מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לארגזיי צד וארגז אחורי?

refael
28-05-2015, 02:41
שלום אני מעוניין לרכוש ארגזים לאופנע אדוונצר (honda cb 500x) .
חשוב לי שהם היו איכותים ובצדדים יכנס בכל אחד מהם לפחות קסדה מלאה אחת.. אשמח אם תתנו לי המלצות למקום שעושה זאת במחיר טוב.
ולמי שיש הערכה כמה זה יעלה לי לקנות זוג ארגזים כאלה או אפילו שלישה עם אחד מאחור
נ.ב
כוללל סבל .

rnnd
28-05-2015, 07:17
ארגזים זה עולם רחב ומגוון יש ארגזים של קאפה בכל מיני צורות ועלויות givi מאוד טובים אך קצת יותר יקרים ויש עוד סוגים רבים בכל מה שקשור לקסדות זה עניין של נפח הארגז
תבדוק באבנוע ,כלבוטקס, יש ארגזים עם פתיחה מהירה כלפי מעלה שעולים יותר וכ"ו .
נ.ב גם ליבואן י ארגזים אך בד"כ עלויות גבוהות

snirw
28-05-2015, 11:53
1. ארגז צד שאפשר להכניס בו קסדה זה ארגז דיי גדול, אם יש לך נסיעות בעיר הוא יסרבל לך את הנסיעה.
2. אל תקנה את הארגזים מהונדה לי יש והם מאכזבים מאוד, בדיאבד הייתי קונה givi .
3. תתכונן להוצאה כספית גדולה גם מהיבואן וגם דרך אייבי זה יוצא יקר!!!

בתור אחד שיש לו 3 ארגזים הארגזי צד שלי 29 ליטר ולא עוברים את רוחב הכידון ככה שזה דיי נוח ולא מפריע לי להתשחל ובארגז האחורי 39 ליטר יש מקום לקסדה ומעיל עם מגון גב רך.

אסRף
28-05-2015, 12:15
1. ארגז צד שאפשר להכניס בו קסדה זה ארגז דיי גדול, אם יש לך נסיעות בעיר הוא יסרבל לך את הנסיעה.
2. אל תקנה את הארגזים מהונדה לי יש והם מאכזבים מאוד, בדיאבד הייתי קונה givi .
3. תתכונן להוצאה כספית גדולה גם מהיבואן וגם דרך אייבי זה יוצא יקר!!!

בתור אחד שיש לו 3 ארגזים הארגזי צד שלי 29 ליטר ולא עוברים את רוחב הכידון ככה שזה דיי נוח ולא מפריע לי להתשחל ובארגז האחורי 39 ליטר יש מקום לקסדה ומעיל עם מגון גב רך.

מצד אחד אתה אומר שאתה מאוכזב
מצד שני אתה אומר שהצדדים נוחים והעליון גדול מספיק
אז למה לא לקנות מהונדה?

snirw
28-05-2015, 16:08
כנראה לא הייתי ברור, ציינתי את המידות על מנת שיבין ואם ירצה ארגזי צד יותר גדולים הוא יהיה רחב, וארגז אחורי נורמלי יכול להכניס בכייף קסדה +. אני מאוכזב מהארגזים בגלל שבאחורי היה לי פעמיים פאק בצילינדר פעם השתחררה שן מאפשרת לא נעילה פתיחה.
פעם שנייה השתחרר כל הצילנדיר החוצה וגם בארגז צד אחד השתחרר לי אום בצורת אומגה שמקבע את הידית. האופנוע והארגזים חדשים יחסית רוכב עליו שנה וקצת ודברים כאלו לא אמורים לקרות. אני יציין שבכל התקלות היבואן טיפל בי מעולה ומהר. בנוסף הפלסטיק של ארגזי הצד יחסית רך. הייתי מצפה שבסכום ששילמתי אני יקבל יותר תמורה.