מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : איזה אופנוע מתאים לי?

yossim
07-03-2016, 10:05
שלום,

אני מקווה שזה המקום הנכון לשאול ואם לא אודה למנהל הפרום שיעביר את הפוסט למקום הנכון.

אני בן 35 והוצאתי עכשיו רישיון A1.
הפעם האחרונה שרכבתי היה מגיל 16-21 על 50 X :rolleyes:. הג'וק חזר לראש ואני מעוניין לחזור לעיניינים.
אני מחפש אופנוע שיתאים לי לנסעות הביתה ועבודה, ראש העין - תל אביב ומידי פעם רכיבה בשטח אבל ממש בקטנה.
מתלבט בין drz400sm ל wr450sm.
לפי הנתונים אפשר להבין ש WR של ימאהה הרבה יותר חזק אבל בכל זאת אשמח לחוות דעת.

בנוסף, אם יש המלצות לדגמים אחרים אשמח לשמוע.

תודה רבה!

yossim
07-03-2016, 18:28
למה לא עונים לי?

nihrider
07-03-2016, 18:35
אולי כותרת לא משהו?
נגיד אם היית כותב "מתלבט בין drz400sm ל wr450sm" אז כל מי שהיה לו מה להגיד בנושא היה נכנס?
אולי גם בגלל שהתחלף לפול גז אנשים לא התאפסו עדיין על הפורום.
גם לא חיכית הרבה זמן להתייחסות. אתה חושב שאנשים כל היום בפורום? נכנסים בערב בעיקר.

yossim
07-03-2016, 20:48
צודק! תודה רבה אני אמתין.

doutsh
08-03-2016, 09:44
לא ידעתי שהWR450sm נמכר בארץ, אבל בכל מקרה מדובר באופנוע מקצועי שלא מיועד לנסיעה בכביש ולכן אתה כבר יכול להוציא אותו מהמשוואה.

אם אתה מחפש אופנוע בעיקר לכביש, למה לא ללכת יותר לכיוון הכביש?
בהנחה שבפעם ב בקטנה שתרד לשטח זה לא יהיה לסינגלים צפופים אלא יותר לטיולים ושבילים, חבל ללכת על הDRZ שהוא לא באמת נוח בכביש.
אם כבר הייתי הולך על DR650 או אפילו על איזה וי-סטרום או משהו בסגנון, למרות ששם אנחנו כבר מתרחקים מהשטח ואני לא ממש בקיא באופנועים בקטגוריה הזו.
עוד משתנה מאד חשוב כאן הוא התקציב...

yossim
08-03-2016, 13:17
תודה רבה על ההתייחסות.
מהתשובה שלך אפשר להבין שאי אפשר להנות משני העולמות יחד?
רציתי משהו שאוכל לרדת איתו בסופי שבוע לשטח אבל ממש בקטנה, לא מחפש יותר מידי הרפתקאות כרגע.
עוד לא המציאו את החיה הזו? בשביל מה המציאו את המושג סופרמוטו? לא בשביל זה?

shaig
08-03-2016, 14:07
תודה רבה על ההתייחסות.
מהתשובה שלך אפשר להבין שאי אפשר להנות משני העולמות יחד?
רציתי משהו שאוכל לרדת איתו בסופי שבוע לשטח אבל ממש בקטנה, לא מחפש יותר מידי הרפתקאות כרגע.
עוד לא המציאו את החיה הזו? בשביל מה המציאו את המושג סופרמוטו? לא בשביל זה?
סופרמוטו זה למי שאוהב להשתולל במגרשי חניה.
אתה מחפש דו"ש עם יכולות שטח טובות, שמסוגל לעמוד בקצב של כביש 5.
בקטגוריה הזאת יש לך את ה-ימאהה dr, xt הונדה, ימאהה טנרה. שהם מקום טוב באמצע בין שטח לכביש. ואפשר בהחלט להנות מ2 העולמות.
אופנועי 250/450 שהם יותר קלילים בשטח, כמו הwr, או הcrf, או drz, פחות מתאימים ככלי יומיומי לנסיעות בינעירוניות. גם מבחינת יציבות על הכביש וגם מבחינת טיפולים וקילומטרז'. לא שזה לא אפשרי, פשוט פחות מומלץ.

yossim
08-03-2016, 17:42
סופרמוטו זה למי שאוהב להשתולל במגרשי חניה.
אתה מחפש דו"ש עם יכולות שטח טובות, שמסוגל לעמוד בקצב של כביש 5.
בקטגוריה הזאת יש לך את ה-ימאהה dr, xt הונדה, ימאהה טנרה. שהם מקום טוב באמצע בין שטח לכביש. ואפשר בהחלט להנות מ2 העולמות.
אופנועי 250/450 שהם יותר קלילים בשטח, כמו הwr, או הcrf, או drz, פחות מתאימים ככלי יומיומי לנסיעות בינעירוניות. גם מבחינת יציבות על הכביש וגם מבחינת טיפולים וקילומטרז'. לא שזה לא אפשרי, פשוט פחות מומלץ.

היי תודה רבה!
אין לי בעיה של תקציב מחפש כלי חדש.
על מה הייתם הולכים?

shaig
08-03-2016, 17:49
לדעתי ימאהה טנרה תפור עליך.

הפלג הצפוני
12-03-2016, 07:23
תעשה סיבוב על דרווז.
יש לו מושב צר יחסית לטנרה אך זוהי חייה קלת רגליים ועמידה למדי.
בעיר או מחוצה לה הוא יתקל מכשולים בקלות.

JohnnyDee
12-03-2016, 15:36
רק זורק הצעה..
מה עם wr250r\x ?
עושה את כל מה שאמרת.. ובהנאה.
ביטוח מוזל ב-1000 שקל לעומת שאר הדגמים שציינת.
אמין.
יפני.