מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הברקס השמאלי נלחץ עד הסוף בקטנוע

God
26-05-2015, 01:08
היי חברים,

תתחדשו על האתר והפורום! נראה יפה :)

קטנוע: ג'וירייד 125 סמ"ק, 2008

בשבועיים האחרונים כאשר אני בולם בקטנוע, אז הברקס השמאלי לפעמים נלחץ עד הסוף ונוגע בידית אחיזה.

צריך להחליף ברקס? רפידה גמורה?

לא מזמן הייתי במוסך ואמר שהברקס שלי בסדר ובטסט (עברתי) לא אמרו לי כלום.

אשמח להכוונה לפני שהולך למוסך לסדר את זה.

doutsh
26-05-2015, 09:24
זה יכול להצביע על מספר דברים -
הפשוט ביותר זה כניסת אוויר למערכת מסיבה כלשהי. האוויר נדחס ולא מאפשר בניית לחץ בנוזל.
האופציה הבאה היא חוסר אטימה במערכת שגורם לבריחת לחץ. תבדוק אם אתה מאבד נוזל מאזור המשאבה שבידית או מהקליפר.
יכול להיות שהרפידות גמורות עד למצב שנגמר הנוזל בכוסית אבל זה נראה לי קצת חריג.

אז קודם תבדוק שאין נזילה מהידית או הקליפר, שיש נוזל בכוסית ושהרפידות לא גמורות לגמרי.
אם כל זה תקין, תנקז אוויר על ידי החלפת נוזל הבלם.

אסRף
27-05-2015, 20:19
בדרך כלל זה אוויר במערכת.
מתי לאחרונה החלפת נוזל בלם?
אם אין נוזל בכוסית (תבדוק בחלון) בדרך כלל הרפידות גמורות ככה שהנוזל "התרחק" מהמשאבה במקרה יותר נדיריש בריחה באזור הקליפר או המשאבה, אבל זה באמת פחות סביר.

God
03-07-2015, 02:34
יש לי חוסר מזל עם זה.

מאז החליפו לי דיסק כי היה עקום, פחות מחודש גם הדיסק השני קיבל קצת עיוות ואני לא משתולל על הכביש, לא מקפץ על מדרכות ולא עושה אקסטרים עם הקטנוע.
האם יש משהו שיכול מעבר לנהיגה פראית לעיקום הדיסק? קליפר יושב לא טוב? תנו כיוונים, חבל לי על ההוצאות.

מעבר לכך, אני כנראה צריך להחליף משאבת ברקס שמאלי , מה טווח המחירים ההוגן להחלפת משאבה?

נ.ב - כבר כמה פעמים שהקטנוע חם אחרי שנסע מספיק, אך פתאום באמצע נסיעה הוא נכבה לי (או לפעמים שאני נוסע ונותן גז אז יש רק של "פאק" כזה, כאילו רצה להכבות, אבל לא נכבה). דעות?

God
06-07-2015, 00:26
עזרה?

הציעו לי משומש בטווח מחירים 150-300 או חדש 600-700

מה דעתכם?

Tribalmistyc2
06-07-2015, 08:51
אין קשר בין מדרכות לבין דיסקים עקומים.
דיסק יכול להתעוות בגלל רפידות,קליפר,תושבת דיסק מעוותת,שמיניות בגלגל,ברגים עקומים\משחוררים,עומס,עייפות חומר ועוד דברים שאני לא מכיר.
זה טווח כולל עבודה או רק חלק,אם רק חלק 150 זה סביר ו 300 זה יקר מאוד,חפש מיד פרטית ושלם רק על העבודה.

בעניין השני - יכול להיות בעיה בהספקת דלק ויכול להיות בעיה חשמלית.