מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש אופנוע 250 סמ"ק

Step
16-01-2016, 15:27
מחפש אופנוע 250 סמ"ק, תקציב 15,000 ₪.
עדיפות גבוהה לנינג׳ה 250, cbr250, אינזומה 250.
זמין בהודעה פרטית.

dor1987
18-01-2016, 08:58
הדגמים הספציפים שציינת נמכרים ב18 אלף ומעלה (תלוי בשנתון). כל שימכר בפחות כנראה יצטרך ישור קו רציני שבכל מקרה יעלה לך יותר.

ממליץ לחסוך עוד קצת כסף כדי לקנות אחד מהכלים שציינת במצב טוב יותר.

אגב בטווח מחירים שציינת ניתן לרכוש דיאלים roadwin ששמעתי שהוא אופנוע לא רע.

tovlee
20-01-2016, 20:54
הדגמים הספציפים שציינת נמכרים ב18 אלף ומעלה (תלוי בשנתון). כל שימכר בפחות כנראה יצטרך ישור קו רציני שבכל מקרה יעלה לך יותר.

ממליץ לחסוך עוד קצת כסף כדי לקנות אחד מהכלים שציינת במצב טוב יותר.

אגב בטווח מחירים שציינת ניתן לרכוש דיאלים roadwin ששמעתי שהוא אופנוע לא רע.

אם לא מתאים לך לחסוך עוד כסף אז כן, הרואדווין זאת אופציה לא רעה בכלל - כיף מאד לנהוג עליו לדעתי. אם אתה מעוניין לחסוך עוד כסף, אז תגיד מה יהיה התקציב שתוכל להגיע אליו ואפשר יהיה להמליץ על משהו בהתאם :)

Step
21-01-2016, 02:13
קודם כל תודה על התגובות.
אני לא בטוח שפורום קניה ומכירה הוא המקום להתייעצות, אבל אשמח לשמוע את דעתכם בכל זאת.
עניין התקציב - בפועל יש תקציב גבוה יותר בהרבה מה15 אותם ציינתי. הסיבה מאחורי הקניה הזולה היא ניסיון למציאת אופנוע לאחר ירידת הערך, כך שכאשר אצטרך למכור, לא אפסיד הרבה מדי (אופנוע ראשון, בצבא כבר הרבה זמן ולא מתכוון להשתחרר בקרוב, או במילים אחרות - יכול להיות שהנסיבות יכריחו אותי למכור). אולי השיקול הזה לא כל כך רלוונטי, וגם אם אקנה ב20 לא תהיה כמעט ירידת ערך נוספת בשנה הקרובה.

לגבי הרודווין, יש לי איתו שתי בעיות עיקריות -
א. אני לא יודע כלום על האמינות שהכלי יודע לתת. אמינות חשובה לי מאוד.
ב. לפי הבנתי, הכלי חלש מאוד ביחס לקטגוריה (כ25% הפרש מהחזקים) ולא ידע לתת מענה לנסיעות בינעירוניות וטיולים ארוכים. זה נושא חשוב לי, אחרת הייתי קונה סופרמוטו קטן לעיר.

אם אני טועה איפשהו אשמח מאוד אם תעמידו אותי על הטעויות.

urileshem
21-01-2016, 08:27
אני בכלל בדעה שכל הקטנועים והאופנועים החדישים מהשנים האחרונות טובים וראוים וכולם עושים עבודה טובה. אם אפשר לחסוך כסף בלי לוותר אז....

tovlee
21-01-2016, 18:13
קודם כל תודה על התגובות.
אני לא בטוח שפורום קניה ומכירה הוא המקום להתייעצות, אבל אשמח לשמוע את דעתכם בכל זאת.
עניין התקציב - בפועל יש תקציב גבוה יותר בהרבה מה15 אותם ציינתי. הסיבה מאחורי הקניה הזולה היא ניסיון למציאת אופנוע לאחר ירידת הערך, כך שכאשר אצטרך למכור, לא אפסיד הרבה מדי (אופנוע ראשון, בצבא כבר הרבה זמן ולא מתכוון להשתחרר בקרוב, או במילים אחרות - יכול להיות שהנסיבות יכריחו אותי למכור). אולי השיקול הזה לא כל כך רלוונטי, וגם אם אקנה ב20 לא תהיה כמעט ירידת ערך נוספת בשנה הקרובה.

לגבי הרודווין, יש לי איתו שתי בעיות עיקריות -
א. אני לא יודע כלום על האמינות שהכלי יודע לתת. אמינות חשובה לי מאוד.
ב. לפי הבנתי, הכלי חלש מאוד ביחס לקטגוריה (כ25% הפרש מהחזקים) ולא ידע לתת מענה לנסיעות בינעירוניות וטיולים ארוכים. זה נושא חשוב לי, אחרת הייתי קונה סופרמוטו קטן לעיר.

אם אני טועה איפשהו אשמח מאוד אם תעמידו אותי על הטעויות.

אני מבין אותך לגמרי, ומאחר ואין לי את הרודווין בעצמי אז קצת קשה לי להגיד משהו חד משמעי על האמינות שלו (בכל זאת, אין לי חוויה יומיומית איתו) - מה שכן, אני מכיר כמה אנשים שזה האופנוע שלהם והם מאד מרוצים ממנו (ומהכמה פעמים שאני נסעתי עליו התרשמתי שזה אחלה של אופנוע, בטח ביחס למחיר). חזק/חלש יותר ביחס למתחרים.. אל תשכח שבאתה קטגוריה יש לך גם אופנועים במחיר כפול ומשולש. הצעה שלי - פשוט תקח לנסיעת מבחן ותראה איך הוא מרגיש לך .. אין מדד טוב מזה.

dor1987
23-01-2016, 23:46
יש לי cbr250r
שנת 2011 שאני מוכר.. אם זה הכיוון שלך... אבל מוכר בסביבות 19

Step
24-01-2016, 12:24
לא קנית אותו רק החודש?
למה אתה ממהר למכור?

nihrider
24-01-2016, 16:13
נבלה מחפשת בית חם ואוהב, פרייארים רק מתחלפים?

dor1987
25-01-2016, 09:18
פשוט... בא לי כלי גדול יותר... וצצו בשוק כמה כלים עם נפח גדול יותר ורישיון a1... אז יוצא מצב שאומנם אני לא ממהר למכור אבל אם יש קונה אז יש על מה לדבר

guyn1212
25-01-2016, 15:18
מוכר gd250 של יוסאנג שנת 2015 - דורש מחירון וגמיש. נייקד חדש שלהם. אופנוע עם 7000 ק"מ מטופל ובאחריות.

DANKAT1990
30-01-2016, 15:26
20 אלף ויש לך הונדה סיביאר 2013, יד 02, 24400 קילומטר, טסט לשמה, זוג צמיגים חדשים, אגזוז פתוח ג׳יפיאר. הזדמנות!