE
29-06-2015, 02:34
רק עם אטמים.

ניסיתי המון סוגים.
זה אמנם עניין אינדיווידואלי ברמה כלשהי, אך אלו הטובים ביותר:
http://www.hearos.com/products/extreme-protection
http://www.hearos.com/products/ultimate-soft

ו-Moldex SparkPlugs.

shaig
29-06-2015, 10:37
מותר חוקית לשים אטמי אוזניים?
אם אני לא טועה אז חוקית אסור לשמוע מוסיקה בקסדה, אבל אני מתקשה להאמין שיש חוק נגד שמירה על בריאות האוזנים.

אובדן שמיעה זה עניין רציני אחר, אבל תמיד העדפתי להיות מסוגל לשמוע רכבים מאיצים או חורקים בפרעות מאחורי, למקרה שפיספסתי את זה במראות.
תירוץ נחמד, אבל עד שתבין מאיפה מגיע הרעש יהיה כבר מאוחר מידי. חוצמזה ששומעים הרבה גם מבעד לאטמים טובים.
מי שרוכב עם אטמים מרוכז יותר ועייף פחות.
ושוב - פגיעה בשמיעה היא לכל החיים. ומי שהשמיעה שלו נפגעה (וחושב שהוא כבר "מחוסן") - היא יכולה להפגע גם יותר.

אני בנאדם פשוט, משתמש באטמים מהום סנטר, הם עושים ת'עבודה.

Ami
29-06-2015, 11:36
רוכב עם אטמי סיליקון שמיועדים לאטימת האוזניים למים. היתרון העיקרי הוא שהם נמעכים לתוך האוזן ולא נשלפים כשחובשים את הקסדה.

yossiz
29-06-2015, 11:43
ניסיתי את האטמים מותאמים אישית ולדעתי הם חוסמים פחות רעש מהחד פעמיים שיש בצבא ( הצהובים של 3m ) כרגע אני עם הצהובים

nimi9
29-06-2015, 11:50
אני התרגלתי לרכוב עם אטמי אוזניים ברכיבות ארוכות ועכשיו כבר לא יכול בלי.

לסיבוב קטן בעיר אני מוותר, אבל כל דבר שכולל כביש מהיר, אני שם.

ביום יום אני משתמש באטמי ספוג פשוטים, כשאני רוצה להשקיע ויוצא ליום רכיבה שלם מהבוקר עד הלילה, אני משתמש באטמי סיליקון. את האטמים אני רוכש בבית מרקחת בארץ וסוגר פינה.

השניקל שלי: רוכב עם אטמי אוזניים ברוב המוחלט של הנסיעות (למעט קפיצה קטנה בעיר שלא אורכת יותר מ- 5 דקות, במהירות עירונית). בד"כ קונה סטוקים מאי-ביי של אטמי 3m פשוטים (צהובות עם פס כתום), בעלי מקדם הפחתה של 28-30 דציבל.
כרגע מתנייד על en500, לכן אין במשהו יותר רציני, אך בעבר, בטיולים ארוכים, השתמשתי גם באטמי סיליקון בעלי מקדם הפחתה יותר גבוה.

+1

בנסיעה מחוץ לעיר/כביש מהיר תמיד עם אטמים:
בד"כ אטמי סיליקון (רב שימושיים) של 3m שמורים בקופסה. 10 זוגות ב-50 שקלים מאיביי. מחליף אחת לתקופה כשמרגיש שהגיע זמנם.
לחלופין אטמי ספוג של 3m, נמצאים בכיס כגיבוי למקרה ששכחתי לקחת את הראשונים. עולים הרבה פחות.

בזמן נסיעה קצרה בתוך בעיקר מוותר, גם בשביל לנצל את ההזדמנות כדי להקשיב יותר טוב לרעשים שעשויים להגיע מהמנוע/אגזוז/ברקסים/מתלים (לא שומעים עם אטמים, מנסיון).