מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש פרטנר לטיול אופנועים בריביירה הצרפתית בקיץ

גורי42
01-07-2015, 13:58
אהלן,
חלום ישן שלי שאני מת להגשים אותו.. אבל אישתי לא בקטע של האופנועים ואני מחפש פרטנר זורם לחוויה של לקרוע את הריביירה הצרפתית על אופנוע.
מצאתי מסלולים של טיולים לצרפת לריביירה בקיץ עם http://www.neve-academia.co.il/portfolio/organized-tours-to-french-riviera-and-provence-7/ (http://www.neve-academia.co.il/portfolio/organized-tours-to-french-riviera-and-provence-7/)ואפשר להתחיל לתכנן טיול כזה עם הרעיונות לאטרקציות שיש שם ולחפש עוד מקומות בילוי באזור. למישהו יש המלצות על טיול כזה בריביירה? מישהו יודע להמליץ לי על קבוצות או פורומים נוספים שאוכל לחפש בהם שותפים לטיול?

Guccii800
02-07-2015, 14:17
שלחתי לך הודעה.

OmerE
02-07-2015, 16:17
אם אתה מעוניין בטיול שבעיקרו הוא טיול אופנועים, המסלול שקישרת לא ממש לעניין - יש מקומות מדהימים לרכיבה באיזור, ואלו לא הם.
אם אתה רוצה דרום צרפת\וריביירה, והאופנוע הוא בעיקרו כלי תחבורה, אחלה - איזור נהדר.

רק קח בחשבון מתי אתה נוסע - בשיא הקיץ לא ממש נעים להתנייד על אופנוע (בהנחה שאתה מתמגן), ולצרפתים יש מנהג נפלא שכזה לסגור מסעדות\אטרקציות לחודש שלם ביולי - כאשר הם בחופשה. יוני או ספטמבר אידיאלים - גם מבחינת מחירים, פחות תנועה, וכ"ו.

למסלולים - בדוק את Best Biking Roads.

Guccii800
02-07-2015, 22:17
אם אתה מעוניין בטיול שבעיקרו הוא טיול אופנועים, המסלול שקישרת לא ממש לעניין - יש מקומות מדהימים לרכיבה באיזור, ואלו לא הם.
אם אתה רוצה דרום צרפת\וריביירה, והאופנוע הוא בעיקרו כלי תחבורה, אחלה - איזור נהדר.

רק קח בחשבון מתי אתה נוסע - בשיא הקיץ לא ממש נעים להתנייד על אופנוע (בהנחה שאתה מתמגן), ולצרפתים יש מנהג נפלא שכזה לסגור מסעדות\אטרקציות לחודש שלם ביולי - כאשר הם בחופשה. יוני או ספטמבר אידיאלים - גם מבחינת מחירים, פחות תנועה, וכ"ו
למסלולים - בדוק את Best Biking Roads.
לא בדיוק מסכים איתך, שנה שעברה הייתי פעמיים ברביירה הצרפתית, בינואר ובאוגוט, לא זוכר שהחום היה בלתי נסבל ובטוח שבאוגוסט האיזור היה מלא והכל היה פתוח, כבישים מדהימים, הרבה אופנועים הדרך לקניון ורדון מדהימה לאופנוע וכנ"ל רוב הדרכים שם.
בשתי הפעמים שהייתי שם התבאסתי שאני לא עם אופנוע ואמרתי שבטוח אחזור לשם לטיול אופנועים (כנ"ל לגבי היער השחור ).
גורי42 אשמח אם תיצור איתי קשר.

OmerE
03-07-2015, 12:59
לא בדיוק מסכים איתך, שנה שעברה הייתי פעמיים ברביירה הצרפתית, בינואר ובאוגוט, לא זוכר שהחום היה בלתי נסבל ובטוח שבאוגוסט האיזור היה מלא והכל היה פתוח, כבישים מדהימים, הרבה אופנועים הדרך לקניון ורדון מדהימה לאופנוע וכנ"ל רוב הדרכים שם.
בשתי הפעמים שהייתי שם התבאסתי שאני לא עם אופנוע ואמרתי שבטוח אחזור לשם לטיול אופנועים (כנ"ל לגבי היער השחור ).
גורי42 אשמח אם תיצור איתי קשר.

יתכן שאתה צודק, אך זה נראה לי עניין סובייקטיבי. במקרה גם הייתי שם לפני שבוע.

מנסיון באיזור בכל חודשי השנה מחוץ לחורף, המחירים עולים משמעותית בקיץ (יולי-אוגוסט), התפוסה גבוהה, ויש הרבה יותר קרוואנים\תיירים שעסוקים עם הילדים הצורחים ולא עם להמנע מלהוריד אופנועים.

גם מובן שיש שם כבישים טובים באיזור, אך סה"כ זה איזור קטן, וכמות האופציות מוגבלת לטיול ארוך - לכן ציינתי שבעיקרו, להשאר באיזור הריביירה נראה לי יותר כמו טיול עםג€‹ אופנועים, ולא טיול אופנועים. בכל מקרה, to each his own.