מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : נורת fi בקטמ 690 אנדורו r

ayalzo
17-07-2015, 15:12
היה שרשור בפולגז בנושא אך אבד בתהום הנשיה.
מדובר בנורה המציינת בעיה במערכת ההזרקה, לעתים עם השפעה על פעולת המנוע ולעתים בלי.
בשיטוט בפורומים בחו"ל עולה כי מספר ההבהובים שלה מעיד על סוג התקלה (8- מצערת, 9- חיישן אוויר ובטח יש עוד). אך לעתים זאת תקלה לא עקבית (לא תמיד נדלקת נורה).
כמו כן עולה כי לעתים ניקוי מגעים כללי עוזר (לרוב לא) וכי הרבה פעמים מדובר על משאבת דלק שעושה בעיות. משאבת הדלק נפגעת (לפי הפורומים הזרים) כתוצאה מפילטר דלק סתום ומומלץ להחליפו מדי פעם וכן להשתמש בתוספים לניקוי מע' דלק/הזרקה באופן קבוע (אחת ל-x ק"מ).

באופנוע הספציפי מדובר על נורה הדולקת באופן קבוע ללא השפעה על המנוע (חבר קנה את האופנוע ככה אז אין ודאות על זה, אבל המנוע עובד חלק).

האם יש מישהו שנתקל בבעיה יכול לשפוך אור עליה או להפנות לפתרון אפשרי?

ktm690smc
17-07-2015, 20:06
היה שרשור בפולגז בנושא אך אבד בתהום הנשיה.
מדובר בנורה המציינת בעיה במערכת ההזרקה, לעתים עם השפעה על פעולת המנוע ולעתים בלי.
בשיטוט בפורומים בחו"ל עולה כי מספר ההבהובים שלה מעיד על סוג התקלה (8- מצערת, 9- חיישן אוויר ובטח יש עוד). אך לעתים זאת תקלה לא עקבית (לא תמיד נדלקת נורה).
כמו כן עולה כי לעתים ניקוי מגעים כללי עוזר (לרוב לא) וכי הרבה פעמים מדובר על משאבת דלק שעושה בעיות. משאבת הדלק נפגעת (לפי הפורומים הזרים) כתוצאה מפילטר דלק סתום ומומלץ להחליפו מדי פעם וכן להשתמש בתוספים לניקוי מע' דלק/הזרקה באופן קבוע (אחת ל-x ק"מ).

באופנוע הספציפי מדובר על נורה הדולקת באופן קבוע ללא השפעה על המנוע (חבר קנה את האופנוע ככה אז אין ודאות על זה, אבל המנוע עובד חלק).

האם יש מישהו שנתקל בבעיה יכול לשפוך אור עליה או להפנות לפתרון אפשרי?

יכול להיות שהוזזת מספר במפת הצתה ורק לאחר מכן היא נדלקה? בSMC הקודם שלי הזזתי יום אחד מ3 ל-2 (אגרסיבי) והנורה נדלקה ואז גם נשארה
דולקת.. בכל מקרה אתה מתכוון לגשת למוסך או לחכות למנבאי עתידות בפורום? נראה לי שאתה יודע בפנים את התשובה..:cool:

ayalzo
18-07-2015, 16:39
יכול להיות שהוזזת מספר במפת הצתה ורק לאחר מכן היא נדלקה? בSMC הקודם שלי הזזתי יום אחד מ3 ל-2 (אגרסיבי) והנורה נדלקה ואז גם נשארה
דולקת.. בכל מקרה אתה מתכוון לגשת למוסך או לחכות למנבאי עתידות בפורום? נראה לי שאתה יודע בפנים את התשובה..:cool:
פעם הייתי מטפל במוסכים.
אחרי שהבנתי שב100% מהמקרים אני יכול להגיע לפתרון יותר נכון וברמת ביצוע יותר גבוהה בעצמי הפסקתי.
הפעם היחידה שהייתי עם אופנוע במוסך בעשר שנים האחרונות היתה לביצוע אוברול ושיפוץ גיר כי לא היו בידי הכלים המתאימים.
עונה לך על השאלה?
לגבי מנבאי עתידות לא תודה,
אבל אם יש מחלה שחוזרת על עצמה בכלי מסוים, הפורום הוא בדיוק המקום לעלות על זה במקום לתת למוסך להחליף לך חצי אופנוע על חשבונך.
העובדה שיש לך כלי שאתה אפילו לא מכיר את המחלות שלו מצביעה בדיוק על החשיבות של הפורום.
ולעניין זה, הסיפור עם המפות הוא בהחלט כיוון שניתן יהיה לבדוק. לא עולה כסף,לא לוקח זמן, ואין פוטנציאל לנזק.

ktm690smc
18-07-2015, 17:29
מסכים איתך, גם אני חורש את הספר רכב מכיוון לכיוון וצובר מיום ליום ידע, אבל אל תשכח שהזול בסוף עולה ביוקר. לשיקולך.

Tribalmistyc2
19-07-2015, 09:17
פעם הייתי מטפל במוסכים.
אחרי שהבנתי שב100% מהמקרים אני יכול להגיע לפתרון יותר נכון וברמת ביצוע יותר גבוהה בעצמי הפסקתי.
הפעם היחידה שהייתי עם אופנוע במוסך בעשר שנים האחרונות היתה לביצוע אוברול ושיפוץ גיר כי לא היו בידי הכלים המתאימים.
עונה לך על השאלה?
לגבי מנבאי עתידות לא תודה,
אבל אם יש מחלה שחוזרת על עצמה בכלי מסוים, הפורום הוא בדיוק המקום לעלות על זה במקום לתת למוסך להחליף לך חצי אופנוע על חשבונך.
העובדה שיש לך כלי שאתה אפילו לא מכיר את המחלות שלו מצביעה בדיוק על החשיבות של הפורום.
ולעניין זה, הסיפור עם המפות הוא בהחלט כיוון שניתן יהיה לבדוק. לא עולה כסף,לא לוקח זמן, ואין פוטנציאל לנזק.

בעלות של בדיקה במוסך,בקירוב אפשר לרכוש מתאם סריקה לבדיקה עצמאית,אם לא מתאם מקורי בטוח אפשר למצוא משהו שיעבוד דרך הסלולרי.
אם עדיין לא עברת על הפלאגים של החיישנים הייתי מתחיל בזה,לפני כשבוע אותה תקלה נפתרה אצלי ככה בקטנוע אחרי שהפכתי את הרשת בחיפושים מיותרים.

Meirson
19-07-2015, 12:51
http://pages.ebay.com/motors/link/?nav=item.view&id=252004721824&alt=web

ayalzo
22-07-2015, 22:26
עדכון:
לפי ספר הרכב הרוטינה של הנורה מצביעה על פילטר אוויר, גם בחיבור למחשב זה הכיוון.
אם יהיה עדכון אחרי החלפת הפילטר תקבלו (אם כי אני מהמר שזה רק סימפטום לבעיה אחרת).

Meirson
23-07-2015, 08:39
בדוק את כל החיישנים. בפעם האחרונה שנתקלתי בנורת הזרקה מהבהבת זה היה בפרירייד והתקלה היתה בידוד שנשרף בשני חוטים של החיישן למבדא