מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הונדה crf450x כאופנוע סופרמוטו?

נירו
15-07-2015, 09:54
אהלן!

רק טיפה רקע עלי - רוכב כעשר שנים מתוכן 9 על אופנועי ספורט\כביש ועוד כשנה בשטח (שבה למדתי יותר דברים על רכיבה מכל ה 9 שקדמו לה...)

מכרתי לאחרונה את אופנוע השטח שהיה לי וכיום אני מחפש לקנות אופנוע סופרמוטו טוב וכיפי. הוצעה לי אפשרות לקנות את ההוא שבכותרת ולהרכיב לו צמיגי כביש (הבעלים הנוכחי שלו עשה לו רישיון צהוב).

מומלץ? לא מומלץ?

אם יש למישהו הצעה לאופנועי סופרמוטו אחרים - אשמח לשמוע.

תודה! :p

R86
15-07-2015, 13:40
אהלן!

רק טיפה רקע עלי - רוכב כעשר שנים מתוכן 9 על אופנועי ספורט\כביש ועוד כשנה בשטח (שבה למדתי יותר דברים על רכיבה מכל ה 9 שקדמו לה...)

מכרתי לאחרונה את אופנוע השטח שהיה לי וכיום אני מחפש לקנות אופנוע סופרמוטו טוב וכיפי. הוצעה לי אפשרות לקנות את ההוא שבכותרת ולהרכיב לו צמיגי כביש (הבעלים הנוכחי שלו עשה לו רישיון צהוב).

מומלץ? לא מומלץ?

אם יש למישהו הצעה לאופנועי סופרמוטו אחרים - אשמח לשמוע.

תודה! :p
אם זה לשימוש יומיומי אני לא הייתי הולך על כלי כזה.
אם זה לשימוש תחרותי האפריליה sxv יהיה הרבה יותר נכון.

נירו
15-07-2015, 16:24
אם זה לשימוש יומיומי אני לא הייתי הולך על כלי כזה.
אם זה לשימוש תחרותי האפריליה sxv יהיה הרבה יותר נכון.

מדובר על כלי שישמש אותי ביום יום.

למה לא היית הולך על כלי כזה? על מה היית הולך?

R86
15-07-2015, 16:33
מדובר על כלי שישמש אותי ביום יום.

למה לא היית הולך על כלי כזה? על מה היית הולך?

כי הוא כלי מאוד עצבני,"רכבתי" עליו לכמה דקות והוא פשוט שובר אותך,בנוסף לכל,הוא כלי שדורש המון תחזוקה וגומר מנועים בקצב אחיד וקצר
הייתי הולך על דרוזי בתור כלי שישמש אותי ליומיום ומידי פעם "לתת בראש"
משם אם תחליט שאתה רוצה כלי עם יותר כוח לך על סופרמוטו עם מנוע v כלשהו.

נירו
15-07-2015, 16:38
כי הוא כלי מאוד עצבני,"רכבתי" עליו לכמה דקות והוא פשוט שובר אותך,בנוסף לכל,הוא כלי שדורש המון תחזוקה וגומר מנועים בקצב אחיד וקצר
הייתי הולך על דרוזי בתור כלי שישמש אותי ליומיום ומידי פעם "לתת בראש"
משם אם תחליט שאתה רוצה כלי עם יותר כוח לך על סופרמוטו עם מנוע v כלשהו.

הבעיה עם הדרוזים שהם ישנים (הכי "צעיר" מ 2009 לא?) וטחונים... צריך נס כדי למצוא אחד תקין וטוב שלא ידרוש הרבה התערבות טיפולית.
סליחה על הבורות אבל אתה יכול לתת כמה דוגמאות לאופנועי סופרמוטו עם מנוע v? אני כנראה ארצה משהו עם כוח, אבל בהחלט לא כזה שמצריך המון תחזוקה כמו שאמרת.

R86
15-07-2015, 21:53
שלא תבין אותי לא נכון,גם לסינגלים יש כוח והרבה אבל לvים יש הרבה יותר מומנט והם הרבה יותר חלקים בתפעול ובהרגשה שלהם מאשר סינגלים למינהם
דרוזי שמור קשה למצוא אבל אפשר.
אם תיתן תקציב ופרטים נוספים כמו מה אתה מחפש באופנוע יהיה יותר קל לתת לך המלצות.

נירו
16-07-2015, 00:28
שלא תבין אותי לא נכון,גם לסינגלים יש כוח והרבה אבל לvים יש הרבה יותר מומנט והם הרבה יותר חלקים בתפעול ובהרגשה שלהם מאשר סינגלים למינהם
דרוזי שמור קשה למצוא אבל אפשר.
אם תיתן תקציב ופרטים נוספים כמו מה אתה מחפש באופנוע יהיה יותר קל לתת לך המלצות.

בשמחה. תודה רבה על העזרה!

הוא קודם כל יהיה כלי תחבורה לנסיעות יומיומיות עירוניות לעבודה. ככזה הוא צריך להיות גמיש, זריז ואמין - כמה שפחות טיפולים ובלאי. תפעול פשוט והרגשת רכיבה חלקה הם חשובים. משהו בנפח של עד 500 סמ"ק אני מאמין.
שנית - אני רוצה גם להנות ממנו. כוח ומומנט בהחלט מדברים אלי. סביר להניח שאני לא אגיע לרמה תחרותית, אבל יש מצב שאני ארכב איתו במסלול, בעיקר כדי ללמוד ולתרגל טכניקות של רכיבת סופרמוטו.

התקציב הוא סביב 30-40, אבל אני אהיה מוכן לעשות חריגה אם אתקל באחד שיהיה ממש להיט...

מה דעתך?

Cheburek
21-07-2015, 22:23
Smc 690?

הוא לא יהיה ברמה של הsxv אבל פשרה מעולה לסופרמוטו.

SM26
22-07-2015, 10:30
האם חשוב לך הקטע של חוקי?

כי להסב הונדה לסופרמוטו יהיה לא חוקי ברישיון.

אפשרי רק עם hm או ccw.

Sent from my MI 2S using Tapatalk