מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : "ליגת המוטוקרוס" - סיפור אישי אחד

SuperRuti
27-04-2016, 21:07
אולי זה לא המקום לכתוב את זה פה, אבל אסור לשתוק. אריאל דדיה כותב בפייסבוק:

"ליגת המוטוקרוס" שבוע הבא אמור להערך מרוץ נוסף במכון וינגייט, כזכור,
לי אישית זה נגמר בעוגמת נפש גדולה במרוץ הקודם , ניצחתי את המרוץ. בשני המקצים.
ובצורה הכי מגעילה ואנטרסנטית, הורדתי 6 מיקומים בסך הכל.
במהלך החודש האחרון, קיבלתי הרבה מידע מאנשים מבפנים, על איך שהדברים מתנהלים שם (הועדה המקצועית של ההתאחדות). אני לא אפרט כדי לא להפליל את חברי,
אך אני יכול לומר לכם שזה פשוט ביזיון איך שזה מתנהל, לא מקצועי ומנוגד עניינים בצורה הכי בולטת שיש. מאז המרוץ האחרון הגיעו שמועות לאזני שהוחלט להרחיק אותי משני המרוצים הקרובים, אך הוועדה המקצועית שקיבלה את ההחלטה, לא הודיעה לי על ההחלטה עד לרגע זה, היום פניתי אליהם בעצמי ואז הועילו בטובם להקריא לי את ההחלטה, היא אומרת כך : שאני מורחק משני המרוצים הקרובים או ברירת קנס של 5000 שח. ולאחר העונש הזה, אני אהיה חייב לפרסם פוסט התנצלות בפני השופט וההתאחדות, כדי שאני אוכל להמשיך ולהתחרות. אתם מבינים? מנסים עוד להשתיק פיות. אסור להביע דעה, או את דעתי על השיפוט המבזה, בלי שיכריחו אותי להתנצל כתנאי לחזרה להתחרות, אני פונה אליכם אישית חברי הרוכבים, תעשו לעצמכם טובה. חבל על כל המאמץ וההשקעה שלכם במרוצים שמנוהלים ע"י חבורה של מפיונרים, אנטרסנטים, ולא אוביקטיבים בעליל, מה שקרה לי, יכול לקרות בדיוק גם לכם, בואו נמחה בשיפוט וההנהלה הזאת, ונדיר את גלגלינו מהליגה הזאת, אנחנו רוצים ספורט מוטורי, אבל ספורטיבי, ולא "מאפיה מוטורית" מי שמכבד את עצמו כרוכב, שלא יתן לדבר הזה יד ושלא יקח בזה חלק."

https://www.facebook.com/ariel.dadia/posts/1321329427883191?comment_id=1324137730935694&notif_t=like&notif_id=1461778933887151

MasterOz
27-04-2016, 23:41
לכל סיפור יש שני צדדים, ללא קשר מי הצודק...
עדיף היה למחוק את כל מי שקשור לספורט המוטורי ולהמשיך בזה בפיראטיות.
אף אחד לא אמיץ מספיק כדי לקום ולמחות, אף אחד לא אמיץ כדי להצטרף לבחור הזה.
כל הרוכבים המתחרים (גם אלו שלא) הם אסופה של קשקשני מוח שלא מסוגלים לעשות כלום,
חוץ מלהתבכיין ולהתלונן...מגיע להם כזו וועדה, מגיע להם רשות מוטורית בזיונית, מגיע להם הזילזול.

מי יכול עלי?...שיקום!

SuperRuti
28-04-2016, 22:11
לכל סיפור יש שני צדדים, ללא קשר מי הצודק...
עדיף היה למחוק את כל מי שקשור לספורט המוטורי ולהמשיך בזה בפיראטיות.
אף אחד לא אמיץ מספיק כדי לקום ולמחות, אף אחד לא אמיץ כדי להצטרף לבחור הזה.
כל הרוכבים המתחרים (גם אלו שלא) הם אסופה של קשקשני מוח שלא מסוגלים לעשות כלום,
חוץ מלהתבכיין ולהתלונן...מגיע להם כזו וועדה, מגיע להם רשות מוטורית בזיונית, מגיע להם הזילזול.

מי יכול עלי?...שיקום!

נו, אני לא מהתחום, אבל לגבי אריאל דדיה שבנה, מתחזק ומטפח מסלול מוטוקרוס משלו ומכספו האישי ועשה ממנו פוּל טיים ג'וב, אתה לא צודק. לאחרים המקרה הזה הזדמנות לקום ולהכריע.