מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש סוזוקי וולף 50 ו/או קאגי'בה פרימה 50

supera
01-02-2016, 22:04
היי,

אני מחפש את שני האופנועים האלו נוסעים או לא - אם אתם מכירים מישהו ששוכב לו אחד מאלה בבית ורוצה כמה גרושים עליהם ולפנות מקום שישלח לי הודעה פרטית ונמשיך לטלפון.

תודה!

TheDevilInside
01-02-2016, 23:21
כמה גרושים? מצחיק.. הם שווים לא מעט כסף. אבל בהצלחה.

uriar
03-02-2016, 00:06
כמה גרושים? מצחיק.. הם שווים לא מעט כסף. אבל בהצלחה.
יש לי וולף 91 בחצר.. שוכב שם כבר 20 שנה. כמה "לא מעט" כסף אתה מוכן לשלם על הנבלה? או במילים אחרות: תשתדל לא להגיב לשרשור קניה/מכירה אם אין לך שאלה למוכר/קונה. ותשאיר למי שיענה לפות"ש להחליט כמה הוא ידרוש על האופנוע שלו. אם הוא נראה כמו בתמונה זה לא יהיה כמה גרושים כנראה אבל גם לא משכנתא.

TheDevilInside
03-02-2016, 02:14
יש לי וולף 91 בחצר.. שוכב שם כבר 20 שנה. כמה "לא מעט" כסף אתה מוכן לשלם על הנבלה? או במילים אחרות: תשתדל לא להגיב לשרשור קניה/מכירה אם אין לך שאלה למוכר/קונה. ותשאיר למי שיענה לפות"ש להחליט כמה הוא ידרוש על האופנוע שלו. אם הוא נראה כמו בתמונה זה לא יהיה כמה גרושים כנראה אבל גם לא משכנתא.

כמה גרושים זה מבחינתי 100-200 שקל. לא חושב שמישהו ימכור בסכום הזה. אני לא מוכן לשלם כי אני לא צריך כזה, אם הייתי צריך, כמה אלפים טובים, תלוי במצב. זה לא כמה גרושים...
בכל מקרה, קיבלתי את מה שאמרת, לא מגיב פה יותר. בהצלחה לsupera בחיפושים!
Uriar-אתה מוזמן למחוק את התגובות המיותרות)

R86
03-02-2016, 16:28

מוכן לקבל עליו גרוש*8?