מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שיט! אחרי שנתיים של שימוש זהיר, נפלה הקסדה ונהיה מעין חור, יש איך לטשטש?!

UnKnOwN
02-07-2015, 15:18
שלום, אחרי שימוש של שנתיים בקסדה בשיא הזהירות (תמיד בכיסוי ברגע שיורדת מהראש) היא נפלה לי כי הנחתי אותה ברוב טיפשותי על האופנוע.

הקסדה היא SHOE QUEST לבנה, יש איך לטשטש את הנזק? ממש כל הציפוי שלה ירד במקום הפגיעה.

מדבקה סתמית לא בא לי להדביק.

בנתיים חשבתי למרוח על החור לק שקוף של ציפורניים.

מצורפת תמונה:

http://imagizer.imageshack.us/a/img661/9882/DYQFGS.jpg

doutsh
02-07-2015, 16:28
לא יודע מאיזה גובה בדיוק היא נפלה ועל מה, אבל קח בחשבון שנזק חיצוני יכול להעיד על נזק פנימי.
גם ככה מומלץ להחליף קסדה אחרי שנתיים של שימוש.
לדעתי הגיע הזמן לקסדה חדשה.

Vaderom
02-07-2015, 16:42
לא יודע מאיזה גובה בדיוק היא נפלה ועל מה, אבל קח בחשבון שנזק חיצוני יכול להעיד על נזק פנימי.

אתה אמיתי? אתה מחליף קסדה יקרה ואיכותית כל שנתיים? מקנה בך חביבי..

ducati boy
02-07-2015, 16:43

גם לי יש shoei qwest שקניתי בתחילת 2011 הקסדה נפלה פעמיים מהאופנוע, קראתי פעם שאין נזק לקסדה שנפלה מגובה של מטר שניים או שלוש(מבחן בחול),
מה אתם אומרים? טס ליוון אוטוטו ושוקל להחליף גם מפאת הזמן של הקסדה.

matan27
02-07-2015, 22:14
יש את האסכולה שחושבת שכולם עובדים עליהם- קסדה קונים פעם בחיים. נפלה/תאונה/בלאי..הכל בסדר- היצרנים שקרנים.
יש את האסכולה שמקשיבה ליצרן- כלומר התאריך שבו הקסדה יוצרה הוא קריטי, כיוון שכעבור 5 שנים בממוצע היא צריכה לרדת מהראש. כנ"ל חבטה חזקה/תאונה/נפילה.
ההסבר הפשוט הוא שהחומרים שאשכרה מגנים על הראש מתבלים עם הזמן ויכולת הספיגה שלהם נעלמת.

אני מאלה שמקשיבים ליצרן, ובלי קשר כל כמה זמן אוהב להוסיף קסדה לאוסף.

לעניין הקווסט- הייתי שוקל לקנות קסדה חדשה בקרוב, הראש הוא חלק חשוב מאוד בגוף. חבל לחסוך עליו.

Roigross
02-07-2015, 23:47
נפלתם על הראש יש לו את הקסדה בסך הכל שנתיים! חוץ מזה יש לה בסך הכל סריטה קטנה היא נפלה מהכיסא לא ממגדל האמפיירסטייט.

לק לבן בהחלט יכול לעבוד.

JohnnyDee
02-07-2015, 23:58
רגע, אתה רוצה להגיד שהיא נפלה לך ממטר וחצי גובה וקיבלה כזאת מכה שרואים את ה"קלקר" שבפנים?
הסקורפיון שלי נפלה לפחות כמה פעמים מהאופנוע או מהיד שלי וחוץ משריטות קטנות שום צלקות.

UnKnOwN
03-07-2015, 03:59
נפלה מהמושב של xmax, לא גבוה במיוחד, פשוט נחתה ישירות על אבן.
לא רואים את הקלקר, אלא את הפיברגלס שמתחת לשכבות צבע ולכה.

כנראה אלך לי על לק לבן כל שהוא...

יש המלצות ללקים/מישהיא שעושה בניה טוב? ;)

Sniper434
03-07-2015, 04:10
לך על loreal ואל תסחף..... או שתחסוך את המבוכה ותזמין כזה http://m.ebay.com/itm/141338698774?nav=SEARCH

ItayK
04-07-2015, 10:28
אני הייתי הולך על מדבקת כדור כזאת. לא צריך להיסחף עם לק

Sent from my iPhone

rnnd
04-07-2015, 14:06
מציע לא לזלזל בקסדה שנפלה ולבדוק את הבעיה ,אני אישית מחליף קסדה כל 5 שנים ורוכב עם קסדה איכותית .
גם הקסדה שלי נפלה פעמיים לפחות והיו רק שריטות .
כמו שאמר מישהו לפני , הראש שלי שווה קצת יותר והתיקונים באזור הזה קשים מאוד
אז פחות להסתכל על הכסף ויותר על הבטיחות

ItayK
04-07-2015, 14:09
רננד (האייפון רוצה לתקן לאננס) יש אנשים שאין להם אינסוף כסף. אם זו רק שריטה על הצבע, זה לא אומר שהקסדה גמורה.

Sent from my iPhone

Aprilia
05-07-2015, 20:02
תתחדש על המכה ותתגבר, חבל על סערת הרגשות שאתה גורם לעצמך.

uriar
06-07-2015, 09:06
אם זו הייתה הקסדה שלי - הייתי מחליף אופנוע.:cool:
החור נוצר בספויילר של הקסדה. אם היא הייתה פוגעת ברצפה במקום אחר אין סיכוי שהיה נוצר כזה חור. הספויילר הוא תוספת מעל למעטפת ולכן לא להחליף ולא בטיח.
אתה יכול לנסות למלא את החור באיזה חומר ולשייף או אפילו ללכת לבעל מקצוע שיעשה את זה, רק תבדוק שהחומר שאתה שם לא ישפיע לרעה על הקסדה (יש חומרים ממיסים וכו').