מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צריך המלצה למשקף

0x80
29-06-2015, 14:39
שלום חברים

אני רוכב עם קסדה של AGV k3 בעלת משקף שקוף ובזמן האחרון השמש מציקה לי קצת.
חשבתי להחליף למשקף כהה יותר. אין לי ניסיון בזה ורציתי לדעת מה כדי לקחת בחשבון כשאני מחפש אחד.

בעקרון ראיתי משהו בסגנון הזה (http://www.ebay.com/itm/AGV-K3-K4-EVO-HELMET-FACE-SHIELD-VISOR-SCRATCH-RESISTANT-IRIDIUM-MIRROR-/311385442419?hash=item488004c873&vxp=mtr).
לא הייתי רוצה שזה היה כהה מידי, איך ניתן לבדוק את זה כדי לקבל החלטה פרודוקטיבית ?

uriar
29-06-2015, 16:13
קח בחשבון שהמשקף הכהה לא מיועד (מסוכן, בלתי אפשרי) לנסיעה בלילה. גם בחורף בימים קודרים קשה איתו. על משקפי שמש חשבת?

goguy
29-06-2015, 17:16
שלום חברים

אני רוכב עם קסדה של AGV k3 בעלת משקף שקוף ובזמן האחרון השמש מציקה לי קצת.
חשבתי להחליף למשקף כהה יותר. אין לי ניסיון בזה ורציתי לדעת מה כדי לקחת בחשבון כשאני מחפש אחד.

בעקרון ראיתי משהו בסגנון הזה (http://www.ebay.com/itm/AGV-K3-K4-EVO-HELMET-FACE-SHIELD-VISOR-SCRATCH-RESISTANT-IRIDIUM-MIRROR-/311385442419?hash=item488004c873&vxp=mtr).
לא הייתי רוצה שזה היה כהה מידי, איך ניתן לבדוק את זה כדי לקבל החלטה פרודוקטיבית ?

זה משתנה מקסדה לקסדה ממשקף ומצב העיניים שלך ומה רוב הנסיעות שלך

בכביש חשוך בין עירוני ( שאין תאורה בכלל) אתה תצטרך להרים את ההמשקף ותסתכן ביתוש לפרצוף אני עם משקף כחול ומסתדר איתו עשר בלילה ביום יום זה מפנק יפה ואחלה
לגבי איך לבדוק אני קניתי את המשקף בחורף משמע חשוך שהחנויות עוד עובדות אז זה עזר לי הרבה
במקרה הכי גרוע קנית משקף ככה שישמש אותך לימים ארוכים כמו בקיץ .

0x80
29-06-2015, 18:40
אכן אני מעוניין לרכב עם המשקף רק בימי הקיץ , ואינני רוכב בשעות החושך ללא תכנון מוקדם

Chubby Hubby
29-06-2015, 18:48
אני הזמנתי בזמנו משקף מאופנוסנטר. לדעתי זה עלה בסביבות 250 ש"ח (או 350?) כולל משלוח ולפני הנחה.
כמובן שאפשר להזמין מחו"ל, אבל לא היה לי כוח לחכות או להסתבך עם חיקויים...

עושה עבודה נהדרת, אבל במזג אוויר מעונן (שלא לדבר על לילה) - בשום פנים ואופן לא להשתמש בו. לא רואים כלום!
בהשוואה אצלי זה בדיוק כמו שימוש במשקפי שמש, רק שיש לך זווית הרבה יותר רחבה - אין את ההגבלה של המסגרת של המשקפיים, שלי באופן אישי מאוד הפריעה.

מה שכן, אפשר פשוט לקחת את המשקף השקוף ולהחליף, זה לוקח כמה שניות. לימים שבהם יוצאים בבוקר וחוזרים בלילה :)

אם אתה ממש לחוץ על הקטע של הנראות - אני יכולה לצלם לך את המשקף אם זה יעזור...

omerk
29-06-2015, 19:19
בטוח שחוקי? אמרו לי שבחלק ממדינות אירופה זה לא..

בכל מקרה, משקף מגיע ספציפי לפי דגם, רק תוודא לפני הרכישה שזה הדגם וזה המשקף, בקישור שצרפת החנות אינה מדורגת, אל תרכוש מחנות שאינה "בסט סלר"..

ComanDo
29-06-2015, 19:58
אני עם משקף כחול ומסתדר איתו עשר בלילה ביום יום זה מפנק יפה ואחלה
לגבי איך לבדוק אני קניתי את המשקף בחורף משמע חשוך שהחנויות עוד עובדות אז זה עזר לי הרבה
במקרה הכי גרוע קנית משקף ככה שישמש אותך לימים ארוכים כמו בקיץ .

באמת ? הפתעת אותי, הייתי בטוח שכחול (או אדום לצורך העניין) זה כהה באותה מידה כמו כהה רגיל.