מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ירוק זה הכי אחי

Jonathan
28-05-2015, 10:50
פעם לפני לא מעט שנים היה לי קווא - כמה שהוא היה ירוק ככה היה בא לי לקלל אותו, ושלא תבינו לא נכון הוא היה במצב מדהים מצוחצח כמעט ללא סימן, ככה אני אוהב אותם.
אבל ההתנהגות שלו היתה בו זמנית לא זריזה בעליל ולא יציבה, המזלג היה מרשים למראה ולא סופג לרכיבה, הבולם האחורי הוחלף לתחליפי רק כדי לגלות
שהשילדה התחילה להוות חסם.
המצב היה כ"כ חמור שבאחד הפורומים האינטרנטים שמו את האייקון של BEATING ON A DEAD HORSE להיקרא JonathanZX6 .
כמה שלא ניסיתי בסוף שקעה ההבנה - NO MORE GREEN
למה אני מספר לכם את זה?
כדי להסביר שהצבע הירוק בשילוב עם אופנועים גורם לי אסוציאציות איך נאמר זאת סאב-אופטימליות, וסאב אופטימום זה סאב הנאה.

אבל לא כך שמדובר בפורום חדש - פורום חדש זה הזדמנות מעולה לנקות אורוות להעיף את הישן ולהתחיל מהחדש.
לתת הזדמנות לדברים חדשים לצמוח, לבסיס ידע חדש לדיון רענן, למחשבות חדשות.

תמיד טענתי שהפורמת האינטרנטי מסוגל להביא את הדיון לעומק מסוים, והקהילה יכולה להשתדל אבל טבעם של דברים שהפורמט הוא כזה שמגיע לאיזשהו קו יציב.

להתחיל מירוק זאת ההזדמנות לבנות את בסיס הידע החדש להחזיר את הוותיק ולרענן את הדיון.
אז לכבוד המאורע

GO VALLLEEEEEEE - רציתי לעשות בירוק אבל לא מצאתי את הכפתור אז תדמינו ירוק עד שיפנקו אותנו בפונטים צבעוניים .....זה גם סוג של גרין....

דינגו
28-05-2015, 14:46
GO VALLLEEEEEEE
ביקשת - קיבלת.
וברוך השב.

דינגו
28-05-2015, 14:54
בדוק שבהגדרות שלך אתה יכול לערוך טקסט בצורה מתקדמת- בתוך הגדרות המשתמש לך להגדרות כללית.
למטה יש אפשרות לעריכה של הודעה - בחר באופציה העליונה "עריכה מתקדמת".
יש שם עוד הרבה אפשרויות לשנות דברים לפי העדפה אישית - אני למשל מציג 40 הודעות בדף בכל שרשור וכו'

עריכה: איזה קטע, צירפתי תמונות, וכשראיתי שהן קטנות מידי מחקתי אותן - והן עדיין מופיעות.

Jonathan
28-05-2015, 15:37
GO VALLLEEEEEEE- רציתי לעשות בירוק אבל לא מצאתי את הכפתור אז תדמינו ירוק עד שיפנקו אותנו בפונטים צבעוניים .....זה גם סוג של גרין....

וואללה עובד - תודה.
עכשיו נשאר להבין מה צריך כדי שיראו את החתימה והאווטר שלי.

דינגו
28-05-2015, 16:52
רואים אותם, רק אתה לא רואה, כי לא תיקנת את ההגדרות שלך.
כנס שוב להגדרות, מעל ההגדרות של עריכת הודעה יש אפשרות לסמן "הראה אוואטר" "הראה תמונות" ועוד משהו - סמן את כולם.
לדעתי זה אמור להיות ברירת המחדל של כולם (עריכה מתקדמת, הראה תמונות+אווטר+חתימה וכו'), אבל זאת החלטה של האתר.