מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש עזרה בתשלום בהרכבת אופנוע שטח מפורק בת"א

ronen
04-07-2015, 17:56
שלום לכולם,
לפני כמה שנים החלתי בשיפוץ של אופנוע שטח סוזוקי מדגם DR650, שנת יצור 1994 (החלפה וחריטת בוכנה, החלפת גלגל השיניים שמנתק את את הסטרטר מגל הארכובה,החלפת מובילי שסתומים, חריטה וטיפול בראש המנוע וכו'..)
כרגע האופנוע במצב מפורק והמנוע תלוי על שרשראות מתחת למנוף אצלי בגג. מבחינתי הגיע הזמן להחזיר את האופנוע לכביש, כבר יותר מידי זמן שהוא מושבת.
זו עבודה שדורשת יותר מזוג ידיים אחד ולכן ניגשתי לפורום זה למצוא עזרה מקצועית.
בזמנו, לפני בערך שנתיים נעזרתי בבחור אמין נחמד ומקצועי מהפורום של fullgaz שנסגר, שבפרוש עזר לי להתגבר על כמה מכשולים בתיקון ובשיפוץ המנוע אך לצערי לא הצלחנו להניע את המנוע ולכן הפרוייקט הוקפא...:(
אחר כך, למשמע עצות מקרוב משפחה ניקיתי בעצמי את הקרבורטור, ושלחתי את הצילינדר לחריטה בבית מלאכה ואז המנוע הצליח להניע אך לאחר זמן מה שוב היה קשה להניעו..
יש לי כמעט את כל כלי העבודה הנחוצים לשיפוץ.
את העבודה של ההרכבה נעשה שנינו בד בבד, אין לי כוונות לעמוד מהצד ולהביט בנעשה אלא כמובן להיות שותף פעיל..
יש להתחיל בהנעת המנוע במצבו הנוח מאוד לעבודה כרגע ורק אז בהרכבתו חזרה לשילדה.
אפשר לעבוד אצלי בשעות הבוקר עד שעות הצהריים במשך כל ימות שבוע העבודה (א-ה) כדי לא להפריע יותר מידי לשכנים...
אם הנושא מעניין מישהו נצטרך להפגש בפעם הראשונה כדי להכיר ולהציג את האופנוע והחלקים, לקבל הצעת מחיר ואולי להתחיל בעבודה ממש מייד.
תשלום יכול להיות לפי שעה או לפי עבודה עד לסיום הפרוייקט (מחיר גלובלי).
שבוע טוב,
-רונן
054-8368932

מ ו ח ס ו ן
04-07-2015, 19:11
צור איתי קשר בפרטי

arima
07-07-2015, 00:29
ממליץ לך על מוחסון...