מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : *כותרת ערוכה* מבקש את דעתכם בנוגע ל-Gas gas 125 2t

roi2314
24-02-2016, 21:00
אהלן חברים,
אני רוכב מתחיל בשטח, כרגע על דו"ש 250.
אוהב טכני,סינגלים, גבעות וכו'.
מחפש לעבור מדו"ש לדבר האמיתי.
מה דעתכם על gas gas ec125 ?
חלפים, אמינות, ביצועים וכד'.
כל פיסת מידע תעזור..
תודה מראש !

MasterOz
24-02-2016, 21:52
אהלן חבר, אני על הפורום שומר.
כתוב בלי רווחים בין השורות זה לא עוזר.
כתוב כותרת עם יותר אינפורמצייה, זה כן עוזר.
וקרא גם את חוקי הפורום...בחייאת, תהיה גם אתה חבר.

doutsh
25-02-2016, 11:09
רוכב על אחד כזה כבר כמעט שנתיים.

אמינות - לא שונה מהותית מאופנועי אינדורו מקצועיים אחרים. יש קצת הרגשה של איכות חומרים פחות טובה (ברגים מחלידים, פלסטיקה רגישה וכאלה) אבל לא משהו משמעותי.
טפל בו בזמן וכמו שצריך והכל יהיה בסדר.

חלפים - נקודה רגישה. יש בעיה להשיג חלפים בארץ, גם לפני אבל בטח אחרי שהתחילו הבעיות במפעל. עכשיו המפעל חזר לייצור אז אולי המצב ישתפר, אבל כאמור גם לפני כן הזמינות לא היתה מדהימה.
גם באיביי אין הרבה אופציות, נראה כאילו האופנוע הזה נמכר בעיקר בישראל.
לי אישית עוד לא יצא להתקע עם אופנוע מושבת בגלל מחסור בחלפים, אבל דברים לא קריטים שחיפשתי לא היו במלאי.
הבוכנה זהה לבוכנה של הyz, ככה שמבחינת החלפות בוכנה סדירות אין בעיה.

ביצועים - המנוע לתחושתי יותר רייסרי מהמנוע המקביל של קטמ/הוסקווארנה. זה אומר יותר פאן בספיישלים אבל גם מחסור בכח למטה בעליות צפופות.
לי זה לא מפריע רוב הזמן, אבל כן מפריע לי מאד בעליות אדמה ארוכות כמו למשל בחורשן, שם בהחלט מורגש מחסור במומנט.
מעבר למנוע, יש הטוענים שהמתלים הם טובים משל המתחרים, לא יכול להגיד שאני מרגיש הבדל לכאן או לכאן.

חשוב לציין שהוא הכי נמוך (הכסא שלו) והכי קל בקטגוריה, מה שיקל על רוכבים מתחילים ו/או נמוכי קומה.

לסיכום:
מבחינת עלות/תועלת זה לדעתי ה-125 (ואולי אופנוע אינדורו בכלל) המשתלם ביותר ובסכום שהיה לי בזמנו לא היה לו תחליף.
אבל, אם יש לך 10k נוספים ביד, יש מצב שעדיף ללכת על קטמ/הוסקוורנה או אפילו הוסאברג בשנה מקבילה.

roi2314
25-02-2016, 18:50
אהלן חבר, אני על הפורום שומר.
כתוב בלי רווחים בין השורות זה לא עוזר.
כתוב כותרת עם יותר אינפורמצייה, זה כן עוזר.
וקרא גם את חוקי הפורום...בחייאת, תהיה גם אתה חבר.

אהלן למנהל השומרני,
אך לדעתי אתה קצת קטנוני.
בסהכ רציתי קצת מידע,
ונפלת עליי ללא הכרה.

בסהכ גם אתה חבר, אבל חייב קצת לשחרר.
מצטער על הבלאגן, זה לא היה מתוכנן.

תודה לחבר השני שהגיב,
ירדתי מהאופנוע ברגע שאמרת שהוא הכי נמוך בקטגוריה. אני 1.93 ואפילו על wr250r שמתי מגביהים.

תודה אפשר לנעול.