מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מילים כנות על אתר 'ווילז'

Smi1ey
03-07-2015, 20:47
אני אכתוב את ה-2 סנט שלי, וגם אני רוצה להתוודות.
אני אהייה הכי כנה ואמיתי כי רק לחלק חיוכים לא בידיוק יעזרו להחזיר עטרה ליושנה (מדבר על אותם שקשה להם להוציא את המחשבות על ווילז החוצה). מישהו צריך לעשות שינוי פאזה.

'KKatkov' היקר העיז לפתוח לפני מס' ימים את מה שאחרים חשבו וחושבים על אתר 'ווילז' ועוד המשיכו אותו אחרים...

אבל אדבר על משהו קצת אחר ויותר קריטי לעיתונות הדו-גלגלית בישראל...
'ווילז' לא מהווה חלופה ל'פול גז' ז"ל, 'ווילז' כפי שממתגים אותו הוא אתר שמתאים לחובבי אופנועים ברמה המתקדמת יותר ופחות 'כללי' כמו 'פול גז' ז"ל.
משום מה הוא ממותג גם כחלופה ראוייה לפול גז וזה לא נכון.
גם האישים שהיו בפול גז היו מגוונים מ'אבי פרידמן' חובב הקפה רייסרים' דרך 'יצחק עזרא' על הסופר-ספורטים ועד 'בועז בר' על הקטנועים.
'פול גז' ז"ל כתבה על הכל מהכל.

ולמה אני אומר את כל זה?
הנה דוגמא טרייה: במקום להוציא כתבה בסגנון 'הכל על דרגות הרישוי הדו-גלגלי' או 'החלטתם להוציא רישיון? הנה המדריך שיעשה לכם סדר בעניין' - החלטתם להוציא קודם כתבה על החלקות זנב.

בנאדם שרוצה להיכנס לווילז ומנסה למצוא את עצמו בכל האתר - לא מוצא. הוא לא יודע איך לגשת אליו. הוא סה"כ רוצה להוציא רישיון ולקנות קטנוע להתניידות מ-A ל-B.

במקום שווילז תתחיל לבנות תשתיות כמו קווי מים, קווי חשמל, כבישים ובתים לפשוטי העם - היא מתחילה כבר לבנות דירות יוקרה שמעוצבים לפי סגנון.

אז או שהאתר הזה פועל לפי אידיאולוגיית פול גז וממשיך את הקו הכללי שלו (ולוקח בחשבון שלא מזמן ארה"ב, סליחה, עו"ד כלשהו - הפיל פצצת אטום על פול גז) או שפשוט תלך בקו שהיא כרגע וזה אתר מקצועי לרוכבים מנוסים/מתקדמים ותמתג אותו בהתאם.

תבינו שיש לא מעט אנשים שמתוסכלים מהכחדתו של פול גז (ואני נמנה מביניהם, במיוחד מעצם העובדה כי גדלתי עליו) כי הוא היה המגזין האחרון הוותיק שנשאר על פני אדמת ישראל אחרי מגזין מוטו שפשט את הרגל. והמגזין הזה היה רווי במידע מפה ועד הירח. ולא מעט משתמשים ושאר הנפשות עברו דרכו ועשו את טבילותם בעולם הדו-גלגלי.
ניכרת ההשקעה של משתמשים איכותיים באתר.

קורה אחת לכמה זמן שחבר'ה מהפייסבוק שלי שלמדו איתי ביסודי/חטיבה/תיכון/צבא שולחים לי הודעה פרטית בפייסבוק ושואלים אותי איך להוציא רישיון או איזה קטנוע כדאי.
פעם הייתי נותן להם קישורים לפול גז, היום אוטומטית אני מפנה אותם ל'וואלה דו-גלגלי' כי אני יודע שאין להם מה לחפש בווילז.

ואציין עוד משהו, כל המהלך מתחילת כיבוי האורות בפול גז ודרך ההבטחה לאתר משודרג בפייס וכו' ועד פתיחתו של אתר ווילז היה מהלך שגוי.
הציפייה לאתר משודרג התחלפה במכת מוות לפול גז ועלייתו של אתר שבכלל פונה לאוכלוסייה מסויימת בענף.

עצוב אבל העיתונות הדו-גלגלית נוסגת אחורה.

eran-go
03-07-2015, 22:29
בנוגע למשפט האחרון - היא לא נסוגה, אלא משתנה. שינוי איננו מהווה נסיגה.

נראה לי שבעתיד הנראה לעין, תוכל למצוא את מה שאתה מחפש בדוגוגים. סתם תחושת בטן.
www.doogigim.co.il

אני דווקא מוצא את מה שאני מחפש בווילז, שאגב, במתכונתו הנוכחית היה צריך להקרא וויליז... :-)
חסרים דברים שכנראה יצוצו עם הזמן.
כמו שאברהם טל אומר: "הזמן עושה את שלו..."

איללכא... וסובב בגז (קרדיט למר בחור על המשפט האלמותי)

beeaaver
03-07-2015, 22:37
נראה לי שבעתיד הנראה לעין, תוכל למצוא את מה שאתה מחפש בדוגוגים. סתם תחושת בטן
www.doogigim.co.il

תודה על הקישור, לא הכרתי, התווסף למועדפים

orkln
03-07-2015, 22:39
באמת מבאס כמות הידע שנעלמה לה אבל עדין אני חושב שהאתר הזה הוא התחלה נפלאה, לא בונים את רומא ביום אחד ואני מאמין שהמידע והאופי של האתר יחזרו לאט לאט שבת שלום :)

Smi1ey
03-07-2015, 23:07
בנוגע למשפט האחרון - היא לא נסוגה, אלא משתנה. שינוי איננו מהווה נסיגה.

נראה לי שבעתיד הנראה לעין, תוכל למצוא את מה שאתה מחפש בדוגוגים. סתם תחושת בטן.
www.doogigim.co.il

אני דווקא מוצא את מה שאני מחפש בווילז, שאגב, במתכונתו הנוכחית היה צריך להקרא וויליז... :-)
חסרים דברים שכנראה יצוצו עם הזמן.
כמו שאברהם טל אומר: "הזמן עושה את שלו..."

איללכא... וסובב בגז (קרדיט למר בחור על המשפט האלמותי)

מבחני דרכים של קטנועים בדו"גיגים...? לרגע האמנתי.
ושוב, הוא נסוג, כי תמיד יוצאים ונכנסים עוד רוכבים לכן חייב להיות לפחות אתר אחד בישראל שידבר ויעשה על הכל מהכל.
ווילז במתכונתו הנוכחית הוא אתר שמדבר אל אוכלוסייה מסויימת.

Mמהר
03-07-2015, 23:10
קצת חוליגאניזים לא הרג אף אחד

קסד
03-07-2015, 23:56
אני מציע להנעלה לתת במה למקטרגים ולמבקרים בתצורת כתבה או אפילו טור אישי.
אחרי הכל ווילז הוא עיתון של העם למען העם. מה לא ככה?

מקלדת לכל רוכב!

alexsupreme
04-07-2015, 00:13
אני לא חושב שלחברים שמחפשים דרך להגיע מ-a ל-b יש מה לחפש באתר.
וויליז זה יותר כמו בלוג של קבוצת רוכבים שעושים כיף ואני בטוח שיש פה כאלה שמחפשים בדיוק את זה.

אם אתה רמשהו רציני ועמוק, יש לא מעט אתרים בחול שעושים עבודה לא רעה בכלל.

nihrider
04-07-2015, 00:22
נראה לי שאתם מגזימים קצת.

רוב הכתבות שפורסמו בווילז הן כלליות לגמרי ורק מיעוט הן בסגנון של ההחלקה.
רק הוסיפו קצת פלפל למרק, לא החליפו את כל המרק במרק פלפל.

ItayK
04-07-2015, 08:41
סמיילי אני חושב שאתה (ואני) עוד בשוק של ההתחלה. בגלל שהאתר חדש הרוכבים ה״פשוטים״ לא נכנסים ולא מכירים. מי שנמצא פה הוא חבר פולגז וותיק וקהל יעד לכתבות על החלקות. צריך לקדם את האתר בקרב אותם רוכבים חדשים וכך תבוא הדרישה לכתבות בהתאם

Sent from my iPhone

Smi1ey
04-07-2015, 18:40
אם ווילז' לא תמלא את החלל הריק הזה - כנראה שיוקם מגזין חדש כלשהו מתישהו שיתן מענה.
ווילז' יכול יותר לדבר לרוכבים וותיקים/מנוסים/מתקדמים אבל לרוכבים מתחילים - ממש לא.

ronen_sch
04-07-2015, 19:23
אנחנו עדיין ב 100 ימי חסד לראות לאן נושבת הרוח, האם הוא נושב ברוח ההמשך או ברוח חדשנית.
פולגז פנה גם לקהל צעיר , גם לקהל בתחלת דרכו וגם לקהל בעל ניסיון, וויליז רק התרומם לאוויר, אם יקום אתר רק למתחילים לא יהיו שם וותיקים שיענו ויעזרו.
אני מאמין שבסופו של דבר האתר הזה ימצא את הקהל הנכון לו, ואם כמו שאתה אומר יהיה צורך לאתר אחר אני ונראה שגם אחרים יברכו את העשיה.
אמנם אנו שוק קטן אבל תמיד נחמד לדעת שיש עוד תוכן בעברית.

droravr
04-07-2015, 19:33
נראה לי שקצת לקחת את זה קשה מדי. נכון, איבדנו הרבה מידע שהיה באתר הישן אבל בתקווה שחלקו ישוב. בסוף מה שעשה את "פול-גז" הוא הקהילה וההירתמות של הרבה אנשים לעזור. אני מאמין שעם הזמן נחזור לראות כתבות יותר עמוקות, סיקורי השוואה ועוד אבל חשוב מאוד לכולנו לשנס מתניים, לנשום עמוק ולהתאזר בסבלנות.

אני אישית מאמין שעם מאמץ, סבלנות ורצון טוב Wheelz יצליח להגיע למה שהיה פעם פול-גז ואף לעקוף אותו, אין מה להספיד שום דבר עדיין.

ובנימה זו, תחזירו לנו כבר את פורום הציוד! אני מבין שמתכננים משהו גדול, מדהים שישאיר את כולנו פעורי פה אבל בינתיים אין לא פורום ציוד ולא שלל פורומים שפשוט נעלמו :(

אגב, זה אולי הזמן לגייס קצת "דם חדש" למערכת.

Oznik
04-07-2015, 22:30
סמיילי, בסופו של היום - אף אחד לא מחייב אותך להכנס לאתר ולהיות שותף.
אתה לא משלם כסף על מוצר אלא משתמש במידע המוצג כאן בזמנך החופשי, תמורה? אף אחד לא חייב לי לך או לכל הגולשים כאן שום דבר, הם עושים את מה שהם יודעים בצורה הכי טובה כדי לפרנס את עצמם ולתת לקהילת האופנוענים בית בישראל.

ולכן אולי הפוסט היה הרבה יותר הגיוני אם היית מעלה רשימת שיפורים/שינויים שאתה רואה לנכון שכדאי לעשות, ככה אולי יהיה מישהו שיקשיב לך ברצינות כמו שאתה רוצה.

shaig
04-07-2015, 23:38
אויש סמיילי, תנוח.
סופסוף קמו אנשים וניערו את העובש שצמח בפולגז,
כותבים קצת יותר בקלילות על נושאים קצת יותר מגניבים, (לי זה אפילו קצת מזכיר את הכתבות של פולגז בתחילת הדרך, שעוד היו מרכיבים בובות מין בסדומערד).
נו ויש אפילו מטורף אחד שלא רוכב עם חליפה, מי ישמע? כאילו לא 90% מהרוכבים עם גופיה וקרוקס. ואם איזה ילד מחפש רול מודל גרוע, יש מספיק בכל מקום.
כל כך חסר לך מבחני השוואה בין קטנועים שנראים ונוסעים אותו הדבר? אל תדאג, אני בטוח שעוד יתפנה הזמן והמשאבים לערוך גם כאלה.

קסד
04-07-2015, 23:48
אני זוכר שהפניתי אחוריים לשוטר מקרטון.
אבל לא צילמתי והעיליתי.
זה נחשב?

ItayK
04-07-2015, 23:50
No pics no..... איפה הסמיילים שעשו על זה הפגנה בפולגז? להחזיר עטרה ליושנה!

Smi1ey
05-07-2015, 00:16
אויש סמיילי, תנוח.
סופסוף קמו אנשים וניערו את העובש שצמח בפולגז,
כותבים קצת יותר בקלילות על נושאים קצת יותר מגניבים, (לי זה אפילו קצת מזכיר את הכתבות של פולגז בתחילת הדרך, שעוד היו מרכיבים בובות מין בסדומערד).
נו ויש אפילו מטורף אחד שלא רוכב עם חליפה, מי ישמע? כאילו לא 90% מהרוכבים עם גופיה וקרוקס. ואם איזה ילד מחפש רול מודל גרוע, יש מספיק בכל מקום.
כל כך חסר לך מבחני השוואה בין קטנועים שנראים ונוסעים אותו הדבר? אל תדאג, אני בטוח שעוד יתפנה הזמן והמשאבים לערוך גם כאלה.

על זה אני מדבר. בידיוק.
"...שנראים ונוסעים אותו דבר". ווילז מדבר אליך. למשל.

אני מעוניין שווילז ידבר על הכל מהכל כמו שפול גז עשתה.
כפי שנראה עד כה מכוונים את האתר למקום אחר.
בשבילי זה סבבה, בשביל אנשים שרוצים להצטרף אין להם מה לחפש פה וכתוצאה מכך מגלים גם פחות התעניינות בתחום.

Mמהר
05-07-2015, 01:03
אופנוענים לא מאבדים עניין בתחום בגלל שאתר שעוסק בתחום שינה כיוון.

וגם אם כן למי אכפת? שיהיו פחות אופנוענים ,מה זה משנה?

Kenderkin
05-07-2015, 11:02
אכן דוגיגים הוא הבית החדש מבחינתי לקריאה על אופנועים.
סורי, ווילז מייצר עיתונות לא מחייבת, שאין בה איזו אג'נדה ולי זה מפריע.
אז בין מבחנים רדודים וטורים אישיים מבזים אין פה הרבה מידע.

הפורום עדיין נחמד, בעיקר כי הוא נתמך ע"י TapaTalk אבל אם פורום 8 היה נתמך כנראה שהייתי מבלה שם יותר.

מיכאל סמטנוב
05-07-2015, 11:11
נראה לי שקצת לקחת את זה קשה מדי. נכון, איבדנו הרבה מידע שהיה באתר הישן אבל בתקווה שחלקו ישוב. בסוף מה שעשה את "פול-גז" הוא הקהילה וההירתמות של הרבה אנשים לעזור. אני מאמין שעם הזמן נחזור לראות כתבות יותר עמוקות, סיקורי השוואה ועוד אבל חשוב מאוד לכולנו לשנס מתניים, לנשום עמוק ולהתאזר בסבלנות.

אני אישית מאמין שעם מאמץ, סבלנות ורצון טוב Wheelz יצליח להגיע למה שהיה פעם פול-גז ואף לעקוף אותו, אין מה להספיד שום דבר עדיין.

ובנימה זו, תחזירו לנו כבר את פורום הציוד! אני מבין שמתכננים משהו גדול, מדהים שישאיר את כולנו פעורי פה אבל בינתיים אין לא פורום ציוד ולא שלל פורומים שפשוט נעלמו :(

אגב, זה אולי הזמן לגייס קצת "דם חדש" למערכת.

יש ביקוש לפורום ציוד? אני ניהלתי אותו וכשנפתח האתר החדש לא הרגשנו צורך להחזיר אותו לשימוש היות ולא הייתה בו תנועה גדולה. לראיה רוב ביקורות הציוד היו בעיקר מ4-5 איש בלבד
מה מונע ממך לשאול שאלה בנושא ציוד בפורום הכללי?

KKatkov
05-07-2015, 11:12
אופנוענים באמת לא מאבדים עניין בתחום, כחי האתר שינה כיוון. הם מאבדים עניין באתר.
מעבר לזה, בניגוד גמור למה שחלק לא קטן מחברי פולגז חשבו - רוב האופנוענים בכלל לא גולשים בפורומים של אופנועים. הם עובדים, רוכבים ושותים בירה עם חברים. למי יש זמן לכתוב את אותם דברים, פעם אחרי פעם, בפורומים? רק לעובדי הייטק משועממים.

sweet bamba
05-07-2015, 11:46
יש ביקוש. בהחלט. הסקירות שם היו נהדרות. כן, הייתה מעט תנועה שם, אבל זה היה מקור נהדר למידע. שם נחשפתי למותג הלד - והנה, רוכב עם האייר סטרים 2 היום.

כנ"ל על ג'ינס הרכיבה של רוויט. ועוד ועוד.

robif
05-07-2015, 12:14
אכן דוגיגים הוא הבית החדש מבחינתי לקריאה על אופנועים.
סורי, ווילז מייצר עיתונות לא מחייבת, שאין בה איזו אג'נדה ולי זה מפריע.
אז בין מבחנים רדודים וטורים אישיים מבזים אין פה הרבה מידע.

הפורום עדיין נחמד, בעיקר כי הוא נתמך ע"י TapaTalk אבל אם פורום 8 היה נתמך כנראה שהייתי מבלה שם יותר.
אתם כולכם צודקים,לטעמי האתר עדין חדש וכך גם חלק מאנשי מערכת.
תנו עוד כמה "ימי" חסד אני מאמין ,וגם מקווה שהאתר ישתפר.

droravr
05-07-2015, 14:37
יש ביקוש לפורום ציוד? אני ניהלתי אותו וכשנפתח האתר החדש לא הרגשנו צורך להחזיר אותו לשימוש היות ולא הייתה בו תנועה גדולה. לראיה רוב ביקורות הציוד היו בעיקר מ4-5 איש בלבד
מה מונע ממך לשאול שאלה בנושא ציוד בפורום הכללי?
אני הייתי אחד מאותם 4-5 ככל הנראה... שום דבר לא מונע ממני פשוט אנשים תמיד שאלו שאלות זהות ואז היה את פורום ציוד שסייע להם להחליט...

אני בכלל לא מדבר על כל מה שהיה שם ונעלם יחד עם שאר הדברים בתהום הנשייה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

מיכאל סמטנוב
05-07-2015, 14:40
לענות על שאלו היו הרבה שענו, להעלות סקירות - בקושי עלו סקירות
וכן זה מבאס שהסקירות נעלמו אבל אין שום סיבה שלא יעלו בהמשך מחדש בתור כתבות סקירות ציוד
סוויט במבה אני שמח מאוד שאתה רוכב עם הכפפות האלה בעקבות המלצה שלי - זאת הייתה המטרה
אם ההמלצה היתה עולה בצורת כתבה אני חושב שעדיין היית נהנה ממנה, בלי הפורמט של הפורום :)

shay-p
05-07-2015, 14:43
נראה לי שאתם מגזימים קצת.

רוב הכתבות שפורסמו בווילז הן כלליות לגמרי ורק מיעוט הן בסגנון של ההחלקה.
רק הוסיפו קצת פלפל למרק, לא החליפו את כל המרק במרק פלפל.

מסכים, והאמת נראה שמערכת האתר עובדת נון-סטופ ומשתדלת לעלות תוכן בכל הזדמנות.
נכון שיש עוד הרבה נושאים לדבר ולכתוב עליהם, אך גם זה יגיע.

כמו כן מסכים עם סמיילי שיש כתבות שהן בסיסיות ונותנות מענה לכל אותם רוכבים מתחילים, שיכולות למשוך את קהל הרוכבים הצעירים להכיר את האתר.
לכן יש לתת התייחסות גם לכתבות אלו.

עד כה אני אישית מרוצה מהאתר החדש ומהתוכן שמפורסם בו.

רוכב על 2
05-07-2015, 16:43
וכן זה מבאס שהסקירות נעלמו אבל אין שום סיבה שלא יעלו בהמשך מחדש בתור כתבות סקירות ציוד
סוויט במבה אני שמח מאוד שאתה רוכב עם הכפפות האלה בעקבות המלצה שלי - זאת הייתה המטרה
אם ההמלצה היתה עולה בצורת כתבה אני חושב שעדיין היית נהנה ממנה, בלי הפורמט של הפורום :)

פורום הציוד חסר מאד. אולי לא הייתה בו תנועה גדולה אבל כשרצית משהו, היה קל מאד למצוא אותו.
לדוגמה, מאז שהאתר הזה עלה לאוויר כבר 3 פעמים נשאלה שאלה לגבי הכנסת קסדה לארץ.
הפורום גם כלל אתרי ציוד מחו"ל, וגם רשמים אישיים של אנשים.

כנ"ל לגבי פורום הקנייה והמכירה. לא ברור לי למה זה ירד.

חוץ מזה בהתייחסות יותר כללית, אני מסכים עם סמיילי שכנראה התחושה של חברי המערכת היא של להמשיך מהמקום שבו פולגז נסגר, וזו תחושה מוטעית, מכיוון שבכל יום יש מתעניינים נוספים שלא ימצאו את מקומם כאן , וחבל.
אולי כדאי לשלב גם כתבות שפונות לקהל יעד חדש.

Zvika
05-07-2015, 21:03
אני מתחבר לתגובה של אביעד בת'רד המקביל על הסליידים בכמה נקודות שרלוונטיות לכאן.

בניגוד לעבר, היום הרשת מפוצצת בתכנים בכל מה שקשור לאופנועים ואופנוענות. בעיקר בתוכן מחו"ל שנגיש ברשת, אבל גם כאן בארץ.

גם אני -כמו רבים אחרים- מבכה את מותו של פולגז ואני יכול להבין מאיפה מגיע פוסט הפתיחה של השירשור הזה.
גם אני -כמו רבים אחרים- למדתי הרבה מאד מפולגז. הייתי יושב שעות על גבי שעות, בעיקר בלילות, וקורא בשקיקה. טורים, מבחני דרכים, השוואות, חוו"ד, כמובן פורום משקיענים הזכור לטוב, וכן גם שירשורים אלמותיים באוף-טופיק.

יום אחד פתאום ללא שום הודעה מוקדמת וללא שנתכונן, ננסה לשמור חומרים, ננסה לחפש חלופות, נסגר הגולל על הפורום. פורום שהיה חלק בלתי נפרד מהיומיום, פורום ששרצנו בו זמן לא מבוטל. אז זה לא כ"כ נעים שאומרים לנו "פולגז מת זדיינו יש משהו אחר וזהו". אנחנו כן מנסים "להלביש" את הפולגז המת על מה שקם לנו קם וזה לא עוזר שאומרים שזה משהו אחר. זה כמו שהיית חולה על הצורה של מישהי שזרקה אותך ואתה "מחפש אותה" אצל אחרות.

אז יש מצב שיחלוף זמן, הפורום יתעבה, יתרחב ויגדל וימצא את הקטע שלו. זה כרגע בהתהוות ואני כן רוצה להודות ולהעריך את אביעד שהוא כן קשוב וכן עם האצבע על הדופק לבחון את הלכי הרוח.

ה tapatalk זה למשל מאחד הדברים הללו. פניתי אליו וביקשתי זאת ולאחר זמן קצר הענין הוטמע. גם הוא הבין שכך יהיה קל ונוח יותר לכתוב בפורום. וכפי ששיערתי גם כמות הכתיבה בפורום עלתה, משום שרוב הכניסות היום לאתרים מתבצעות דרך המכשיר הסלולרי, גוגל אפילו שינו את אלגוריתם הדירוג שלהם בעקבות זאת.

בסופו של דבר צריך גם לזכור ש"אופנועים" או "דו"ג" זה דבר רחב שמכיל בתוכו מגוון גדול של נושאים ועניינים, ולא תמיד אתה פוגע בול בכל הנושאים שיעניינו את כל רוכבי הדו"ג.

ודווקא ענין הסליידים זו דוגמה טובה. אני די משוכנע שאילולא אלסיבוני היה רוכב שם נטול מיגון, כולם היו עפים על זה ונהנים מאד מהעניין השובב הזה שיושב לרובם בפנוכו, ושהם רק הציפו את זה (ועשו את זה במגרש סגור ומבוקר). אז תכל'ס חבל שהנ"ל הסית את הדיון המקורי.

אני בכל מקרה מאמין באנשים, הן היוזרים והן המנהלים, שישכילו לעבור את שלב האבל על פולגז (וסליחה על האובר דרמטיות אבל פסיכולוגית זה מניע זהה) ויתלכדו סביב משהו חדש שעדיין בהתהוות. קצת נאיבי לחשוב שמאפס פתאום תקום מפלצת מידע עם כל מה שהיה לנו אז. שוואיה שוואיה!

ואיללכא...

eran-go
05-07-2015, 23:10
רק כדי לצנן את ההתלהבות - כרגע דוגיגים לא מתכנן להוות אלטרנטיבה לפול גז ז"ל או לווילז שתחיה.
כפי שכתבו החברים במניפסט: עייפנו מכל המבחנים, סקירות, כתבות וכו'. כאן תמצאו בעיקר הגיגים של מיטב הכותבים. נו שווין.

ווילז הוא האלטרנטיבה כרגע ואפילו ברמת המודל העסקי הוא ממשיך דרכו של פול גז.
אני מניח שפלוס מינוס אחרי רכיבת מבחן של מספר חודשים, עם השוואת הטראפיק הקיים לטראפיק בפול גז, המודל העסקי ישפיע על מגוון התכנים.

כמו כן, אנחנו לא מכירים לעומק את הפרטים שמאחורי סגירת פול גז ומה יעלה באוב מבחינת החומרים שהיו בפול גז.
אם כי... משהו קצת מוזר... חלק מהתכנים של פול גז מופיעים בדוגיגים. אני מניח שזה קשור לקניין רוחני או משהו בסגנון....?

nihrider
05-07-2015, 23:30
מה היה המודל העסקי של פול גז?

droravr
05-07-2015, 23:57

סקירות ציוד ככתבות הן על ידי האתר ולא על ידי חברי הפורום, זה בדיוק ההבדל בין להקים קהילה לבין סתם להקים מגזין. ודאי שיש היענות, רבים קראו את הסקירות שהיו בפורום הישן אפילו עם מיעטו לכתוב בו.

(אגב, הסמלון שלך קצת גדול, וקצת מוזר, זה ממש בוהה בך מתוך המסך.

gil
06-07-2015, 19:19
מעבר לעובדה שממש מרגיז (ונקווה שיימצא פתרון) שלא ניתן לגשת לכל (או לפחות רוב) המבחנים הישנים, המתכונת החדשה לטעמי של רכיבת התרשמות (ממש שטחית) ופעם בכמה שבועות מבחן אמיתי מלא, ממש לא מספקת. אני אישית ממש ציפיתי למבחן של יום חמישי וחבל. כנ"ל לגבי מבחני יד שנייה, שהם חשובים מאד.
בשורה התחתונה, ואני יודע שאף אחד לא חייב לאף אחד שום דבר, לצערי, אני די מאוכזב.

matan27
06-07-2015, 19:44
דיי לבכות ולדיי להתלונן.
כבר כמה ימים שעץ הביקורת המטופש והטרחני גדל לו כמו ארגון "בצלם" (ויסלחו לי כל המתחסדים) על זה שהפורום עוסק בתוכן לא ראוי, וחלילה וחס אחד
מאנשי הצוות רכב בלי מעיל. חלאס, הבנו אתם גברים עם מעילים מעור, מכנסיים מעור, כפפות מעור, קסדה מקארבון ומגפיים..ככה אתם רוכבים לעבודה כל
יום וגם לבר בערב, בסדר.

מכאן להמשיך ולהרעיל את הפורום בביקורת. וללכלך על כל צעד שעושים אנשי הצוות זה פוגעני ומיותר. לא טוב לכם? לכו. מי שטרח לקרוא מדוע נחרב פולגז,
אולי יועיל לנגב את הדמעות ולהבין שהחברה שאתם מותחים עליהם ביקורות השקם וערב, לא חייבים לכם ולי כלום. כמו שכתב אביעד, חלק מזה גם כיף שלהם-
אז מי אני שאהרוס להם, בטח אם אני נהנה מהתכנים.

אם אחרי כל שנות הפעילות של פולגז ז"ל הסיקו אותם בוחנים, שיש פורמטים שניתן להחיות אותם או לרענן אותם אז הכל טוב. קצת שינוי לא מזיק. הרבה יותר קל
ונוח לצרוך מבחנים קצרים וקלילים. הרבה יותר כיף לקרוא ולנסות לישם טכניקות מסויימות ולשלב אותם ברכיבה, מאשר עוד כתבה על מיגון כזה או אחר. הרי גם בפולגז
רוב סקירות הציוד היו של הגולשים- וכנראה שאפשר לספור על יד אחת, מי באמת הקדיש זמן לצלם ולכתוב.

תעשו סיבוב באתרים ובמגזינים נחשבים בחו"ל- לא הכל רציני, לא הכל תנכ"י. יש הכל מהכל. תנסו קצת לפרגן, או לכל הפחות לא לירוק לבאר שממנה אתם שותים.

droravr
06-07-2015, 19:54
דיי לבכות ולדיי להתלונן.
כבר כמה ימים שעץ הביקורת המטופש והטרחני גדל לו כמו ארגון "בצלם" (ויסלחו לי כל המתחסדים) על זה שהפורום עוסק בתוכן לא ראוי, וחלילה וחס אחד
מאנשי הצוות רכב בלי מעיל. חלאס, הבנו אתם גברים עם מעילים מעור, מכנסיים מעור, כפפות מעור, קסדה מקארבון ומגפיים..ככה אתם רוכבים לעבודה כל
יום וגם לבר בערב, בסדר.

מכאן להמשיך ולהרעיל את הפורום בביקורת. וללכלך על כל צעד שעושים אנשי הצוות זה פוגעני ומיותר. לא טוב לכם? לכו. מי שטרח לקרוא מדוע נחרב פולגז,
אולי יועיל לנגב את הדמעות ולהבין שהחברה שאתם מותחים עליהם ביקורות השקם וערב, לא חייבים לכם ולי כלום. כמו שכתב אביעד, חלק מזה גם כיף שלהם-

אם אחרי כל שנות הפעילות של פולגז ז"ל הסיקו אותם בוחנים, שיש פורמטים שניתן להחיות אותם או לרענן אותם אז הכל טוב. קצת שינוי לא מזיק. הרבה יותר קל
ונוח לצרוך מבחנים קצרים וקלילים. הרבה יותר כיף לקרוא ולנסות לישם טכניקות מסויימות ולשלב אותם ברכיבה, מאשר עוד כתבה על מיגון כזה או אחר. הרי גם בפולגז
רוב סקירות הציוד היו של הגולשים- וכנראה שאפשר לספור על יד אחת, מי באמת הקדיש זמן לצלם ולכתוב.

תעשו סיבוב באתרים ובמגזינים נחשבים בחו"ל- לא הכל רציני, לא הכל תנכ"י. יש הכל מהכל. תנסו קצת לפרגן, או לכל הפחות לא לירוק לבאר שממנה אתם שותים.

מי יורק לבאר? על מה אתה מדבר בכלל? כל מי שהגיב פה עשה זאת כי הפורום חשוב לו!
מבקשים לפתוח שוב את פורום ציוד כדי שאנשים, ואנחנו ביניהם יוכלו לתרום מנסיונם. אני אישית כתבתי כמה ביקורות בפורום הישן (אפילו עם תמונות רחמנא ליצלן) ורבים מאנשי הפורום הקודם קראו את הביקורות! לא מתאים לך? אל תגיב, תקרא שרשור אחר. פעם אחרונה שבדקתי המקום הזה הוא קהילה ומותר לאנשים להביע דעה שונה משלך.

Kenderkin
06-07-2015, 21:58
מי יורק לבאר? על מה אתה מדבר בכלל? כל מי שהגיב פה עשה זאת כי הפורום חשוב לו!
מבקשים לפתוח שוב את פורום ציוד כדי שאנשים, ואנחנו ביניהם יוכלו לתרום מנסיונם. אני אישית כתבתי כמה ביקורות בפורום הישן (אפילו עם תמונות רחמנא ליצלן) ורבים מאנשי הפורום הקודם קראו את הביקורות! לא מתאים לך? אל תגיב, תקרא שרשור אחר. פעם אחרונה שבדקתי המקום הזה הוא קהילה ומותר לאנשים להביע דעה שונה משלך.
[emoji106]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smi1ey
06-07-2015, 22:27
דיי לבכות ולדיי להתלונן.
יום וגם לבר בערב, בסדר.

אנשים אמרו מה שאמרו כי אכפת להם מעתיד העיתונות הדו-גלגלית.
'פול גז' ו'מוטו' היו 2 המגזינים הגדולים ביותר בישראל שנתנו לנו חומר איכותי ומהנה ביום יום.
אם היית אומר לגולש וותיק בפול גז לפני 5 שנים בערך שמגזין 'מוטו' ו'פול גז' יכחדו בשנים הקרובות - הוא היה צוחק עליך.

אבל לצערנו זה קרה. כל מגזין והסיבות שלו.

Zvika
06-07-2015, 23:55
מותר לבכות ומותר להתלונן ולא צריך לבקש רשות מאף אחד לעשות זאת.
יש די סיבות לבכות. אנשים איבדו כאן משהו גדול מבחינתם ואתה לא יכול לפטור אותם כלאחר יד ב"בפולגז מת סתמו כבר תפה שלכם".
אכן פולגז מת, וזה מוות מעציב. המוני חומרים ירדו לטמיון. ים של מידע שהיה, וחסר כעת.
זה לא דבר שבא ברגל ומותר לבכות את האבדן הזה.

עדיין אני חושב שייקח קצת זמן להתייצב על הקונספט הסופי. זה משהו שנבנה תוך כדי תנועה, משהו בהתהוות. אז בהחלט אפשר ורצוי לתת קרדיט וגם להתאזר בסבלנות.

אני משוכנע שהנהלת האתר קוראת את רחשי הלב ומפנימה.

דינגו
06-07-2015, 23:56
סמיילי, מוטו באינטרנט היה זבל שקיומו היחיד היה המחירון.
אם היית אומר לגולש ותיק בפול גז לפני 5 שנים בערך שמוטו יכחדו, הוא היה אומר לך שזה מזמן קרה והגוויה פשוט עוד לא התקררה.

...
מי שטרח לקרוא מדוע נחרב פולגז, אולי יועיל לנגב את הדמעות ולהבין שהחברה שאתם מותחים עליהם ביקורות השקם וערב, לא חייבים לכם ולי כלום.

אני עוד לא הצלחתי להבין מדוע הוא נחרב.
יש טוענים שניתן בלחיצת כפתור להעלות אותו לאויר, כך שלפחות כל המבחנים והשרשורים בטכני/משקיענים יהיו זמינים. (http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=8&messageid=178871346&r=1)

...
הרבה יותר קל ונוח לצרוך מבחנים קצרים וקלילים.
הרבה יותר כיף לקרוא ולנסות לישם טכניקות מסויימות ולשלב אותם ברכיבה, מאשר עוד כתבה על מיגון כזה או אחר.

רכיבה ראשונה זה מבחן קליל בעינייך? עזוב תמונות (שאם כבר, ברמה שטחית זה בד"כ מוכר יותר מכתיבה).
לא חסר לך טבלת טיפולים ומחירים?
אתה קורא את הרכיבה הראשונה על Z300 ומרגיש סבבה כאילו קראת מבחן שבועי כמו שיהיה בפולגז?
מהמדריך המקוצר לדריפטים אתה מרגיש בטחון שהסבירו לך איך לבצע כמו במדריך כזה (https://www.youtube.com/watch?v=xHt_uQx9yl8)?

...
תעשו סיבוב באתרים ובמגזינים נחשבים בחו"ל- לא הכל רציני, לא הכל תנכ"י. יש הכל מהכל.
אשמח לקישור לכתבה לא רצינית של מגזין בחו"ל שבה רוכבים עם טי-שירט.

matan27
07-07-2015, 00:21
דינגו:
מיצו השקיע כל כך, קישור להסבר הכי מפורט שמצאתי אודות פטירתו של פולגז:
http://www.mitsu.co.il/?p=4723

אל תוציא דברים מהקשרם- הקישור לסרטון בהחלט ממחיש את מה שאמרתי. הריי אם חלילה יעשו פה כתבה על "איך להרים גלגל",
יבואו כל יפי הנפש ויתלוננו על החינוך הכושל. ולזה בדיוק התכוונתי, עובדה- מדריך קליל ונחמד על איך להרים גלגל במגזין נחשב בחו"ל.

לגביי הלבוש- ביג דיל. ילד גדול בוחר שלא להתמגן. מזיז לי את ה...איך אומרים, סתכל על שני שליש הכוס המלאה. באותו מבחן מתועדים גם שני
בוחנים עם אובר מיגון.

קטונתי מלענות על תשובות שצוות האתר יכול- בהחלט לגיטימי שיהיה טבלה של עלויות וטיפולים במחבן, גם אם הוא מקוצר.

אדון droravr:
לא ציינתי שמות, איך אומרים "על ראש הגנב.." אולי כן, אולי לא. בכל מקרה תעבור באשכולות השונים ותראה את התגובות העוקצניות
שעולות בזמן האחרון. כאילו צוות האתר עובד של מישהו מהמגיבים פה, או אולי הם חייבים למישהו משהו- זה לא "דאגה", זה שעמום.

droravr
07-07-2015, 01:10
דינגו:
מיצו השקיע כל כך, קישור להסבר הכי מפורט שמצאתי אודות פטירתו של פולגז:
http://www.mitsu.co.il/?p=4723

אל תוציא דברים מהקשרם- הקישור לסרטון בהחלט ממחיש את מה שאמרתי. הריי אם חלילה יעשו פה כתבה על "איך להרים גלגל",
יבואו כל יפי הנפש ויתלוננו על החינוך הכושל. ולזה בדיוק התכוונתי, עובדה- מדריך קליל ונחמד על איך להרים גלגל במגזין נחשב בחו"ל.

לגביי הלבוש- ביג דיל. ילד גדול בוחר שלא להתמגן. מזיז לי את ה...איך אומרים, סתכל על שני שליש הכוס המלאה. באותו מבחן מתועדים גם שני
בוחנים עם אובר מיגון.

קטונתי מלענות על תשובות שצוות האתר יכול- בהחלט לגיטימי שיהיה טבלה של עלויות וטיפולים במחבן, גם אם הוא מקוצר.

אדון droravr:
לא ציינתי שמות, איך אומרים "על ראש הגנב.." אולי כן, אולי לא. בכל מקרה תעבור באשכולות השונים ותראה את התגובות העוקצניות
שעולות בזמן האחרון. כאילו צוות האתר עובד של מישהו מהמגיבים פה, או אולי הם חייבים למישהו משהו- זה לא "דאגה", זה שעמום.
אדון מתן,
אמנם לא כתבת שמות אך התייחסת לאותה קבוצה של "יפי נפש" שעליה אני נמנה. התגובות העוקצניות היחידות שאני רואה הן ממך - "בצלם", "יפי נפש", "מתחסדים". כמות הזלזול שזולגת מכל תגובה שלך מזעזעת.
תלמד לקבל דעות שונות, העולם הוא לא שחור ולבן ולא לפי העדפותייך יישק דבר.

אגב, אין לי שום בעיה עם וויליז וסטאנטס אבל אם זה היה מבוצע על ידי מגזין מכובד בסביבה לא מבוקרת בוודאי שהייתי מתרעם על זה. האמת, לא רק אני, אם פול גז היה חי הייתי מפנה אותך לפוסט על בית אריה בו כמה וכמה ממנהלי האתר הנוכחי הביעו את דעתם על הקטסטרופה וחוסר הארגון ששרר שם.

Biker boyz
07-07-2015, 01:19
אני גם מהנמנים שחורה לי רמת הכתבות שמתפרסמים באתר,היינו רגילים לרמה מסיומת של סקירת אופנועים בימי חמישי ואף מבחנים ארוכי טווח שגרמו לנו להשתוקק לכל מילה ולכל פיסת מידע בשביל שיכריעו בשבילי לפחות האם הבחירה על האופנוע הבא שלי היא נכונה או לא וכרגע זה לא קורה ואת התשובות האלה אני יכול לקבל גם אם אני אעמוד ברמזור ליד מישהו שרוכב על אופנוע כזה והוא יגיד לי בשתי מילים את דעתו.
לעומת זאת חלק מהקו שנרקם פה מעודד כי נכון לא חייבים תמיד כתבות רציניות אלא המדריך איך לעשות החלקה בפנייה,ווילי, בראננוט וכדומה שבינינו את כל המדריכים האלה אפשר למצוא גם ביוטיוב.

ALF
07-07-2015, 02:15
מה היה המודל העסקי של פול גז?
פרסום.

doutsh
07-07-2015, 12:17
תגידו, כל כך הרבה תגובות ותלונות ואף אחד לא מזכיר את כמות הכתבות המטורפת שעולה פה?
שמתם לב שכל הזמן עולות כתבות חדשות ולפעמים אפילו מספר כתבות ביום?
ברור שמדובר פה בקונספט חדש, וברור שאי אפשר להעלות כתבות עומק פעמיים ביום, בעיקר (אני מניח) כשהאתר הוא לא העבודה היחידה של אף אחד מהכותבים בו.
אני בהחלט יכול להתחבר לתלונות, וכנראה שכרגע התמהיל של כתבות שטחיות-אך-תכופות לעומת כתבות-עומק-לעיתים-יותר-רחוקות הוא אולי לא אידיאלי,
אבל זה כבר פיין טיונינג שיגיע עם הזמן.
החבר'ה פה כנראה נתקלו בסיטואציה בעייתית ומאד לא נעימה שהצריכה תגובה מיידית.
אני מניח שכמה שאתם מתבאסים על המבחנים והכתבות האהובים שלכם שאינם עוד, החבר'ה שאשכרה הפיקו אותם מתבאסים פי 1000, אבל כנראה זה המצב.

אז אם באמת האתר והפורום חשובים לכם, ואני מניח שלהרבה מכם הם חשובים, תנסו להסתכל על הטוב, להבין שכנראה מנסים להפיק את המירב ממצב מסריח, ולתת קצת רוח גבית לעוסקים במלאכה.
וכמובן, ביקורת בונה היא חשובה ולגיטימית, אבל כנראה שגם כאן התמהיל יכול להיות קצת אחר.

beeaaver
07-07-2015, 13:12
תגידו, כל כך הרבה תגובות ותלונות ואף אחד לא מזכיר את כמות הכתבות המטורפת שעולה פה?
שמתם לב שכל הזמן עולות כתבות חדשות ולפעמים אפילו מספר כתבות ביום?

במקום כתבות על הנושאים הבוערים, כמו מחאת החניה שהתקיימה היום,
אני רואה כתבות רשימה וכתבות הסטוריות ..

doutsh
07-07-2015, 14:18
במקום כתבות על הנושאים הבוערים, כמו מחאת החניה שהתקיימה היום,
אני רואה כתבות רשימה וכתבות הסטוריות ..

אתה אמיתי?
תסתכל שוב...
אתה באמת עומד עם סטופר ובודק כמה זמן לוקח להפיק כתבה מרגע הארוע?

beeaaver
07-07-2015, 14:34
אתה אמיתי?
תסתכל שוב...
אתה באמת עומד עם סטופר ובודק כמה זמן לוקח להפיק כתבה מרגע הארוע?

צודק, התפרסמה אחרי שכתבתי את הפוסט,
הייתי מצפה שהיא תתפרסם לפני קיום המחאה בשביל לעורר מודעות בקרב הרוכבים.
עוד דוגמא שזה לא המגזין של קהילת הרוכבים בישראל.

ItayK
07-07-2015, 17:35
אולי באמת ירדנו להיטפל לקטנות?
זורק את השאלה לאוויר!

רוכב על 2
07-07-2015, 18:16
יום אחד פתאום ללא שום הודעה מוקדמת וללא שנתכונן, ננסה לשמור חומרים, ננסה לחפש חלופות, נסגר הגולל על הפורום. פורום שהיה חלק בלתי נפרד מהיומיום, פורום ששרצנו בו זמן לא מבוטל. אז זה לא כ"כ נעים שאומרים לנו "פולגז מת זדיינו יש משהו אחר וזהו". אנחנו כן מנסים "להלביש" את הפולגז המת על מה שקם לנו קם וזה לא עוזר שאומרים שזה משהו אחר. זה כמו שהיית חולה על הצורה של מישהי שזרקה אותך ואתה "מחפש אותה" אצל אחרות.

אולי זאת הבעיה המרכזית?
לאף אחד חוץ ממנהלי האתר לא ברור בדיוק מה קרה ועל מה הייתה המהומה.
האם נעשה להם עוול כל כך גדול שגרם לזה שאי אפשר היה אפילו לגבות את החומר לפני הסגירה?
האם הריב הזה (שמהצד, וללא ידיעת העובדות, נראה קצת ילדותי) הוא עד כדי כך חמור שאי אפשר היה להגיע להבנה עם הצד השני על שחזור החומר?
האם כל זה שווה פגיעה בכל מאות (אלפי?) הרוכבים שצמאים לחומר שהיה כתוב בפולגז?

התחושה היא שיש טיפה זלזול, ועיקר שהעקרונות נשמרו. אז מה עם פגענו בכל הרוכבים שהיו נאמנים לנו לאורך השנים, ומהם למעשה צברנו את הכוח? העיקר שיצאנו צודקים.
מספר כותבים ערבבו בפוסט הזה גם את הביקורת על אריאל לגבי הרכיבה ללא מיגון. אין ממש קשר ישיר אבל נראה לי (גם מתוך זה שקראתי את ההסברים שלו) שבאופן כללי הגישה היא של: "שכולם ילכו להז... אני עושה מה שבא לי".
האם הוא יכול? - כן. האם זה הדבר הנכון? - אני לא בטוח.
הצלחת האתר מגיעה מזה שיש לו קוראים רבים, שגם מתעניינים ומחליפים מידע, וזלזול בכולם בסופו של יום יביא להצלחה נמוכה יותר.
אף אחד לא חייב לאף אחד כלום, אבל אם הנהלת האתר תבחר לזלזל בקוראים, בסוף יקום מישהו אחר ויפתח אתר שבו יהיה מענה טוב יותר.
בעידן של ימינו דברים כאלו קורים הרבה יותר מהר ממה שזה נראה.
נראה לי שחברי ההנהלה יעשו נכון אם יקשיבו לטענות שמועלות פה לא מעט.
אף אחד לא מעלה טענות כדי להתנגח. הטענות מועלות כדי להשתפר.

בהצלחה

קסד
07-07-2015, 21:14
צודק, התפרסמה אחרי שכתבתי את הפוסט,
הייתי מצפה שהיא תתפרסם לפני קיום המחאה בשביל לעורר מודעות בקרב הרוכבים.
עוד דוגמא שזה לא המגזין של קהילת הרוכבים בישראל.

תיקון.
היה דיון מקדים בו הקשקשנים (במיוחד הטמבל) קישקשו. (למעשה היו שלושה דיונים).
והמפגינים הפגינו

http://s11.postimg.org/r091os3fn/IMG_20150707_084216.jpg

זה כן המגזין של קהילת הרוכבים כמו שcf של הפחיות וכך הלאה וכך הלאה.
אבל מי צריך מגזין בעידן הפייספוק?
חפשו אותי בפייספוק.

Tribalmistyc2
08-07-2015, 00:27
זורק את השאלה לאוויר!
הייתי מחכה עם הזריקה מסתובבים באוויר הרבה פוקים,השאלה יכולה להזדהם חכה שיעברו לפייספוק.

Zvika
08-07-2015, 11:49
לרגע חשבתי שאני בפורום דו-גלגלי (http://www.fxp.co.il/forumdisplay.php?f=1198).

עזבו אתכם משטויות. בחייאת.

amir sharon
09-07-2015, 01:50
איך שפול גז הוחשך נסיתי לבקש מאביעד שיאיר את המסך וישלב את הפורום והאתר כחלק ארכיוני בתוך ווילז.קיבלתי אישור מינוקא למהלך,אביעד הבטיח שזה יקרה בצורה שונה. עד עכשיו זה לא קרה וזה בעוכריו של האתר החדש וחבל. יש לי הערכה לכותבים ואין לי ביקורת על האתר להיפך אני נהנה לקרוא ולצפות באתר ווילז ודוקא בשל כך אני חושב שלא צריך למחוק מאגר ידע אדיר שנצבר במשך שנים לטובת הסצנה הדו"ג. זה גם ישחרר את הכותבים הקיימים להמשיך בכיוון שבחרו ויתן להם גב חזק להמשיך בדרכים שיבחרו להציג את החומרים מנקודת ראות חדשנית ללא המעמסה למלאות את החלל שנפער.אם זאת לסתום את הגולל על פול גז נראה לי שטות מוחלטת ופגיעה בגולשים הרבים שמילאו ותרמו מזמנם וידיעותיהם לציבור הגולשים הרחב.

אRני
09-07-2015, 04:10
אסכם כל מה שיש לי לומר בנושא בשתי נקודות:

1) מדהים איך גולשי פול-גז (וביניהם אני) מתאבלים על האתר כאילו מת חבר קרוב. משהו שכאילו תמיד היה שם והינו ברור מאליו נלקח ביום אחד בהיר והותיר חלל. כן, בדיוק כמו הטלפון הזה שמקבלים על החבר עם האופנוע...מפה לשם ההלוויה מחר בשעה 13:00 רק שלפול גז לא הייתה הלוויה, ואם הייתה אז מדובר בקבורת חמור ללא מוזמנים.
אנשים מראים את אותם תסמינים בדיוק, כולל אימרות כמו "אני עם פורומים סיימתי" (נשבע שמישהו אמר לי את זה). זה מה יש והחיים ממשיכים.

2) כל פעם מפתיע אותי מחדש לגלות את כמות האהבלים הבכיינים נבובי השכל החצופים שמגיבים על צורת הלבוש של אחרים. מה דפוק אצלכם? למה אתם מרגישים צורך להטיף את משנת המיגון שלכם לרוכבים אחרים? לאנשים אחרים? זה לא מעניין אף אחד מה דעתכם על מה שהוא לובש. אתם במקרה גם טבעונים?? חלאס!

אביעד אברהמי
09-07-2015, 17:30
איך שפול גז הוחשך נסיתי לבקש מאביעד שיאיר את המסך וישלב את הפורום והאתר כחלק ארכיוני בתוך ווילז.קיבלתי אישור מינוקא למהלך,אביעד הבטיח שזה יקרה בצורה שונה. עד עכשיו זה לא קרה וזה בעוכריו של האתר החדש וחבל. יש לי הערכה לכותבים ואין לי ביקורת על האתר להיפך אני נהנה לקרוא ולצפות באתר ווילז ודוקא בשל כך אני חושב שלא צריך למחוק מאגר ידע אדיר שנצבר במשך שנים לטובת הסצנה הדו"ג. זה גם ישחרר את הכותבים הקיימים להמשיך בכיוון שבחרו ויתן להם גב חזק להמשיך בדרכים שיבחרו להציג את החומרים מנקודת ראות חדשנית ללא המעמסה למלאות את החלל שנפער.אם זאת לסתום את הגולל על פול גז נראה לי שטות מוחלטת ופגיעה בגולשים הרבים שמילאו ותרמו מזמנם וידיעותיהם לציבור הגולשים הרחב.

קצת הבהרות בעניין. ראשית, ינוקא יכול לחלק לכולנו אישורים להעלות את פול גז לאוויר, אבל זה לא רלוונטי מפני שינוקא אינו חלק יותר מחברת בגובה המשקף בע"מ, שזו החברה שמפעילה את אתר פול גז. ינוקא נתן ללא תמורה את אחזקותיו בחברה (ללא תמורה פורמלית. בפועל ככל הנראה בעבור קטנוע ששווה ביום טוב 7,000 שקל, או כל סידור אחר בין השניים) לעו"ד רפי הובר, ובכך הפך את עו"ד הובר לבעל השליטה העיקרי בחברה ובאתר. באותה מידה גם אתה יכול לאשר לי להעלות את פול גז לאוויר...

לעניין התוכן. אני מתכוון בעתיד הלא רחוק להעלות תכנים שלי ושל חברי מערכת WheelZ שכתבו בעבר בפול גז. התכנים יעובדו מחדש ויעלו ברוח האתר החדש. בכל מקרה לא מדובר בכל התכנים שלנו אלא רק בכתבות נבחרות, ובכל מקרה לא מדובר על כל הכתבות שהיו בפול גז אלא רק של חברי מערכת WheelZ.

לגבי האתר עצמו - פול גז - ובכן, כאמור השליטה בחברה ובאתר היא בידי עו"ד רפי הובר, שכאמור קיבל את השליטה בחברה מינוקא. אמנם גורמים כאלו ואחרים מפיצים שכאילו אני הוא זה שהורדתי את האתר ושאני יכול להעלות אותו בחזרה לאוויר ברגע, אבל זו שטות מוחלטת. היחיד שיכול להעלות את פול גז לאוויר הוא עו"ד רפי הובר - המנכ"ל והדירקטור של חברת בגובה המשקף בע"מ, שבשרת שהיא שוכרת יושב אתר פול גז. הוא בחר שלא לעשות זאת, וסיבותיו עימו. קטונתי מלהבין.

בכל מקרה, לצערנו פול גז נמכר בחינם לגורם שאינו מעוניין בטובתו של האתר. לנו, חברי המערכת שעברו מפול גז ופתחו את WheelZ, זה כואב ביותר. תזכרו ש-12 וחצי שנות עשייה, אלפי כתבות, מאות מבחני דרכים, כתבות טכניות, טורים שלנו, כתבות מגזיניות וכו' - שעליהם השקענו אלפי או עשרות אלפי שעות במצטבר - כולם נעלמו. פרויקט חיים שלנו נמחק בעבור פרוטות. מכרו אותנו בנזיד עדשים. כשהבנו את זה היו לנו שתי ברירות - הראשונה ללכת הביתה והשנייה להרים מגזין חדש מאפס. בחרנו באפשרות השנייה.

mudale222
09-07-2015, 20:32
אז כושילירבאק למה הוא העביר לעוכר דין הזה את האתר. בשביל מה גדאמט. מה קשור העוכר דין הזה שנתנו לו אתר כזה בשביל 7k עלובים. מה הקטע. איזה טמטום.

קסד
09-07-2015, 21:59
...
אז זה הסיפור?
המוטי דפק את האקזיט של הלייף ותקע אתכם עם הנעלה חדשה?
דפקא הצטייר כעלם חביב הקשישא ובכלל מכאן היה נראה שההרמוניה והסינרגיה שוררות בינכם שם למעלה עם פיות וכוכבים...
(על מי אני עובד... גם הוא וגם הפרידמן נטשו את הספינה לא הרבה לפני)

אז איך שלא תסובב את זה האתר ישאר האתר המוביל ולא סתם בלוגיה דוגריגית בזכות ה ... פורום.
והעיקר ששמת את הדומיין בכיס :cool:

nihrider
09-07-2015, 23:01
פרויקט חיים שלנו נמחק בעבור פרוטות. מכרו אותנו בנזיד עדשים. כשהבנו את זה היו לנו שתי ברירות - הראשונה ללכת הביתה והשנייה להרים מגזין חדש מאפס. בחרנו באפשרות השנייה.

אני מקווה שזה ברור לך שלמרות שיש פה ביקורת קשה מצד חלק קטן מהחברים בפורום, יש גם חלק גדול שמאוד מעריך את זה שיש בכלל פורום ומגזין ולא נשארנו בלי כלום.

ינוקא
09-07-2015, 23:12
התגובה הזו מן הסתם תמחק תוך 5 דקות אז מי שהספיק הספיק ומי שלא - יש לי צילום מסך...

הדבר הנבון האחרון מצידי יהיה להכנס כאן למלחמת גרסאות, אז מי שרוצה תשובות אמיתיות וקצת כואבות מוזמן לכאן: yanooka@gmail.com

בשורה וחצי: העורך דין ואביעד הם שותפים (גם כיום) בחברה שנקראת "בגובה המשקף בע"מ" שהפעילה את אתר פולגז. שניהם נשארו אחרי שטל"ז, פרידמן ואני הלכנו.
אביעד לא הסתדר גם איתו, שבר החוצה עם הדומיין בכיס, הוריד את השאלטר וכיבה את פולגז לנצח. העורך דין נשאר עם ניירת וחברה בלי דומיין וממילא בלי ערך. יופי. נקמה.

ההרס שנגרם מכיבוי האתר בלתי הפיך. כבר עכשיו אי אפשר לשחזר את החומר שהלך לאיבוד. זה היה מיותר. היה אפשר להקים את האתר הנכחי ועם זאת להשאיר את פולגז "קפוא" בלי תנועה, רק כארכיון מפואר.

מי שרוצה להאמין בקישקושי דאע"ש על נזידי עדשים וקטנועים ב-7 אלף שקל שיהיה לו לבריאות.

eran-go
09-07-2015, 23:13
יאללה, שחררו. היה טוב וטוב שהיה.
מי שלא מרוצה מהמצב, אני מוכן לפתוח איתו אתר חדש, בבעלות מלאה של חברת 'בגובה הג'ק אמצע', שהמנכ"ל שלה יהיה אלי טביב.

אביעד - אתם עושים עבודה נהדרת עד כה. אל תחששו מרעשי הרקע, זה עניין של כיוון שסתומים.

ronen_sch
09-07-2015, 23:30
אני הולך להביא מרשמלו כח המצב מתחמם.....
באמת נראה כי פה וויכוח ימוק שרובנו לא יודעים.
לא שופט אף צד למרות שקטנוע תמורת אתר לא תמיד נשמע הגיוני ומצד שני הכל יכול להיות בימנו.
מקווה שגם האתר הזה יתפוס כוון חיובי וגם דוגיגים יצליח, אחרי הכל המטרה היא דומה וכל אחד ימצא את הפינה ברשת שמתאימה.
אז עד לאיפוס הפורום בפעם הבאה בואו נהנה ממה שיש

קסד
09-07-2015, 23:34
התגובה הזו מן הסתם תמחק תוך 5 דקות אז מי שהספיק הספיק ומי שלא - יש לי צילום מסך...

הדבר הנבון האחרון מצידי יהיה להכנס כאן למלחמת גרסאות, אז מי שרוצה תשובות אמיתיות וקצת כואבות מוזמן לכאן: yanooka@gmail.com

בשורה וחצי: העורך דין ואביעד הם שותפים (גם כיום) בחברה שנקראת "בגובה המשקף בע"מ" שהפעילה את אתר פולגז. שניהם נשארו אחרי שטל"ז, פרידמן ואני הלכנו.
אביעד לא הסתדר גם איתו, שבר החוצה עם הדומיין בכיס, הוריד את השאלטר וכיבה את פולגז לנצח. העורך דין נשאר עם ניירת וחברה בלי דומיין וממילא בלי ערך. יופי. נקמה.

ההרס שנגרם מכיבוי האתר בלתי הפיך. כבר עכשיו אי אפשר לשחזר את החומר שהלך לאיבוד. זה היה מיותר. היה אפשר להקים את האתר הנכחי ועם זאת להשאיר את פולגז "קפוא" בלי תנועה, רק כארכיון מפואר.

מי שרוצה להאמין בקישקושי דאע"ש על נזידי עדשים וקטנועים ב-7 אלף שקל שיהיה לו לבריאות.

http://kingdomofstyle.typepad.co.uk/.shared/image.html?/photos/uncategorized/2008/05/07/cartman3.jpg

גאד דאמיט תפסיקו לשאול אותי את מי אני אוהב יותר!

אפשר שתחזרו להיות ביחד?

shaig
09-07-2015, 23:55
למרות כמה שזה מסקרן, עדיף שתסגרו את זה ביניכם, כי בינתיים שניכם לא מצטיירים טוב מזה.

lokimonster
09-07-2015, 23:57
פול גז כיום לא קים
אני אישית מאוד אהבתי את התוכן הפורמט ןאופיו של האתר שהציג סטנדרטים גבוהים והיה סוג של אבן שואבת ומכוונת.
לצערי הווילז מסיבותיו הוא בוחר בפורמט שונה וערכים שלטעמי מתאימים לילדים בני 16
ייתכן ושיווקית זה נכון ימים יאמרו אבל לקבוצה עימה אני נימנה ( שוחחנו על כך לא מעט) האתר נראה רדוד ולא עומד בסטנדרט שהציב פול גז.
לצורך העניין הכניסות שלי למרות הטאפ הן פחותות.
אומנם הבנייה של האתר נעשתה על ידי המנהלים אבל ללא הקהל זה לא היה קןרה ןקהל איכותי הןא זה שנתן עניין ותוכן לפורום!
להבנתי והיא לא רבה תמשיכו לתת במה רדודה זה מה שיהיה התוצר הסופי!
כפי שציינו קודמיי זה עניין של זמן שיקום אתר אחר שידע למשוך אליו את החומר האיכותי.
סיכום
תישארו בשטח יהיה מעניין

If you're going through hell,keep going

Zvika
10-07-2015, 00:22
אפשר שתחזרו להיות ביחד?

נראה לי שכל היוזרים כאן בהווה, ובעבר בפולגז, חותמים על זה כאן ועכשיו!

ALF
10-07-2015, 00:53
נראה לי שכל היוזרים כאן בהווה, ובעבר בפולגז, חותמים על זה כאן ועכשיו!
אמן

ronen_sch
10-07-2015, 00:58
אמן

שכחת לרשום גילוי נאות שאתה שייך ל luncin....

Mמהר
10-07-2015, 01:07
באיזה שלב הגיע אותו עו"ד לפולגז ובאיזה נסיבות?

למרות שכרגע זה לא משנה סתם סקרנות.

ItayK
10-07-2015, 04:19
שכחת לרשום גילוי נאות שאתה שייך ל luncin....

וואו כלכך צחקתי עכשיו! חחחחחחח (אין הגבלה, ג׳ק_אר1 מה תעשה?)

Sent from my iPhone

השושנים
10-07-2015, 07:00
כתבתי בעבר ואני אומר שוב, את הנעשה אין להשיב, עולם האופנוענים משתנה ומתאים עצמו למציאות
למי שלא מאמין שיבדוק כמה פעמים אופנועי bmw נקראו לריקול.

פולגז הלך לבלי שוב, לא משנה למה ולא משנה איך. (בטח שיש אמוציות, האשמות וגרסאות שונות)
אבל אפשר לחפש אשמים ואפשר לחפש פתרון.

פרצופו החדש של האתר תלוי במשתמשיו, אפשר למהר ולשלול, אפשר לתת ימי חסד, ואפשר לעבור לפורום
הסריגה של סבתא ננה (לבעלי קומודור 64 בלבד).

אביעד עשה מעשה והקים מחדש אתר שסובל ממחלות ילדות, הוא יזדקק לחיסונים, יד תומכת, בדיקות ומעקב.
אבל עם המון אהבה, דאגה, עזרה, תמיכה ויד מכוונת, הוא יצמח מחדש למשהו טוב, הוא יהיה שונה מפולגז ויעמוד
בזכות עצמו.

רוב המשתמשים משם כבר פה, עכשיו נשאר להוסיף נפח, כל אחד על סמך כישוריו, אופיו, צבעו, כשרונו ויכולותיו.

עכשיו אפשר לבכות על סיר הבשר שנשאר מאחור, או ללכת לארץ המובטחת. - רן

lokimonster
10-07-2015, 08:47
כתבתי בעבר ואני אומר שוב, את הנעשה אין להשיב, עולם האופנוענים משתנה ומתאים עצמו למציאות

פולגז הלך לבלי שוב, לא משנה למה ולא משנה איך. (בטח שיש אמוציות, האשמות וגרסאות שונות)

פרצופו החדש של האתר תלוי במשתמשיו, אפשר למהר ולשלול, אפשר לתת ימי חסד, ואפשר לעבור לפורום

אביעד עשה מעשה והקים מחדש אתר שסובל ממחלות ילדות, הוא יזדקק לחיסונים, יד תומכת, בדיקות ומעקב.
אבל עם המון אהבה, דאגה, עזרה, תמיכה ויד מכוונת, הוא יצמח מחדש למשהו טוב, הוא יהיה שונה מפולגז ויעמוד
בזכות עצמו.

רוב המשתמשים משם כבר פה, עכשיו נשאר להוסיף נפח, כל אחד על סמך כישוריו, אופיו, צבעו, כשרונו ויכולותיו.

אם זה הולך כמו ברווז נשמע כמו ברווז אז זה ברווז ( נשמע יותר טוב באנגלית)
אם הם יהיו אתר ״כיפי״ אז זה מה שנקבל!

If you're going through hell,keep going

danielk
10-07-2015, 12:40
האתר הזה צריך משהו אחד, להוציא את התפוח הרקוב שמקלקל את כל הסלסלה, ואתם יודעים טוב מאוד מי זה, זה שגורם לזה להיות מגזין של בני 16.

רוכב על 2
10-07-2015, 12:52

בזכות עצמו.

סליחה רן, אבל אני לא מסכים איתך.
האתר הלך - שיילך.
את כל החומר אפשר וצריך לשחזר.
ריב תינוקי בין שני גורמים שאחד מחזיק את הדומיין והשני את החומר, מונע את זה ופוגע בכל אלפי הקוראים.
אין לזה שום הצדקה.
אז מנהלי האתר - תרדו מהסולם שטיפסתם עליו, תוותרו קצת על האגו ותצאו גדולים.
כולם יעריכו את זה הרבה יותר מהתנגחויות מטופשות של ילדים ופוסטים מאשימים.

Mמהר
10-07-2015, 13:12
אנשים פה מדברים כאילו הם בעלי מניות ושוכחים שאין להם בעלות על כלום ושאף אחד לא חייב להם כלום,מה שיש פה זה מוצר ואף אחד לא מחייב אף אחד להשתמש בו.
לקטר על זה מותר, למרות שבפורום הישן שרשורים היו ננעלים ומשתמשים היו נחסמים מזמן אם מגיבים היו מתנסחים כמו שהם מתנסחים פה.

omerk
10-07-2015, 13:32
נראה לי שמה שהרבה לא מבינים זה שכל המידע שהיה בפול גז, פחות או יותר נעלם.. לבנות מחדש לוקח זמן, פה כתבה על החלקות שם כתבה על סדרת קאסטומים חדשים ובהמשך עוד, אני מקווה שגם על קטנועים כמו גם על דוקאטים.. בשבילי פול גז סיפק גם חלום, לראות תמונה (כי זה מה שבאמת מעניין) של אופנוע גדול ויפה, לחלום לרגע שהוא שלי (גם בהיעדר רישיון תואם) ואז לקרוא של מי כמה סמק ומה הוא מסוגל או לא לעשות בטמטומת הישראלית שמרביתנו קוראים לו כביש ובדרך לקרוא בפורומים חוו"ד ומדריכים כמעט לכל דבר ובכל עניין.
אני חושב שההבדל העיקרי הוא בכמות המידע ובהשתתפות, בפול גז היו המון מקצוענים שממש השקיעו בכל שאלה ובכל תחום- שטח, ספורט, סופר ספורט, סופר מוטו, קאסטומים, קטנועים מהקטנים ועד המפלצות. העלו פה שאלות ופתרו אותן, העלו סקירות של כלים חדשים, מבחני דרכים ומה לא. אבל זה היסטוריה של המון שנים, אני חושב שבעוד 5-6 שנים הכל יחזור, בתקווה שעד אז לא יקומו מתחרים שיהיו רלוונטיים יותר לדור הצעיר שיגיע..

KKatkov
10-07-2015, 14:11
קצת הבהרות בעניין. ראשית, ינוקא יכול לחלק לכולנו אישורים להעלות את פול גז לאוויר, אבל זה לא רלוונטי מפני שינוקא אינו חלק יותר מחברת בגובה המשקף בע"מ, שזו החברה שמפעילה את אתר פול גז. ינוקא נתן ללא תמורה את אחזקותיו בחברה (ללא תמורה פורמלית. בפועל ככל הנראה בעבור קטנוע ששווה ביום טוב 7,000 שקל, או כל סידור אחר בין השניים) לעו"ד רפי הובר, ובכך הפך את עו"ד הובר לבעל השליטה העיקרי בחברה ובאתר. באותה מידה גם אתה יכול לאשר לי להעלות את פול גז לאוויר...

לעניין התוכן. אני מתכוון בעתיד הלא רחוק להעלות תכנים שלי ושל חברי מערכת WheelZ שכתבו בעבר בפול גז. התכנים יעובדו מחדש ויעלו ברוח האתר החדש. בכל מקרה לא מדובר בכל התכנים שלנו אלא רק בכתבות נבחרות, ובכל מקרה לא מדובר על כל הכתבות שהיו בפול גז אלא רק של חברי מערכת WheelZ.

לגבי האתר עצמו - פול גז - ובכן, כאמור השליטה בחברה ובאתר היא בידי עו"ד רפי הובר, שכאמור קיבל את השליטה בחברה מינוקא. אמנם גורמים כאלו ואחרים מפיצים שכאילו אני הוא זה שהורדתי את האתר ושאני יכול להעלות אותו בחזרה לאוויר ברגע, אבל זו שטות מוחלטת. היחיד שיכול להעלות את פול גז לאוויר הוא עו"ד רפי הובר - המנכ"ל והדירקטור של חברת בגובה המשקף בע"מ, שבשרת שהיא שוכרת יושב אתר פול גז. הוא בחר שלא לעשות זאת, וסיבותיו עימו. קטונתי מלהבין.

בכל מקרה, לצערנו פול גז נמכר בחינם לגורם שאינו מעוניין בטובתו של האתר. לנו, חברי המערכת שעברו מפול גז ופתחו את WheelZ, זה כואב ביותר. תזכרו ש-12 וחצי שנות עשייה, אלפי כתבות, מאות מבחני דרכים, כתבות טכניות, טורים שלנו, כתבות מגזיניות וכו' - שעליהם השקענו אלפי או עשרות אלפי שעות במצטבר - כולם נעלמו. פרויקט חיים שלנו נמחק בעבור פרוטות. מכרו אותנו בנזיד עדשים. כשהבנו את זה היו לנו שתי ברירות - הראשונה ללכת הביתה והשנייה להרים מגזין חדש מאפס. בחרנו באפשרות השנייה.

שחזור של "כתבות נבחרות בלבד"?
רק כאלה שנכתבו "שלך ושל חברי מערכת Wheelz"?
"תכנים מעובדים ברוח האתר החדש"? יעני, פוטושופ לתמונות, שמעילי העור יראו כמו חולצת T, והתאמת התוכן לילדים בני 16?
אם קודם כתבתי ש"דירוג האשראי" שלכם נמוך - אז עכשיו הוא בערך ברמה של יוון.

ronen_sch
10-07-2015, 14:34
אני לא מבין את כל הבכי והאשמות. מהקוראים, מי שרוצה לקרוא שיקרא מי שרוצה לבקר גם מותר. מי שרוצה להקים אתר משלו יותר טוב או אחר גם מוזמן. לגבי חומר שאבד או לא, כל עוד הדיסקים של השרת קיימים או האחסון פעיל ונראה לי שהוא פעיל היכן שהוא ניתן לשחזר. אלא אם כן מישהו לא רוצה.
יש חבורה שרצתה להקים עסק חדש שיהיה להם בהצלחה. אני לא שופט מה היה ועדין לטעמי האתר בימי חסד. נכון לא ברור לגמרי מה העתיד ומה הפורמט, בסופו של דבר כוחות השוק יעשו את שלהם

קסד
10-07-2015, 15:22
כאילו מה עכשיו??
הדוגיגים והאברהמים (http://wheelz.co.il/%D7%98%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%A8%D7%98-%D7%A2%D7%9C-%D7%A2%D7%99%D7%91%D7%95%D7%93-%D7%A9%D7%91%D7%91%D7%99/) מתחרים בלהעלות גירה (http://www.doogigim.co.il/?cat=25) מפולגז???

יאללה לכו תתחברו להיידפארק (עוד לפני שהפרדס נהרס עם הפנלון) יא זקנים.

matan27
10-07-2015, 17:42
"תכנים מעובדים ברוח האתר החדש"? יעני, פוטושופ לתמונות, שמעילי העור יראו כמו חולצת T, והתאמת התוכן לילדים בני 16?

עם גישה מסריחה ומתנשאת כזאת בטוח לא יצא כלום. אולי באמת הגיע הזמן שהמנהלים פה יעשו סדר ביוזרים.

the striker
10-07-2015, 19:26
תנו קצת זמן, אני בנתיים עדיין בהלם על כל המבחנים שנעלמו.

Jack_R1
10-07-2015, 21:21
וואו כלכך צחקתי עכשיו! חחחחחחח (אין הגבלה, ג׳ק_אר1 מה תעשה?)

Sent from my iPhone

תמיד יכול סתם לתת לך באן. לא באמת צריך הגבלה בשביל זה.

Tribalmistyc2
10-07-2015, 23:54

אתה יורק לבאר שממנה אתה שותה.
לא רוצה לגלוש כאן? אתה לא מחויב.
ביום שתקים אתר משלך,תקבע באיזה תכנים תשתמש.
זה אבסורד שאתה מדבר ככה על מקום שבו אתה נמצא כמה שעות כל יום.

אRני
11-07-2015, 15:15
אני בעד שמדברים פתוח ושמים הכל על השולחן, שקיפות זה בדיוק מה שחסר אחרי כל מה שקרה כאן לאחרונה.
עכשיו אני גם אשאל פתוח - כשאתם כותבים את מילות הקוד "רמה של בני 16" "תפוח רקוב" "אתם יודעים מי זה"
אני פה עוד הרבה לפני היום הראשון ואני לא יודע מי זה ולא מבין על מי מדברים. אז אולי חלאס עם הרמזים ופשוט תכתבו פתוח את אשר על לבכם?
מיהו אותו "ילד בן 16" ? אביעד? ינוקא? פרדר?
אני חכם זקן ועדיין לא מבין, אנא הסבירו לי.

shaig
11-07-2015, 16:18
באמת לא הבנת?
התכוונו לאלסיבוני, זה שעשה החלקת זנב בלי חליפה.

danielk
11-07-2015, 18:14
כל הכבוד לshaig! התפוח יותר מידי רקוב כדי שיעבור מול העיניים בלי שנבחין בו

sweet bamba
11-07-2015, 18:16
דניאל, מוצדק או לא - נכנסת לאתר ורק התחלת לתקוף. שום מילה טובה, אז בחייאת - מישהו מאלץ אותך? לך למקומות אחרים. חלאס עם זה. סתם לתקוף. שמענו, הבנו את דעתך. לקפוץ שוב ושוב בצורה כזו מגעילה מיצה את עצמו. שחרר אותנו מעולך. מסתדרים אחלה גם בלעדייך.

ehudco8
11-07-2015, 20:34
מזכיר תמערכון של הגשש על הקפיטריה בטבריה

danielk
11-07-2015, 20:45
נכנסתי לפוסט שנקרא "מילים כנות על וילז" ואלו הם מילותיי הכנות.
כבר לפניי אמר אחד השותפים באתר החדש ששאר חברי המגזין ובמיוחד התפוח הרקוב צריכים להבין מאיזה מקום מגיעות תגובות כמו שלי וכמו פתיחת פוסט שכזה.

אז אני ועוד אחרים, לא תוקפים אף אחד, אלא מביעים את מילותינו הכנות שמגיעות ממקום אחר מאשר "תקיפה".

מילה טובה? וואלה, אולי המבחן האחרון של אביעד החזיר מעט את הרמה, אבל אני בטוח שהכל יירד שוב לטימיון במבחן הבא של התפוח הרקוב.

ehudco8
11-07-2015, 20:48
זה קרקר נגד קרקר או טריניטי נגד במבינו

shushu
11-07-2015, 20:50

חברה לא בוכים על חלב שנשפך, עזבו אותכם מהספקולציות וכל הזבל.
יש אתר חדש זה הזמן לכתוב את ההיסטוריה שלו, אני דווקא שמח שאין פול גז, האתר והפורום איבדו כיוון לאחרונה.
ג'ק הכי חשוב שאנחנו נפגשים שוב :o

ehudco8
11-07-2015, 21:10
אני דווקא אהבתי את הכתיבה והשובבות של אלסיבוני (לא תפוח רקוב ולא נעליים) ,להיות "פרא אדם" לפעמים זה כיף ,חייה ותן לחיות ....אבוקדו :-)

shaig
11-07-2015, 22:47
כל הכבוד לshaig! התפוח יותר מידי רקוב כדי שיעבור מול העיניים בלי שנבחין בו
שום כולהכבוד, רק הסברתי מה הצדקנים ניסו לרמוז. זה לא אומר שאני חושב כמותם.
נהניתי מאוד מהכתבה ההיא וממש לא הפריע לי שהוא לא מתבשל בחליפה. (למרות שבמבחני כלים זה באמת נראה לא מקצועי לבוא עם נעלי עבודה).

אRני
12-07-2015, 12:00
מי אתה danielk מוכן להזדהות?
עברתי עכשיו על ההודעות שלך בפורום וחוץ מלהיות hater אין תוכן בתגובות שלך.
רמזים והכפשות ותו לא. אתה מצלצל בפעמונים על גבי הפורום אבל אפילו בהודעה פרטית לא מוכן לכתוב מה בעצם אתה רוצה? קצת מוזר.
אדם סביר היה כותב "לא מוצא חן בעיני אליסבוני, בעיני הוא גורע מהאתר" אבל אתה בחרת בדרך אחרת.
אישית אני מאוד נהנתי מהכתבה על ההחלקות והלוואי יהיו עוד הרבה כאלה, מצידי שירכב עם תחתון ספידו ואבטיח על הראש, זה עניין שלו לא שלי.

אז כדברי חז"ל - לא טוב לך לך, אף אחד לא מחזיק אותך פה בכוח.

danielk
12-07-2015, 16:40
daniel זה אחלה שם בדוי, כי הוא בינלאומי, אם הייתי קורא לעצמי איציק או ששון היו מקשרים אותי למשהו, הk זה כי לרשום שלוש k זה מיותר.

בפולגז לא הייתי hater, אהבתי והערצתי, הייתי כוסס ציפורניים עד המבחנים בחמישי, ואפילו מרמת הירידה לפרטים בקטנוע אפור הייתי נדהם, למדתי הרבה, וכשהייתי צריך מקור למידע דו"ג הייתי פונה לפולגז, היום אין תחליף, רוצה מידע? תמצא באתר של היצרן, רוצה מבחני דרכים להבין איך זה נוסע? תדע לקרוא אנגלית, רוצה לראות אנשים משתגעים על אופנועים? בשביל מה ווילז? חסר ביוטוב? מה בידיוק ווילז נותן לנו שאין במקום אחר?

אשמח לשאול אותך ארני, בן כמה אתה? בן כמה אתה, שבאמת נהנית מהכתבה על ההחלקות?
האם נראה לך, שלבחון אופנוע תיור בווילי בחולצה קצרה יביא לאולם התצוגה קונים פוטנציאלים?
האם נראה לך ש"מבחן" החלקת זנב על ויסטורם יביא לאבניר לקוחות?
אז אולי לך כן, אבל מי שבאמת מחזיק את ווילז בחיים זה היבואנים, שלהם לא יוצאת הטבה מהמגזין הזה, אז בקרוב אם ווילז לא ישתנה ויחזור לרמת פולגז, אתה תראה שהוא ייעלם.
נוצר מצב, שיש פה כמה אנשים שרוכבים להנאתם במסווה של מגזין, וזאת התוצאה, אי השקעה בקוראים, זילזול ביבואנים, ונראה מה יהיה גורל האתר בסוף.
אין מה לעשות, קהל היעד של הכלים הנבחנים הוא לא מהסוג המשלם או מהסוג שיש לו רישיון לכלים הנבחנים.

שלא תבין לא נכון, אני לא מתחסד, ושירכב איך שבא לו, אבל מול המצלמה שיתנהג כמו שמצופה במעמדו.

ayalzo
12-07-2015, 20:12
האמת היא שעם תוכן הכתבות אין לי בעיה.
הבעיה היא שהכל מאגר המידע השימושי הלך לאיבוד.
והבעיה השניה שהתחילה בשלהי פולגז היתה שהאוף התחיל לגלוש לשאר הפורומים וכשכבר קיבלת תשובה לשאלה טכנית כלשהי או על פרוצדורה בירוקרטית, זה היה מאיזה ילד שרק לפני חצי שנה התחיל לרכב והוא סה"כ מצטט בלי להבין משהו שהוא קרא בפורום, בעוד שהאנשים עם הידע האמיתי (אלו שזבי החוטם מצטטים) כתבו פחות ופחות.
כאן הבעיה הזאת רק התעצמה.

Mמהר
12-07-2015, 20:15
daniel זה אחלה שם בדוי, כי הוא בינלאומי, אם הייתי קורא לעצמי איציק או ששון היו מקשרים אותי למשהו, הk זה כי לרשום שלוש k זה מיותר.

בפולגז לא הייתי hater, אהבתי והערצתי, הייתי כוסס ציפורניים עד המבחנים בחמישי, ואפילו מרמת הירידה לפרטים בקטנוע אפור הייתי נדהם, למדתי הרבה, וכשהייתי צריך מקור למידע דו"ג הייתי פונה לפולגז, היום אין תחליף, רוצה מידע? תמצא באתר של היצרן, רוצה מבחני דרכים להבין איך זה נוסע? תדע לקרוא אנגלית, רוצה לראות אנשים משתגעים על אופנועים? בשביל מה ווילז? חסר ביוטוב? מה בידיוק ווילז נותן לנו שאין במקום אחר?

אשמח לשאול אותך ארני, בן כמה אתה? בן כמה אתה, שבאמת נהנית מהכתבה על ההחלקות?
האם נראה לך, שלבחון אופנוע תיור בווילי בחולצה קצרה יביא לאולם התצוגה קונים פוטנציאלים?
האם נראה לך ש"מבחן" החלקת זנב על ויסטורם יביא לאבניר לקוחות?
אז אולי לך כן, אבל מי שבאמת מחזיק את ווילז בחיים זה היבואנים, שלהם לא יוצאת הטבה מהמגזין הזה, אז בקרוב אם ווילז לא ישתנה ויחזור לרמת פולגז, אתה תראה שהוא ייעלם.
נוצר מצב, שיש פה כמה אנשים שרוכבים להנאתם במסווה של מגזין, וזאת התוצאה, אי השקעה בקוראים, זילזול ביבואנים, ונראה מה יהיה גורל האתר בסוף.
אין מה לעשות, קהל היעד של הכלים הנבחנים הוא לא מהסוג המשלם או מהסוג שיש לו רישיון לכלים הנבחנים.

שלא תבין לא נכון, אני לא מתחסד, ושירכב איך שבא לו, אבל מול המצלמה שיתנהג כמו שמצופה במעמדו.

אני מבין, ההודעות שלך הן הצעות ייעול...
לא הייתי מנחש.

התפקיד של האתר זה לספק ידע לקוראים לא להביא לקוחות לאולמות התצוגה.
היה פעם מגזין שראה בתפקידו להביא לקוחות ליבואנים קראו לו מוטו והם לא רצו להחזיר לי את הכסף על המנוי.
המשפט האחרון בתגובה שלך סותר את עצמו לא שמת לב?
איזה מעמד יש לכתב אופנועים מי הוא אמור להיות הדוכס מיורק,בסך הכל כתב אופנועים חוליגאן(כמו רובנו).

אני אהבתי את הכתבה על ההחלקות זנב היה בה ידע(לא עמוק מדי די שיטחי)והיא הייתה קלילה.
בסוף האתר הזה הוא מוצר,לא מתאים לך תמצא מוצר אחר,יש גם בארץ וגם בעולם.
אני לא אוהב מקדונלדס אבל אני לא נכנס להם לסניף וצועק שהאוכל גרוע אני פשוט אוכל במקום אחר.

TheDevilInside
12-07-2015, 23:47
אנשים ערבבו דברים, והלכו לקיצוניות... הכתבה עצמה היתה משעשעת, ואני אישית בעדה. הביקורת לרוב היתה נטו על המיגון (יותר נכון חוסר מיגון) של אחד הבוחנים, ותשובתו המזלזלת.
מבחינתי שיהיו כמה שיותר כתבות כאלה, ווילי, סטופי, ברנאאוט- אבל ראבק, אם מסתכנים קצת מעבר לשימוש יומיומי בכלי-תנו דוגמה אישית ושימו מעיל!

Grizzly
13-07-2015, 01:20
רומא advrider מוטו ופולגז היו מושלמים בתחילת דרכם?
ובהמשך הדרך לא היו, מדי פעם, טעויות בניווט?
סחטיין לאלה שבוחרים לפעול וליצור

קסד
13-07-2015, 23:57
ייפתח "מילים כנות על אתר 'דוגיגים'" לאלתר!
מוסתש בימשך מה זה הפוסט המתנצל הזה? מי נגעה לך בדינגלינג?
רוצה שני חוברות שלך חינם חינם שאספתי?

shaig
14-07-2015, 12:06
משהו לא מסתדר לי. אני עדיין לא מבין איך למה שהובר יחליט לסגור את פולגז, כאשר היה לו "פרה חולבת" שמייצרת כסף מפרסומות, אפילו בלי להוסיף עוד כתבה אחת.
או לחלופין היה מוכר את התוכן למישהו, אבל סתם לסגור את השאלטר של חברה שהוא קנה?

beeaaver
14-07-2015, 13:21
משהו לא מסתדר לי. אני עדיין לא מבין איך למה שהובר יחליט לסגור את פולגז, כאשר היה לו "פרה חולבת" שמייצרת כסף מפרסומות, אפילו בלי להוסיף עוד כתבה אחת.
או לחלופין היה מוכר את התוכן למישהו, אבל סתם לסגור את השאלטר של חברה שהוא קנה?

בין השורות של ינוקא אני מבין שהובר הוא לא איש טכני במיוחד, איש עסקים סטנדרטי.
הסגירה וההשמדה של פג"ז היא חלק מסערת רגשות (שיגעון גדלות?) של אחד מעורכי המגזין הנוכחי.. אם ישירות או בעקיפין.

shaig
14-07-2015, 13:24
בין השורות של ינוקא אני מבין שהובר הוא לא איש טכני במיוחד, איש עסקים סטנדרטי.

נו והוא לא יכל לשלם למישהו טכני? אין מצב שהוא כזה מטומטם.

beeaaver
14-07-2015, 13:27
בודאי שיכל, אבל

שבר החוצה עם הדומיין בכיס, הוריד את השאלטר וכיבה את פולגז לנצח

כניראה שגם הוא היה מופתע מהמהלך

shaig
14-07-2015, 15:37
בודאי שיכל, אבל

לקח את הדומיין? סבבה, קונים דומיין אחר, זאת פגיעה קשה אבל אפשר לצאת ממנה.
הוריד את השאלטר? אנלא יודע מה זה אומר, אם השרת שייך לבעל השליטה, אז איך מישהו אחר יכול לכבות את השרת? יש גיבויים יש dr. שוב, היה מביא איש טכני - היה מסדר לו את זה.
כנראה היה שלהובר תמריץ רציני לגנוז את השרת. משהו ששווה יותר מהכנסה קבועה מפרסומות של אלפי משתמשים ביום.

Smi1ey
14-07-2015, 19:50
בודאי שיכל, אבל

הרבה סימני שאלה איך קרה שפול גז מת.
אבל אחת השאלות היותר מטרידות הן שאביעד היה יכול לפתוח אתר ללא הדומיין Fullgaz ולהשאיר אותו פעיל או קפוא... משום מה אביעד לקח איתו את הדומיין.
ואני מניח שיש סיבות נסתרות ללקיחת הדומיין...
אנחנו הגולשים שבינינו גם, השקענו באתר (ואני בעצמי הייתי פעיל במבחנים של פג"ז כשנקראתי לעזור) - נפגענו קשות.

johnny drama
15-07-2015, 00:20
יאללה בכיינים תגידו תודה שיש אתר בכלל.
אוף כמה בכי כאילו לקחו לכם את האישה.
סמיילי נחנקו מימך נחנקנו.

נעם 1
15-07-2015, 01:13
הרבה סימני שאלה איך קרה שפול גז מת.
אבל אחת השאלות היותר מטרידות הן שאביעד היה יכול לפתוח אתר ללא הדומיין Fullgaz ולהשאיר אותו פעיל או קפוא... משום מה אביעד לקח איתו את הדומיין.
ואני מניח שיש סיבות נסתרות ללקיחת הדומיין...
אנחנו הגולשים שבינינו גם, השקענו באתר (ואני בעצמי הייתי פעיל במבחנים של פג"ז כשנקראתי לעזור) - נפגענו קשות.

נפגעת קשות? סמיילי, אולי תכמת עבורי את הנפגעת?
מההתנהלות שלי מול רפי הובר על 1000 ש"ח שמגיעים לי מבגובה המשקף אני יכול להעיד שהרבה טוב לא יצמח.

אבל חלאס עם הבכי, אנחנו טובעים בעודף מידע גם אחרי מותו בטרם עת של פולגז. מי שרוצה להבין כמה קל להשיג מידע היום מוזמן להרים כרך אחד של האינציקלופדיה העברית. לאמא שלי, שתיבדל לחיים ארוכים, יש את כל שלושים ושלושה הכרכים והצעירים מוזמנים.
חלק משוכני פולגז ימשיכו כאן. חלק ימשיכו בדוגיגים והשאר יעשו מה שבא להם כולל החלקות זנב במוקסינים וחליפת מקרמה ומלמלה.

ודבר אחרון, מי שכתב כאן על הבוננזה הכלכלית של פולגז או בכלל על שווי הפרסום באתרים דו"ג חי בסרט. מצויר. והוא צופה בו על טריפ.
איללכא...וסובבו בגז

ItayK
15-07-2015, 09:20

ניצחת...

ilang
16-07-2015, 00:27
שלום - ישבתי על הגדר , כמו בדרך כלל. בצער רב פולגז הוחשך. כל הארכיון המפואר נעלם בחלל השחור והקר.
קבלנו אתר חדש. ימי חסד יש , אבל מה יהיה על כל החומר שהלך פייפן ?
טוב אז יש כותבים ויש את איללכא וסובבו בגז..., כבר סיבה להכנס. אבל משהו חסר .
איזה נשמה שהיה בפולגז. משהו חסר . הפורום בפולגז היה מגוון ומעניין. ועכשיו? לא משהו.
זהו חוזר לשבת להסתכל מהצד ולקוות שמשהו ישתנה.
הכל מתחיל שעוד" נכנס לתמונה . חבל.

קסד
18-07-2015, 13:25
הרי מי הכי סובל כשיש גירושים? הילדים!
עכשיו אני צריך לעייף את אצבעותיי עד לדוגיגים בשביל לקרוא את הממתק לשבת של ינוקא.
אין לכם לב אתם!

אז אני שואל שוב - יש מצב שתחזרו להיות ביחד?
אם זה עניין של כסף אני מבטיח* להסיר את חוסם הפרסומות ולהקליק באמוק.

*מדי פעם בdillo בין שש לארבע דקות