מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות באופנוע a1

Yoavz
27-05-2015, 16:26
שלום לכולם,

אני מעוניין לקנות אופנוע בתחום הa1, התקציב שלי הוא באיזור ה20k.

כרגע מתלבט אם ניתן למצוא נינג'ה או cbr שישמש אותי לתקופה ארוכה,

או שמא חשבתי על האופציה ללכת על הסוזוקי gs500e אך עניין הקילומטראז' וכמות ידיים מטרידה אותי קצת.

אני יודע שהם שונים לגמרי בקטגוריה אך עדיין אשמח לקבל עזרה, עצות, טיפים וכו.

תודה

guyt
27-05-2015, 18:34
קודם כל, האם ה-gs500 נכנס ברישיון a1?

בלי קשר לזה לדעתי קנייה של cbr\נינג'ה ממודלים עדכניים זה צעד חכם משמעותית מאשר לקנות אופנוע ישן כזה,
במיוחד אם אתה מייעד את הכלי לשימוש ארוך.
שים לב שמרבית הבעלים של האופנועים האלו הם חבר'ה בגילאי 18-21, אז תהיה בררן בבחירת הכלי.
בין השניים אני אוהב את הנינג'ה יותר בזכות המנוע שלו.

matanmalki
28-05-2015, 00:48
נסעתי על cbr 250 תקופה קצרה, ויש לי gs500, לדעתי אם אתה יודע לטפל באופנוע עדיף gs, יותר אופנוע.

אני מטפל לבד, אבל מטפל כמו שצריך, לא נכבה לי, לא תקע אותי אף פעם.

Amitay
29-05-2015, 10:58
אני כבר כ5 חודש עם cbr 2014 ומאוד ממליץ! הכלי חסכוני בדלק, טיפולים לא יקרים יותר מדי ויש לו אחלה שוק. מבחינת הכוח זה לא כלי חזק אבל הוא מספיק לנסיעות בין עירוניות בשיוט 110~130 בכיף

Biker boyz
29-05-2015, 13:38
הכל שאלה של תקציב, אם הפרוטה פחות מצויה בכיסך, או לחלופין אתה מחפש אופנוע שתוכל ללמוד עליו ולא יכאב לך בכיס על כל נפילה אין שום שאלה פה ותלך על הgs500 שהוא מדרגת ביינים מאוד יעילה ואפקטיבית בשביל להכנס לעולם הרכיבה של האופונעים בנפחים האלה,כמובן רק אחרי שביררת שאפשרי ולא יערימו עלייך קשים לשנות ברישוי אותו לa1.
אם אתה מחפש יותר את הפוזה והסטייל של הפול פיירניג ומעדיף אופנוע בשנתון יותר מתקדם, ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן על שני הדגמים ולראות למה אתה מתחבר יותר,אני אישית בדגמי ה250 יותר התחברתי לנ'נגה בצורת הרכיבה והשאלה שנשאלת פה האם אתה מעוניין בנפח ה250 או ה300 ואז זאת שאלה שונה לגמרי.