מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חוות דעת על דיבוריות uclear

strelok89
27-02-2016, 12:23
המידלנד שלי כבר אוטוטו בת 4 שנים ויש לה כבר בלאי גבוהה מאוד.
ולאחרונה ראיתי אצל ידידה שלי uclear שזה נראה פתרון מדהים כי זה פותר אותי ממיקרופון תקוע מקדימה שזה מאוד מציק לי בעיקר כשיש קסדה נפתחת.

למשהו יש נסיון עם דיבוריות uclear?

Chubby Hubby
27-02-2016, 13:07
אני עם הדיבורית כבר כמה שנים.. עוד לפני שהגיעה לארץ (דגם ה200).
יש משהו ספציפי שאתה רוצה לדעת?
אני מאוד מרוצה ממנה.
כמה דברים שאני כבר יכולה להגיד:
* איכות השמע מצוינת. אמנם האוזניות מעט עבות יותר (גם בגלל המיקרופון שמובנה בהן), אבל האיכות פשוט נפלאה. הרבה יותר טובה מהסקאלה (g4 שניסיתי).
* איכות הדיבור מצוינת. אנשים שדיברתי איתם לא שמעו רעשי רקע. יש לה פונקציה של סינון רעשים. מה שכן, הייתי עם מגן רוח...
* כפתורים גדולים- מאוד מקל, בעיקר למי שרוכב עם כפפות.
* חיבור באמצעות אטב- פשוט מחברים לקסדה, וזהו. לא צריך ברגים ושטויות כמו שיש לסקאלה. זה כן מגיע עם חיבור של קבע, למי שמעוניין.
* חיבור לכל דיבורית אחרת- את זה לא בדקתי.. מה שכן, אני יודעת שאם אתה מחבר לדיבורית זהה, כל דיבורית הופכת למשדר וככה טווח הקליטה גדל.
* אין שליטת בקול, ולי זה ממש לא משנה. בסקאלה זה לא זיהה אותי כמו שצריך וחירפן אותי.

משהו מוזר שקרה לי- כשהייתי עם אייפון זה זיהה את הרינגטון שלי. ברגע שעברתי לגלקסי, הצלצול השתנה לצלצול המובנה של הדיבורית, ועכשיו אני לא יכולה לזהות מי מתקשר (הגדרתי צלצול אישי..).
יכול להיות שזו הגדרה בטלפון. אני יכולה להגיד שחרשתי את האינטרנט ולא מצאתי פתרון- מאוד מעצבן!

אם יש עוד משהו, תשאל. זה מה שהצלחתי לחשוב עליו עד כה.

strelok89
27-02-2016, 13:14
אני עם הדיבורית כבר כמה שנים.. עוד לפני שהגיעה לארץ (דגם ה200).
יש משהו ספציפי שאתה רוצה לדעת?
אני מאוד מרוצה ממנה.
כמה דברים שאני כבר יכולה להגיד:
* איכות השמע מצוינת. אמנם האוזניות מעט עבות יותר (גם בגלל המיקרופון שמובנה בהן), אבל האיכות פשוט נפלאה. הרבה יותר טובה מהסקאלה (g4 שניסיתי).
* איכות הדיבור מצוינת. אנשים שדיברתי איתם לא שמעו רעשי רקע. יש לה פונקציה של סינון רעשים. מה שכן, הייתי עם מגן רוח...
* כפתורים גדולים- מאוד מקל, בעיקר למי שרוכב עם כפפות.
* חיבור באמצעות אטב- פשוט מחברים לקסדה, וזהו. לא צריך ברגים ושטויות כמו שיש לסקאלה. זה כן מגיע עם חיבור של קבע, למי שמעוניין.
* חיבור לכל דיבורית אחרת- את זה לא בדקתי.. מה שכן, אני יודעת שאם אתה מחבר לדיבורית זהה, כל דיבורית הופכת למשדר וככה טווח הקליטה גדל.
* אין שליטת בקול, ולי זה ממש לא משנה. בסקאלה זה לא זיהה אותי כמו שצריך וחירפן אותי.

משהו מוזר שקרה לי- כשהייתי עם אייפון זה זיהה את הרינגטון שלי. ברגע שעברתי לגלקסי, הצלצול השתנה לצלצול המובנה של הדיבורית, ועכשיו אני לא יכולה לזהות מי מתקשר (הגדרתי צלצול אישי..).
יכול להיות שזו הגדרה בטלפון. אני יכולה להגיד שחרשתי את האינטרנט ולא מצאתי פתרון- מאוד מעצבן!

אם יש עוד משהו, תשאל. זה מה שהצלחתי לחשוב עליו עד כה.

תודה רבה על התגובה!

נגיד במהירויות של 140 קסדה סגורה שומעים אותך טוב?
ב 160?
(הצד השני שומע טוב?)

חוסר שליטה קולית מבחינתי זה יתרון ולא חסרון זו אחת הסיבות שכרגע אני עם מידלנד. זה פשוט מחרפן אותי העיניין הזה של הפקודות קוליות

נוסתה עם קסדה פתוחה או נפתחת במצב פתוח? איך זה? שומעים אותך טוב?

מי הנותן שירות בארץ? יש חלפים? איך העמידות בגשם?

Chubby Hubby
27-02-2016, 14:32
מהירות של 140-160????
אני בקושי עוברת את ה90... :)

תמיד כשאני בשיחה במהלך נסיעה אני סוגרת ואוטמת את הקסדה- אם אתה מכיר בקסדת hjc אפשר לסגור את המשקף ואז לתת לו נעילה.
אם אני סתם בנסיעה עירונית במהירות איטית אז הייתי עם משקף פתוח ושמעו. בדרך כלל אני תמיד עם משקף סגור (וזה מוכיח את יעילותו אחרי שאבן נכנסה לי במשקף והוא הציל לי את העין).

לגבי שירות בארץ וחלפים- קניתי אותה בחו"ל בלי אחריות אז מעולם לא התעמקתי בנושא. כבר כמעט 4 שנים בלי תקלות טפוטפוטפו.

עמידות בגשם- רכבתי במבול. רכבתי בברד. רכבתי בגשמים שהם שווה ערך לשים את הדיבורית בכוס מים.
עמדה בזה בגבורה.

אצלי הדיבורית היא יותר למוזיקה וניווט. אני מעדיפה שלא לדבר במהלך רכיבה...

strelok89
27-02-2016, 16:08
אצלי הדיבורית לתקשורת בקבוצות רכיבה . שיחות טלפון (חייב להיות זמין לצערי)
ואני משייט 110 קמש בכיף והרבה פעמים במסלול סגור מדבר עם אבא שלי ואישתי במהירויות גבוהות של 160 גם.

כרגע המידלנד עומדת בכל זה מעולה אבל חושב לשנות כיוון ולהעיף את המיקרופון שתקוע לי מקדימה

strelok89
03-03-2016, 21:07
קצת עידכונים. ביררתי והיבואן בארץ זה אופנוסנטר, נשמעים אחלה חברה בטלפון.

עכשיו רק רוצה עוד קצת חוודים לפני קנייה.

Sent from my Windows phone

duadi
08-03-2016, 00:19
האמת שגם אני בדרך לקנות אחת בקרוב. נשמעת אחלה עסקה.
מה שמפחיד אותי זה איך ישמעו אותי אם אני עם קסדה נפתחת, זה באמת עובד בלי מקרופון "בום"?
אשמח לדעת אם מישהו פה התנסה עם הדיבורית הזו על קסדה נפתחת/חצי.

האם יש אפשרות להתקין את הדיבורית עצמה עם דבק דו צדדי? או רק עם הקליפס? לא בא לי להרוס את הקסדה.

strelok89
08-03-2016, 08:36
עובדת בלי בום ועם קסדה נפתחת אבל לפי תשובה רשמית מהיצרן דורשת רמקולים pro שזה עוד 50 יורו לפני משלוח כדי לעבוד טוב במהירויות גבוהות של 120-140 בצורה טובה.

אני קיבלתי ואוצ'ר הנחה של 50% למוצרי סקאלה דרך חבר וקניתי ערכה זוגית של פאק טאלק בסוף

alexsupreme
08-03-2016, 11:02
עובדת בלי בום ועם קסדה נפתחת אבל לפי תשובה רשמית מהיצרן דורשת רמקולים pro שזה עוד 50 יורו לפני משלוח כדי לעבוד טוב במהירויות גבוהות של 120-140 בצורה טובה.

אני קיבלתי ואוצ'ר הנחה של 50% למוצרי סקאלה דרך חבר וקניתי ערכה זוגית של פאק טאלק בסוף

אחחח איפה משיגים חברים כאלה? (;

duadi
08-03-2016, 16:19

באסה איתך.. חשבתי תתן חווד נוספת
תתחדש!!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk