מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : טסט שני על a1 - טיפים יתקבלו בברכה!

Tsachi
15-01-2016, 11:51
עשיתי רישיון על a2 לפני 10 שנים, בהיותי בן 16 איך שהיה אפשר. על a1 ניסיתי לשדרג לפני שלוש שנים ונכשלתי בטסט ראשון עקב שבזמן פניית פרסה איבדתי יציבות והורדתי את הרגל.
ניגש ביום שני הקרוב לטסט שני ואשמח לטיפים שיעזרו לי הפעם לעבור את המשוכה המלחיצה הזאת.

איפה אני יכול למשל ללמוד מעט על חוקי תנועה שארענן את עצמי? אני נופל בעניין הפניות לחד סטרי ודו סטרי , לא יודע אם אני אמור להיכנס למרכז הנתיב בתחילת ובסוף הפנייה או לצד שלו, המורה לא ממש מסביר לי את זה כמו שצריך.

שאלה - בשמיניות המורה נהיגה שלי כל פעם מפציר בי לתת מעט גז בישורת בין הסיבובים, אני אישית מעריך שיהיה יותר בטוח לא לתת גז כלל , כי כך אין סיכוי שהאופנוע ייתן לי קפיצה קטנה כתוצאה ממכת גז לא נכונה ואאבד יציבות. להישאר על המהירות הרגילה של הילוך ראשון ללא גז נראה לי הכי בטוח לשמירת היציבות. מה אתם אומרים מנסיונכם?

Ser Jorah Mormont
15-01-2016, 11:59
היי,

עברתי טסט אתמול אחרי שנים על קטנוע 125, אז הכל עדיין טרי בראש :)

אם המורה שלך לא מסביר לך את הדבר הבסיסי הזה כמו שצריך, מציע לך להחליף מורה. אם אתה לא מרגיש מוכן לטסט אז תדחה אותו.. חבל על הכסף.

לגבי השמיניות, אני עם המורה שלך.. משחק עם הקלאץ' והגז בין כל סיבוב. סגור את הקלאץ' לפני שאתה סוגר את הגז וכך לא יהיו קפיצות. אם אתה מהיר מידי, תוכל להשתמש בבלם האחורי בזמן הסיבוב. לא רואה איך אתה עושה שמיניות עם קלאץ' פתוח כל הזמן.. האופנוע לא יהיה יציב ובסיבוב צריך להאט טיפה ולא להיות במהירות קבועה.

vwm
15-01-2016, 18:41
קלאץ' וברקס בשמיניות? מה?
את השמיניות אתה אמור לעשות על הילוך שני בלי נגיעה בכלל בקלאץ' או בברקס.
למד כיצד לתת גז בקטנה מבלי שהאופנוע ישעט קדימה.

duadi
15-01-2016, 19:39
בישורת, אפילו עוד קצת לפני, ביציאה מהפניה הראשונה, חצי קלאץ' ומעט גז, כשאתה מגיע לפניה אתה צריך להיות במהירות שתספיק לך בשביל להשכיב את האופפנוע כמו שצריך לכן אם תהיה איטי מידי זה יגרום לך להורדת רגל ולחוסר יציבות.
לאחר שהגעת במהירות שאתה רוצה אתה מתחיל להשכיב ומחזיק את הקלא'ץ עד הסוף ועוזב את הגז באותה השניה.
העזיבה של הגז ולחיצה על הקלאץ' קוראית ממש שניה לפני הכניסה לפניה.

Tsachi
20-01-2016, 17:02
עברתי טסט! תודה רבה חבר'ה על העצות המועילות! אכן ננתי מעט גז בישורת ושיחקתי עם הקלאץ כמו שהצעתם. מה שכן, לא הבנתי את מי שהציע פה להיות על הילוך שני???
כל מקרה, הלב היה על 180 בזמן ההמתנה, אני נכנסתי לשמיניות אחרון!, כך שההמתנה הרגה אותי, אבל הכל הלך חלק, איך שהתחלתי את הטסט הייתי מפוקס ועישיתי הכל כמו רובוט.
מילים חמות לטסטר המעולה ארי יצחק, פעם ראשונה שאני נתקל בטסטר שנחמד לנבחנים שלו, ולא מלחיץ אותם מעבר למה שצריך, שלא כמו מר. ירדני הידוע לשמצה, שנכשלתי בטסט אצלו לפני שלוש שנים ומעטים האנשים שעברו אצלו טסט ראשון.

ALF
20-01-2016, 17:24
מזל טוב. קח בחשבון שעכשו יש לך רישיון אבל זה לא אומר שאתה יודע לרכב...
סע בזהירות !!!

Ser Jorah Mormont
20-01-2016, 19:01
מברוק. איזה כלי אתה קונה?

tovlee
20-01-2016, 20:49
מזל טוב גבר!! סע בזהירות וברוך הבא!